kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Alpe Adria Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice počenice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Seniori
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci početnici-22
PF - Dječaci početnici-28
PF - Dječaci početnici-32
PF - Dječaci početnici+32
PF - Dječaci početnici-22
1001
339
4
JAN ŠELENBA (ZELG)
551
13
TIN PETRIĆ (PLANET)
1002
45
6
MARKO STANIĆ (LAV)
33
10
JOHNNY TANUSHAJ (LAV-MED)
1003
318
3
DORIAN VEDRIĆ (SUŠAK)
139
4
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
506
LUKA GRABAR (PLANET)
1004
551
2
TIN PETRIĆ (PLANET)
33
8
JOHNNY TANUSHAJ (LAV-MED)
1005
139
0
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
506
0
LUKA GRABAR (PLANET)
1007
33
0
JOHNNY TANUSHAJ (LAV-MED)
139
6
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. OSKAR BRZOJA, VELEBIT
2. JOHNNY TANUSHAJ, LAV, Medulin
3. LUKA GRABAR, PLANET SPORT
3. TIN PETRIĆ, PLANET SPORT
PF - Dječaci početnici-28
1006
405
5
DAVID GREBLO (BUZET)
557
3
VITO LAZARIĆ (PLANET)
275
PETAR MARKOVIĆ (ZEUS)
1008
508
0
LUKA MARIĆ (PLANET)
82
6
SERGII NOZHOV (FYG)
383
DENI MERLIĆ (BUZET)
1009
401
0
ERIK MUŠKOVIĆ (BUZET)
311
6
NIKOLA ANDRIĆ (VRSAR)
272
DAVID DRAŽETIĆ (ZEUS)
329
TIN HAGA (SUŠAK)
525
MIHAEL ANIČIĆ (PLANET)
1010
405
4
DAVID GREBLO (BUZET)
275
3
PETAR MARKOVIĆ (ZEUS)
1011
82
6
SERGII NOZHOV (FYG)
383
0
DENI MERLIĆ (BUZET)
1012
311
14
NIKOLA ANDRIĆ (VRSAR)
272
4
DAVID DRAŽETIĆ (ZEUS)
1013
329
0
TIN HAGA (SUŠAK)
525
6
MIHAEL ANIČIĆ (PLANET)
1014
405
0
DAVID GREBLO (BUZET)
82
6
SERGII NOZHOV (FYG)
1015
311
10
NIKOLA ANDRIĆ (VRSAR)
525
2
MIHAEL ANIČIĆ (PLANET)
1017
82
8
SERGII NOZHOV (FYG)
311
1
NIKOLA ANDRIĆ (VRSAR)
Osvajači medalja
1. SERGII NOZHOV, FIGHTING GYM
2. NIKOLA ANDRIĆ, VRSAR
3. DAVID GREBLO, FIGHTER
3. MIHAEL ANIČIĆ, PLANET SPORT
PF - Dječaci početnici-32
1016
160
8
JONA MILADINOVIĆ (BUJE)
328
10
VITO RENDIĆ (SUŠAK)
1018
562
11
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
220
7
PETAR MATUKINA (VRSAR)
1019
279
9
DAVID BOSANAC (TGRSL)
464
6
EMIL MUJKIĆ (VRSAR)
547
SVEN KOVAČ (PLANET)
1020
328
0
VITO RENDIĆ (SUŠAK)
562
6
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
1021
279
4
DAVID BOSANAC (TGRSL)
547
3
SVEN KOVAČ (PLANET)
1023
562
12
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
279
1
DAVID BOSANAC (TGRSL)
Osvajači medalja
1. PATRICK PETRIĆ, PLANET SPORT
2. DAVID BOSANAC, TIGAR, Slunj
3. VITO RENDIĆ, SUŠAK
3. SVEN KOVAČ, PLANET SPORT
PF - Dječaci početnici+32
1022
110
0
PIER BELARDI (LAV-MED)
482
0
DANIEL PLIŠKO (PLANET)
326
ROMAN DODIK (SUŠAK)
1024
450
0
SEBASTIAN PAVATIĆ (BUJE)
554
0
TINO VITASOVIĆ (PLANET)
282
MARO BOSANAC (TGRSL)
1025
309
6
THOMAS VELČIĆ (FRANK.)
527
3
NIKO NUJIĆ (PLANET)
341
MARK MILOŠEVIĆ (ZELG)
1026
333
2
ROKO ČULJAT (SUŠAK)
209
9
TONI MENDEŠ (MAWASHI)
273
DEJAN KRALJEVIĆ (ZEUS)
1027
482
8
DANIEL PLIŠKO (PLANET)
326
6
ROMAN DODIK (SUŠAK)
1028
450
0
SEBASTIAN PAVATIĆ (BUJE)
282
6
MARO BOSANAC (TGRSL)
1029
309
3
THOMAS VELČIĆ (FRANK.)
341
2
MARK MILOŠEVIĆ (ZELG)
1030
209
9
TONI MENDEŠ (MAWASHI)
273
2
DEJAN KRALJEVIĆ (ZEUS)
1031
482
0
DANIEL PLIŠKO (PLANET)
282
6
MARO BOSANAC (TGRSL)
1032
309
7
THOMAS VELČIĆ (FRANK.)
209
11
TONI MENDEŠ (MAWASHI)
1034
282
6
MARO BOSANAC (TGRSL)
209
13
TONI MENDEŠ (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. TONI MENDEŠ, MAWASHI
2. MARO BOSANAC, TIGAR, Slunj
3. THOMAS VELČIĆ, FRANKOPAN
3. DANIEL PLIŠKO, PLANET SPORT