kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
INTERNACIONALNI KUP 'SLUNJ OPEN'
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
Point fighting
Light contact
Kick light
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
PF - Dječaci početnici
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LUKA SMOLIC
PRETORIAN
PF-DJP-M+32
3
3
19
0
15
2.
TONI SIČANICA
KLOŠTAR IVANIĆ
PF-DJP-M-32
3
3
20
0
9
3.
IVAN UDOVIĆ
LAV, Pula
PF-DJP-M-25
2
2
19
0
14
4.
MATEO TURIĆ
MAWASHI
PF-DJP-M-28
1
1
9
0
5
5.
ENIO DUKIC
PRETORIAN
PF-DJP-M+32
3
2
17
0
4
6.
ALEN LOVRENČIĆ
KUTINA
PF-DJP-M-32, PF-DJP-M+32
4
2
24
0
6
7.
LEONARDO ČVEK
BTI
PF-DJP-M+32
2
1
12
0
2
8.
MATEO GUZIĆ
POLAČA
PF-DJP-M-32
2
1
12
0
1
9.
JAN PROHASKA
KUTINA
PF-DJP-M+32
2
1
7
0
-4
10.
LEON NOVAK
BTI
PF-DJP-M-28
2
1
4
0
-5
11.
GABRIEL MOČILAC
TIGAR, Slunj
PF-DJP-M-32, PF-DJP-M+32
2
0
7
0
-8
12.
VIKTOR KAMPIĆ
TIGAR, Slunj
PF-DJP-M-28, PF-DJP-M-32
1
0
0
0
0
13.
IVAN JURAŠIN
TIGAR, Slunj
PF-DJP-M+32
1
0
4
0
-3
14.
BORNA BUDISEVIĆ
KLOŠTAR IVANIĆ
PF-DJP-M-32
1
0
3
0
-3
15.
VINKO ŠUMELJ
MAWASHI
PF-DJP-M-25
1
0
3
0
-4
16.
FILIP ĐURĐEVIĆ
KUTINA
PF-DJP-M+32
1
0
0
0
-6
17.
NOA POČEKAL
BTI
PF-DJP-M-32
1
0
0
0
-6
18.
EMANUEL PRATLJAČIĆ
DRAGON&SOKOL
PF-DJP-M+32
1
0
5
0
-7
19.
LUKA NESEK
BTI
PF-DJP-M-25
1
0
2
0
-10
PF - Djevojčice početnice
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LUNA SPASOJEVIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-DJP-Ž-32, PF-DJP-Ž+32
1
1
9
0
5
2.
KATE ŠTEFANAC
MAWASHI
PF-DJP-Ž-28
1
1
8
0
5
3.
VIKTORIJA KAMPIĆ
TIGAR, Slunj
PF-DJP-Ž-25, PF-DJP-Ž-28
3
2
26
0
10
4.
EMILI HALAPIR
BTI
PF-DJP-Ž-25
1
0
6
0
-5
5.
ELA MAGDIĆ
TIGAR, Slunj
PF-DJP-Ž+32, PF-DJP-Ž-32
1
0
4
0
-5
6.
ANA PRANJIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-DJP-Ž-25
1
0
2
0
-10
PF - Dječaci
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LUKA SMOLIC
PRETORIAN
PF-DJ-M+32
3
3
16
0
15
2.
MATEO TURIĆ
MAWASHI
PF-DJ-M-28
1
1
8
0
1
3.
MARTIN PAVLAKOVIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-DJ-M+32
3
2
12
0
9
4.
IVAN KUSANIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-DJ-M-32, PF-DJ-M+32
3
2
8
0
-4
5.
DARIO GLOGOŠKI
NINJA
PF-DJ-M+32
2
1
9
0
-3
6.
LUKA REPULEC
TIGAR, Karlovac
PF-DJ-M+32
2
1
7
0
-3
7.
KARLO KATALINIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-DJ-M-28, PF-DJ-M-32
3
1
14
0
-1
8.
LUKA MILANOVIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-DJ-M-32
1
0
3
0
-1
9.
MATEO GUZIĆ
POLAČA
PF-DJ-M-32
1
0
3
0
-1
10.
JAN PROHASKA
KUTINA
PF-DJ-M+32
1
0
4
0
-2
11.
IVAN JURAŠIN
TIGAR, Slunj
PF-DJ-M+32
1
0
3
0
-5
12.
ENIO DUKIC
PRETORIAN
PF-DJ-M+32
1
0
1
0
-5
PF - Djevojčice
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ELMA KANTAREVIĆ
DRAGON&SOKOL
PF-DJ-Ž-28
2
2
19
0
16
2.
VALENTINA BOLTUŽIĆ
DRAGON&SOKOL
PF-DJ-Ž+32
2
2
17
0
13
3.
VIKTORIJA KAMPIĆ
TIGAR, Slunj
PF-DJ-Ž-22
1
1
10
0
4
4.
LEONA BARTOLIN
NINJA
PF-DJ-Ž-32
2
1
13
0
2
5.
ELENA ČVEK
BTI
PF-DJ-Ž-22
2
1
12
0
2
6.
MARIJA ŠTEFANAC
MAWASHI
PF-DJ-Ž-32, PF-DJ-Ž+32
2
1
11
0
-7
7.
ELA MAGDIĆ
TIGAR, Slunj
PF-DJ-Ž-32
1
0
2
0
-3
8.
LARA RADOČAJ
TIGAR, Slunj
PF-DJ-Ž+32
1
0
2
0
-5
9.
LEONARDA DEAK
BTI
PF-DJ-Ž-28
1
0
2
0
-6
10.
ANA PRANJIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-DJ-Ž-22
1
0
0
0
-6
11.
MELANI HALAPIR
BTI
PF-DJ-Ž-28
1
0
1
0
-10
PF - Ml. Kadeti početnici
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MARKO HRGIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-MKADP-M-37, PF-MKADP-M-47
3
3
23
0
13
2.
BRUNO GVARDIOL
PRETORIAN
PF-MKADP-M+47
2
2
18
0
12
3.
MORIS TRBULIN
LAV, Pula
PF-MKADP-M-37
2
1
16
0
0
4.
DAVID KULAŠ
VELEBIT
PF-MKADP-M-37
2
1
4
0
-2
5.
ANTONIO DORKIN
PRETORIAN
PF-MKADP-M+47
2
1
12
0
-4
6.
JAKOV CINDRIĆ
TIGAR, Slunj
PF-MKADP-M-37, PF-MKADP-M-47
2
0
9
0
-7
7.
MARIN GALESIC
PRETORIAN
PF-MKADP-M+47
1
0
5
0
-1
8.
FILIP PUHARIĆ
MAWASHI
PF-MKADP-M-37
1
0
0
0
-4
9.
JOSIP BIŠĆANIĆ
TIGAR, Slunj
PF-MKADP-M+47
1
0
0
0
-7
PF - Ml. Kadetkinje početnice
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
CVITA KALCINA
VELEBIT
PF-MKADP-Ž-37
1
1
6
0
6
2.
VALENTINA BOLTUŽIĆ
DRAGON&SOKOL
PF-MKADP-Ž+47
1
1
6
0
6
3.
ELA MAGDIĆ
TIGAR, Slunj
PF-MKADP-Ž-37
1
0
0
0
-6
4.
EMA POČEKAL
BTI
PF-MKADP-Ž+47
1
0
0
0
-6
PF - Mlađi kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
FILIP GRBIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-M-47, PF-MKAD-M+47
5
5
34
0
16
2.
FRANCO KUŠEK
PIT BULL, Zagreb
PF-MKAD-M-32, PF-MKAD-M-37
5
5
11
0
10
3.
LUKA KNEZ
KNEZ
PF-MKAD-M-42
2
2
10
0
3
4.
ANTONIO LONČARIĆ
MAWASHI
PF-MKAD-M-37
3
2
13
0
6
5.
ŽARKO PEDISIĆ
PRETORIAN
PF-MKAD-M+47
2
1
15
0
2
6.
FRAN CINDRIĆ
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-M-47
2
1
16
0
-1
7.
ANDRO PUHARIĆ
MAWASHI
PF-MKAD-M-42, PF-MKAD-M-47
2
0
9
0
-3
8.
TONI VUKOVIĆ
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-M-42, PF-MKAD-M-37
2
0
10
0
-4
9.
MARTIN MAJSEC
BTI
PF-MKAD-M-37
1
0
0
0
-1
10.
MARIN GALESIC
PRETORIAN
PF-MKAD-M+47
1
0
2
0
-2
11.
MARKO KUSANIČ
TIGAR, Karlovac
PF-MKAD-M-32
1
0
1
0
-2
12.
DAVID KULAŠ
VELEBIT
PF-MKAD-M-32
1
0
0
0
-2
13.
LOREN DOMBA
LAV, Pula
PF-MKAD-M-37
1
0
0
0
-2
14.
BRUNO GVARDIOL
PRETORIAN
PF-MKAD-M+47
1
0
3
0
-4
15.
MATEJ KNEZ
KNEZ
PF-MKAD-M-47
1
0
2
0
-4
16.
ANTONIO DORKIN
PRETORIAN
PF-MKAD-M+47
1
0
5
0
-6
17.
MORIS TRBULIN
LAV, Pula
PF-MKAD-M-37
1
0
0
0
-6
PF - Mlađe kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ANTONIJA LONČARIĆ
MAWASHI
PF-MKAD-Ž-28, PF-MKAD-Ž-32
4
4
14
0
6
2.
LUCIJA BAKALAR
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-Ž+47
1
1
8
0
4
3.
LUCIJA CINDRIĆ
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-Ž+47
2
1
9
0
1
4.
JOSIPA BOBANOVIĆ
POLAČA
PF-MKAD-Ž-28, PF-MKAD-Ž-32
3
1
2
0
-1
5.
MARTINA BUTERIN
VELEBIT
PF-MKAD-Ž-32, PF-MKAD-Ž-28
2
0
7
0
-4
6.
PAULA BURIĆ
MAWASHI
PF-MKAD-Ž-32
1
0
0
0
-1
7.
LAURA MARKOVIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-MKAD-Ž+47
1
0
0
0
-5
PF - Stariji kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
BORIS ORLOVIĆ
PRETORIAN
PF-SKAD-M-69
1
1
12
0
7
2.
LUKAS JURAŠIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-SKAD-M-47
1
1
7
0
6
3.
IVAN BERTIĆ
KLOŠTAR IVANIĆ
PF-SKAD-M-69
2
1
5
0
-7
4.
ŽARKO PEDISIĆ
PRETORIAN
PF-SKAD-M-69
1
0
0
0
0
5.
FRAN CINDRIĆ
TIGAR, Slunj
PF-SKAD-M-47
1
0
1
0
-6
PF - Starije kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LORENA POŽEGA
TIGAR, Slunj
PF-SKAD-Ž-50
1
1
6
0
6
2.
PAULA BRAOVAC
MAWASHI
PF-SKAD-Ž-50
1
0
0
0
-6
PF - Juniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MARINO FARAGUNA
BUDOKAI LABIN
PF-JUN-M-69, PF-JUN-M-74
2
2
7
0
2
2.
SIMJON TOMLJENOVIĆ
TIGAR, Slunj
PF-JUN-M-79
1
1
0
0
0
3.
LEONARDO TOPČAGIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-JUN-M-74, PF-JUN-M-79
2
0
0
0
0
4.
KRISTIJAN PODVORAC
KUTINA
PF-JUN-M-69
1
0
5
0
-2
PF - Juniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
KRISTINA TOMLJENOVIĆ
TIGAR, Slunj
PF-JUN-Ž-65
1
1
10
0
6
2.
GRACIA MARIĆ
KUTINA
PF-JUN-Ž-50
1
1
7
0
5
3.
ANA ALABER
LAV, Pula
PF-JUN-Ž-60
1
1
9
0
2
4.
KARLA BOBANOVIĆ
POLAČA
PF-JUN-Ž-60
2
1
17
0
2
5.
NIKOLINA POŽEGA
TIGAR, Slunj
PF-JUN-Ž-50, PF-JUN-Ž-60
2
0
8
0
-9
6.
MARTA MATEŠIĆ
BTI
PF-JUN-Ž-65
1
0
4
0
-6
PF - Seniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
SIMJON TOMLJENOVIĆ
TIGAR, Slunj
PF-SEN-M-79
1
1
11
0
10
2.
MARIN CVRLJE
KNEZ
PF-SEN-M-79
1
0
1
0
-10