kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Slunj Open 2018
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
Point fighting
Light contact
Kick light
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
PF - Učenici početnici
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MARO BOSANAC
TIGAR, Slunj
PF-UČP-M+32
3
3
27
0
21
2.
MARTIN GRUBIŠA
JASTREB
PF-UČP-M-32
3
3
23
0
18
3.
ALEKSANDAR ŠESTO
GLINA
PF-UČP-M-28
2
2
14
0
9
4.
JULIAN VUKIĆ
NINJA
PF-UČP-M-22
2
2
21
0
5
5.
PATRICK KECELI-MESAROŠ
FRANKOPAN
PF-UČP-M+32
3
2
27
0
0
6.
ROMAN DODIK
SUŠAK
PF-UČP-M+32
2
1
24
0
5
7.
IVAN BAKOTIĆ
FRANKOPAN
PF-UČP-M-32
2
1
20
0
3
8.
BORNA VUČETIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-UČP-M-32
2
1
14
0
-1
9.
FILIP KLOBUČAR
GLINA
PF-UČP-M-22
1
0
10
0
-2
10.
OSKAR BRZOJA
VELEBIT
PF-UČP-M-22
1
0
6
0
-3
11.
MARKO MAVRAČIĆ
JASTREB
PF-UČP-M-28
1
0
5
0
-3
12.
DAVID DRAŽETIĆ
ZEUS
PF-UČP-M-32
1
0
7
0
-4
13.
DAVID BOSANAC
TIGAR, Slunj
PF-UČP-M+32
1
0
3
0
-5
14.
NIKOLA VUKIĆ
NINJA
PF-UČP-M-28
1
0
0
0
-6
15.
PETAR MARKOVIĆ
ZEUS
PF-UČP-M-32
1
0
0
0
-6
16.
THOMAS VELČIĆ
FRANKOPAN
PF-UČP-M+32
1
0
0
0
-6
17.
JAKOV ŠTRK
MOSLAVAC
PF-UČP-M+32
1
0
8
0
-7
18.
TIN CAPAN
TIGAR, Slunj
PF-UČP-M+32
1
0
5
0
-8
19.
VITO RENDIĆ
SUŠAK
PF-UČP-M-32
1
0
1
0
-10
PF - Učenice početnice
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
NIKA ŽGALJIĆ
FRANKOPAN
PF-UČP-Ž-32
3
3
37
0
15
2.
DANINA DURIĆ
"Tigar" CAZIN
PF-UČP-Ž+32
3
3
23
0
13
3.
LARISA VIDOVIČ
PTUJ
PF-UČP-Ž-28
3
3
12
0
12
4.
MARTA CVITANOVIĆ
MOSLAVAC
PF-UČP-Ž-22
1
1
14
0
7
5.
MARIA MAGDALENA VULETA
SUŠAK
PF-UČP-Ž-32
3
2
28
0
-1
6.
ĆEHIĆ EMA
KBV Kurto
PF-UČP-Ž-32
2
1
14
0
5
7.
KATJA MANDEKIĆ
SUŠAK
PF-UČP-Ž-32
2
1
14
0
5
8.
DORA MATIĆ
JASTREB
PF-UČP-Ž-28
2
1
6
0
0
9.
PETRA JOVANČEVIĆ
SUŠAK
PF-UČP-Ž+32
2
1
5
0
0
10.
LUCIJA KOMLENIĆ
MOSLAVAC
PF-UČP-Ž+32
2
1
6
0
-1
11.
BILIĆ DŽENANA
KBV Kurto
PF-UČP-Ž+32
1
0
3
0
-1
12.
LANA PERIŠIĆ
KBC "Bihać"
PF-UČP-Ž-28
1
0
0
0
-1
13.
LEONA RAVLIĆ
IVANIĆ GRAD
PF-UČP-Ž-32
1
0
7
0
-4
14.
TAJA ŠIBILA
PTUJ
PF-UČP-Ž+32
1
0
3
0
-5
15.
ERIN ARMAN
ZEUS
PF-UČP-Ž-28
1
0
0
0
-5
16.
MAŠA ŠIRANOVIĆ
JASTREB
PF-UČP-Ž+32
1
0
3
0
-6
17.
EMA BEĆIRBAŠIĆ
FRANKOPAN
PF-UČP-Ž-32
1
0
0
0
-6
18.
EMA PLEŠE
MOSLAVAC
PF-UČP-Ž-28
1
0
0
0
-6
19.
TINA KUPREŠAKOVIĆ
LAV, Pula
PF-UČP-Ž-32
1
0
0
0
-6
20.
TENA VUČETIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-UČP-Ž-22
1
0
7
0
-7
21.
ROMANA VIDIĆ
ZEUS
PF-UČP-Ž-32
1
0
4
0
-8
PF - Učenici
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MATEJ ŽAMARIJA
JASTREB
PF-UČ-M+32
2
2
11
0
10
2.
IVOR VLASTELIĆ
DRAGA
PF-UČ-M-32
2
2
11
0
8
3.
LUKA UGRINA
SUŠAK
PF-UČ-M-28
1
1
10
0
7
4.
ALEKSANDAR UZELAC
DRAGON&SOKOL
PF-UČ-M-25, PF-UČ-M-28
3
2
21
0
3
5.
MARO BOSANAC
TIGAR, Slunj
PF-UČ-M+32
2
1
12
0
4
6.
PATRIK ŠIMUNOVIĆ
KUTINA
PF-UČ-M-25
2
1
14
0
2
7.
FRAN GRUBIŠA
JASTREB
PF-UČ-M+32
2
1
7
0
2
8.
BORNA VUČETIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-UČ-M-32
1
0
3
0
-2
9.
DORIJAN KARAULA
FRANKOPAN
PF-UČ-M-32
1
0
0
0
-6
10.
ENES HUŠIDIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-UČ-M-25
1
0
0
0
-6
11.
JOHNNY TANUSHAJ
LAV, Medulin
PF-UČ-M-25
1
0
0
0
-6
12.
MARTIN TANUSHAJ
LAV, Medulin
PF-UČ-M+32
1
0
0
0
-6
13.
GORAN CARIĆ
FRANKOPAN
PF-UČ-M+32
1
0
2
0
-10
PF - Učenice
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
AJNA HEKIĆ
"Tigar" CAZIN
PF-UČ-Ž+32
3
3
21
0
12
2.
ADNA RAMAKIC
KBS Pokoj
PF-UČ-Ž-28
3
3
20
0
10
3.
DORA MATIĆ
JASTREB
PF-UČ-Ž-25
2
2
21
0
17
4.
LUNA DOMBA ORBANIĆ
LAV, Pula
PF-UČ-Ž-32
2
2
19
0
17
5.
MAŠA ŠIRANOVIĆ
JASTREB
PF-UČ-Ž+32
3
2
14
0
0
6.
LEONARDA SMOLICA
BUDOKAI LABIN
PF-UČ-Ž-28
2
1
7
0
2
7.
KIARA BRATKOVIĆ
BTI
PF-UČ-Ž+32
2
1
12
0
0
8.
MAJA MUDRIĆ
FRANKOPAN
PF-UČ-Ž+32
2
1
9
0
-5
9.
DONNA VRHOVEC
BTI
PF-UČ-Ž-32
2
1
10
0
-8
10.
TAJA ŠIBILA
PTUJ
PF-UČ-Ž+32
1
0
8
0
-1
11.
LUNA MOČILAC
TIGAR, Slunj
PF-UČ-Ž+32
1
0
4
0
-1
12.
LEONA RAVLIĆ
IVANIĆ GRAD
PF-UČ-Ž-32
1
0
6
0
-2
13.
LUCIJA KOMLENIĆ
MOSLAVAC
PF-UČ-Ž+32
1
0
4
0
-2
14.
LAURA BATELIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-UČ-Ž-28
1
0
7
0
-3
15.
TINA PETROVIĆ
IVANIĆ GRAD
PF-UČ-Ž+32
1
0
7
0
-3
16.
LARISA VIDOVIČ
PTUJ
PF-UČ-Ž-28
1
0
1
0
-3
17.
PAULA JAKOVAC
FRANKOPAN
PF-UČ-Ž-28
1
0
0
0
-6
18.
TENA VUČETIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-UČ-Ž-25
1
0
0
0
-6
19.
ĆEHIĆ EMA
KBV Kurto
PF-UČ-Ž-32
1
0
0
0
-7
20.
EMILI VUKUŠIĆ
DRAGA
PF-UČ-Ž-25
1
0
4
0
-11
PF - Ml. Kadeti početnici
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
IVAN PAVAO NIKOLIĆ
MOSLAVAC
PF-MKADP-M-37
2
2
14
0
12
2.
ALAN BAJRAMOVIĆ
KBC "Bihać"
PF-MKADP-M+47
2
2
14
0
8
3.
DINO ŠPEHAR
TIGAR, Slunj
PF-MKADP-M-47
1
1
4
0
1
4.
RENATO PERIŠIĆ
KBC "Bihać"
PF-MKADP-M+47
2
1
8
0
0
5.
LOVRE GRUJA
LOTUS
PF-MKADP-M-47
1
0
3
0
-1
6.
FRAN ŽMIRIĆ
GLINA
PF-MKADP-M+47
1
0
4
0
-2
7.
MATE ŠAŠKOR
LOTUS
PF-MKADP-M-37
1
0
2
0
-6
8.
MARO BOSANAC
TIGAR, Slunj
PF-MKADP-M-37
1
0
0
0
-6
9.
MATEJ BOGOVIĆ
GLINA
PF-MKADP-M+47
1
0
0
0
-6
PF - Ml. Kadetkinje početnice
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
DANINA DURIĆ
"Tigar" CAZIN
PF-MKADP-Ž-37
4
4
23
0
20
2.
MIRNA TKALČIĆ
SUŠAK
PF-MKADP-Ž-42
3
3
28
0
16
3.
ANA LU KUZMIĆ
GLINA
PF-MKADP-Ž+47
1
1
10
0
4
4.
NIKA ARMAN
ZEUS
PF-MKADP-Ž-47
1
1
5
0
1
5.
AJNA HEKIĆ
"Tigar" CAZIN
PF-MKADP-Ž-37
3
2
16
0
7
6.
DORIS ŠULEK
PTUJ
PF-MKADP-Ž-37
3
2
14
0
6
7.
LANA NOHA
MOSLAVAC
PF-MKADP-Ž-37, PF-MKADP-Ž-42
5
3
30
0
9
8.
LUCIJA ŽEPINA
VELEBIT
PF-MKADP-Ž-47
2
1
14
0
3
9.
MAGALI PALISKA
SUŠAK
PF-MKADP-Ž-37
2
1
6
0
0
10.
ANA CVITANOVIĆ
MOSLAVAC
PF-MKADP-Ž-47, PF-MKADP-Ž+47
2
0
12
0
-8
11.
LORENA GRACIN
MARJAN 1975
PF-MKADP-Ž-37, PF-MKADP-Ž-42
2
0
0
0
-13
12.
TEA KOS
TIGAR, Slunj
PF-MKADP-Ž-37
1
0
0
0
-3
13.
LANA MARIĆ
LOTUS
PF-MKADP-Ž-42
1
0
2
0
-4
14.
PETRA ŽEPINA
VELEBIT
PF-MKADP-Ž-42
1
0
9
0
-5
15.
BRUNA MATIJAŠ
LOTUS
PF-MKADP-Ž-37
1
0
1
0
-5
16.
ANTEA PAVKOVIĆ
LOTUS
PF-MKADP-Ž-37
1
0
0
0
-6
17.
LARA PERKOVIĆ
ZEUS
PF-MKADP-Ž-37
1
0
0
0
-6
18.
LAURA MATIJAŠ
LOTUS
PF-MKADP-Ž-42
1
0
0
0
-7
19.
PATRICIA DRAŽETIĆ
ZEUS
PF-MKADP-Ž-37
1
0
5
0
-9
PF - Mlađi kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ELDIN HAMULIĆ
"Tigar" CAZIN
PF-MKAD-M+47
4
4
31
0
26
2.
EMANUEL SUROP
DRAGA
PF-MKAD-M-37
3
3
23
0
21
3.
VANJA BURMUDŽIJA
KUTINA
PF-MKAD-M-42
3
3
20
0
13
4.
MAURO MAVRAČIĆ
JASTREB
PF-MKAD-M-32, PF-MKAD-M-37
5
4
27
0
12
5.
VIKTOR BRZOJA
VELEBIT
PF-MKAD-M+47
3
2
12
0
6
6.
KARLO KATINIĆ
SUŠAK
PF-MKAD-M-42
2
1
17
0
9
7.
MIKA OROS
LAV, Medulin
PF-MKAD-M-32
2
1
12
0
5
8.
IVAN MARETIĆ
JASTREB
PF-MKAD-M-42, PF-MKAD-M-47
2
1
10
0
-2
9.
KRISTIJAN KOPREK
KUTINA
PF-MKAD-M+47
2
1
8
0
-5
10.
GABRIEL MOČILAC
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-M+47
2
1
11
0
-6
11.
JAKOV RENDULIĆ
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-M+47
1
0
7
0
-1
12.
MATKO PREBEG
KUTINA
PF-MKAD-M+47
1
0
6
0
-1
13.
MARIN BAŠIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-M-47
1
0
6
0
-3
14.
BORNA ŠARIĆ
LAV, Pula
PF-MKAD-M-32
1
0
1
0
-4
15.
EVAN MARK MORATTO
LAV, Medulin
PF-MKAD-M-37
1
0
0
0
-6
16.
IVAN KATIĆ
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-M+47
1
0
0
0
-6
17.
LUKA UGRINA
SUŠAK
PF-MKAD-M-32
1
0
0
0
-6
18.
MATE ŠAŠKOR
LOTUS
PF-MKAD-M-37
1
0
0
0
-6
19.
PETAR BERONIĆ
MOSLAVAC
PF-MKAD-M+47
1
0
0
0
-6
20.
IVAN PAVAO NIKOLIĆ
MOSLAVAC
PF-MKAD-M-32
1
0
2
0
-7
21.
ANTONI OBROVAC
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-M+47
1
0
1
0
-7
22.
LOVRE GRUJA
LOTUS
PF-MKAD-M-42
1
0
0
0
-7
23.
LUCIJAN IVANOVIĆ
GLINA
PF-MKAD-M-37
1
0
2
0
-9
24.
BORNA KLOBUČAR
GLINA
PF-MKAD-M-42
1
0
1
0
-10
PF - Mlađe kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ANA JOVIĆ
SUŠAK
PF-MKAD-Ž-42
3
3
24
0
16
2.
BARBARA BUNJEVAC
IVANIĆ GRAD
PF-MKAD-Ž+47
3
3
27
0
14
3.
AJNA RAMAKIC
KBS Pokoj
PF-MKAD-Ž-37
3
3
9
0
3
4.
ELA MAGDIĆ
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-Ž-47
2
2
12
0
11
5.
LEONARDA SMOLICA
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-Ž-28
2
2
9
0
5
6.
VIKTORIJA KAMPIĆ
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-Ž-32, PF-MKAD-Ž-37
3
2
15
0
12
7.
ELENA ČVEK
BTI
PF-MKAD-Ž-37
3
2
17
0
9
8.
HANA GORETIĆ
KBC "Bihać"
PF-MKAD-Ž-47
3
2
15
0
2
9.
NIKA PAVIČIĆ
VELEBIT
PF-MKAD-Ž+47
2
1
13
0
6
10.
LORENA ZEBA
BTI
PF-MKAD-Ž-42
2
1
14
0
2
11.
PETRA ŽMIRIĆ
GLINA
PF-MKAD-Ž+47
2
1
8
0
0
12.
LAURA MATIJAŠ
LOTUS
PF-MKAD-Ž-42
2
1
8
0
-5
13.
PETRA JURČIĆ
MOSLAVAC
PF-MKAD-Ž-28
1
0
3
0
-1
14.
TARA GAĆEŠA
KUTINA
PF-MKAD-Ž-47
1
0
3
0
-1
15.
ANĐELINA FILIPOVIĆ
KUTINA
PF-MKAD-Ž-37
1
0
2
0
-1
16.
DIANA JAKOVAC
FRANKOPAN
PF-MKAD-Ž-42
1
0
3
0
-2
17.
DORIS ŠULEK
PTUJ
PF-MKAD-Ž-37
1
0
5
0
-4
18.
LAURA BATELIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-Ž-28
1
0
1
0
-4
19.
DORA GREGO
FRANKOPAN
PF-MKAD-Ž-42
1
0
2
0
-5
20.
LEONARDA DEAK
BTI
PF-MKAD-Ž-47
1
0
1
0
-5
21.
EMA KATIĆ
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-Ž+47
1
0
3
0
-6
22.
VICTORIA PEKAS
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-Ž-42
1
0
2
0
-6
23.
ANTEA PAVKOVIĆ
LOTUS
PF-MKAD-Ž-32
1
0
0
0
-6
24.
BRUNA MATIJAŠ
LOTUS
PF-MKAD-Ž-37
1
0
0
0
-6
25.
NIKA ARMAN
ZEUS
PF-MKAD-Ž-47
1
0
4
0
-7
26.
PAOLA MATIĆ
JASTREB
PF-MKAD-Ž+47
1
0
4
0
-7
27.
VERONIKA VUKUŠIĆ
JASTREB
PF-MKAD-Ž+47
1
0
1
0
-7
28.
LUNA DOMBA ORBANIĆ
LAV, Pula
PF-MKAD-Ž-32
1
0
0
0
-7
PF - Stariji kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
FABIJAN ŠIRANOVIĆ
JASTREB
PF-SKAD-M+69
2
2
27
0
18
2.
ALAN TURSUNOVIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-SKAD-M-52, PF-SKAD-M-57
2
2
12
0
12
3.
NIK JAMŠEK GROBELNIK
PTUJ
PF-SKAD-M-47
2
2
11
0
10
4.
EMANUEL SUROP
DRAGA
PF-SKAD-M-42
2
2
15
0
7
5.
LOVRO ŽAMARIJA
JASTREB
PF-SKAD-M-69
1
1
11
0
4
6.
DINO RUŽNIĆ
"Tigar" CAZIN
PF-SKAD-M-63
1
1
8
0
1
7.
TILEN REPINA
PTUJ
PF-SKAD-M-63
2
1
13
0
5
8.
MARIN BAŠIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-SKAD-M-47, PF-SKAD-M-52
2
0
0
0
-12
9.
ADRIAN TURSUNOVIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-SKAD-M-42
1
0
5
0
-2
10.
LOREN DOMBA
LAV, Pula
PF-SKAD-M-69
1
0
7
0
-4
11.
PATRIK LIJAK
MARJAN 1975
PF-SKAD-M-47
1
0
1
0
-4
12.
LOVRE GRUJA
LOTUS
PF-SKAD-M-42
1
0
3
0
-5
13.
ADRIAN BENJA
FRANKOPAN
PF-SKAD-M-57
1
0
0
0
-6
14.
DAMIR CIVIĆ
"Tigar" CAZIN
PF-SKAD-M-63
1
0
0
0
-6
15.
SANJIN DZAJIĆ
KBS Ljutoc Orasac
PF-SKAD-M+69
1
0
4
0
-8
16.
GABRIJEL KRIŽANAC
LAV, Pula
PF-SKAD-M+69
1
0
5
0
-10
PF - Starije kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
LARA MIHALIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-SKAD-Ž-60, PF-SKAD-Ž-65
4
4
48
0
15
2.
MARTINA BUTERIN
VELEBIT
PF-SKAD-Ž-50
2
2
24
0
16
3.
ANA JOVIĆ
SUŠAK
PF-SKAD-Ž-42
2
2
20
0
16
4.
EVA SAKOMAN
JASTREB
PF-SKAD-Ž-55
2
2
20
0
8
5.
NIKOLINA BARTOLČIĆ
LAV, Pula
PF-SKAD-Ž-60
2
1
20
0
5
6.
KLARA LONČAREVIĆ
GLINA
PF-SKAD-Ž-55
2
1
6
0
0
7.
MARTA BARTULOVIĆ
VELEBIT
PF-SKAD-Ž-60
2
1
20
0
-2
8.
NATALI PAVKOVIĆ
LOTUS
PF-SKAD-Ž-42
2
1
6
0
-2
9.
MATEA ZEBA
BTI
PF-SKAD-Ž-50
2
1
17
0
-9
10.
DORIS SKORIN
MARJAN 1975
PF-SKAD-Ž-60, PF-SKAD-Ž-65
3
1
31
0
4
11.
NIKA RADOVIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-SKAD-Ž-50, PF-SKAD-Ž-55
2
0
0
0
-12
12.
LEONA BARTOLIN
NINJA
PF-SKAD-Ž-50
1
0
8
0
-1
13.
LANA BOGDAN
MARJAN 1975
PF-SKAD-Ž-55
1
0
12
0
-2
14.
VICTORIA PEKAS
BUDOKAI LABIN
PF-SKAD-Ž-42
1
0
1
0
-5
15.
EMA KATIĆ
TIGAR, Slunj
PF-SKAD-Ž-65
1
0
0
0
-6
16.
IVANA ŠESTAN
FRANKOPAN
PF-SKAD-Ž-60
1
0
0
0
-6
17.
LEJLA ABDIJANOVIC
KBS Pokoj
PF-SKAD-Ž-42
1
0
4
0
-9
18.
TEA BELARDI
LAV, Medulin
PF-SKAD-Ž-65
1
0
3
0
-10
PF - Juniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
No records to display.
PF - Juniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
LUCIJA BAKALAR
TIGAR, Slunj
PF-JUN-Ž-65
1
1
8
0
8
2.
IVA VUKOŠIĆ
TIGAR, Slunj
PF-JUN-Ž-60
1
1
5
0
3
3.
NIKOLINA BARTOLČIĆ
LAV, Pula
PF-JUN-Ž-60
1
0
2
0
-3
4.
TEA BELARDI
LAV, Medulin
PF-JUN-Ž-65
1
0
0
0
-8
PF - Seniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MARINO FARAGUNA
BUDOKAI LABIN
PF-SEN-M-84, PF-SEN-M-89
3
3
26
0
19
2.
PAOLO LAZARIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-SEN-M-89, PF-SEN-M-84
2
0
0
0
-12
3.
MATEO ĐUDARIĆ
MOSLAVAC
PF-SEN-M-89
1
0
7
0
-7
PF - Seniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
KATA ŠARE
VELEBIT
PF-SEN-Ž-70
1
1
6
0
6
2.
ANTONELA TOMAŠEVIĆ
DUBRAVA
PF-SEN-Ž-70, PF-SEN-Ž+70
1
0
0
0
-6