kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Karlovac Open 2013
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area 4
Area 5
Area 6
Area R
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
FC - Juniori -57
FC - Juniori -60
FC - Juniori -63.5
FC - Juniori -67
FC - Juniori -71
FC - Juniori -75
FC - Juniori -81
FC - Juniori -86
FC - Juniorke -60
FC - Seniori -67
FC - Seniori -86
FC - Seniorke +70
LK - Seniori -60
LK - Seniori -63.5
LK - Seniori -67
LK - Seniori -71
LK - Seniori -75
LK - Seniori -81
LK - Seniori -86
LK - Seniori -91
LK - Seniori +91
LK - Seniorke -56
FC - Juniori -57
576
0
ANTONIO MEĐERAL (KOBRABJ)
331
0
AGO ARTUKOVIC (CBS)
560
MARTIN GULAN (PITBUL)
576
1
ANTONIO MEĐERAL (KOBRABJ)
560
2
MARTIN GULAN (PITBUL)
Medalists
1. MARTIN GULAN, PIT BULL, Split
2. ANTONIO MEĐERAL, KOBRA, Bjelovar
3. AGO ARTUKOVIC, CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
3. ----
FC - Juniori -60
771
0
IVAN DRAGIĆ (TGRBROD)
370
0
ZSOFT OSADAN (BNSKBST)
357
DINO BRAJKOVIĆ (DALMATI)
370
3
ZSOFT OSADAN (BNSKBST)
357
0
DINO BRAJKOVIĆ (DALMATI)
Medalists
1. ZSOFT OSADAN, Banska Bystrica
2. DINO BRAJKOVIĆ, DALMATINO
3. IVAN DRAGIĆ, TIGAR BROD
3. ----
FC - Juniori -63.5
554
0
IBRAHIM VELIĆ (FBH)
772
0
IVAN BIKIĆ (TGRBROD)
302
0
DOMINK KIS (KOŠICE)
358
3
IVAN LETICA (DALMATI)
554
0
IBRAHIM VELIĆ (FBH)
358
3
IVAN LETICA (DALMATI)
Medalists
1. IVAN LETICA, DALMATINO
2. IBRAHIM VELIĆ, FAVORIT BH
3. DOMINK KIS, Guard klub kickbox KOŠICE
3. IVAN BIKIĆ, TIGAR BROD
FC - Juniori -67
524
0
TIMON HABAS (DEMATHA)
543
3
SLAVKO ŽILIĆ (ARMUS)
964
0
TINO BAGO (IMOTSKI)
891
0
DENI KOVAČEVIĆ (PITBZG)
543
0
SLAVKO ŽILIĆ (ARMUS)
964
0
TINO BAGO (IMOTSKI)
Medalists
1. SLAVKO ŽILIĆ, ARMUS
2. TINO BAGO, IMOTSKI
3. TIMON HABAS, DEMA THAIBOXING
3. DENI KOVAČEVIĆ, PIT BULL, Zagreb
FC - Juniori -71
369
3
ALEX BALAŽ (BNSKBST)
264
0
LEONARDO ŠARIĆ (KNIN)
990
DEJAN JUKIĆ (KNIN)
252
DINO BILANDŽIJA (IVNCG)
305
PAVOL ŽIGA (KOŠICE)
369
0
ALEX BALAŽ (BNSKBST)
990
3
DEJAN JUKIĆ (KNIN)
252
3
DINO BILANDŽIJA (IVNCG)
305
0
PAVOL ŽIGA (KOŠICE)
990
0
DEJAN JUKIĆ (KNIN)
252
3
DINO BILANDŽIJA (IVNCG)
Medalists
1. DINO BILANDŽIJA, IVANIĆ GRAD
2. DEJAN JUKIĆ, STAFFORD
3. PAVOL ŽIGA, Guard klub kickbox KOŠICE
3. ALEX BALAŽ, Banska Bystrica
FC - Juniori -75
999
0
ÁDÁM GÓZON (H-2500)
773
0
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
574
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
260
STJEPAN MOČILAC (SHARKGM)
1000
IVO HARAMBAŠIĆ (HUS-OS)
999
0
ÁDÁM GÓZON (H-2500)
574
3
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
260
2
STJEPAN MOČILAC (SHARKGM)
1000
1
IVO HARAMBAŠIĆ (HUS-OS)
574
1
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
260
0
STJEPAN MOČILAC (SHARKGM)
Medalists
1. IVAN STRINIĆ, UNI RENT
2. STJEPAN MOČILAC, SHARK GYM
3. ÁDÁM GÓZON, Esztergomi KBSE
3. IVO HARAMBAŠIĆ, HUS
FC - Juniori -81
335
3
DANIJEL DOKMANIĆ (IVNCG)
985
0
LUKA VUKAC (BENKC)
774
DAMIR ANDRIĆ (TGRBROD)
299
0
TOMISLAV NOVOSELEC (TSUNAMI)
755
3
ANDREO KOLIĆ (KBK TD)
535
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
335
0
DANIJEL DOKMANIĆ (IVNCG)
774
0
DAMIR ANDRIĆ (TGRBROD)
755
0
ANDREO KOLIĆ (KBK TD)
535
3
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
335
1
DANIJEL DOKMANIĆ (IVNCG)
535
2
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
Medalists
1. MARCO OPŠIVAĆ, BUDOKAI
2. DANIJEL DOKMANIĆ, IVANIĆ GRAD
3. ANDREO KOLIĆ, DRAGON&SOKOL
3. DAMIR ANDRIĆ, TIGAR BROD
FC - Juniori -86
360
3
ROKO BALJKAS (DALMATI)
265
0
ZVONE JURKOVIĆ (KNIN)
575
JOSIP NIKOLIĆ (UNIRENT)
360
0
ROKO BALJKAS (DALMATI)
575
0
JOSIP NIKOLIĆ (UNIRENT)
Medalists
1. JOSIP NIKOLIĆ, UNI RENT
2. ROKO BALJKAS, DALMATINO
3. ZVONE JURKOVIĆ, STAFFORD
3. ----
FC - Juniorke -60
555
2
AJLA VOJIĆ (FBH)
561
1
LORETA IVANKOV (PITBUL)
322
VERONIKA CMAROVA (KOŠICE)
555
0
AJLA VOJIĆ (FBH)
322
0
VERONIKA CMAROVA (KOŠICE)
Medalists
1. VERONIKA CMAROVA, Guard klub kickbox KOŠICE
2. AJLA VOJIĆ, FAVORIT BH
3. LORETA IVANKOV, PIT BULL, Split
3. ----
LK - Seniori -60
393
1
HRVOJE DORIĆ (LEONGYM)
392
2
GORAN DUJAK (LEONGYM)
387
HRVOJE VEŠLIGA (LEONGYM)
392
0
GORAN DUJAK (LEONGYM)
387
0
HRVOJE VEŠLIGA (LEONGYM)
Medalists
1. HRVOJE VEŠLIGA, LEON GYM
2. GORAN DUJAK, LEON GYM
3. HRVOJE DORIĆ, LEON GYM
3. ----
LK - Seniori -63.5
557
0
ALEN PODGAJSKI (CROATIA)
394
0
IGOR KOVAČEC (LEONGYM)
388
3
FILIP SLOVINAC (LEONGYM)
395
0
TONI ANTONIO ZOVKO (LEONGYM)
394
0
IGOR KOVAČEC (LEONGYM)
388
0
FILIP SLOVINAC (LEONGYM)
Medalists
1. FILIP SLOVINAC, LEON GYM
2. IGOR KOVAČEC, LEON GYM
3. TONI ANTONIO ZOVKO, LEON GYM
3. ALEN PODGAJSKI, CROATIA
LK - Seniori -67
892
0
OLIVER SUDAC (SHARKGM)
967
0
SILVIJE KEBET (ŠK)
390
MIRSAD DENJALIĆ (LEONGYM)
294
TOMISLAV IVČETIĆ (BUSHIDO)
549
DARIO VUGDELIJA (ARMUS)
967
0
SILVIJE KEBET (ŠK)
390
3
MIRSAD DENJALIĆ (LEONGYM)
294
0
TOMISLAV IVČETIĆ (BUSHIDO)
549
3
DARIO VUGDELIJA (ARMUS)
390
2
MIRSAD DENJALIĆ (LEONGYM)
549
1
DARIO VUGDELIJA (ARMUS)
Medalists
1. MIRSAD DENJALIĆ, LEON GYM
2. DARIO VUGDELIJA, ARMUS
3. SILVIJE KEBET, ŠKORPION
3. TOMISLAV IVČETIĆ, BUSHIDO
LK - Seniori -71
325
0
MIROSLAV SMOLAR (KOŠICE)
102
0
TIHOMIR VRANJIĆ (IVNCG)
203
2
ZOLTÁN LASZÁK (TÖKÖL)
166
1
ZORAN MARIĆ (ZOILO)
102
3
TIHOMIR VRANJIĆ (IVNCG)
203
0
ZOLTÁN LASZÁK (TÖKÖL)
Medalists
1. TIHOMIR VRANJIĆ, IVANIĆ GRAD
2. ZOLTÁN LASZÁK, Szigetszentmiklós - Tököl SE
3. MIROSLAV SMOLAR, Guard klub kickbox KOŠICE
3. ZORAN MARIĆ, SVETI ZOILO
LK - Seniori -75
961
2
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
545
1
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
389
ANTUN VILIČIĆ (LEONGYM)
580
1
MARKO OREHOVAČKI (KOBRABJ)
550
2
ALEKSANDAR NJEŽIĆ (BORACBL)
553
ADNAN VELADŽIĆ (FBH)
961
0
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
389
3
ANTUN VILIČIĆ (LEONGYM)
550
3
ALEKSANDAR NJEŽIĆ (BORACBL)
553
0
ADNAN VELADŽIĆ (FBH)
389
2
ANTUN VILIČIĆ (LEONGYM)
550
1
ALEKSANDAR NJEŽIĆ (BORACBL)
Medalists
1. ANTUN VILIČIĆ, LEON GYM
2. ALEKSANDAR NJEŽIĆ, KBK Borac Banja Luka
3. DAVID MATOŠEVIĆ, KING
3. ADNAN VELADŽIĆ, FAVORIT BH
LK - Seniori -81
534
0
MANUEL SMOLJAN (ROVINJ)
523
0
MATEJ BAŽIKA (DEMATHA)
667
3
DARIO GVOZDANOVIĆ (JASTREB)
962
0
ALDO SIMONOVIĆ (KING)
523
0
MATEJ BAŽIKA (DEMATHA)
667
3
DARIO GVOZDANOVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. DARIO GVOZDANOVIĆ, JASTREB
2. MATEJ BAŽIKA, DEMA THAIBOXING
3. ALDO SIMONOVIĆ, KING
3. MANUEL SMOLJAN, BUDOKAI
LK - Seniori -86
291
3
FILIP JURIĆ (BUSHIDO)
552
0
SLAVIŠA BOGOJEVIĆ (BORACBL)
963
0
FILIP GRGURIĆ (KING)
396
0
JOSIP PERICA (LEONGYM)
291
2
FILIP JURIĆ (BUSHIDO)
963
1
FILIP GRGURIĆ (KING)
Medalists
1. FILIP JURIĆ, BUSHIDO
2. FILIP GRGURIĆ, KING
3. SLAVIŠA BOGOJEVIĆ, KBK Borac Banja Luka
3. JOSIP PERICA, LEON GYM
LK - Seniori -91
359
0
MARIN MRŠA (DALMATI)
558
3
JOSIP PERKOVIĆ (CROATIA)
Medalists
1. JOSIP PERKOVIĆ, CROATIA
2. MARIN MRŠA, DALMATINO
3. ----
3. ----
LK - Seniori +91
397
0
STIPE PERIŠA (LEONGYM)
261
0
MARIO JAGATIĆ (SHARKGM)
559
DENIS HOTIĆ (CROATIA)
397
3
STIPE PERIŠA (LEONGYM)
559
0
DENIS HOTIĆ (CROATIA)
Medalists
1. STIPE PERIŠA, LEON GYM
2. DENIS HOTIĆ, CROATIA
3. MARIO JAGATIĆ, SHARK GYM
3. ----
LK - Seniorke -56
522
0
TANJA BRULC (DEMATHA)
544
0
MATEA JURAŠKOVIĆ (ARMUS)
368
VLADIMIRA ŠMELKOVA (FGHTCLB)
544
1
MATEA JURAŠKOVIĆ (ARMUS)
368
2
VLADIMIRA ŠMELKOVA (FGHTCLB)
Medalists
1. VLADIMIRA ŠMELKOVA, Fighters club
2. MATEA JURAŠKOVIĆ, ARMUS
3. TANJA BRULC, DEMA THAIBOXING
3. ----
FC - Seniori -67
263
0
FILIP DILBER (KNIN)
205
0
JURRKO JUSSILA (WASAFS)
298
NENAD CEPAK (TSUNAMI)
25
0
MARIO ŠPOLJAR (RAPTOR)
295
3
TAMÁS BUJÁK (H-2500)
579
JOSIP PUHEK (KOBRABJ)
205
0
JURRKO JUSSILA (WASAFS)
298
0
NENAD CEPAK (TSUNAMI)
295
2
TAMÁS BUJÁK (H-2500)
579
1
JOSIP PUHEK (KOBRABJ)
205
2
JURRKO JUSSILA (WASAFS)
295
1
TAMÁS BUJÁK (H-2500)
Medalists
1. JURRKO JUSSILA, Wasa FightSport
2. TAMÁS BUJÁK, Esztergomi KBSE
3. NENAD CEPAK, TSUNAMI
3. JOSIP PUHEK, KOBRA, Bjelovar
FC - Seniori -86
384
2
MALLITS CHRISTOPH (ROHRBAC)
204
1
FREDRIK SALMELA (WASAFS)
Medalists
1. MALLITS CHRISTOPH, Rohrbach
2. FREDRIK SALMELA, Wasa FightSport
3. ----
3. ----
FC - Seniorke +70
206
3
SANNA KOSOLA (WASAFS)
451
0
KATARINA ERCEG (MORNAR)
391
0
BOGGLARKA BRUNNER (LEONGYM)
1006
3
NIVES RADIĆ (PITBUL)
206
0
SANNA KOSOLA (WASAFS)
1006
3
NIVES RADIĆ (PITBUL)
Medalists
1. NIVES RADIĆ, PIT BULL, Split
2. SANNA KOSOLA, Wasa FightSport
3. BOGGLARKA BRUNNER, LEON GYM
3. KATARINA ERCEG, MORNAR