PF - Dječaci početnici-22
1. OSKAR BRZOJA, VELEBIT |
2. JOHNNY TANUSHAJ, LAV, Medulin |
3. LUKA GRABAR, PLANET SPORT |
3. TIN PETRIĆ, PLANET SPORT |
|
|
|
PF - Dječaci početnici-28
1. SERGII NOZHOV, FIGHTING GYM |
2. NIKOLA ANDRIĆ, VRSAR |
3. DAVID GREBLO, FIGHTER |
3. MIHAEL ANIČIĆ, PLANET SPORT |
|
|
|
PF - Dječaci početnici-32
1. PATRICK PETRIĆ, PLANET SPORT |
2. DAVID BOSANAC, TIGAR, Slunj |
3. VITO RENDIĆ, SUŠAK |
3. SVEN KOVAČ, PLANET SPORT |
|
|
|
PF - Dječaci početnici+32
1. TONI MENDEŠ, MAWASHI |
2. MARO BOSANAC, TIGAR, Slunj |
3. THOMAS VELČIĆ, FRANKOPAN |
3. DANIEL PLIŠKO, PLANET SPORT |
|
| |
PF - Djevojčice početnice-22
1. EVA HRIBAR, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake |
2. MAJA KUŠAR, PLANET SPORT |
|
|
|
|
|
PF - Djevojčice početnice-28
1. EVA HRIBAR, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake |
2. DEA CVEK, PLANET SPORT |
3. IRIS PETROVIĆ, SUŠAK |
3. TARA MATIJEVIĆ, LAV, Pula |
|
|
|
PF - Djevojčice početnice-32
1. TINA PETROVIĆ, IVANIĆ GRAD |
2. LINDA RADEŠIĆ, BUJE |
3. LUCIJA TOKIĆ, VELEBIT |
3. MARTA RADEŠIĆ, BUJE |
|
|
|
PF - Djevojčice početnice+32
1. LEA JUKIĆ, VRSAR |
2. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB |
3. PETRA JOVANČEVIĆ, SUŠAK |
3. LANA KIRIN, TIGAR, Karlovac |
|
| |
PF - Dječaci -22
1. TIN PETRIĆ, PLANET SPORT |
2. LUKA GRABAR, PLANET SPORT |
3. MARKO STANIĆ, LAV, Pula |
3. JOHNNY TANUSHAJ, LAV, Medulin |
|
|
|
PF - Dječaci -25
1. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD |
2. DORIAN VULAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac |
3. LUKA MARIĆ, PLANET SPORT |
3. VITO LAZARIĆ, PLANET SPORT |
|
|
|
PF - Dječaci -28
1. LUKA UGRINA, SUŠAK |
2. SERGII NOZHOV, FIGHTING GYM |
3. MARK GUBERAC, KBK Koper |
3. NIKO SEŠLAR, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake |
|
|
|
PF - Dječaci -32
1. MARK GUBERAC, KBK Koper |
2. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula |
3. PATRICK PETRIĆ, PLANET SPORT |
3. SVEN KOVAČ, PLANET SPORT |
|
|
|
PF - Dječaci +32
1. MATEJ ŽAMARIJA, JASTREB |
2. TONI URSIĆ, MAWASHI |
3. DAVID OFNER BESEDIĆ, TIGAR, Karlovac |
3. MARO KUSANIĆ, TIGAR, Karlovac |
|
| | | |
PF - Djevojčice -19
1. EMILI VUKUŠIĆ, DRAGA |
2. MAJA KUŠAR, PLANET SPORT |
|
|
|
|
|
PF - Djevojčice -25
1. TARA ŠVERKO, TROJAN ISTRA |
2. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN |
3. PAULA JAKOVAC, FRANKOPAN |
3. NIKOL KOVAČEVIĆ, PLANET SPORT |
|
|
|
PF - Djevojčice -28
1. LANA BENČIĆ, TROJAN ISTRA |
2. TARA ŠVERKO, TROJAN ISTRA |
3. SANDRA DAMIANI, FIGHTER |
3. DEA CVEK, PLANET SPORT |
|
|
|
PF - Djevojčice -32
1. SARA BOBAN, MAWASHI |
2. NEA VUKOVIĆ, LAV, Pula |
3. TINA KUPREŠAKOVIĆ, LAV, Pula |
3. LUNA DOMBA ORBANIĆ, LAV, Pula |
|
|
|
PF - Djevojčice +32
1. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA |
2. MAJA MUDRIĆ, FRANKOPAN |
3. MIA VRANJEŠ, MAWASHI |
3. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB |
|
| | | |
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadeti poč.-28
1. VALENTINO VIDEC, BUJE |
2. SERGII NOZHOV, FIGHTING GYM |
|
|
|
|
|
PF - Ml. kadeti poč.-37
1. MIHAJLO BUKVIC, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO |
2. TINO PAĆALAT, MINOTAUR |
3. MARO BOSANAC, TIGAR, Slunj |
3. PIER BELARDI, LAV, Medulin |
|
|
|
PF - Ml. kadeti poč.-47
1. SIMON KOVAČ, PLANET SPORT |
2. IVAN ŠTETIĆ, TROJAN ISTRA |
3. IVAN GABRIJEL BURŠIĆ, LAV, Pula |
3. DINO ŠPEHAR, TIGAR, Slunj |
|
|
|
PF - Ml. kadeti poč.+47
1. FILIP POPOVIĆ, FUTURA |
2. LUKA BONAZZA, TROJAN ISTRA |
3. ALAN BAJRAMOVIĆ, KBC "Bihać" |
3. EMAN SALIHOVIC, KBC "Bihać" |
|
| |
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Ml. kadetetkinje poč.-28
1. ANĐELINA VIDEC, BUJE |
2. ELLA HRVATIN, MINOTAUR |
3. LARISA SAVIĆ, ZEUS |
3. MIA KUPREŠAKOVIĆ, LAV, Pula |
|
|
|
PF - Ml. kadetetkinje poč.-37
1. DORIS ŠULEK, PTUJ |
2. MARINA MAGLIĆ, SUŠAK |
3. PETRA ŽEPINA, VELEBIT |
3. ENA ŠKODA, VIKTORIA |
|
|
|
PF - Ml. kadetetkinje poč.-47
1. NIKA ARMAN, ZEUS |
2. MIRNA TKALČIĆ, SUŠAK |
3. LANA KIRIN, TIGAR, Karlovac |
3. MATEA BOŽAC, FUTURA |
|
|
|
PF - Ml. kadetetkinje poč.+47
1. DORA COTIĆ, FIGHTER |
2. LARA PLIŠKO, PLANET SPORT |
|
|
|
| |
PF - Mlađi kadeti -28
1. LUKA UGRINA, SUŠAK |
2. DAVID MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN |
3. IVAN SMOLJAN, MAWASHI |
|
|
|
|
PF - Mlađi kadeti -32
1. ERIK GARTNER, Taekwon-do Klub Gepard |
2. MIKA OROS, LAV, Medulin |
3. EVAN MARK MORATTO, LAV, Medulin |
3. GAL JAMŠEK GROBELNIK, PTUJ |
|
|
|
PF - Mlađi kadeti -37
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA |
2. ERIK GARTNER, Taekwon-do Klub Gepard |
3. TONI URSIĆ, MAWASHI |
3. ŠTEPA ZUDA, SK LEON |
|
|
|
PF - Mlađi kadeti -42
1. IVAN CRNKOVIĆ, PLANET SPORT |
2. MATEJ ŽAMARIJA, JASTREB |
3. IVAN MARETIĆ, JASTREB |
3. IVAN GABRIJEL BURŠIĆ, LAV, Pula |
|
|
|
PF - Mlađi kadeti -47
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN |
2. IVAN MARETIĆ, JASTREB |
3. KARLO NOVAK, KUTINA |
3. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN |
|
|
|
PF - Mlađi kadeti +47
1. TILEN REPINA, PTUJ |
2. IVANO ČELIĆ, FUTURA |
3. MATKO PREBEG, KUTINA |
3. IVAN TUKA, LAV, Pula |
|
| |
PF - Mlađe kadetkinje -28
1. HANA ZUBER, PLANET SPORT |
2. MAJA SRZIĆ, MAWASHI |
3. MIA KUPREŠAKOVIĆ, LAV, Pula |
3. PAULA JAKOVAC, FRANKOPAN |
|
|
|
PF - Mlađe kadetkinje -32
1. SARA BOBAN, MAWASHI |
2. LARA JAKOMINIĆ, TROJAN ISTRA |
3. LUNA DOMBA ORBANIĆ, LAV, Pula |
3. TINA KUPREŠAKOVIĆ, LAV, Pula |
|
|
|
PF - Mlađe kadetkinje -37
1. ANA JOVIĆ, SUŠAK |
2. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN |
3. ELENA ČVEK, BTI |
3. PAULA MRKONJIĆ, FRANKOPAN |
|
|
|
PF - Mlađe kadetkinje -42
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj |
2. KATE ŠTEFANAC, MAWASHI |
3. LEONARDA DEAK, BTI |
3. LORENA ZEBA, BTI |
|
|
|
PF - Mlađe kadetkinje -47
1. MARTINA BUTERIN, VELEBIT |
2. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT |
3. BOJANA MAVSAR, FUTURA |
3. MARGARETA MUŠNJAK, TIGAR, Karlovac |
|
|
|
PF - Mlađe kadetkinje +47
1. ALIN BRDAR, KBK Koper |
2. LINA RADMAN, IVANIĆ GRAD |
3. LARA MIHALIĆ, TIGAR, Karlovac |
3. DORA COTIĆ, FIGHTER |
|
| |
PF - Stariji kadeti -42
1. NIK JAMŠEK GROBELNIK, PTUJ |
2. KLEMEN POGRAJC, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake |
3. TOMI SEŠLAR, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake |
3. IVAN CRNKOVIĆ, PLANET SPORT |
|
|
|
PF - Stariji kadeti -47
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN |
2. LUKA HUŠAK, LAV, Pula |
3. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT |
3. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN |
|
|
|
PF - Stariji kadeti -52
1. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT |
2. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak |
3. LEON MUŠNJAK, TIGAR, Karlovac |
3. LUKA PLANINAC, PLANET SPORT |
|
|
|
PF - Stariji kadeti -57
1. MORIS TRBULIN, LAV, Pula |
2. BORIS LUBURA, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO |
3. HANNAN BRKIĆ, "ZINO" |
|
|
|
|
PF - Stariji kadeti -63
1. IVAN TUKA, LAV, Pula |
2. KRISTIJAN BOSNIĆ, 2002 - Odzak |
3. HANNAN BRKIĆ, "ZINO" |
|
|
|
|
PF - Stariji kadeti -69
1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB |
2. ENSAR HODŽIĆ, LAV, Pula |
3. LOREN DOMBA, LAV, Pula |
3. NIKOLA ŠEKARIĆ, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO |
|
|
|
PF - Stariji kadeti +69
1. LOREN DOMBA, LAV, Pula |
2. ENSAR HODŽIĆ, LAV, Pula |
3. FABIJAN ŠIRANOVIĆ, JASTREB |
3. SAMED MANĐUKA, LAV, Pula |
|
| | | |
PF - Starije kadetkinje -42
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj |
2. ANA MARETIĆ, JASTREB |
3. DORA GREGO, FRANKOPAN |
|
|
|
|
PF - Starije kadetkinje -46
1. NINA KRIŽAJ, KBK Koper |
2. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT |
3. CVITA KALCINA, VELEBIT |
|
|
|
|
PF - Starije kadetkinje -50
1. MATEA ZEBA, BTI |
2. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT |
3. NINA KRIŽAJ, KBK Koper |
|
|
|
|
PF - Starije kadetkinje -55
1. NIKOLINA BARTOLČIĆ, LAV, Pula |
2. SARA KUTIĆ, PLANET SPORT |
3. CHIARA FRANKOVIC, TV 1864 Altötting |
3. ALMA FRANKOVIĆ, TV 1864 Altötting |
|
|
|
PF - Starije kadetkinje -60
1. LARA VUZEM VAJDA, PTUJ |
2. NIKOLINA BARTOLČIĆ, LAV, Pula |
3. HANI PAĆALAT, MINOTAUR |
3. TEA BELARDI, LAV, Medulin |
|
|
|
PF - Starije kadetkinje -65
1. LARA RADOČAJ, TIGAR, Slunj |
2. TEA BELARDI, LAV, Medulin |
3. ELIN ROŠIĆ, FRANKOPAN |
3. IVANA ŠESTAN, FRANKOPAN |
|
|
|
PF - Starije kadetkinje +65
1. NAĐA TERZIĆ, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO |
2. NICOLE BUTURAJAC, TIGAR, Karlovac |
|
|
|
| | | |
PF - Juniori -57
1. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT |
2. MORIS TRBULIN, LAV, Pula |
|
|
|
|
|
PF - Juniori -69
1. TIMI SITAR, PTUJ |
2. LOREN DOMBA, LAV, Pula |
3. ENSAR HODŽIĆ, LAV, Pula |
|
|
|
|
PF - Juniori -74
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT |
2. LOREN DOMBA, LAV, Pula |
3. SAMED MANĐUKA, LAV, Pula |
3. LUKAŠ SVETLAK, SK LEON |
|
|
|
PF - Juniori -79
1. PATRIK ŠULEK, PTUJ |
2. MARKO DŽIN, PLANET SPORT |
3. ZDENEK MAREL, SK LEON |
|
|
| |
PF - Juniorke -50
1. ANTONELA DEMOVIĆ, LAV, Medulin |
2. NATALY STANIĆ, LAV, Pula |
3. PAULA UDOVIĆ, LAV, Pula |
|
|
|
|
PF - Juniorke -55
1. NIKOLINA BARTOLČIĆ, LAV, Pula |
2. PAULA UDOVIĆ, LAV, Pula |
|
|
|
|
|
PF - Juniorke -60
1. NIKOLINA BARTOLČIĆ, LAV, Pula |
2. TEA MARTINOVIĆ, TIGAR, Karlovac |
3. TEA BELARDI, LAV, Medulin |
|
|
|
|
PF - Juniorke -65
1. KORINA ZUGAN, FIGHTER |
2. TEA BELARDI, LAV, Medulin |
3. NINA NEGOVANOVIĆ, BUDOKAI LABIN |
|
|
| |
PF - Seniori -79
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT |
2. ZDENEK MAREL, SK LEON |
3. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN |
|
|
| | | |
PF - Seniorke -50
1. EMA VIŠKOVIĆ, PLANET SPORT |
2. MATEA ZNAHOR, PLANET SPORT |
|
|
|
| | | |