kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Alpe Adria Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
Point fighting
Light contact
Kick light
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
KL - Stariji kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
KERIM DŽAFEROVIĆ
Ilidža Sarajevo
KL-SKAD-M-63
3
3
3
0
3
2.
LEON BONNO PERAČIĆ
BUDOKAI
KL-SKAD-M+69
2
2
6
0
6
3.
OLIVER OZVAČIĆ
IVANIĆ GRAD
KL-SKAD-M-69
2
2
6
0
6
4.
ERMIN HADŽAJLIJA
Ilidža Sarajevo
KL-SKAD-M-52
2
2
3
0
3
5.
DINO ANĐELKOVIĆ
OFC
KL-SKAD-M-57
2
2
0
0
0
6.
MATEO TURIĆ
MAWASHI
KL-SKAD-M-42
1
1
2
0
1
7.
LUCIJAN VODAS
IVANIĆ GRAD
KL-SKAD-M-57
3
2
6
0
6
8.
BENJAMIN DUCIC
Ilidža Sarajevo
KL-SKAD-M+69
2
1
3
0
0
9.
MANUEL BREZOVIĆ
TIGAR, Karlovac
KL-SKAD-M-69
2
1
0
0
0
10.
LEON BREZOVIĆ
TIGAR, Karlovac
KL-SKAD-M-69
2
1
2
0
-2
11.
DORIAN KUPČINEC
JASTREB
KL-SKAD-M-69
2
1
0
0
-3
12.
RIAD DEDIĆ
Ilidža Sarajevo
KL-SKAD-M-63
2
1
0
0
-3
13.
BLAŽ KRUŠELJ
ŠKORPION
KL-SKAD-M-52
1
0
0
0
0
14.
DANIJEL BOTIĆ
RUDAN
KL-SKAD-M-63
1
0
0
0
0
15.
FILIP GRBAVAC
MAWASHI
KL-SKAD-M-63
1
0
0
0
0
16.
IVAN LAGINJA
OFC
KL-SKAD-M-63
1
0
0
0
0
17.
IVAN BOGOVIĆ
TIGAR, Karlovac
KL-SKAD-M-57
1
0
0
0
0
18.
MILENKO POTPARA
PREDATOR
KL-SKAD-M-69
1
0
0
0
0
19.
ADRIAN JOO
RUDAN
KL-SKAD-M-69
1
0
1
0
-1
20.
MATAN KATALINIĆ
MINOTAUR
KL-SKAD-M-42
1
0
1
0
-1
21.
ALDIN TAHIROVIC
Ilidža Sarajevo
KL-SKAD-M-57
1
0
0
0
-3
22.
LEON MUŠNJAK
TIGAR, Karlovac
KL-SKAD-M-52
1
0
0
0
-3
23.
MATEJ MEDVED
TIGAR, Karlovac
KL-SKAD-M-57
1
0
0
0
-3
24.
MATIJA PUŠELJIĆ
EXCALIBUR
KL-SKAD-M+69
1
0
0
0
-3
25.
MILE KIRIN
TIGAR, Karlovac
KL-SKAD-M+69
1
0
0
0
-3
KL - Starije kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
HANI PAĆALAT
MINOTAUR
KL-SKAD-Ž-60
2
2
6
0
6
2.
ADNA BEHREM
"ZINO"
KL-SKAD-Ž+65
1
1
0
0
0
3.
MARIJA VOJAK
TIGAR, Karlovac
KL-SKAD-Ž-60, KL-SKAD-Ž+65
2
0
0
0
-3
4.
TEA MARTINOVIĆ
TIGAR, Karlovac
KL-SKAD-Ž-60
1
0
0
0
-3
KL - Juniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
EVAN APOLLONIO
KBK Koper
KL-JUN-M-84, KL-JUN-M-89
2
2
5
0
4
2.
EDIS MEŠIĆ
"ZINO"
KL-JUN-M-63
1
1
3
0
3
3.
NIK ZADEL
KBK Koper
KL-JUN-M-69, KL-JUN-M-74
4
3
6
0
3
4.
GLENN ANIČIČ
KBK Koper
KL-JUN-M-69
3
2
5
0
4
5.
MARK ANTONIJ PERKOVIČ
KBK Koper
KL-JUN-M-69, KL-JUN-M-74
2
1
4
0
2
6.
ARMAN HERCEGLIĆ
Ilidža Sarajevo
KL-JUN-M-84
1
0
1
0
-1
7.
ALEKS RITOŠA
ZEUS
KL-JUN-M-89
1
0
0
0
-3
8.
BEPO CVITANOVIĆ
MAWASHI
KL-JUN-M-69
1
0
0
0
-3
9.
ĐONI POKOS
PREDATOR
KL-JUN-M-69
1
0
0
0
-3
10.
MARIO DJAKOVIĆ
DRAGA
KL-JUN-M-63
1
0
0
0
-3
11.
MATIJA UROVIĆ
PREDATOR
KL-JUN-M-74
1
0
0
0
-3
KL - Juniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
No records to display.
KL - Seniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
DAVID KONEČNY
SK LEON
KL-SEN-M-94
1
1
3
0
3
2.
GLENN ANIČIČ
KBK Koper
KL-SEN-M-69
1
1
3
0
3
3.
IBRAHIM GVERIĆ
"ZINO"
KL-SEN-M-69, KL-SEN-M-74
1
0
0
0
-3
4.
SADIN HADŽAJLIJA
Ilidža Sarajevo
KL-SEN-M-94
1
0
0
0
-3