kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
INTERNACIONALNI KUP 'SLUNJ OPEN'
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
Point fighting
Light contact
Kick light
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
KL - Stariji kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
BORIS ORLOVIĆ
PRETORIAN
KL-SKAD-M-69
2
2
5
0
4
2.
MARINKO BANOVIĆ
ARMUS
KL-SKAD-M-63
1
1
3
0
3
3.
ROKO ERSTIĆ
PRETORIAN
KL-SKAD-M+69
1
1
2
0
1
4.
VITO KOŠAR
ŠKORPION
KL-SKAD-M-63
2
1
2
0
-2
5.
FRAN VUKSAN
ŠKORPION
KL-SKAD-M-69
1
0
1
0
-1
6.
IVAN TAROKIC
PRETORIAN
KL-SKAD-M-63
1
0
1
0
-1
7.
MARKO JURIČIĆ
OG GYM
KL-SKAD-M+69
1
0
1
0
-1
8.
MARJAN DOMINKOVIĆ
ARMUS
KL-SKAD-M-69
1
0
0
0
-3
KL - Juniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MIŠO FRANCETIĆ
OG GYM
KL-JUN-M-74, KL-JUN-M-79
5
5
12
0
12
2.
ZVONIMIR ABRLIĆ
TIGAR, Slunj
KL-JUN-M-63
1
1
3
0
3
3.
NINO ALEBIĆ
KNEZ
KL-JUN-M-94
1
1
2
0
1
4.
ADIS BASIC
KBK "Sanica"
KL-JUN-M-69
1
1
0
0
0
5.
MATEO MOKOLE
TIGAR, Karlovac
KL-JUN-M-74, KL-JUN-M-79
4
2
5
0
1
6.
MARIN ORLOVIĆ
PRETORIAN
KL-JUN-M-94
2
1
1
0
-1
7.
MATE SERTIĆ
OG GYM
KL-JUN-M-74
2
1
0
0
-3
8.
EUGEN LALJAK
ŠKORPION
KL-JUN-M-94
1
0
0
0
0
9.
ROBERT KIRASIĆ
OG GYM
KL-JUN-M-69
1
0
0
0
0
10.
RUFAD ALAGIC
KBK "Sanica"
KL-JUN-M-74
1
0
0
0
0
11.
BRUNO GLAVIĆ
VELEBIT
KL-JUN-M-79
1
0
1
0
-1
12.
ADNAN CEHIC
KBK "Sanica"
KL-JUN-M-63
1
0
0
0
-3
13.
FILIP VIDAK
HAMMER GYM
KL-JUN-M-79
1
0
0
0
-3
14.
IVAN KUČIĆ
ARMUS
KL-JUN-M-79
1
0
0
0
-3
15.
STIPE LABROVIĆ
KNEZ
KL-JUN-M-79
1
0
0
0
-3
KL - Juniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ANAMARIJA ČVRK
KUTINA
KL-JUN-Ž-55
1
1
3
0
3
2.
DORA ŠTUBLIN
OG GYM
KL-JUN-Ž-55
1
0
0
0
-3
KL - Seniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ELVIS ŠAKANOVIĆ
PREDATOR
KL-SEN-M+94
2
2
6
0
6
2.
TONI KOTLAR
PRETORIAN
KL-SEN-M-89
2
2
6
0
6
3.
VLADO KAPONJA
ŠKORPION
KL-SEN-M-69
2
2
6
0
6
4.
MATIJA MAĐERIĆ
ARMUS
KL-SEN-M-79
2
2
3
0
3
5.
ERMIN SALI
DRAGON&SOKOL
KL-SEN-M-63
1
1
3
0
3
6.
ŽELJKO LABROVIĆ
KNEZ
KL-SEN-M-94
1
1
2
0
1
7.
DEJAN BUŠIĆ
ARMUS
KL-SEN-M+94
2
1
3
0
0
8.
MARIN CVRLJE
KNEZ
KL-SEN-M-79
2
1
3
0
0
9.
STIPE SUSIC
PRETORIAN
KL-SEN-M-89
2
1
2
0
-2
10.
KRISTIJAN KONTUŠ
PREDATOR
KL-SEN-M-63, KL-SEN-M-69
2
0
0
0
-6
11.
ADNAN CRNOLIC
KBK "Sanica"
KL-SEN-M-79
1
0
0
0
0
12.
ANDREO KOLIĆ
DRAGON&SOKOL
KL-SEN-M-89
1
0
1
0
-1
13.
MARIO STOJANOVIĆ
HAMMER GYM
KL-SEN-M-94
1
0
1
0
-1
14.
BRANIMIR ZUPČIĆ
OG GYM
KL-SEN-M-69
1
0
0
0
-3
15.
FILIP KRKAČ
ŠKORPION
KL-SEN-M-89
1
0
0
0
-3
16.
JOSIP RASO
PRETORIAN
KL-SEN-M+94
1
0
0
0
-3
17.
ROBERTO KMET
PREDATOR
KL-SEN-M-74, KL-SEN-M-79
1
0
0
0
-3
18.
ZDENKO ALEBIĆ
KNEZ
KL-SEN-M+94
1
0
0
0
-3
KL - Seniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
LUCIJA REGVAT
PIT BULL, Zagreb
KL-SEN-Ž-60
1
1
3
0
3
2.
MANUELA ANTUNOVIĆ
DRAGON&SOKOL
KL-SEN-Ž+70
1
1
2
0
1
3.
MATEA JURAŠKOVIĆ
ARMUS
KL-SEN-Ž-60
2
1
0
0
-3
4.
DOROTEA CINDRIĆ
OG GYM
KL-SEN-Ž-60
1
0
0
0
0
5.
EMINA KANTAREVIĆ
DRAGON&SOKOL
KL-SEN-Ž+70
1
0
1
0
-1