kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
INTERNACIONALNI KUP 'SLUNJ OPEN'
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
Point fighting
Light contact
Kick light
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
PF - Dječaci početnici
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
LUKA SMOLIC
PRETORIAN
PF-DJP-M+32
3
3
19
0
15
2.
TONI SIČANICA
KLOŠTAR IVANIĆ
PF-DJP-M-32
3
3
20
0
9
3.
IVAN UDOVIĆ
LAV, Pula
PF-DJP-M-25
2
2
19
0
14
4.
MATEO TURIĆ
MAWASHI
PF-DJP-M-28
1
1
9
0
5
5.
ENIO DUKIC
PRETORIAN
PF-DJP-M+32
3
2
17
0
4
6.
ALEN LOVRENČIĆ
KUTINA
PF-DJP-M-32, PF-DJP-M+32
4
2
24
0
6
7.
LEONARDO ČVEK
BTI
PF-DJP-M+32
2
1
12
0
2
8.
MATEO GUZIĆ
POLAČA
PF-DJP-M-32
2
1
12
0
1
9.
JAN PROHASKA
KUTINA
PF-DJP-M+32
2
1
7
0
-4
10.
LEON NOVAK
BTI
PF-DJP-M-28
2
1
4
0
-5
11.
GABRIEL MOČILAC
TIGAR, Slunj
PF-DJP-M-32, PF-DJP-M+32
2
0
7
0
-8
12.
VIKTOR KAMPIĆ
TIGAR, Slunj
PF-DJP-M-28, PF-DJP-M-32
1
0
0
0
0
13.
IVAN JURAŠIN
TIGAR, Slunj
PF-DJP-M+32
1
0
4
0
-3
14.
BORNA BUDISEVIĆ
KLOŠTAR IVANIĆ
PF-DJP-M-32
1
0
3
0
-3
15.
VINKO ŠUMELJ
MAWASHI
PF-DJP-M-25
1
0
3
0
-4
16.
FILIP ĐURĐEVIĆ
KUTINA
PF-DJP-M+32
1
0
0
0
-6
17.
NOA POČEKAL
BTI
PF-DJP-M-32
1
0
0
0
-6
18.
EMANUEL PRATLJAČIĆ
DRAGON&SOKOL
PF-DJP-M+32
1
0
5
0
-7
19.
LUKA NESEK
BTI
PF-DJP-M-25
1
0
2
0
-10
PF - Djevojčice početnice
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
LUNA SPASOJEVIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-DJP-Ž-32, PF-DJP-Ž+32
1
1
9
0
5
2.
KATE ŠTEFANAC
MAWASHI
PF-DJP-Ž-28
1
1
8
0
5
3.
VIKTORIJA KAMPIĆ
TIGAR, Slunj
PF-DJP-Ž-28, PF-DJP-Ž-25
3
2
26
0
10
4.
EMILI HALAPIR
BTI
PF-DJP-Ž-25
1
0
6
0
-5
5.
ELA MAGDIĆ
TIGAR, Slunj
PF-DJP-Ž-32, PF-DJP-Ž+32
1
0
4
0
-5
6.
ANA PRANJIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-DJP-Ž-25
1
0
2
0
-10
PF - Dječaci
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
LUKA SMOLIC
PRETORIAN
PF-DJ-M+32
3
3
16
0
15
2.
MATEO TURIĆ
MAWASHI
PF-DJ-M-28
1
1
8
0
1
3.
MARTIN PAVLAKOVIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-DJ-M+32
3
2
12
0
9
4.
IVAN KUSANIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-DJ-M-32, PF-DJ-M+32
3
2
8
0
-4
5.
DARIO GLOGOŠKI
NINJA
PF-DJ-M+32
2
1
9
0
-3
6.
LUKA REPULEC
TIGAR, Karlovac
PF-DJ-M+32
2
1
7
0
-3
7.
KARLO KATALINIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-DJ-M-28, PF-DJ-M-32
3
1
14
0
-1
8.
LUKA MILANOVIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-DJ-M-32
1
0
3
0
-1
9.
MATEO GUZIĆ
POLAČA
PF-DJ-M-32
1
0
3
0
-1
10.
JAN PROHASKA
KUTINA
PF-DJ-M+32
1
0
4
0
-2
11.
IVAN JURAŠIN
TIGAR, Slunj
PF-DJ-M+32
1
0
3
0
-5
12.
ENIO DUKIC
PRETORIAN
PF-DJ-M+32
1
0
1
0
-5
PF - Djevojčice
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ELMA KANTAREVIĆ
DRAGON&SOKOL
PF-DJ-Ž-28
2
2
19
0
16
2.
VALENTINA BOLTUŽIĆ
DRAGON&SOKOL
PF-DJ-Ž+32
2
2
17
0
13
3.
VIKTORIJA KAMPIĆ
TIGAR, Slunj
PF-DJ-Ž-22
1
1
10
0
4
4.
LEONA BARTOLIN
NINJA
PF-DJ-Ž-32
2
1
13
0
2
5.
ELENA ČVEK
BTI
PF-DJ-Ž-22
2
1
12
0
2
6.
MARIJA ŠTEFANAC
MAWASHI
PF-DJ-Ž-32, PF-DJ-Ž+32
2
1
11
0
-7
7.
ELA MAGDIĆ
TIGAR, Slunj
PF-DJ-Ž-32
1
0
2
0
-3
8.
LARA RADOČAJ
TIGAR, Slunj
PF-DJ-Ž+32
1
0
2
0
-5
9.
LEONARDA DEAK
BTI
PF-DJ-Ž-28
1
0
2
0
-6
10.
ANA PRANJIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-DJ-Ž-22
1
0
0
0
-6
11.
MELANI HALAPIR
BTI
PF-DJ-Ž-28
1
0
1
0
-10
PF - Ml. Kadeti početnici
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MARKO HRGIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-MKADP-M-37, PF-MKADP-M-47
3
3
23
0
13
2.
BRUNO GVARDIOL
PRETORIAN
PF-MKADP-M+47
2
2
18
0
12
3.
MORIS TRBULIN
LAV, Pula
PF-MKADP-M-37
2
1
16
0
0
4.
DAVID KULAŠ
VELEBIT
PF-MKADP-M-37
2
1
4
0
-2
5.
ANTONIO DORKIN
PRETORIAN
PF-MKADP-M+47
2
1
12
0
-4
6.
JAKOV CINDRIĆ
TIGAR, Slunj
PF-MKADP-M-37, PF-MKADP-M-47
2
0
9
0
-7
7.
MARIN GALESIC
PRETORIAN
PF-MKADP-M+47
1
0
5
0
-1
8.
FILIP PUHARIĆ
MAWASHI
PF-MKADP-M-37
1
0
0
0
-4
9.
JOSIP BIŠĆANIĆ
TIGAR, Slunj
PF-MKADP-M+47
1
0
0
0
-7
PF - Ml. Kadetkinje početnice
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
CVITA KALCINA
VELEBIT
PF-MKADP-Ž-37
1
1
6
0
6
2.
VALENTINA BOLTUŽIĆ
DRAGON&SOKOL
PF-MKADP-Ž+47
1
1
6
0
6
3.
ELA MAGDIĆ
TIGAR, Slunj
PF-MKADP-Ž-37
1
0
0
0
-6
4.
EMA POČEKAL
BTI
PF-MKADP-Ž+47
1
0
0
0
-6
PF - Mlađi kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
FILIP GRBIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-M-47, PF-MKAD-M+47
5
5
34
0
16
2.
FRANCO KUŠEK
PIT BULL, Zagreb
PF-MKAD-M-32, PF-MKAD-M-37
5
5
11
0
10
3.
LUKA KNEZ
KNEZ
PF-MKAD-M-42
2
2
10
0
3
4.
ANTONIO LONČARIĆ
MAWASHI
PF-MKAD-M-37
3
2
13
0
6
5.
ŽARKO PEDISIĆ
PRETORIAN
PF-MKAD-M+47
2
1
15
0
2
6.
FRAN CINDRIĆ
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-M-47
2
1
16
0
-1
7.
ANDRO PUHARIĆ
MAWASHI
PF-MKAD-M-42, PF-MKAD-M-47
2
0
9
0
-3
8.
TONI VUKOVIĆ
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-M-37, PF-MKAD-M-42
2
0
10
0
-4
9.
MARTIN MAJSEC
BTI
PF-MKAD-M-37
1
0
0
0
-1
10.
MARIN GALESIC
PRETORIAN
PF-MKAD-M+47
1
0
2
0
-2
11.
MARKO KUSANIČ
TIGAR, Karlovac
PF-MKAD-M-32
1
0
1
0
-2
12.
DAVID KULAŠ
VELEBIT
PF-MKAD-M-32
1
0
0
0
-2
13.
LOREN DOMBA
LAV, Pula
PF-MKAD-M-37
1
0
0
0
-2
14.
BRUNO GVARDIOL
PRETORIAN
PF-MKAD-M+47
1
0
3
0
-4
15.
MATEJ KNEZ
KNEZ
PF-MKAD-M-47
1
0
2
0
-4
16.
ANTONIO DORKIN
PRETORIAN
PF-MKAD-M+47
1
0
5
0
-6
17.
MORIS TRBULIN
LAV, Pula
PF-MKAD-M-37
1
0
0
0
-6
PF - Mlađe kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ANTONIJA LONČARIĆ
MAWASHI
PF-MKAD-Ž-28, PF-MKAD-Ž-32
4
4
14
0
6
2.
LUCIJA BAKALAR
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-Ž+47
1
1
8
0
4
3.
LUCIJA CINDRIĆ
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-Ž+47
2
1
9
0
1
4.
JOSIPA BOBANOVIĆ
POLAČA
PF-MKAD-Ž-28, PF-MKAD-Ž-32
3
1
2
0
-1
5.
MARTINA BUTERIN
VELEBIT
PF-MKAD-Ž-28, PF-MKAD-Ž-32
2
0
7
0
-4
6.
PAULA BURIĆ
MAWASHI
PF-MKAD-Ž-32
1
0
0
0
-1
7.
LAURA MARKOVIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-MKAD-Ž+47
1
0
0
0
-5
PF - Stariji kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
BORIS ORLOVIĆ
PRETORIAN
PF-SKAD-M-69
1
1
12
0
7
2.
LUKAS JURAŠIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-SKAD-M-47
1
1
7
0
6
3.
IVAN BERTIĆ
KLOŠTAR IVANIĆ
PF-SKAD-M-69
2
1
5
0
-7
4.
ŽARKO PEDISIĆ
PRETORIAN
PF-SKAD-M-69
1
0
0
0
0
5.
FRAN CINDRIĆ
TIGAR, Slunj
PF-SKAD-M-47
1
0
1
0
-6
PF - Starije kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
LORENA POŽEGA
TIGAR, Slunj
PF-SKAD-Ž-50
1
1
6
0
6
2.
PAULA BRAOVAC
MAWASHI
PF-SKAD-Ž-50
1
0
0
0
-6
PF - Juniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MARINO FARAGUNA
BUDOKAI LABIN
PF-JUN-M-69, PF-JUN-M-74
2
2
7
0
2
2.
SIMJON TOMLJENOVIĆ
TIGAR, Slunj
PF-JUN-M-79
1
1
0
0
0
3.
LEONARDO TOPČAGIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-JUN-M-74, PF-JUN-M-79
2
0
0
0
0
4.
KRISTIJAN PODVORAC
KUTINA
PF-JUN-M-69
1
0
5
0
-2
PF - Juniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
KRISTINA TOMLJENOVIĆ
TIGAR, Slunj
PF-JUN-Ž-65
1
1
10
0
6
2.
GRACIA MARIĆ
KUTINA
PF-JUN-Ž-50
1
1
7
0
5
3.
ANA ALABER
LAV, Pula
PF-JUN-Ž-60
1
1
9
0
2
4.
KARLA BOBANOVIĆ
POLAČA
PF-JUN-Ž-60
2
1
17
0
2
5.
NIKOLINA POŽEGA
TIGAR, Slunj
PF-JUN-Ž-50, PF-JUN-Ž-60
2
0
8
0
-9
6.
MARTA MATEŠIĆ
BTI
PF-JUN-Ž-65
1
0
4
0
-6
PF - Seniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
SIMJON TOMLJENOVIĆ
TIGAR, Slunj
PF-SEN-M-79
1
1
11
0
10
2.
MARIN CVRLJE
KNEZ
PF-SEN-M-79
1
0
1
0
-10