kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Alpe Adria Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
Point fighting
Light contact
Kick light
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
PF - Dječaci početnici
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
TONI MENDEŠ
MAWASHI
PF-DJ-P-M+32
4
4
42
0
25
2.
SERGII NOZHOV
FIGHTING GYM
PF-DJ-P-M-28
4
4
26
0
25
3.
PATRICK PETRIĆ
PLANET SPORT
PF-DJ-P-M-32
3
3
29
0
21
4.
OSKAR BRZOJA
VELEBIT
PF-DJ-P-M-22
3
3
10
0
7
5.
NIKOLA ANDRIĆ
VRSAR
PF-DJ-P-M-28
4
3
31
0
17
6.
MARO BOSANAC
TIGAR, Slunj
PF-DJ-P-M+32
3
2
18
0
5
7.
JOHNNY TANUSHAJ
LAV, Medulin
PF-DJ-P-M-22
3
2
18
0
4
8.
THOMAS VELČIĆ
FRANKOPAN
PF-DJ-P-M+32
3
2
16
0
0
9.
DAVID GREBLO
FIGHTER
PF-DJ-P-M-28
3
2
9
0
-3
10.
DANIEL PLIŠKO
PLANET SPORT
PF-DJ-P-M+32
3
2
8
0
-4
11.
DAVID BOSANAC
TIGAR, Slunj
PF-DJ-P-M-32
3
2
14
0
-7
12.
TIN PETRIĆ
PLANET SPORT
PF-DJ-P-M-22
2
1
15
0
3
13.
MIHAEL ANIČIĆ
PLANET SPORT
PF-DJ-P-M-28
2
1
8
0
-2
14.
VITO RENDIĆ
SUŠAK
PF-DJ-P-M-32
2
1
10
0
-4
15.
SEBASTIAN PAVATIĆ
BUJE
PF-DJ-P-M+32
2
1
0
0
-6
16.
LUKA GRABAR
PLANET SPORT
PF-DJ-P-M-22
1
0
0
0
0
17.
PIER BELARDI
LAV, Medulin
PF-DJ-P-M+32
1
0
0
0
0
18.
TINO VITASOVIĆ
PLANET SPORT
PF-DJ-P-M+32
1
0
0
0
0
19.
DORIAN VEDRIĆ
SUŠAK
PF-DJ-P-M-22
1
0
3
0
-1
20.
PETAR MARKOVIĆ
ZEUS
PF-DJ-P-M-28
1
0
3
0
-1
21.
SVEN KOVAČ
PLANET SPORT
PF-DJ-P-M-32
1
0
3
0
-1
22.
MARK MILOŠEVIĆ
TROJAN ISTRA
PF-DJ-P-M+32
1
0
2
0
-1
23.
JONA MILADINOVIĆ
BUJE
PF-DJ-P-M-32
1
0
8
0
-2
24.
ROMAN DODIK
SUŠAK
PF-DJ-P-M+32
1
0
6
0
-2
25.
VITO LAZARIĆ
PLANET SPORT
PF-DJ-P-M-28
1
0
3
0
-2
26.
EMIL MUJKIĆ
VRSAR
PF-DJ-P-M-32
1
0
6
0
-3
27.
NIKO NUJIĆ
PLANET SPORT
PF-DJ-P-M+32
1
0
3
0
-3
28.
PETAR MATUKINA
VRSAR
PF-DJ-P-M-32
1
0
7
0
-4
29.
MARKO STANIĆ
LAV, Pula
PF-DJ-P-M-22
1
0
6
0
-4
30.
DENI MERLIĆ
FIGHTER
PF-DJ-P-M-28
1
0
0
0
-6
31.
ERIK MUŠKOVIĆ
FIGHTER
PF-DJ-P-M-28
1
0
0
0
-6
32.
LUKA MARIĆ
PLANET SPORT
PF-DJ-P-M-28
1
0
0
0
-6
33.
TIN HAGA
SUŠAK
PF-DJ-P-M-28
1
0
0
0
-6
34.
DEJAN KRALJEVIĆ
ZEUS
PF-DJ-P-M+32
1
0
2
0
-7
35.
ROKO ČULJAT
SUŠAK
PF-DJ-P-M+32
1
0
2
0
-7
36.
JAN ŠELENBA
TROJAN ISTRA
PF-DJ-P-M-22
1
0
4
0
-9
37.
DAVID DRAŽETIĆ
ZEUS
PF-DJ-P-M-28
1
0
4
0
-10
PF - Djevojčice počenice
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
EVA HRIBAR
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
PF-DJ-P-Ž-22, PF-DJ-P-Ž-28
5
5
22
0
12
2.
TINA PETROVIĆ
IVANIĆ GRAD
PF-DJ-P-Ž-32
4
4
34
0
6
3.
LEA JUKIĆ
VRSAR
PF-DJ-P-Ž+32
2
2
24
0
12
4.
LINDA RADEŠIĆ
BUJE
PF-DJ-P-Ž-32
4
3
33
0
11
5.
DEA CVEK
PLANET SPORT
PF-DJ-P-Ž-28
3
2
23
0
7
6.
IRIS PETROVIĆ
SUŠAK
PF-DJ-P-Ž-28
3
2
9
0
2
7.
LUCIJA TOKIĆ
VELEBIT
PF-DJ-P-Ž-32
2
1
22
0
2
8.
LANA KIRIN
TIGAR, Karlovac
PF-DJ-P-Ž+32
2
1
10
0
2
9.
TARA MATIJEVIĆ
LAV, Pula
PF-DJ-P-Ž-28
2
1
6
0
0
10.
MAŠA ŠIRANOVIĆ
JASTREB
PF-DJ-P-Ž+32
2
1
15
0
-1
11.
LILI SEŠLAR
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
PF-DJ-P-Ž-28
2
1
12
0
-1
12.
NIKOL KOVAČEVIĆ
PLANET SPORT
PF-DJ-P-Ž-28
2
1
10
0
-1
13.
MARTA RADEŠIĆ
BUJE
PF-DJ-P-Ž-32
2
1
5
0
-3
14.
MAJA KUŠAR
PLANET SPORT
PF-DJ-P-Ž-22
1
0
0
0
0
15.
MIA KUPREŠAKOVIĆ
LAV, Pula
PF-DJ-P-Ž-28
1
0
0
0
0
16.
MARIA MAGDALENA VULETA
SUŠAK
PF-DJ-P-Ž-32
1
0
8
0
-1
17.
KATJA MANDEKIĆ
SUŠAK
PF-DJ-P-Ž-32
1
0
7
0
-1
18.
DORA JACIN
FIGHTER
PF-DJ-P-Ž-32
1
0
1
0
-1
19.
ROMANA VIDIĆ
ZEUS
PF-DJ-P-Ž-28
1
0
5
0
-2
20.
LANA KOŽUH
TROJAN ISTRA
PF-DJ-P-Ž-28
1
0
3
0
-2
21.
RIANA KOŠENINA
VRSAR
PF-DJ-P-Ž-32
1
0
9
0
-3
22.
MELISA ČEKO
BUJE
PF-DJ-P-Ž-32
1
0
5
0
-3
23.
LEONARDA SMOLICA
BUDOKAI LABIN
PF-DJ-P-Ž-28
1
0
0
0
-3
24.
ANTEA GLAVAŠ
SUŠAK
PF-DJ-P-Ž+32
1
0
0
0
-6
25.
ERIN ARMAN
ZEUS
PF-DJ-P-Ž-28
1
0
0
0
-6
26.
SANDRA DAMIANI
FIGHTER
PF-DJ-P-Ž-28
1
0
0
0
-6
27.
PETRA JOVANČEVIĆ
SUŠAK
PF-DJ-P-Ž+32
1
0
5
0
-7
28.
LEONA RAVLIĆ
IVANIĆ GRAD
PF-DJ-P-Ž-32
1
0
4
0
-7
PF - Dječaci
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
LUKA UGRINA
SUŠAK
PF-DJ-M-28
4
4
13
0
9
2.
MATEJ ŽAMARIJA
JASTREB
PF-DJ-M+32
3
3
24
0
17
3.
PATRIK PRESEČAN
IVANIĆ GRAD
PF-DJ-M-25
2
2
21
0
16
4.
TIN PETRIĆ
PLANET SPORT
PF-DJ-M-22
2
2
30
0
13
5.
MARK GUBERAC
KBK Koper
PF-DJ-M-28, PF-DJ-M-32
5
4
45
0
17
6.
SERGII NOZHOV
FIGHTING GYM
PF-DJ-M-28
4
3
19
0
10
7.
TONI URSIĆ
MAWASHI
PF-DJ-M+32
3
2
19
0
7
8.
BORNA ŠARIĆ
LAV, Pula
PF-DJ-M-32
3
2
18
0
4
9.
SVEN KOVAČ
PLANET SPORT
PF-DJ-M-32
2
1
11
0
10
10.
IVAN SMOLJAN
MAWASHI
PF-DJ-M-28
2
1
11
0
1
11.
VID KOVAČ
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
PF-DJ-M+32
2
1
6
0
0
12.
FRANE MATEŠIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-DJ-M-28
2
1
0
0
0
13.
PATRICK PETRIĆ
PLANET SPORT
PF-DJ-M-32
2
1
6
0
-1
14.
LUKA GRABAR
PLANET SPORT
PF-DJ-M-22
2
1
25
0
-2
15.
MARO KUSANIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-DJ-M+32
2
1
4
0
-3
16.
DAVID OFNER BESEDIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-DJ-M+32
2
1
3
0
-4
17.
NIKO SEŠLAR
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
PF-DJ-M-28
2
1
1
0
-4
18.
DORIAN VULAKOVIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-DJ-M-25
2
1
13
0
-5
19.
ERIK MUŠKOVIĆ
FIGHTER
PF-DJ-M-28
1
0
0
0
0
20.
DAVID MALINARIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-DJ-M-28
1
0
6
0
-1
21.
ANTONIO KOMESAROVIĆ
ŠKORPION
PF-DJ-M-28
1
0
1
0
-1
22.
JOHNNY TANUSHAJ
LAV, Medulin
PF-DJ-M-22
1
0
10
0
-2
23.
VITO LAZARIĆ
PLANET SPORT
PF-DJ-M-25
1
0
7
0
-2
24.
TINO VITASOVIĆ
PLANET SPORT
PF-DJ-M+32
1
0
1
0
-2
25.
DANIEL PLIŠKO
PLANET SPORT
PF-DJ-M+32
1
0
1
0
-3
26.
MARTIN TANUSHAJ
LAV, Medulin
PF-DJ-M-32
1
0
8
0
-4
27.
DAVID GREBLO
FIGHTER
PF-DJ-M-28
1
0
0
0
-6
28.
DAVID BOSANAC
TIGAR, Slunj
PF-DJ-M-32
1
0
0
0
-6
29.
DENI MERLIĆ
FIGHTER
PF-DJ-M-28
1
0
0
0
-6
30.
EVAN MARK MORATTO
LAV, Medulin
PF-DJ-M-32
1
0
0
0
-6
31.
MIHAEL ANIČIĆ
PLANET SPORT
PF-DJ-M-28
1
0
0
0
-6
32.
NIKO NUJIĆ
PLANET SPORT
PF-DJ-M+32
1
0
0
0
-6
33.
PIER BELARDI
LAV, Medulin
PF-DJ-M+32
1
0
0
0
-6
34.
MARKO STANIĆ
LAV, Pula
PF-DJ-M-22
1
0
4
0
-9
35.
LUKA MARIĆ
PLANET SPORT
PF-DJ-M-25
1
0
1
0
-9
36.
DORIJAN KARAULA
FRANKOPAN
PF-DJ-M-32
1
0
1
0
-10
PF - Djevojčice
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ANĐELINA FILIPOVIĆ
KUTINA
PF-DJ-Ž+32
3
3
29
0
23
2.
LANA BENČIĆ
TROJAN ISTRA
PF-DJ-Ž-28
3
3
17
0
9
3.
SARA BOBAN
MAWASHI
PF-DJ-Ž-32
2
2
14
0
11
4.
EMILI VUKUŠIĆ
DRAGA
PF-DJ-Ž-19
1
1
0
0
0
5.
TARA ŠVERKO
TROJAN ISTRA
PF-DJ-Ž-25, PF-DJ-Ž-28
5
4
15
0
6
6.
NEA VUKOVIĆ
LAV, Pula
PF-DJ-Ž-32
3
2
22
0
-1
7.
LAURA BATELIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-DJ-Ž-25, PF-DJ-Ž-28
4
2
15
0
3
8.
EMILY BUDIČIN
PLANET SPORT
PF-DJ-Ž-28
2
1
17
0
2
9.
DEA CVEK
PLANET SPORT
PF-DJ-Ž-28
2
1
6
0
1
10.
SANDRA DAMIANI
FIGHTER
PF-DJ-Ž-28
2
1
10
0
0
11.
TINA KUPREŠAKOVIĆ
LAV, Pula
PF-DJ-Ž-32
2
1
1
0
-5
12.
MAJA MUDRIĆ
FRANKOPAN
PF-DJ-Ž+32
2
1
2
0
-11
13.
LUNA DOMBA ORBANIĆ
LAV, Pula
PF-DJ-Ž-32
1
0
0
0
0
14.
MAJA KUŠAR
PLANET SPORT
PF-DJ-Ž-19
1
0
0
0
0
15.
MAŠA ŠIRANOVIĆ
JASTREB
PF-DJ-Ž+32
1
0
0
0
0
16.
DORA JACIN
FIGHTER
PF-DJ-Ž-32
1
0
0
0
-1
17.
LEONARDA SMOLICA
BUDOKAI LABIN
PF-DJ-Ž-28
1
0
3
0
-2
18.
MAJA SRZIĆ
MAWASHI
PF-DJ-Ž-25
1
0
3
0
-2
19.
DONNA VRHOVEC
BTI
PF-DJ-Ž-32
1
0
15
0
-4
20.
TARA MATIJEVIĆ
LAV, Pula
PF-DJ-Ž-28
1
0
10
0
-4
21.
MIA KUPREŠAKOVIĆ
LAV, Pula
PF-DJ-Ž-28
1
0
2
0
-4
22.
PAULA JAKOVAC
FRANKOPAN
PF-DJ-Ž-25
1
0
0
0
-4
23.
MIA VRANJEŠ
MAWASHI
PF-DJ-Ž+32
1
0
2
0
-5
24.
NIKOL KOVAČEVIĆ
PLANET SPORT
PF-DJ-Ž-25
1
0
0
0
-5
25.
KIARA BRATKOVIĆ
BTI
PF-DJ-Ž+32
1
0
2
0
-7
PF - Ml. kadeti poč.
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
FILIP POPOVIĆ
FUTURA
PF-MKAD-P-M+47
4
4
19
0
16
2.
MIHAJLO BUKVIC
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
PF-MKAD-P-M-37
3
3
25
0
15
3.
SIMON KOVAČ
PLANET SPORT
PF-MKAD-P-M-47
3
3
13
0
9
4.
VALENTINO VIDEC
BUJE
PF-MKAD-P-M-28
1
1
4
0
1
5.
LUKA BONAZZA
TROJAN ISTRA
PF-MKAD-P-M+47
4
3
18
0
6
6.
ALAN BAJRAMOVIĆ
KBC "Bihać"
PF-MKAD-P-M+47
3
2
12
0
8
7.
EMAN SALIHOVIC
KBC "Bihać"
PF-MKAD-P-M+47
3
2
12
0
5
8.
IVAN ŠTETIĆ
TROJAN ISTRA
PF-MKAD-P-M-47
3
2
8
0
4
9.
TINO PAĆALAT
MINOTAUR
PF-MKAD-P-M-37
2
1
8
0
2
10.
MARTIN BONACA
KBK Koper
PF-MKAD-P-M+47
2
1
8
0
0
11.
ALEKSA SPAHIĆ
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
PF-MKAD-P-M+47
2
1
10
0
-1
12.
JAN KOSINA
KUTINA
PF-MKAD-P-M+47
2
1
9
0
-2
13.
IVAN GABRIJEL BURŠIĆ
LAV, Pula
PF-MKAD-P-M-47
2
1
8
0
-4
14.
DINO ŠPEHAR
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-P-M-47, PF-MKAD-P-M+47
3
1
9
0
-1
15.
ALIS OSMANČEVIĆ
BUJE
PF-MKAD-P-M+47
1
0
0
0
0
16.
SERGEJ FURTULA
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
PF-MKAD-P-M+47
1
0
3
0
-1
17.
SERGII NOZHOV
FIGHTING GYM
PF-MKAD-P-M-28
1
0
3
0
-1
18.
LOVRO GOLUBOVIĆ
VIKTORIA
PF-MKAD-P-M-47
1
0
3
0
-2
19.
LUKA KOMESAROVIĆ
ŠKORPION
PF-MKAD-P-M-37
1
0
6
0
-3
20.
ANTHONY BENČIĆ
FIGHTER
PF-MKAD-P-M-47
1
0
4
0
-3
21.
ANDREJ SMOLICA
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-P-M-47
1
0
2
0
-3
22.
NATHAN MULAHMETOVIĆ
VIKTORIA
PF-MKAD-P-M+47
1
0
5
0
-4
23.
TONI MENDEŠ
MAWASHI
PF-MKAD-P-M-47
1
0
1
0
-4
24.
LEON ORŠUŠ
BUJE
PF-MKAD-P-M+47
1
0
4
0
-5
25.
FABIAN SERGO
PLANET SPORT
PF-MKAD-P-M+47
1
0
2
0
-6
26.
MARTIN BERISHA
SUŠAK
PF-MKAD-P-M+47
1
0
1
0
-6
27.
GABRIEL RONČEVIĆ
DRAGA
PF-MKAD-P-M+47
1
0
0
0
-6
28.
PIER BELARDI
LAV, Medulin
PF-MKAD-P-M-37
1
0
0
0
-6
29.
MARO BOSANAC
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-P-M-37
1
0
2
0
-8
PF - Ml. kadetkinje poč.
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
DORIS ŠULEK
PTUJ
PF-MKAD-P-Ž-37
4
4
18
0
14
2.
NIKA ARMAN
ZEUS
PF-MKAD-P-Ž-47
3
3
12
0
10
3.
ANĐELINA VIDEC
BUJE
PF-MKAD-P-Ž-28
2
2
4
0
4
4.
DORA COTIĆ
FIGHTER
PF-MKAD-P-Ž+47
1
1
4
0
4
5.
MARINA MAGLIĆ
SUŠAK
PF-MKAD-P-Ž-37
4
3
28
0
15
6.
ENA ŠKODA
VIKTORIA
PF-MKAD-P-Ž-37
3
2
6
0
-3
7.
PETRA ŽEPINA
VELEBIT
PF-MKAD-P-Ž-37
2
1
14
0
4
8.
MIRNA TKALČIĆ
SUŠAK
PF-MKAD-P-Ž-47
2
1
9
0
1
9.
MATEA BOŽAC
FUTURA
PF-MKAD-P-Ž-47
2
1
8
0
1
10.
ELLA HRVATIN
MINOTAUR
PF-MKAD-P-Ž-28
2
1
0
0
-4
11.
NEA VUKOVIĆ
LAV, Pula
PF-MKAD-P-Ž-37
2
1
16
0
-6
12.
LARISA SAVIĆ
ZEUS
PF-MKAD-P-Ž-28
1
0
0
0
0
13.
LUNA DOMBA ORBANIĆ
LAV, Pula
PF-MKAD-P-Ž-37
1
0
0
0
0
14.
MIA KUPREŠAKOVIĆ
LAV, Pula
PF-MKAD-P-Ž-28
1
0
0
0
0
15.
PATRICIA DRAŽETIĆ
ZEUS
PF-MKAD-P-Ž-37
1
0
10
0
-1
16.
DANIJELA SUVAJAC
BUJE
PF-MKAD-P-Ž-37
1
0
3
0
-1
17.
JELENA BOJOVIĆ
LAV, Pula
PF-MKAD-P-Ž-47
1
0
0
0
-3
18.
LANA KIRIN
TIGAR, Karlovac
PF-MKAD-P-Ž-47
1
0
0
0
-3
19.
PATRICIA BJELANOVIĆ
VIKTORIA
PF-MKAD-P-Ž-37
1
0
0
0
-3
20.
LARA PERKOVIĆ
ZEUS
PF-MKAD-P-Ž-37
1
0
4
0
-4
21.
LARA PLIŠKO
PLANET SPORT
PF-MKAD-P-Ž+47
1
0
0
0
-4
22.
DORIS SUVAJAC
BUJE
PF-MKAD-P-Ž-37
1
0
0
0
-6
23.
EVA HAGA
SUŠAK
PF-MKAD-P-Ž-47
1
0
0
0
-6
24.
TINA KUPREŠAKOVIĆ
LAV, Pula
PF-MKAD-P-Ž-37
1
0
3
0
-9
PF - Mlađi kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
TILEN REPINA
PTUJ
PF-MKAD-M+47
4
4
22
0
14
2.
IVAN CRNKOVIĆ
PLANET SPORT
PF-MKAD-M-42
3
3
31
0
21
3.
VANJA BURMUDŽIJA
KUTINA
PF-MKAD-M-37
3
3
20
0
17
4.
ALAN TURSUNOVIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-M-47
3
3
23
0
12
5.
LUKA UGRINA
SUŠAK
PF-MKAD-M-28
2
2
11
0
8
6.
ERIK GARTNER
Taekwon-do Klub Gepard
PF-MKAD-M-32, PF-MKAD-M-37
6
5
32
0
26
7.
IVAN MARETIĆ
JASTREB
PF-MKAD-M-42, PF-MKAD-M-47
6
4
37
0
12
8.
MATEJ ŽAMARIJA
JASTREB
PF-MKAD-M-42
3
2
21
0
7
9.
IVANO ČELIĆ
FUTURA
PF-MKAD-M+47
3
2
13
0
0
10.
GAL JAMŠEK GROBELNIK
PTUJ
PF-MKAD-M-32
2
1
16
0
8
11.
MARIN BAŠIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-M-47
2
1
15
0
8
12.
LUKA PLANINAC
PLANET SPORT
PF-MKAD-M+47
2
1
13
0
3
13.
PATRIK KOVAČEVIĆ
PLANET SPORT
PF-MKAD-M+47
2
1
10
0
2
14.
IVAN TUKA
LAV, Pula
PF-MKAD-M+47
2
1
9
0
1
15.
TONI URSIĆ
MAWASHI
PF-MKAD-M-37
2
1
10
0
-1
16.
MATKO PREBEG
KUTINA
PF-MKAD-M+47
2
1
6
0
-1
17.
MIKA OROS
LAV, Medulin
PF-MKAD-M-32
2
1
7
0
-4
18.
BORNA KLOBUČAR
GLINA
PF-MKAD-M-42
2
1
10
0
-5
19.
IVAN GABRIJEL BURŠIĆ
LAV, Pula
PF-MKAD-M-42
2
1
10
0
-5
20.
ŠTEPA ZUDA
SK LEON
PF-MKAD-M-37, PF-MKAD-M-42
3
1
10
0
-3
21.
IVAN UDOVIĆ
LAV, Pula
PF-MKAD-M-32, PF-MKAD-M-37
2
0
1
0
-9
22.
PAVEL BALUCH
SK LEON
PF-MKAD-M-37, PF-MKAD-M-42
2
0
0
0
-13
23.
NATHAN MULAHMETOVIĆ
VIKTORIA
PF-MKAD-M+47
1
0
5
0
-1
24.
LOVRO GOLUBOVIĆ
VIKTORIA
PF-MKAD-M-42
1
0
4
0
-2
25.
ANTONI OBROVAC
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-M+47
1
0
3
0
-2
26.
MARKO ZELIĆ
MAWASHI
PF-MKAD-M-37
1
0
2
0
-2
27.
ALEK KUŠAR
PLANET SPORT
PF-MKAD-M-47
1
0
3
0
-3
28.
IVAN SMOLJAN
MAWASHI
PF-MKAD-M-28
1
0
3
0
-4
29.
VIKTOR BRZOJA
VELEBIT
PF-MKAD-M+47
1
0
3
0
-4
30.
DAVID MALINARIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-M-28
1
0
0
0
-4
31.
KARLO NOVAK
KUTINA
PF-MKAD-M-47
1
0
4
0
-5
32.
ANTHONY BENČIĆ
FIGHTER
PF-MKAD-M-47
1
0
0
0
-6
33.
MATAN KATALINIĆ
MINOTAUR
PF-MKAD-M-42
1
0
0
0
-6
34.
MICHAEL STENTA
PLANET SPORT
PF-MKAD-M+47
1
0
0
0
-6
35.
TINO PAĆALAT
MINOTAUR
PF-MKAD-M-37
1
0
0
0
-6
36.
V. MATYAŠ VITEK
SK LEON
PF-MKAD-M+47
1
0
0
0
-6
37.
BORNA ŠARIĆ
LAV, Pula
PF-MKAD-M-32
1
0
2
0
-9
38.
ADRIAN TURSUNOVIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-M-42
1
0
1
0
-10
39.
EVAN MARK MORATTO
LAV, Medulin
PF-MKAD-M-32
1
0
1
0
-11
40.
SIMON KOVAČ
PLANET SPORT
PF-MKAD-M-47
1
0
1
0
-11
PF - Mlađe kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ELA MAGDIĆ
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-Ž-42
4
4
30
0
27
2.
SARA BOBAN
MAWASHI
PF-MKAD-Ž-32
3
3
19
0
13
3.
ALIN BRDAR
KBK Koper
PF-MKAD-Ž+47
3
3
35
0
8
4.
MARTINA BUTERIN
VELEBIT
PF-MKAD-Ž-47
2
2
14
0
9
5.
HANA ZUBER
PLANET SPORT
PF-MKAD-Ž-28
2
2
0
0
0
6.
KATE ŠTEFANAC
MAWASHI
PF-MKAD-Ž-42
4
3
22
0
9
7.
ANA JOVIĆ
SUŠAK
PF-MKAD-Ž-37, PF-MKAD-Ž-42
4
3
14
0
1
8.
MARTINA GRABAR
PLANET SPORT
PF-MKAD-Ž-47
3
2
27
0
15
9.
LINA RADMAN
IVANIĆ GRAD
PF-MKAD-Ž+47
3
2
20
0
2
10.
LARA JAKOMINIĆ
TROJAN ISTRA
PF-MKAD-Ž-32
3
2
2
0
-5
11.
VICTORIA PEKAS
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-Ž-37, PF-MKAD-Ž-42
4
2
4
0
-10
12.
MAJA SRZIĆ
MAWASHI
PF-MKAD-Ž-28
2
1
6
0
6
13.
LARA MIHALIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-MKAD-Ž+47
2
1
21
0
5
14.
LEONARDA DEAK
BTI
PF-MKAD-Ž-42
2
1
12
0
4
15.
LORENA ZEBA
BTI
PF-MKAD-Ž-42
2
1
11
0
1
16.
PAULA MRKONJIĆ
FRANKOPAN
PF-MKAD-Ž-37
2
1
3
0
-2
17.
LUNA DOMBA ORBANIĆ
LAV, Pula
PF-MKAD-Ž-32
1
0
0
0
0
18.
MARITA BARIČEVIĆ
VISOČICA
PF-MKAD-Ž-32
1
0
0
0
0
19.
MIA KUPREŠAKOVIĆ
LAV, Pula
PF-MKAD-Ž-28
1
0
0
0
0
20.
MIA VRANJEŠ
MAWASHI
PF-MKAD-Ž-37
1
0
0
0
0
21.
TINA KUPREŠAKOVIĆ
LAV, Pula
PF-MKAD-Ž-32
1
0
0
0
0
22.
NIKA PAVIČIĆ
VELEBIT
PF-MKAD-Ž+47
1
0
11
0
-1
23.
DORIS ŠULEK
PTUJ
PF-MKAD-Ž-37
1
0
1
0
-1
24.
PAOLA BRŽENDA
FIGHTER
PF-MKAD-Ž-37
1
0
0
0
-1
25.
ELENA ČVEK
BTI
PF-MKAD-Ž-37
1
0
2
0
-2
26.
DORA COTIĆ
FIGHTER
PF-MKAD-Ž+47
1
0
4
0
-4
27.
LARA PLIŠKO
PLANET SPORT
PF-MKAD-Ž+47
1
0
3
0
-4
28.
DORA GREGO
FRANKOPAN
PF-MKAD-Ž-42
1
0
6
0
-5
29.
BARBARA BUNJEVAC
IVANIĆ GRAD
PF-MKAD-Ž+47
1
0
4
0
-6
30.
BOJANA MAVSAR
FUTURA
PF-MKAD-Ž-47
1
0
0
0
-6
31.
PAULA JAKOVAC
FRANKOPAN
PF-MKAD-Ž-28
1
0
0
0
-6
32.
TARA GAĆEŠA
KUTINA
PF-MKAD-Ž-42
1
0
0
0
-6
33.
DIANA JAKOVAC
FRANKOPAN
PF-MKAD-Ž-42
1
0
0
0
-7
34.
NEA VUKOVIĆ
LAV, Pula
PF-MKAD-Ž-32
1
0
4
0
-8
35.
PETRA ŽMIRIĆ
GLINA
PF-MKAD-Ž-47
1
0
3
0
-8
36.
HANA GORETIĆ
KBC "Bihać"
PF-MKAD-Ž-42
1
0
2
0
-8
37.
MARGARETA MUŠNJAK
TIGAR, Karlovac
PF-MKAD-Ž-47
1
0
1
0
-10
PF - Stariji kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MICHAEL STENTA
PLANET SPORT
PF-SKAD-M-52
3
3
22
0
9
2.
NIK JAMŠEK GROBELNIK
PTUJ
PF-SKAD-M-42
2
2
15
0
13
3.
MORIS TRBULIN
LAV, Pula
PF-SKAD-M-57
2
2
12
0
12
4.
ALAN TURSUNOVIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-SKAD-M-47
2
2
15
0
11
5.
LOVRO ŽAMARIJA
JASTREB
PF-SKAD-M-69
2
2
13
0
7
6.
IVAN TUKA
LAV, Pula
PF-SKAD-M-63
2
2
10
0
7
7.
LOREN DOMBA
LAV, Pula
PF-SKAD-M+69, PF-SKAD-M-69
4
3
24
0
17
8.
KLEMEN POGRAJC
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
PF-SKAD-M-42
3
2
14
0
4
9.
TEO GRGIĆ
2002 - Odzak
PF-SKAD-M-52
3
2
10
0
3
10.
ENSAR HODŽIĆ
LAV, Pula
PF-SKAD-M-69, PF-SKAD-M+69
4
2
16
0
-3
11.
NIKOLA ŠEKARIĆ
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
PF-SKAD-M-69
2
1
19
0
7
12.
FABIJAN ŠIRANOVIĆ
JASTREB
PF-SKAD-M+69
2
1
12
0
0
13.
SAMED MANĐUKA
LAV, Pula
PF-SKAD-M+69
2
1
6
0
0
14.
TOMI SEŠLAR
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
PF-SKAD-M-42
2
1
3
0
-5
15.
LUKA HUŠAK
LAV, Pula
PF-SKAD-M-47, PF-SKAD-M-52
3
1
17
0
-2
16.
HANNAN BRKIĆ
"ZINO"
PF-SKAD-M-57, PF-SKAD-M-63
2
0
3
0
-7
17.
LUKA PLANINAC
PLANET SPORT
PF-SKAD-M-52
1
0
2
0
-2
18.
IVAN UDOVIĆ
LAV, Pula
PF-SKAD-M-42
1
0
1
0
-2
19.
ADRIAN BENJA
FRANKOPAN
PF-SKAD-M-52
1
0
0
0
-3
20.
LEON MUŠNJAK
TIGAR, Karlovac
PF-SKAD-M-52
1
0
3
0
-4
21.
IVAN CRNKOVIĆ
PLANET SPORT
PF-SKAD-M-42
1
0
2
0
-4
22.
ALEK KUŠAR
PLANET SPORT
PF-SKAD-M-47
1
0
4
0
-5
23.
DEAN VIRAG
PLANET SPORT
PF-SKAD-M+69
1
0
6
0
-6
24.
ADRIAN TURSUNOVIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-SKAD-M-42
1
0
0
0
-6
25.
BORIS LUBURA
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
PF-SKAD-M-57
1
0
0
0
-6
26.
ELVEDIN OKUGIC
"ZINO"
PF-SKAD-M+69
1
0
0
0
-6
27.
KRISTIJAN BOSNIĆ
2002 - Odzak
PF-SKAD-M-63
1
0
0
0
-6
28.
PAVO ANDRIJANIC
2002 - Odzak
PF-SKAD-M+69
1
0
0
0
-6
29.
MARIN BAŠIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-SKAD-M-47
1
0
3
0
-7
30.
GABRIJEL KRIŽANAC
LAV, Pula
PF-SKAD-M-69
1
0
2
0
-10
PF - Starije kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
LARA VUZEM VAJDA
PTUJ
PF-SKAD-Ž-60
3
3
18
0
14
2.
LARA RADOČAJ
TIGAR, Slunj
PF-SKAD-Ž-65
2
2
17
0
16
3.
ELA MAGDIĆ
TIGAR, Slunj
PF-SKAD-Ž-42
2
2
15
0
14
4.
MATEA ZEBA
BTI
PF-SKAD-Ž-50
1
1
12
0
10
5.
NAĐA TERZIĆ
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
PF-SKAD-Ž+65
1
1
0
0
0
6.
NIKOLINA BARTOLČIĆ
LAV, Pula
PF-SKAD-Ž-60, PF-SKAD-Ž-55
4
3
31
0
12
7.
SARA KUTIĆ
PLANET SPORT
PF-SKAD-Ž-55
3
2
24
0
12
8.
NINA KRIŽAJ
KBK Koper
PF-SKAD-Ž-46, PF-SKAD-Ž-50
3
2
19
0
7
9.
CHIARA FRANKOVIC
TV 1864 Altötting
PF-SKAD-Ž-55
2
1
8
0
-8
10.
NIKA PAVIČIĆ
VELEBIT
PF-SKAD-Ž-50
2
1
6
0
-9
11.
TEA BELARDI
LAV, Medulin
PF-SKAD-Ž-60, PF-SKAD-Ž-65
3
1
9
0
-13
12.
NICOLE BUTURAJAC
TIGAR, Karlovac
PF-SKAD-Ž+65
1
0
0
0
0
13.
LARA MIHALIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-SKAD-Ž-60
1
0
3
0
-1
14.
MARTINA GRABAR
PLANET SPORT
PF-SKAD-Ž-46
1
0
4
0
-2
15.
SARAH BUDIČIN
PLANET SPORT
PF-SKAD-Ž-55
1
0
3
0
-2
16.
IVANA ŠESTAN
FRANKOPAN
PF-SKAD-Ž-65
1
0
2
0
-5
17.
CVITA KALCINA
VELEBIT
PF-SKAD-Ž-46
1
0
4
0
-6
18.
ELIN ROŠIĆ
FRANKOPAN
PF-SKAD-Ž-65
1
0
0
0
-6
19.
HANI PAĆALAT
MINOTAUR
PF-SKAD-Ž-60
1
0
0
0
-6
20.
TIJANA BUKVIC
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
PF-SKAD-Ž-55
1
0
0
0
-6
21.
ALMA FRANKOVIĆ
TV 1864 Altötting
PF-SKAD-Ž-55
1
0
4
0
-7
22.
ANA MARETIĆ
JASTREB
PF-SKAD-Ž-42
1
0
1
0
-7
23.
DORA GREGO
FRANKOPAN
PF-SKAD-Ž-42
1
0
0
0
-7
PF - Juniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
TIMI SITAR
PTUJ
PF-JUN-M-69
2
2
10
0
7
2.
PATRIK ŠULEK
PTUJ
PF-JUN-M-79
1
1
12
0
10
3.
ANTONIO JURMAN
PLANET SPORT
PF-JUN-M-57
1
1
6
0
6
4.
MARKO DŽIN
PLANET SPORT
PF-JUN-M-74, PF-JUN-M-79
4
3
20
0
8
5.
LOREN DOMBA
LAV, Pula
PF-JUN-M-74, PF-JUN-M-69
3
1
7
0
-6
6.
LUKAŠ SVETLAK
SK LEON
PF-JUN-M-74
1
0
5
0
-1
7.
ENSAR HODŽIĆ
LAV, Pula
PF-JUN-M-69
1
0
2
0
-6
8.
MORIS TRBULIN
LAV, Pula
PF-JUN-M-57
1
0
0
0
-6
9.
SAMED MANĐUKA
LAV, Pula
PF-JUN-M-74
1
0
0
0
-6
10.
ZDENEK MAREL
SK LEON
PF-JUN-M-79
1
0
0
0
-6
PF - Juniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
NIKOLINA BARTOLČIĆ
LAV, Pula
PF-JUN-Ž-55, PF-JUN-Ž-60
3
3
37
0
27
2.
ANTONELA DEMOVIĆ
LAV, Medulin
PF-JUN-Ž-50
2
2
23
0
14
3.
KORINA ZUGAN
FIGHTER
PF-JUN-Ž-65
2
2
12
0
12
4.
TEA BELARDI
LAV, Medulin
PF-JUN-Ž-60, PF-JUN-Ž-65
2
0
3
0
-17
5.
PAULA UDOVIĆ
LAV, Pula
PF-JUN-Ž-50, PF-JUN-Ž-55
2
0
6
0
-18
6.
NATALY STANIĆ
LAV, Pula
PF-JUN-Ž-50
1
0
7
0
-6
7.
TEA MARTINOVIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-JUN-Ž-60
1
0
3
0
-6
8.
NINA NEGOVANOVIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-JUN-Ž-65
1
0
0
0
-6
PF - Seniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MARKO DŽIN
PLANET SPORT
PF-SEN-M-79
2
2
19
0
11
2.
MARINO FARAGUNA
BUDOKAI LABIN
PF-SEN-M-79, PF-SEN-M-84
1
0
6
0
-3
3.
ZDENEK MAREL
SK LEON
PF-SEN-M-79
1
0
2
0
-8
PF - Seniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
EMA VIŠKOVIĆ
PLANET SPORT
PF-SEN-Ž-50
1
1
0
0
0
2.
MATEA ZNAHOR
PLANET SPORT
PF-SEN-Ž-50
1
0
0
0
0