Point fighting (360)
PF - Dječaci početnici-22
|
- 1. DORIAN VEDRIĆ - SUŠAK
|
|
- 2. JAN ŠELENBA - TROJAN ISTRA
|
|
- 3. JOHNNY TANUSHAJ - LAV, Medulin
|
|
- 4. LUKA GRABAR - PLANET SPORT
|
|
- 5. MARKO STANIĆ - LAV, Pula
|
|
- 6. OSKAR BRZOJA - VELEBIT
|
|
- 7. TIN PETRIĆ - PLANET SPORT
|
PF - Dječaci početnici-28
|
- 1. DAVID DRAŽETIĆ - ZEUS
|
|
- 2. DAVID GREBLO - FIGHTER
|
|
- 3. DENI MERLIĆ - FIGHTER
|
|
- 4. ERIK MUŠKOVIĆ - FIGHTER
|
|
- 5. LUKA MARIĆ - PLANET SPORT
|
|
- 6. MIHAEL ANIČIĆ - PLANET SPORT
|
|
- 7. NIKOLA ANDRIĆ - VRSAR
|
|
- 8. PETAR MARKOVIĆ - ZEUS
|
|
- 9. SERGII NOZHOV - FIGHTING GYM
|
|
- 10. TIN HAGA - SUŠAK
|
|
- 11. VITO LAZARIĆ - PLANET SPORT
|
PF - Dječaci početnici-32
|
- 1. DAVID BOSANAC - TIGAR, Slunj
|
|
- 2. EMIL MUJKIĆ - VRSAR
|
|
- 3. JONA MILADINOVIĆ - BUJE
|
|
- 4. PATRICK PETRIĆ - PLANET SPORT
|
|
- 5. PETAR MATUKINA - VRSAR
|
|
- 6. SVEN KOVAČ - PLANET SPORT
|
|
- 7. VITO RENDIĆ - SUŠAK
|
PF - Dječaci početnici+32
|
- 1. DANIEL PLIŠKO - PLANET SPORT
|
|
- 2. DEJAN KRALJEVIĆ - ZEUS
|
|
- 3. MARK MILOŠEVIĆ - TROJAN ISTRA
|
|
- 4. MARO BOSANAC - TIGAR, Slunj
|
|
- 5. NIKO NUJIĆ - PLANET SPORT
|
|
- 6. PIER BELARDI - LAV, Medulin
|
|
- 7. ROKO ČULJAT - SUŠAK
|
|
- 8. ROMAN DODIK - SUŠAK
|
|
- 9. SEBASTIAN PAVATIĆ - BUJE
|
|
- 10. THOMAS VELČIĆ - FRANKOPAN
|
|
- 11. TINO VITASOVIĆ - PLANET SPORT
|
|
- 12. TONI MENDEŠ - MAWASHI
|
PF - Djevojčice početnice-22
|
- 1. EVA HRIBAR - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
|
|
- 2. MAJA KUŠAR - PLANET SPORT
|
PF - Djevojčice početnice-28
|
- 1. DEA CVEK - PLANET SPORT
|
|
- 2. ERIN ARMAN - ZEUS
|
|
- 3. EVA HRIBAR - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
|
|
- 4. IRIS PETROVIĆ - SUŠAK
|
|
- 5. LANA KOŽUH - TROJAN ISTRA
|
|
- 6. LEONARDA SMOLICA - BUDOKAI LABIN
|
|
- 7. LILI SEŠLAR - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
|
|
- 8. MIA KUPREŠAKOVIĆ - LAV, Pula
|
|
- 9. NIKOL KOVAČEVIĆ - PLANET SPORT
|
|
- 10. ROMANA VIDIĆ - ZEUS
|
|
- 11. SANDRA DAMIANI - FIGHTER
|
|
- 12. TARA MATIJEVIĆ - LAV, Pula
|
PF - Djevojčice početnice-32
|
- 1. DORA JACIN - FIGHTER
|
|
- 2. KATJA MANDEKIĆ - SUŠAK
|
|
- 3. LEONA RAVLIĆ - IVANIĆ GRAD
|
|
- 4. LINDA RADEŠIĆ - BUJE
|
|
- 5. LUCIJA TOKIĆ - VELEBIT
|
|
- 6. MARIA MAGDALENA VULETA - SUŠAK
|
|
- 7. MARTA RADEŠIĆ - BUJE
|
|
- 8. MELISA ČEKO - BUJE
|
|
- 9. RIANA KOŠENINA - VRSAR
|
|
- 10. TINA PETROVIĆ - IVANIĆ GRAD
|
PF - Djevojčice početnice+32
|
- 1. ANTEA GLAVAŠ - SUŠAK
|
|
- 2. LANA KIRIN - TIGAR, Karlovac
|
|
- 3. LEA JUKIĆ - VRSAR
|
|
- 4. MAŠA ŠIRANOVIĆ - JASTREB
|
|
- 5. PETRA JOVANČEVIĆ - SUŠAK
|
PF - Dječaci -19
PF - Dječaci -22
|
- 1. JOHNNY TANUSHAJ - LAV, Medulin
|
|
- 2. LUKA GRABAR - PLANET SPORT
|
|
- 3. MARKO STANIĆ - LAV, Pula
|
|
- 4. TIN PETRIĆ - PLANET SPORT
|
PF - Dječaci -25
|
- 1. DORIAN VULAKOVIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 2. LUKA MARIĆ - PLANET SPORT
|
|
- 3. PATRIK PRESEČAN - IVANIĆ GRAD
|
|
- 4. VITO LAZARIĆ - PLANET SPORT
|
PF - Dječaci -28
|
- 1. ANTONIO KOMESAROVIĆ - ŠKORPION
|
|
- 2. DAVID GREBLO - FIGHTER
|
|
- 3. DAVID MALINARIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 4. DENI MERLIĆ - FIGHTER
|
|
- 5. ERIK MUŠKOVIĆ - FIGHTER
|
|
- 6. FRANE MATEŠIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 7. IVAN SMOLJAN - MAWASHI
|
|
- 8. LUKA UGRINA - SUŠAK
|
|
- 9. MARK GUBERAC - KBK Koper
|
|
- 10. MIHAEL ANIČIĆ - PLANET SPORT
|
|
- 11. NIKO SEŠLAR - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
|
|
- 12. SERGII NOZHOV - FIGHTING GYM
|
PF - Dječaci -32
|
- 1. BORNA ŠARIĆ - LAV, Pula
|
|
- 2. DAVID BOSANAC - TIGAR, Slunj
|
|
- 3. DORIJAN KARAULA - FRANKOPAN
|
|
- 4. EVAN MARK MORATTO - LAV, Medulin
|
|
- 5. MARK GUBERAC - KBK Koper
|
|
- 6. MARTIN TANUSHAJ - LAV, Medulin
|
|
- 7. PATRICK PETRIĆ - PLANET SPORT
|
|
- 8. SVEN KOVAČ - PLANET SPORT
|
PF - Dječaci +32
|
- 1. DANIEL PLIŠKO - PLANET SPORT
|
|
- 2. DAVID OFNER BESEDIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 3. MARO KUSANIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 4. MATEJ ŽAMARIJA - JASTREB
|
|
- 5. NIKO NUJIĆ - PLANET SPORT
|
|
- 6. PIER BELARDI - LAV, Medulin
|
|
- 7. TINO VITASOVIĆ - PLANET SPORT
|
|
- 8. TONI URSIĆ - MAWASHI
|
|
- 9. VID KOVAČ - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
|
PF - Djevojčice -19
|
- 1. EMILI VUKUŠIĆ - DRAGA
|
|
- 2. MAJA KUŠAR - PLANET SPORT
|
PF - Djevojčice -22
PF - Djevojčice -25
|
- 1. LAURA BATELIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 2. MAJA SRZIĆ - MAWASHI
|
|
- 3. NIKOL KOVAČEVIĆ - PLANET SPORT
|
|
- 4. PAULA JAKOVAC - FRANKOPAN
|
|
- 5. TARA ŠVERKO - TROJAN ISTRA
|
PF - Djevojčice -28
|
- 1. DEA CVEK - PLANET SPORT
|
|
- 2. EMILY BUDIČIN - PLANET SPORT
|
|
- 3. LANA BENČIĆ - TROJAN ISTRA
|
|
- 4. LAURA BATELIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 5. LEONARDA SMOLICA - BUDOKAI LABIN
|
|
- 6. MIA KUPREŠAKOVIĆ - LAV, Pula
|
|
- 7. SANDRA DAMIANI - FIGHTER
|
|
- 8. TARA MATIJEVIĆ - LAV, Pula
|
|
- 9. TARA ŠVERKO - TROJAN ISTRA
|
PF - Djevojčice -32
|
- 1. DONNA VRHOVEC - BTI
|
|
- 2. DORA JACIN - FIGHTER
|
|
- 3. LUNA DOMBA ORBANIĆ - LAV, Pula
|
|
- 4. NEA VUKOVIĆ - LAV, Pula
|
|
- 5. SARA BOBAN - MAWASHI
|
|
- 6. TINA KUPREŠAKOVIĆ - LAV, Pula
|
PF - Djevojčice +32
|
- 1. ANĐELINA FILIPOVIĆ - KUTINA
|
|
- 2. KIARA BRATKOVIĆ - BTI
|
|
- 3. MAJA MUDRIĆ - FRANKOPAN
|
|
- 4. MARGARETA MUŠNJAK - TIGAR, Karlovac
|
|
- 5. MAŠA ŠIRANOVIĆ - JASTREB
|
|
- 6. MIA VRANJEŠ - MAWASHI
|
PF - Ml. kadeti poč.-28
|
- 1. SERGII NOZHOV - FIGHTING GYM
|
|
- 2. VALENTINO VIDEC - BUJE
|
PF - Ml. kadeti poč.-37
|
- 1. LUKA KOMESAROVIĆ - ŠKORPION
|
|
- 2. MARO BOSANAC - TIGAR, Slunj
|
|
- 3. MIHAJLO BUKVIC - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
|
|
- 4. PIER BELARDI - LAV, Medulin
|
|
- 5. TINO PAĆALAT - MINOTAUR
|
PF - Ml. kadeti poč.-47
|
- 1. ANDREJ SMOLICA - BUDOKAI LABIN
|
|
- 2. ANTHONY BENČIĆ - FIGHTER
|
|
- 3. DINO ŠPEHAR - TIGAR, Slunj
|
|
- 4. IVAN ŠTETIĆ - TROJAN ISTRA
|
|
- 5. IVAN GABRIJEL BURŠIĆ - LAV, Pula
|
|
- 6. LOVRO GOLUBOVIĆ - VIKTORIA
|
|
- 7. SIMON KOVAČ - PLANET SPORT
|
|
- 8. TONI MENDEŠ - MAWASHI
|
PF - Ml. kadeti poč.+47
|
- 1. ALAN BAJRAMOVIĆ - KBC "Bihać"
|
|
- 2. ALEKSA SPAHIĆ - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
|
|
- 3. ALIS OSMANČEVIĆ - BUJE
|
|
- 4. DINO ŠPEHAR - TIGAR, Slunj
|
|
- 5. EMAN SALIHOVIC - KBC "Bihać"
|
|
- 6. FABIAN SERGO - PLANET SPORT
|
|
- 7. FILIP POPOVIĆ - FUTURA
|
|
- 8. GABRIEL RONČEVIĆ - DRAGA
|
|
- 9. JAN KOSINA - KUTINA
|
|
- 10. LEON ORŠUŠ - BUJE
|
|
- 11. LUKA BONAZZA - TROJAN ISTRA
|
|
- 12. MARTIN BERISHA - SUŠAK
|
|
- 13. MARTIN BONACA - KBK Koper
|
|
- 14. NATHAN MULAHMETOVIĆ - VIKTORIA
|
|
- 15. SERGEJ FURTULA - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
|
PF - Ml. kadetetkinje poč.-28
|
- 1. ANĐELINA VIDEC - BUJE
|
|
- 2. ELLA HRVATIN - MINOTAUR
|
|
- 3. LARISA SAVIĆ - ZEUS
|
|
- 4. MIA KUPREŠAKOVIĆ - LAV, Pula
|
PF - Ml. kadetetkinje poč.-37
|
- 1. DANIJELA SUVAJAC - BUJE
|
|
- 2. DORIS SUVAJAC - BUJE
|
|
- 3. DORIS ŠULEK - PTUJ
|
|
- 4. ENA ŠKODA - VIKTORIA
|
|
- 5. LARA PERKOVIĆ - ZEUS
|
|
- 6. LUNA DOMBA ORBANIĆ - LAV, Pula
|
|
- 7. MARINA MAGLIĆ - SUŠAK
|
|
- 8. NEA VUKOVIĆ - LAV, Pula
|
|
- 9. PATRICIA BJELANOVIĆ - VIKTORIA
|
|
- 10. PATRICIA DRAŽETIĆ - ZEUS
|
|
- 11. PETRA ŽEPINA - VELEBIT
|
|
- 12. TINA KUPREŠAKOVIĆ - LAV, Pula
|
PF - Ml. kadetetkinje poč.-47
|
- 1. EVA HAGA - SUŠAK
|
|
- 2. JELENA BOJOVIĆ - LAV, Pula
|
|
- 3. LANA KIRIN - TIGAR, Karlovac
|
|
- 4. MATEA BOŽAC - FUTURA
|
|
- 5. MIRNA TKALČIĆ - SUŠAK
|
|
- 6. NIKA ARMAN - ZEUS
|
PF - Ml. kadetetkinje poč.+47
|
- 1. DORA COTIĆ - FIGHTER
|
|
- 2. LARA PLIŠKO - PLANET SPORT
|
PF - Mlađi kadeti -28
|
- 1. DAVID MALINARIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 2. IVAN SMOLJAN - MAWASHI
|
|
- 3. LUKA UGRINA - SUŠAK
|
PF - Mlađi kadeti -32
|
- 1. BORNA ŠARIĆ - LAV, Pula
|
|
- 2. ERIK GARTNER - Taekwon-do Klub Gepard
|
|
- 3. EVAN MARK MORATTO - LAV, Medulin
|
|
- 4. GAL JAMŠEK GROBELNIK - PTUJ
|
|
- 5. IVAN UDOVIĆ - LAV, Pula
|
|
- 6. MIKA OROS - LAV, Medulin
|
PF - Mlađi kadeti -37
|
- 1. ERIK GARTNER - Taekwon-do Klub Gepard
|
|
- 2. IVAN UDOVIĆ - LAV, Pula
|
|
- 3. MARKO ZELIĆ - MAWASHI
|
|
- 4. PAVEL BALUCH - SK LEON
|
|
- 5. ŠTEPA ZUDA - SK LEON
|
|
- 6. TINO PAĆALAT - MINOTAUR
|
|
- 7. TONI URSIĆ - MAWASHI
|
|
- 8. VANJA BURMUDŽIJA - KUTINA
|
PF - Mlađi kadeti -42
|
- 1. ADRIAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 2. BORNA KLOBUČAR - GLINA
|
|
- 3. IVAN CRNKOVIĆ - PLANET SPORT
|
|
- 4. IVAN MARETIĆ - JASTREB
|
|
- 5. IVAN GABRIJEL BURŠIĆ - LAV, Pula
|
|
- 6. LOVRO GOLUBOVIĆ - VIKTORIA
|
|
- 7. MATAN KATALINIĆ - MINOTAUR
|
|
- 8. MATEJ ŽAMARIJA - JASTREB
|
|
- 9. PAVEL BALUCH - SK LEON
|
|
- 10. ŠTEPA ZUDA - SK LEON
|
PF - Mlađi kadeti -47
|
- 1. ALAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 2. ALEK KUŠAR - PLANET SPORT
|
|
- 3. ANTHONY BENČIĆ - FIGHTER
|
|
- 4. IVAN MARETIĆ - JASTREB
|
|
- 5. KARLO NOVAK - KUTINA
|
|
- 6. MARIN BAŠIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 7. SIMON KOVAČ - PLANET SPORT
|
PF - Mlađi kadeti +47
|
- 1. ANTONI OBROVAC - TIGAR, Slunj
|
|
- 2. FILIP POPOVIĆ - FUTURA
|
|
- 3. IVAN TUKA - LAV, Pula
|
|
- 4. IVANO ČELIĆ - FUTURA
|
|
- 5. LUKA PLANINAC - PLANET SPORT
|
|
- 6. MATKO PREBEG - KUTINA
|
|
- 7. MICHAEL STENTA - PLANET SPORT
|
|
- 8. NATHAN MULAHMETOVIĆ - VIKTORIA
|
|
- 9. PATRIK KOVAČEVIĆ - PLANET SPORT
|
|
- 10. TEO GRGIĆ - 2002 - Odzak
|
|
- 11. TILEN REPINA - PTUJ
|
|
- 12. V. MATYAŠ VITEK - SK LEON
|
|
- 13. VIKTOR BRZOJA - VELEBIT
|
PF - Mlađe kadetkinje -28
|
- 1. HANA ZUBER - PLANET SPORT
|
|
- 2. MAJA SRZIĆ - MAWASHI
|
|
- 3. MIA KUPREŠAKOVIĆ - LAV, Pula
|
|
- 4. PAULA JAKOVAC - FRANKOPAN
|
PF - Mlađe kadetkinje -32
|
- 1. LARA JAKOMINIĆ - TROJAN ISTRA
|
|
- 2. LUNA DOMBA ORBANIĆ - LAV, Pula
|
|
- 3. MARITA BARIČEVIĆ - VISOČICA
|
|
- 4. NEA VUKOVIĆ - LAV, Pula
|
|
- 5. SARA BOBAN - MAWASHI
|
|
- 6. TINA KUPREŠAKOVIĆ - LAV, Pula
|
PF - Mlađe kadetkinje -37
|
- 1. ANA JOVIĆ - SUŠAK
|
|
- 2. DORIS ŠULEK - PTUJ
|
|
- 3. ELENA ČVEK - BTI
|
|
- 4. MIA VRANJEŠ - MAWASHI
|
|
- 5. PAOLA BRŽENDA - FIGHTER
|
|
- 6. PAULA MRKONJIĆ - FRANKOPAN
|
|
- 7. VICTORIA PEKAS - BUDOKAI LABIN
|
PF - Mlađe kadetkinje -42
|
- 1. ANA JOVIĆ - SUŠAK
|
|
- 2. DIANA JAKOVAC - FRANKOPAN
|
|
- 3. DORA GREGO - FRANKOPAN
|
|
- 4. ELA MAGDIĆ - TIGAR, Slunj
|
|
- 5. HANA GORETIĆ - KBC "Bihać"
|
|
- 6. KATE ŠTEFANAC - MAWASHI
|
|
- 7. LEONARDA DEAK - BTI
|
|
- 8. LORENA ZEBA - BTI
|
|
- 9. TARA GAĆEŠA - KUTINA
|
|
- 10. VICTORIA PEKAS - BUDOKAI LABIN
|
PF - Mlađe kadetkinje -47
|
- 1. BOJANA MAVSAR - FUTURA
|
|
- 2. MARGARETA MUŠNJAK - TIGAR, Karlovac
|
|
- 3. MARTINA BUTERIN - VELEBIT
|
|
- 4. MARTINA GRABAR - PLANET SPORT
|
|
- 5. PETRA ŽMIRIĆ - GLINA
|
PF - Mlađe kadetkinje +47
|
- 1. ALIN BRDAR - KBK Koper
|
|
- 2. BARBARA BUNJEVAC - IVANIĆ GRAD
|
|
- 3. DORA COTIĆ - FIGHTER
|
|
- 4. LARA MIHALIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 5. LARA PLIŠKO - PLANET SPORT
|
|
- 6. LINA RADMAN - IVANIĆ GRAD
|
|
- 7. NIKA PAVIČIĆ - VELEBIT
|
PF - Stariji kadeti -42
|
- 1. ADRIAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 2. IVAN CRNKOVIĆ - PLANET SPORT
|
|
- 3. IVAN UDOVIĆ - LAV, Pula
|
|
- 4. KLEMEN POGRAJC - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
|
|
- 5. NIK JAMŠEK GROBELNIK - PTUJ
|
|
- 6. TOMI SEŠLAR - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
|
PF - Stariji kadeti -47
|
- 1. ALAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 2. ALEK KUŠAR - PLANET SPORT
|
|
- 3. LUKA HUŠAK - LAV, Pula
|
|
- 4. MARIN BAŠIĆ - BUDOKAI LABIN
|
PF - Stariji kadeti -52
|
- 1. ADRIAN BENJA - FRANKOPAN
|
|
- 2. LEON MUŠNJAK - TIGAR, Karlovac
|
|
- 3. LUKA HUŠAK - LAV, Pula
|
|
- 4. LUKA PLANINAC - PLANET SPORT
|
|
- 5. MICHAEL STENTA - PLANET SPORT
|
|
- 6. TEO GRGIĆ - 2002 - Odzak
|
PF - Stariji kadeti -57
|
- 1. BORIS LUBURA - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
|
|
- 2. HANNAN BRKIĆ - "ZINO"
|
|
- 3. MORIS TRBULIN - LAV, Pula
|
PF - Stariji kadeti -63
|
- 1. HANNAN BRKIĆ - "ZINO"
|
|
- 2. IVAN TUKA - LAV, Pula
|
|
- 3. KRISTIJAN BOSNIĆ - 2002 - Odzak
|
PF - Stariji kadeti -69
|
- 1. ENSAR HODŽIĆ - LAV, Pula
|
|
- 2. GABRIJEL KRIŽANAC - LAV, Pula
|
|
- 3. LOREN DOMBA - LAV, Pula
|
|
- 4. LOVRO ŽAMARIJA - JASTREB
|
|
- 5. NIKOLA ŠEKARIĆ - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
|
PF - Stariji kadeti +69
|
- 1. DEAN VIRAG - PLANET SPORT
|
|
- 2. ELVEDIN OKUGIC - "ZINO"
|
|
- 3. ENSAR HODŽIĆ - LAV, Pula
|
|
- 4. FABIJAN ŠIRANOVIĆ - JASTREB
|
|
- 5. LOREN DOMBA - LAV, Pula
|
|
- 6. PAVO ANDRIJANIC - 2002 - Odzak
|
|
- 7. SAMED MANĐUKA - LAV, Pula
|
PF - Starije kadetkinje -42
|
- 1. ANA MARETIĆ - JASTREB
|
|
- 2. DORA GREGO - FRANKOPAN
|
|
- 3. ELA MAGDIĆ - TIGAR, Slunj
|
PF - Starije kadetkinje -46
|
- 1. CVITA KALCINA - VELEBIT
|
|
- 2. MARTINA GRABAR - PLANET SPORT
|
|
- 3. NINA KRIŽAJ - KBK Koper
|
PF - Starije kadetkinje -50
|
- 1. MATEA ZEBA - BTI
|
|
- 2. NIKA PAVIČIĆ - VELEBIT
|
|
- 3. NINA KRIŽAJ - KBK Koper
|
PF - Starije kadetkinje -55
|
- 1. ALMA FRANKOVIĆ - TV 1864 Altötting
|
|
- 2. CHIARA FRANKOVIC - TV 1864 Altötting
|
|
- 3. NIKOLINA BARTOLČIĆ - LAV, Pula
|
|
- 4. SARA KUTIĆ - PLANET SPORT
|
|
- 5. SARAH BUDIČIN - PLANET SPORT
|
|
- 6. TIJANA BUKVIC - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
|
PF - Starije kadetkinje -60
|
- 1. HANI PAĆALAT - MINOTAUR
|
|
- 2. LARA MIHALIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 3. LARA VUZEM VAJDA - PTUJ
|
|
- 4. NIKOLINA BARTOLČIĆ - LAV, Pula
|
|
- 5. TEA BELARDI - LAV, Medulin
|
PF - Starije kadetkinje -65
|
- 1. ELIN ROŠIĆ - FRANKOPAN
|
|
- 2. IVANA ŠESTAN - FRANKOPAN
|
|
- 3. LARA RADOČAJ - TIGAR, Slunj
|
|
- 4. TEA BELARDI - LAV, Medulin
|
PF - Starije kadetkinje +65
|
- 1. NAĐA TERZIĆ - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
|
|
- 2. NICOLE BUTURAJAC - TIGAR, Karlovac
|
PF - Juniori -57
|
- 1. ANTONIO JURMAN - PLANET SPORT
|
|
- 2. MORIS TRBULIN - LAV, Pula
|
PF - Juniori -63
PF - Juniori -69
|
- 1. ENSAR HODŽIĆ - LAV, Pula
|
|
- 2. LOREN DOMBA - LAV, Pula
|
|
- 3. TIMI SITAR - PTUJ
|
PF - Juniori -74
|
- 1. LOREN DOMBA - LAV, Pula
|
|
- 2. LUKAŠ SVETLAK - SK LEON
|
|
- 3. MARKO DŽIN - PLANET SPORT
|
|
- 4. SAMED MANĐUKA - LAV, Pula
|
PF - Juniori -79
|
- 1. MARKO DŽIN - PLANET SPORT
|
|
- 2. PATRIK ŠULEK - PTUJ
|
|
- 3. ZDENEK MAREL - SK LEON
|
PF - Juniori -84
PF - Juniori -89
PF - Juniori +89
PF - Juniorke -50
|
- 1. ANTONELA DEMOVIĆ - LAV, Medulin
|
|
- 2. NATALY STANIĆ - LAV, Pula
|
|
- 3. PAULA UDOVIĆ - LAV, Pula
|
PF - Juniorke -55
|
- 1. NIKOLINA BARTOLČIĆ - LAV, Pula
|
|
- 2. PAULA UDOVIĆ - LAV, Pula
|
PF - Juniorke -60
|
- 1. NIKOLINA BARTOLČIĆ - LAV, Pula
|
|
- 2. TEA BELARDI - LAV, Medulin
|
|
- 3. TEA MARTINOVIĆ - TIGAR, Karlovac
|
PF - Juniorke -65
|
- 1. KORINA ZUGAN - FIGHTER
|
|
- 2. NINA NEGOVANOVIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 3. TEA BELARDI - LAV, Medulin
|
PF - Juniorke -70
PF - Juniorke +70
PF - Seniori -57
PF - Seniori -63
PF - Seniori -69
PF - Seniori -74
PF - Seniori -79
|
- 1. MARINO FARAGUNA - BUDOKAI LABIN
|
|
- 2. MARKO DŽIN - PLANET SPORT
|
|
- 3. ZDENEK MAREL - SK LEON
|
PF - Seniori -84
|
- 1. MARINO FARAGUNA - BUDOKAI LABIN
|
PF - Seniori -89
PF - Seniori -94
PF - Seniori +94
PF - Seniorke -50
|
- 1. EMA VIŠKOVIĆ - PLANET SPORT
|
|
- 2. MATEA ZNAHOR - PLANET SPORT
|
PF - Seniorke -55
PF - Seniorke -60
PF - Seniorke -65
PF - Seniorke -70
PF - Seniorke +70
Light contact (38)
LC - Stariji kadeti -42
|
- 1. IVAN CRNKOVIĆ - PLANET SPORT
|
|
- 2. MATAN KATALINIĆ - MINOTAUR
|
|
- 3. NIK JAMŠEK GROBELNIK - PTUJ
|
LC - Stariji kadeti -47
|
- 1. ALEK KUŠAR - PLANET SPORT
|
|
- 2. PATRIK JAKOPOVIĆ - IVANIĆ GRAD
|
LC - Stariji kadeti -52
|
- 1. LUKA PLANINAC - PLANET SPORT
|
|
- 2. MICHAEL STENTA - PLANET SPORT
|
|
- 3. TEO GRGIĆ - 2002 - Odzak
|
LC - Stariji kadeti -57
|
- 1. LUCIJAN VODAS - IVANIĆ GRAD
|
|
- 2. TILEN REPINA - PTUJ
|
|
- 3. V. MATYAŠ VITEK - SK LEON
|
LC - Stariji kadeti -63
LC - Stariji kadeti -69
|
- 1. ENSAR HODŽIĆ - LAV, Pula
|
|
- 2. KRISTIJAN BOSNIĆ - 2002 - Odzak
|
|
- 3. OLIVER OZVAČIĆ - IVANIĆ GRAD
|
LC - Stariji kadeti +69
|
- 1. DAVID KERŠEVANIĆ - ADRIA GYM
|
|
- 2. ELVEDIN OKUGIC - "ZINO"
|
|
- 3. PAVO ANDRIJANIC - 2002 - Odzak
|
LC - Starije kadetkinje -42
LC - Starije kadetkinje -46
|
- 1. ANTONIJA ŽILIĆ - GLINA
|
|
- 2. CVITA KALCINA - VELEBIT
|
|
- 3. MARTINA GRABAR - PLANET SPORT
|
LC - Starije kadetkinje -50
|
- 1. ANTONIJA ŽILIĆ - GLINA
|
LC - Starije kadetkinje -55
LC - Starije kadetkinje -60
|
- 1. HANI PAĆALAT - MINOTAUR
|
|
- 2. NIKOLINA BARTOLČIĆ - LAV, Pula
|
LC - Starije kadetkinje -65
LC - Starije kadetkinje +65
|
- 1. ADNA BEHREM - "ZINO"
|
LC - Juniori -57
LC - Juniori -63
LC - Juniori -69
|
- 1. EDIS MEŠIĆ - "ZINO"
|
|
- 2. ROBERT ZUFIC - RUDAN
|
LC - Juniori -74
|
- 1. GLENN ANIČIČ - KBK Koper
|
|
- 2. LORIS RITOŠA - RUDAN
|
|
- 3. LUKAŠ SVETLAK - SK LEON
|
|
- 4. MARK ANTONIJ PERKOVIČ - KBK Koper
|
LC - Juniori -79
|
- 1. PATRIK ŠULEK - PTUJ
|
LC - Juniori -84
LC - Juniori -89
LC - Juniori +89
LC - Juniorke -50
|
- 1. NATALY STANIĆ - LAV, Pula
|
LC - Juniorke -55
LC - Juniorke -60
LC - Juniorke -65
LC - Juniorke -70
|
- 1. KORINA ZUGAN - FIGHTER
|
|
- 2. LUCIJA BAKALAR - TIGAR, Slunj
|
LC - Juniorke +70
LC - Seniori -57
LC - Seniori -63
LC - Seniori -69
|
- 1. GLENN ANIČIČ - KBK Koper
|
|
- 2. IBRAHIM GVERIĆ - "ZINO"
|
LC - Seniori -74
LC - Seniori -79
LC - Seniori -84
LC - Seniori -89
LC - Seniori -94
|
- 1. DAVID KONEČNY - SK LEON
|
|
- 2. MIROSLAV BRABEC - SK LEON
|
LC - Seniori +94
LC - Seniorke -50
LC - Seniorke -55
LC - Seniorke -60
LC - Seniorke -65
LC - Seniorke -70
LC - Seniorke +70
Kick light (52)
KL - Stariji kadeti -42
|
- 1. MATAN KATALINIĆ - MINOTAUR
|
|
- 2. MATEO TURIĆ - MAWASHI
|
KL - Stariji kadeti -47
KL - Stariji kadeti -52
|
- 1. BLAŽ KRUŠELJ - ŠKORPION
|
|
- 2. ERMIN HADŽAJLIJA - Ilidža Sarajevo
|
|
- 3. LEON MUŠNJAK - TIGAR, Karlovac
|
KL - Stariji kadeti -57
|
- 1. ALDIN TAHIROVIC - Ilidža Sarajevo
|
|
- 2. DINO ANĐELKOVIĆ - OFC
|
|
- 3. IVAN BOGOVIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 4. LUCIJAN VODAS - IVANIĆ GRAD
|
|
- 5. MATEJ MEDVED - TIGAR, Karlovac
|
KL - Stariji kadeti -63
|
- 1. DANIJEL BOTIĆ - RUDAN
|
|
- 2. FILIP GRBAVAC - MAWASHI
|
|
- 3. IVAN LAGINJA - OFC
|
|
- 4. KERIM DŽAFEROVIĆ - Ilidža Sarajevo
|
|
- 5. RIAD DEDIĆ - Ilidža Sarajevo
|
KL - Stariji kadeti -69
|
- 1. ADRIAN JOO - RUDAN
|
|
- 2. DORIAN KUPČINEC - JASTREB
|
|
- 3. LEON BREZOVIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 4. MANUEL BREZOVIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 5. MILENKO POTPARA - PREDATOR
|
|
- 6. OLIVER OZVAČIĆ - IVANIĆ GRAD
|
KL - Stariji kadeti +69
|
- 1. BENJAMIN DUCIC - Ilidža Sarajevo
|
|
- 2. LEON BONNO PERAČIĆ - BUDOKAI
|
|
- 3. MATIJA PUŠELJIĆ - EXCALIBUR
|
|
- 4. MILE KIRIN - TIGAR, Karlovac
|
KL - Starije kadetkinje -42
KL - Starije kadetkinje -46
KL - Starije kadetkinje -50
KL - Starije kadetkinje -55
KL - Starije kadetkinje -60
|
- 1. HANI PAĆALAT - MINOTAUR
|
|
- 2. MARIJA VOJAK - TIGAR, Karlovac
|
|
- 3. TEA MARTINOVIĆ - TIGAR, Karlovac
|
KL - Starije kadetkinje -65
KL - Starije kadetkinje +65
|
- 1. ADNA BEHREM - "ZINO"
|
|
- 2. MARIJA VOJAK - TIGAR, Karlovac
|
KL - Juniori -57
KL - Juniori -63
|
- 1. EDIS MEŠIĆ - "ZINO"
|
|
- 2. MARIO DJAKOVIĆ - DRAGA
|
KL - Juniori -69
|
- 1. BEPO CVITANOVIĆ - MAWASHI
|
|
- 2. ĐONI POKOS - PREDATOR
|
|
- 3. GLENN ANIČIČ - KBK Koper
|
|
- 4. MARK ANTONIJ PERKOVIČ - KBK Koper
|
|
- 5. NIK ZADEL - KBK Koper
|
KL - Juniori -74
|
- 1. MARK ANTONIJ PERKOVIČ - KBK Koper
|
|
- 2. MATIJA UROVIĆ - PREDATOR
|
|
- 3. NIK ZADEL - KBK Koper
|
KL - Juniori -79
KL - Juniori -84
|
- 1. ARMAN HERCEGLIĆ - Ilidža Sarajevo
|
|
- 2. EVAN APOLLONIO - KBK Koper
|
KL - Juniori -89
|
- 1. ALEKS RITOŠA - ZEUS
|
|
- 2. EVAN APOLLONIO - KBK Koper
|
KL - Juniori +89
|
- 1. EVAN BEAKOVIĆ - PREDATOR
|
KL - Juniorke -50
KL - Juniorke -55
KL - Juniorke -60
KL - Juniorke -65
KL - Juniorke -70
KL - Juniorke +70
|
- 1. ADNA BEHREM - "ZINO"
|
KL - Seniori -57
KL - Seniori -63
KL - Seniori -69
|
- 1. GLENN ANIČIČ - KBK Koper
|
|
- 2. IBRAHIM GVERIĆ - "ZINO"
|
KL - Seniori -74
|
- 1. IBRAHIM GVERIĆ - "ZINO"
|
KL - Seniori -79
KL - Seniori -84
KL - Seniori -89
KL - Seniori -94
|
- 1. DAVID KONEČNY - SK LEON
|
|
- 2. SADIN HADŽAJLIJA - Ilidža Sarajevo
|
KL - Seniori +94
|
- 1. ALMIN MUJANOVIČ - KBK Koper
|
KL - Seniorke -50
KL - Seniorke -55
KL - Seniorke -60
KL - Seniorke -65
KL - Seniorke -70
KL - Seniorke +70
|
|