kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Slunj Open 2018
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
Point fighting
Light contact
Kick light
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
PF - Učenici početnici
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MARO BOSANAC
TIGAR, Slunj
PF-UČP-M+32
3
3
27
0
21
2.
MARTIN GRUBIŠA
JASTREB
PF-UČP-M-32
3
3
23
0
18
3.
ALEKSANDAR ŠESTO
GLINA
PF-UČP-M-28
2
2
14
0
9
4.
JULIAN VUKIĆ
NINJA
PF-UČP-M-22
2
2
21
0
5
5.
PATRICK KECELI-MESAROŠ
FRANKOPAN
PF-UČP-M+32
3
2
27
0
0
6.
ROMAN DODIK
SUŠAK
PF-UČP-M+32
2
1
24
0
5
7.
IVAN BAKOTIĆ
FRANKOPAN
PF-UČP-M-32
2
1
20
0
3
8.
BORNA VUČETIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-UČP-M-32
2
1
14
0
-1
9.
FILIP KLOBUČAR
GLINA
PF-UČP-M-22
1
0
10
0
-2
10.
OSKAR BRZOJA
VELEBIT
PF-UČP-M-22
1
0
6
0
-3
11.
MARKO MAVRAČIĆ
JASTREB
PF-UČP-M-28
1
0
5
0
-3
12.
DAVID DRAŽETIĆ
ZEUS
PF-UČP-M-32
1
0
7
0
-4
13.
DAVID BOSANAC
TIGAR, Slunj
PF-UČP-M+32
1
0
3
0
-5
14.
NIKOLA VUKIĆ
NINJA
PF-UČP-M-28
1
0
0
0
-6
15.
PETAR MARKOVIĆ
ZEUS
PF-UČP-M-32
1
0
0
0
-6
16.
THOMAS VELČIĆ
FRANKOPAN
PF-UČP-M+32
1
0
0
0
-6
17.
JAKOV ŠTRK
MOSLAVAC
PF-UČP-M+32
1
0
8
0
-7
18.
TIN CAPAN
TIGAR, Slunj
PF-UČP-M+32
1
0
5
0
-8
19.
VITO RENDIĆ
SUŠAK
PF-UČP-M-32
1
0
1
0
-10
PF - Učenice početnice
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
NIKA ŽGALJIĆ
FRANKOPAN
PF-UČP-Ž-32
3
3
37
0
15
2.
DANINA DURIĆ
"Tigar" CAZIN
PF-UČP-Ž+32
3
3
23
0
13
3.
LARISA VIDOVIČ
PTUJ
PF-UČP-Ž-28
3
3
12
0
12
4.
MARTA CVITANOVIĆ
MOSLAVAC
PF-UČP-Ž-22
1
1
14
0
7
5.
MARIA MAGDALENA VULETA
SUŠAK
PF-UČP-Ž-32
3
2
28
0
-1
6.
ĆEHIĆ EMA
KBV Kurto
PF-UČP-Ž-32
2
1
14
0
5
7.
KATJA MANDEKIĆ
SUŠAK
PF-UČP-Ž-32
2
1
14
0
5
8.
DORA MATIĆ
JASTREB
PF-UČP-Ž-28
2
1
6
0
0
9.
PETRA JOVANČEVIĆ
SUŠAK
PF-UČP-Ž+32
2
1
5
0
0
10.
LUCIJA KOMLENIĆ
MOSLAVAC
PF-UČP-Ž+32
2
1
6
0
-1
11.
BILIĆ DŽENANA
KBV Kurto
PF-UČP-Ž+32
1
0
3
0
-1
12.
LANA PERIŠIĆ
KBC "Bihać"
PF-UČP-Ž-28
1
0
0
0
-1
13.
LEONA RAVLIĆ
IVANIĆ GRAD
PF-UČP-Ž-32
1
0
7
0
-4
14.
TAJA ŠIBILA
PTUJ
PF-UČP-Ž+32
1
0
3
0
-5
15.
ERIN ARMAN
ZEUS
PF-UČP-Ž-28
1
0
0
0
-5
16.
MAŠA ŠIRANOVIĆ
JASTREB
PF-UČP-Ž+32
1
0
3
0
-6
17.
EMA BEĆIRBAŠIĆ
FRANKOPAN
PF-UČP-Ž-32
1
0
0
0
-6
18.
EMA PLEŠE
MOSLAVAC
PF-UČP-Ž-28
1
0
0
0
-6
19.
TINA KUPREŠAKOVIĆ
LAV, Pula
PF-UČP-Ž-32
1
0
0
0
-6
20.
TENA VUČETIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-UČP-Ž-22
1
0
7
0
-7
21.
ROMANA VIDIĆ
ZEUS
PF-UČP-Ž-32
1
0
4
0
-8
PF - Učenici
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MATEJ ŽAMARIJA
JASTREB
PF-UČ-M+32
2
2
11
0
10
2.
IVOR VLASTELIĆ
DRAGA
PF-UČ-M-32
2
2
11
0
8
3.
LUKA UGRINA
SUŠAK
PF-UČ-M-28
1
1
10
0
7
4.
ALEKSANDAR UZELAC
DRAGON&SOKOL
PF-UČ-M-25, PF-UČ-M-28
3
2
21
0
3
5.
MARO BOSANAC
TIGAR, Slunj
PF-UČ-M+32
2
1
12
0
4
6.
PATRIK ŠIMUNOVIĆ
KUTINA
PF-UČ-M-25
2
1
14
0
2
7.
FRAN GRUBIŠA
JASTREB
PF-UČ-M+32
2
1
7
0
2
8.
BORNA VUČETIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-UČ-M-32
1
0
3
0
-2
9.
DORIJAN KARAULA
FRANKOPAN
PF-UČ-M-32
1
0
0
0
-6
10.
ENES HUŠIDIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-UČ-M-25
1
0
0
0
-6
11.
JOHNNY TANUSHAJ
LAV, Medulin
PF-UČ-M-25
1
0
0
0
-6
12.
MARTIN TANUSHAJ
LAV, Medulin
PF-UČ-M+32
1
0
0
0
-6
13.
GORAN CARIĆ
FRANKOPAN
PF-UČ-M+32
1
0
2
0
-10
PF - Učenice
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
AJNA HEKIĆ
"Tigar" CAZIN
PF-UČ-Ž+32
3
3
21
0
12
2.
ADNA RAMAKIC
KBS Pokoj
PF-UČ-Ž-28
3
3
20
0
10
3.
DORA MATIĆ
JASTREB
PF-UČ-Ž-25
2
2
21
0
17
4.
LUNA DOMBA ORBANIĆ
LAV, Pula
PF-UČ-Ž-32
2
2
19
0
17
5.
MAŠA ŠIRANOVIĆ
JASTREB
PF-UČ-Ž+32
3
2
14
0
0
6.
LEONARDA SMOLICA
BUDOKAI LABIN
PF-UČ-Ž-28
2
1
7
0
2
7.
KIARA BRATKOVIĆ
BTI
PF-UČ-Ž+32
2
1
12
0
0
8.
MAJA MUDRIĆ
FRANKOPAN
PF-UČ-Ž+32
2
1
9
0
-5
9.
DONNA VRHOVEC
BTI
PF-UČ-Ž-32
2
1
10
0
-8
10.
TAJA ŠIBILA
PTUJ
PF-UČ-Ž+32
1
0
8
0
-1
11.
LUNA MOČILAC
TIGAR, Slunj
PF-UČ-Ž+32
1
0
4
0
-1
12.
LEONA RAVLIĆ
IVANIĆ GRAD
PF-UČ-Ž-32
1
0
6
0
-2
13.
LUCIJA KOMLENIĆ
MOSLAVAC
PF-UČ-Ž+32
1
0
4
0
-2
14.
LAURA BATELIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-UČ-Ž-28
1
0
7
0
-3
15.
TINA PETROVIĆ
IVANIĆ GRAD
PF-UČ-Ž+32
1
0
7
0
-3
16.
LARISA VIDOVIČ
PTUJ
PF-UČ-Ž-28
1
0
1
0
-3
17.
PAULA JAKOVAC
FRANKOPAN
PF-UČ-Ž-28
1
0
0
0
-6
18.
TENA VUČETIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-UČ-Ž-25
1
0
0
0
-6
19.
ĆEHIĆ EMA
KBV Kurto
PF-UČ-Ž-32
1
0
0
0
-7
20.
EMILI VUKUŠIĆ
DRAGA
PF-UČ-Ž-25
1
0
4
0
-11
PF - Ml. Kadeti početnici
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
IVAN PAVAO NIKOLIĆ
MOSLAVAC
PF-MKADP-M-37
2
2
14
0
12
2.
ALAN BAJRAMOVIĆ
KBC "Bihać"
PF-MKADP-M+47
2
2
14
0
8
3.
DINO ŠPEHAR
TIGAR, Slunj
PF-MKADP-M-47
1
1
4
0
1
4.
RENATO PERIŠIĆ
KBC "Bihać"
PF-MKADP-M+47
2
1
8
0
0
5.
LOVRE GRUJA
LOTUS
PF-MKADP-M-47
1
0
3
0
-1
6.
FRAN ŽMIRIĆ
GLINA
PF-MKADP-M+47
1
0
4
0
-2
7.
MATE ŠAŠKOR
LOTUS
PF-MKADP-M-37
1
0
2
0
-6
8.
MARO BOSANAC
TIGAR, Slunj
PF-MKADP-M-37
1
0
0
0
-6
9.
MATEJ BOGOVIĆ
GLINA
PF-MKADP-M+47
1
0
0
0
-6
PF - Ml. Kadetkinje početnice
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DANINA DURIĆ
"Tigar" CAZIN
PF-MKADP-Ž-37
4
4
23
0
20
2.
MIRNA TKALČIĆ
SUŠAK
PF-MKADP-Ž-42
3
3
28
0
16
3.
ANA LU KUZMIĆ
GLINA
PF-MKADP-Ž+47
1
1
10
0
4
4.
NIKA ARMAN
ZEUS
PF-MKADP-Ž-47
1
1
5
0
1
5.
AJNA HEKIĆ
"Tigar" CAZIN
PF-MKADP-Ž-37
3
2
16
0
7
6.
DORIS ŠULEK
PTUJ
PF-MKADP-Ž-37
3
2
14
0
6
7.
LANA NOHA
MOSLAVAC
PF-MKADP-Ž-37, PF-MKADP-Ž-42
5
3
30
0
9
8.
LUCIJA ŽEPINA
VELEBIT
PF-MKADP-Ž-47
2
1
14
0
3
9.
MAGALI PALISKA
SUŠAK
PF-MKADP-Ž-37
2
1
6
0
0
10.
ANA CVITANOVIĆ
MOSLAVAC
PF-MKADP-Ž-47, PF-MKADP-Ž+47
2
0
12
0
-8
11.
LORENA GRACIN
MARJAN 1975
PF-MKADP-Ž-37, PF-MKADP-Ž-42
2
0
0
0
-13
12.
TEA KOS
TIGAR, Slunj
PF-MKADP-Ž-37
1
0
0
0
-3
13.
LANA MARIĆ
LOTUS
PF-MKADP-Ž-42
1
0
2
0
-4
14.
PETRA ŽEPINA
VELEBIT
PF-MKADP-Ž-42
1
0
9
0
-5
15.
BRUNA MATIJAŠ
LOTUS
PF-MKADP-Ž-37
1
0
1
0
-5
16.
ANTEA PAVKOVIĆ
LOTUS
PF-MKADP-Ž-37
1
0
0
0
-6
17.
LARA PERKOVIĆ
ZEUS
PF-MKADP-Ž-37
1
0
0
0
-6
18.
LAURA MATIJAŠ
LOTUS
PF-MKADP-Ž-42
1
0
0
0
-7
19.
PATRICIA DRAŽETIĆ
ZEUS
PF-MKADP-Ž-37
1
0
5
0
-9
PF - Mlađi kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ELDIN HAMULIĆ
"Tigar" CAZIN
PF-MKAD-M+47
4
4
31
0
26
2.
EMANUEL SUROP
DRAGA
PF-MKAD-M-37
3
3
23
0
21
3.
VANJA BURMUDŽIJA
KUTINA
PF-MKAD-M-42
3
3
20
0
13
4.
MAURO MAVRAČIĆ
JASTREB
PF-MKAD-M-32, PF-MKAD-M-37
5
4
27
0
12
5.
VIKTOR BRZOJA
VELEBIT
PF-MKAD-M+47
3
2
12
0
6
6.
KARLO KATINIĆ
SUŠAK
PF-MKAD-M-42
2
1
17
0
9
7.
MIKA OROS
LAV, Medulin
PF-MKAD-M-32
2
1
12
0
5
8.
IVAN MARETIĆ
JASTREB
PF-MKAD-M-42, PF-MKAD-M-47
2
1
10
0
-2
9.
KRISTIJAN KOPREK
KUTINA
PF-MKAD-M+47
2
1
8
0
-5
10.
GABRIEL MOČILAC
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-M+47
2
1
11
0
-6
11.
JAKOV RENDULIĆ
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-M+47
1
0
7
0
-1
12.
MATKO PREBEG
KUTINA
PF-MKAD-M+47
1
0
6
0
-1
13.
MARIN BAŠIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-M-47
1
0
6
0
-3
14.
BORNA ŠARIĆ
LAV, Pula
PF-MKAD-M-32
1
0
1
0
-4
15.
EVAN MARK MORATTO
LAV, Medulin
PF-MKAD-M-37
1
0
0
0
-6
16.
IVAN KATIĆ
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-M+47
1
0
0
0
-6
17.
LUKA UGRINA
SUŠAK
PF-MKAD-M-32
1
0
0
0
-6
18.
MATE ŠAŠKOR
LOTUS
PF-MKAD-M-37
1
0
0
0
-6
19.
PETAR BERONIĆ
MOSLAVAC
PF-MKAD-M+47
1
0
0
0
-6
20.
IVAN PAVAO NIKOLIĆ
MOSLAVAC
PF-MKAD-M-32
1
0
2
0
-7
21.
ANTONI OBROVAC
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-M+47
1
0
1
0
-7
22.
LOVRE GRUJA
LOTUS
PF-MKAD-M-42
1
0
0
0
-7
23.
LUCIJAN IVANOVIĆ
GLINA
PF-MKAD-M-37
1
0
2
0
-9
24.
BORNA KLOBUČAR
GLINA
PF-MKAD-M-42
1
0
1
0
-10
PF - Mlađe kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ANA JOVIĆ
SUŠAK
PF-MKAD-Ž-42
3
3
24
0
16
2.
BARBARA BUNJEVAC
IVANIĆ GRAD
PF-MKAD-Ž+47
3
3
27
0
14
3.
AJNA RAMAKIC
KBS Pokoj
PF-MKAD-Ž-37
3
3
9
0
3
4.
ELA MAGDIĆ
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-Ž-47
2
2
12
0
11
5.
LEONARDA SMOLICA
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-Ž-28
2
2
9
0
5
6.
VIKTORIJA KAMPIĆ
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-Ž-32, PF-MKAD-Ž-37
3
2
15
0
12
7.
ELENA ČVEK
BTI
PF-MKAD-Ž-37
3
2
17
0
9
8.
HANA GORETIĆ
KBC "Bihać"
PF-MKAD-Ž-47
3
2
15
0
2
9.
NIKA PAVIČIĆ
VELEBIT
PF-MKAD-Ž+47
2
1
13
0
6
10.
LORENA ZEBA
BTI
PF-MKAD-Ž-42
2
1
14
0
2
11.
PETRA ŽMIRIĆ
GLINA
PF-MKAD-Ž+47
2
1
8
0
0
12.
LAURA MATIJAŠ
LOTUS
PF-MKAD-Ž-42
2
1
8
0
-5
13.
PETRA JURČIĆ
MOSLAVAC
PF-MKAD-Ž-28
1
0
3
0
-1
14.
TARA GAĆEŠA
KUTINA
PF-MKAD-Ž-47
1
0
3
0
-1
15.
ANĐELINA FILIPOVIĆ
KUTINA
PF-MKAD-Ž-37
1
0
2
0
-1
16.
DIANA JAKOVAC
FRANKOPAN
PF-MKAD-Ž-42
1
0
3
0
-2
17.
DORIS ŠULEK
PTUJ
PF-MKAD-Ž-37
1
0
5
0
-4
18.
LAURA BATELIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-Ž-28
1
0
1
0
-4
19.
DORA GREGO
FRANKOPAN
PF-MKAD-Ž-42
1
0
2
0
-5
20.
LEONARDA DEAK
BTI
PF-MKAD-Ž-47
1
0
1
0
-5
21.
EMA KATIĆ
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-Ž+47
1
0
3
0
-6
22.
VICTORIA PEKAS
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-Ž-42
1
0
2
0
-6
23.
ANTEA PAVKOVIĆ
LOTUS
PF-MKAD-Ž-32
1
0
0
0
-6
24.
BRUNA MATIJAŠ
LOTUS
PF-MKAD-Ž-37
1
0
0
0
-6
25.
NIKA ARMAN
ZEUS
PF-MKAD-Ž-47
1
0
4
0
-7
26.
PAOLA MATIĆ
JASTREB
PF-MKAD-Ž+47
1
0
4
0
-7
27.
VERONIKA VUKUŠIĆ
JASTREB
PF-MKAD-Ž+47
1
0
1
0
-7
28.
LUNA DOMBA ORBANIĆ
LAV, Pula
PF-MKAD-Ž-32
1
0
0
0
-7
PF - Stariji kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
FABIJAN ŠIRANOVIĆ
JASTREB
PF-SKAD-M+69
2
2
27
0
18
2.
ALAN TURSUNOVIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-SKAD-M-52, PF-SKAD-M-57
2
2
12
0
12
3.
NIK JAMŠEK GROBELNIK
PTUJ
PF-SKAD-M-47
2
2
11
0
10
4.
EMANUEL SUROP
DRAGA
PF-SKAD-M-42
2
2
15
0
7
5.
LOVRO ŽAMARIJA
JASTREB
PF-SKAD-M-69
1
1
11
0
4
6.
DINO RUŽNIĆ
"Tigar" CAZIN
PF-SKAD-M-63
1
1
8
0
1
7.
TILEN REPINA
PTUJ
PF-SKAD-M-63
2
1
13
0
5
8.
MARIN BAŠIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-SKAD-M-47, PF-SKAD-M-52
2
0
0
0
-12
9.
ADRIAN TURSUNOVIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-SKAD-M-42
1
0
5
0
-2
10.
LOREN DOMBA
LAV, Pula
PF-SKAD-M-69
1
0
7
0
-4
11.
PATRIK LIJAK
MARJAN 1975
PF-SKAD-M-47
1
0
1
0
-4
12.
LOVRE GRUJA
LOTUS
PF-SKAD-M-42
1
0
3
0
-5
13.
ADRIAN BENJA
FRANKOPAN
PF-SKAD-M-57
1
0
0
0
-6
14.
DAMIR CIVIĆ
"Tigar" CAZIN
PF-SKAD-M-63
1
0
0
0
-6
15.
SANJIN DZAJIĆ
KBS Ljutoc Orasac
PF-SKAD-M+69
1
0
4
0
-8
16.
GABRIJEL KRIŽANAC
LAV, Pula
PF-SKAD-M+69
1
0
5
0
-10
PF - Starije kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LARA MIHALIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-SKAD-Ž-60, PF-SKAD-Ž-65
4
4
48
0
15
2.
MARTINA BUTERIN
VELEBIT
PF-SKAD-Ž-50
2
2
24
0
16
3.
ANA JOVIĆ
SUŠAK
PF-SKAD-Ž-42
2
2
20
0
16
4.
EVA SAKOMAN
JASTREB
PF-SKAD-Ž-55
2
2
20
0
8
5.
NIKOLINA BARTOLČIĆ
LAV, Pula
PF-SKAD-Ž-60
2
1
20
0
5
6.
KLARA LONČAREVIĆ
GLINA
PF-SKAD-Ž-55
2
1
6
0
0
7.
MARTA BARTULOVIĆ
VELEBIT
PF-SKAD-Ž-60
2
1
20
0
-2
8.
NATALI PAVKOVIĆ
LOTUS
PF-SKAD-Ž-42
2
1
6
0
-2
9.
MATEA ZEBA
BTI
PF-SKAD-Ž-50
2
1
17
0
-9
10.
DORIS SKORIN
MARJAN 1975
PF-SKAD-Ž-60, PF-SKAD-Ž-65
3
1
31
0
4
11.
NIKA RADOVIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-SKAD-Ž-50, PF-SKAD-Ž-55
2
0
0
0
-12
12.
LEONA BARTOLIN
NINJA
PF-SKAD-Ž-50
1
0
8
0
-1
13.
LANA BOGDAN
MARJAN 1975
PF-SKAD-Ž-55
1
0
12
0
-2
14.
VICTORIA PEKAS
BUDOKAI LABIN
PF-SKAD-Ž-42
1
0
1
0
-5
15.
EMA KATIĆ
TIGAR, Slunj
PF-SKAD-Ž-65
1
0
0
0
-6
16.
IVANA ŠESTAN
FRANKOPAN
PF-SKAD-Ž-60
1
0
0
0
-6
17.
LEJLA ABDIJANOVIC
KBS Pokoj
PF-SKAD-Ž-42
1
0
4
0
-9
18.
TEA BELARDI
LAV, Medulin
PF-SKAD-Ž-65
1
0
3
0
-10
PF - Juniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
No records to display.
PF - Juniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LUCIJA BAKALAR
TIGAR, Slunj
PF-JUN-Ž-65
1
1
8
0
8
2.
IVA VUKOŠIĆ
TIGAR, Slunj
PF-JUN-Ž-60
1
1
5
0
3
3.
NIKOLINA BARTOLČIĆ
LAV, Pula
PF-JUN-Ž-60
1
0
2
0
-3
4.
TEA BELARDI
LAV, Medulin
PF-JUN-Ž-65
1
0
0
0
-8
PF - Seniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MARINO FARAGUNA
BUDOKAI LABIN
PF-SEN-M-84, PF-SEN-M-89
3
3
26
0
19
2.
PAOLO LAZARIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-SEN-M-89, PF-SEN-M-84
2
0
0
0
-12
3.
MATEO ĐUDARIĆ
MOSLAVAC
PF-SEN-M-89
1
0
7
0
-7
PF - Seniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
KATA ŠARE
VELEBIT
PF-SEN-Ž-70
1
1
6
0
6
2.
ANTONELA TOMAŠEVIĆ
DUBRAVA
PF-SEN-Ž-70, PF-SEN-Ž+70
1
0
0
0
-6
PF - Učenici početnici, PF - Učenice početnice, PF - Učenici, PF - Učenice
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
JASTREB
16
1.
11
1.
27
3
4
0
1.
2.
FRANKOPAN
7
3.
6
5.
13
1
2
2
2.
3.
SUŠAK
6
5.
5
6.
11
1
1
3
3.
4.
"Tigar" CAZIN
0
14.
10
2.
10
2
0
0
4.
5.
MOSLAVAC
0
14.
9
3.
9
1
1
1
5.
6.
TIGAR, Karlovac
5
8.
4
9.
9
0
2
3
6.
7.
DRAGON&SOKOL
8
2.
0
16.
8
1
1
0
7.
8.
DRAGA
5
8.
3
12.
8
1
1
0
7.
9.
PTUJ
0
14.
7
4.
7
1
0
2
9.
10.
TIGAR, Slunj
7
3.
0
16.
7
1
0
2
9.
11.
GLINA
6
5.
0
16.
6
1
0
1
11.
12.
NINJA
6
5.
0
16.
6
1
0
1
11.
13.
KBS Pokoj
0
14.
5
6.
5
1
0
0
13.
14.
LAV, Pula
0
14.
5
6.
5
1
0
0
13.
15.
BTI
0
14.
4
9.
4
0
1
1
15.
16.
BUDOKAI LABIN
0
14.
4
9.
4
0
1
1
15.
17.
KUTINA
3
10.
0
16.
3
0
1
0
17.
18.
VELEBIT
3
10.
0
16.
3
0
1
0
17.
19.
KBV Kurto
0
14.
2
13.
2
0
0
2
19.
20.
ZEUS
1
13.
1
14.
2
0
0
2
19.
21.
LAV, Medulin
2
12.
0
16.
2
0
0
2
19.
22.
IVANIĆ GRAD
0
14.
1
14.
1
0
0
1
22.
23.
KBC "Bihać"
0
14.
0
16.
0
0
0
0
23.
PF - Ml. Kadeti početnici, PF - Ml. Kadetkinje početnice, PF - Mlađi kadeti, PF - Mlađe kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
TIGAR, Slunj
9
2.
10
1.
19
3
1
1
1.
2.
MOSLAVAC
6
4.
9
3.
15
1
2
4
2.
3.
SUŠAK
4
9.
10
1.
14
2
1
1
3.
4.
JASTREB
13
1.
1
14.
14
2
1
1
3.
5.
"Tigar" CAZIN
5
7.
8
4.
13
2
1
0
5.
6.
LOTUS
6
4.
6
7.
12
0
2
6
6.
7.
BUDOKAI LABIN
3
11.
8
4.
11
1
2
0
7.
8.
KBC "Bihać"
8
3.
3
13.
11
1
2
0
7.
9.
GLINA
3
11.
6
7.
9
1
0
4
9.
10.
VELEBIT
3
11.
6
7.
9
0
3
0
10.
11.
KUTINA
6
4.
1
14.
7
1
0
2
11.
12.
BTI
0
14.
7
6.
7
0
2
1
12.
13.
ZEUS
0
14.
6
7.
6
1
0
1
13.
14.
IVANIĆ GRAD
0
14.
5
11.
5
1
0
0
14.
15.
KBS Pokoj
0
14.
5
11.
5
1
0
0
14.
16.
DRAGA
5
7.
0
20.
5
1
0
0
14.
17.
LAV, Medulin
4
9.
0
20.
4
0
1
1
17.
18.
FRANKOPAN
0
14.
1
14.
1
0
0
1
18.
19.
LAV, Pula
0
14.
1
14.
1
0
0
1
18.
20.
MARJAN 1975
0
14.
1
14.
1
0
0
1
18.
21.
PTUJ
0
14.
1
14.
1
0
0
1
18.
PF - Stariji kadeti, PF - Starije kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
BUDOKAI LABIN
15
1.
1
9.
16
2
1
3
1.
2.
JASTREB
10
2.
5
3.
15
3
0
0
2.
3.
TIGAR, Karlovac
0
11.
12
1.
12
2
0
2
3.
4.
VELEBIT
0
11.
8
2.
8
1
1
0
4.
5.
PTUJ
8
3.
0
15.
8
1
1
0
4.
6.
MARJAN 1975
3
7.
5
3.
8
0
2
2
6.
7.
LAV, Pula
6
4.
1
9.
7
0
2
1
7.
8.
"Tigar" CAZIN
6
4.
0
15.
6
1
0
1
8.
9.
LOTUS
3
7.
3
6.
6
0
2
0
9.
10.
SUŠAK
0
11.
5
3.
5
1
0
0
10.
11.
DRAGA
5
6.
0
15.
5
1
0
0
10.
12.
BTI
0
11.
3
6.
3
0
1
0
12.
13.
GLINA
0
11.
3
6.
3
0
1
0
12.
14.
FRANKOPAN
3
7.
0
15.
3
0
1
0
12.
15.
KBS Pokoj
0
11.
1
9.
1
0
0
1
15.
16.
LAV, Medulin
0
11.
1
9.
1
0
0
1
15.
17.
NINJA
0
11.
1
9.
1
0
0
1
15.
18.
TIGAR, Slunj
0
11.
1
9.
1
0
0
1
15.
19.
KBS Ljutoc Orasac
1
10.
0
15.
1
0
0
1
15.
PF - Juniori, PF - Juniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
TIGAR, Slunj
0
1.
10
1.
10
2
0
0
1.
2.
LAV, Medulin
0
1.
3
2.
3
0
1
0
2.
3.
LAV, Pula
0
1.
3
2.
3
0
1
0
2.
PF - Seniori, PF - Seniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
BUDOKAI LABIN
16
1.
0
3.
16
2
2
0
1.
2.
VELEBIT
0
3.
5
1.
5
1
0
0
2.
3.
DUBRAVA
0
3.
3
2.
3
0
1
0
3.
4.
MOSLAVAC
1
2.
0
3.
1
0
0
1
4.
5.
TIGAR, Slunj
0
3.
0
3.
0
0
0
0
5.
Total
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
JASTREB
39
1.
17
6.
56
8
5
1
1.
2.
BUDOKAI LABIN
34
2.
13
9.
47
5
6
4
2.
3.
TIGAR, Slunj
16
3.
21
1.
37
6
1
4
3.
4.
SUŠAK
10
6.
20
2.
30
4
2
4
4.
5.
"Tigar" CAZIN
11
5.
18
4.
29
5
1
1
5.
6.
VELEBIT
6
15.
19
3.
25
2
5
0
6.
7.
MOSLAVAC
7
14.
18
4.
25
2
3
6
7.
8.
TIGAR, Karlovac
5
19.
16
7.
21
2
2
5
8.
9.
DRAGA
15
4.
3
20.
18
3
1
0
9.
10.
GLINA
9
8.
9
12.
18
2
1
5
10.
11.
LOTUS
9
8.
9
12.
18
0
4
6
11.
12.
FRANKOPAN
10
6.
7
15.
17
1
3
3
12.
13.
PTUJ
8
11.
8
14.
16
2
1
3
13.
14.
LAV, Pula
6
15.
10
11.
16
1
3
2
14.
15.
BTI
0
23.
14
8.
14
0
4
2
15.
16.
KBS Pokoj
0
23.
11
10.
11
2
0
1
16.
17.
KBC "Bihać"
8
11.
3
20.
11
1
2
0
17.
18.
KUTINA
9
8.
1
24.
10
1
1
2
18.
19.
LAV, Medulin
6
15.
4
19.
10
0
2
4
19.
20.
MARJAN 1975
3
20.
6
17.
9
0
2
3
20.
21.
DRAGON&SOKOL
8
11.
0
26.
8
1
1
0
21.
22.
ZEUS
1
21.
7
15.
8
1
0
3
22.
23.
NINJA
6
15.
1
24.
7
1
0
2
23.
24.
IVANIĆ GRAD
0
23.
6
17.
6
1
0
1
24.
25.
DUBRAVA
0
23.
3
20.
3
0
1
0
25.
26.
KBV Kurto
0
23.
2
23.
2
0
0
2
26.
27.
KBS Ljutoc Orasac
1
21.
0
26.
1
0
0
1
27.