kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Slunj Open 2018
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Učenici početnici
PF - Učenice početnice
PF - Učenici
PF - Učenice
PF - Ml. Kadeti početnici
PF - Ml. Kadetkinje početnice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Stariji kadeti -52
KL - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti -69
KL - Stariji kadeti +69
KL - Stariji kadeti -52
3017
226
0
RENE KALIMAN (DRAGA)
333
3
AMIL TUTIC (BIHAC)
Medalists
1. AMIL TUTIC, "ZINO"
2. RENE KALIMAN, DRAGA
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -63
3019
166
0
PATRIK LEUTAREVIĆ (EXCALIB)
242
3
FILIP FABIJANIĆ (IVNCG)
3020
168
0
LEON PAJTAK (EXCALIB)
75
3
HARIS HAJDAREVIĆ (LJUTOCH)
3023
242
0
FILIP FABIJANIĆ (IVNCG)
75
3
HARIS HAJDAREVIĆ (LJUTOCH)
Medalists
1. HARIS HAJDAREVIĆ, KBS Ljutoc Orasac
2. FILIP FABIJANIĆ, IVANIĆ GRAD
3. LEON PAJTAK, EXCALIBUR
3. PATRIK LEUTAREVIĆ, EXCALIBUR
KL - Stariji kadeti -69
3021
292
1
MILENKO POTPARA (KRŠAN)
212
2
DORIAN KUPČINEC (JASTREB)
3022
169
0
PREDRAG ŠANTIĆ (EXCALIB)
52
3
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
3024
212
0
DORIAN KUPČINEC (JASTREB)
52
3
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. KENAN GALIJAŠEVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. DORIAN KUPČINEC, JASTREB
3. PREDRAG ŠANTIĆ, EXCALIBUR
3. MILENKO POTPARA, PREDATOR
KL - Stariji kadeti +69
3025
345
3
ARNEL BULIC (BIHAC)
222
0
FRAN ČANDRLIĆ (DRAGA)
167
MATIJA PUŠELJIĆ (EXCALIB)
74
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
214
JOSIP SAKOMAN (JASTREB)
3027
345
3
ARNEL BULIC (BIHAC)
167
0
MATIJA PUŠELJIĆ (EXCALIB)
3026
74
3
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
214
0
JOSIP SAKOMAN (JASTREB)
3029
345
3
ARNEL BULIC (BIHAC)
74
0
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
Medalists
1. ARNEL BULIC, "ZINO"
2. SANJIN DZAJIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. MATIJA PUŠELJIĆ, EXCALIBUR
3. JOSIP SAKOMAN, JASTREB