kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Internacionalni kup 'Slunj Open' 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci početnici -25
PF - Dječaci početnici -28
PF - Dječaci početnici -32
PF - Dječaci početnici +32
PF - Djevojčice početnice -28
PF - Djevojčice početnice -32
PF - Djevojčice početnice +32
PF - Dječaci -28
PF - Dječaci -32
PF - Dječaci +32
PF - Djevojčice -25
PF - Djevojčice -28
PF - Djevojčice -32
PF - Djevojčice +32
PF - Ml. kadeti početnici-37
PF - Ml. kadeti početnici-47
PF - Ml. kadeti početnici+47
PF - Ml. kadetkinje početnice-37
PF - Ml. kadetkinje početnice-47
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Dječaci početnici -25
1001
313
0
IVAN ALEKSANDAR BUHAČ (KBK TD)
248
6
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
Medalists
1. DAVID MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
2. IVAN ALEKSANDAR BUHAČ, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----
PF - Dječaci početnici -28
1002
324
0
IVAN PALEKA (MARJAN)
277
2
JAN KATALINIĆ (TIGAR)
1003
278
9
LUKA KATALINIĆ (TIGAR)
329
3
BORNA KLOBUČAR (KOBRA G)
1005
277
2
JAN KATALINIĆ (TIGAR)
278
1
LUKA KATALINIĆ (TIGAR)
Medalists
1. JAN KATALINIĆ, TIGAR, Karlovac
2. LUKA KATALINIĆ, TIGAR, Karlovac
3. IVAN PALEKA, MARJAN 1975
3. BORNA KLOBUČAR, Wushu klub Kobra Glina
PF - Dječaci početnici -32
1004
47
4
JOSIP ŠTEFANAC (TGRSL)
229
13
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
253
MATIJA KIRŠIĆ (BUDOL)
45
DINO POŽEGA (TGRSL)
244
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1006
229
6
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
253
0
MATIJA KIRŠIĆ (BUDOL)
1007
45
0
DINO POŽEGA (TGRSL)
244
6
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1010
229
6
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
244
0
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
Medalists
1. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
2. ADRIAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. MATIJA KIRŠIĆ, BUDOKAI LABIN
3. DINO POŽEGA, TIGAR, Slunj
PF - Dječaci početnici +32
1008
13
3
JAKOV RENDULIĆ (TGRSL)
32
2
KARLO NOVAK (KUTINA)
1009
46
7
ANTONI OBROVAC (TGRSL)
31
2
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
1011
13
0
JAKOV RENDULIĆ (TGRSL)
46
3
ANTONI OBROVAC (TGRSL)
Medalists
1. ANTONI OBROVAC, TIGAR, Slunj
2. JAKOV RENDULIĆ, TIGAR, Slunj
3. MATIJA PTIČAR, KUTINA
3. KARLO NOVAK, KUTINA
PF - Djevojčice početnice -28
1012
230
3
MARIJA VLAIĆ (MARJAN)
21
4
ENA ČORAK (KUTINA)
Medalists
1. ENA ČORAK, KUTINA
2. MARIJA VLAIĆ, MARJAN 1975
3. ----
3. ----
PF - Djevojčice početnice -32
1013
312
4
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
308
0
LANA KIRIN (TIGAR)
Medalists
1. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
2. LANA KIRIN, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----
PF - Djevojčice početnice +32
1014
131
3
EVA UHAČ (PLANET)
15
2
EMA KATIĆ (TGRSL)
1015
129
10
MARTINA GRABAR (PLANET)
200
7
MELANI HALAPIR (BTI)
1018
131
10
EVA UHAČ (PLANET)
129
9
MARTINA GRABAR (PLANET)
Medalists
1. EVA UHAČ, PLANET SPORT
2. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
3. EMA KATIĆ, TIGAR, Slunj
3. MELANI HALAPIR, BTI
PF - Dječaci -28
1016
325
1
IVAN PALEKA (MARJAN)
174
2
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
1017
205
7
LUKA NESEK (BTI)
249
3
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
1019
174
5
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
205
2
LUKA NESEK (BTI)
Medalists
1. ŠIMUN BARIĆ, HBD
2. LUKA NESEK, BTI
3. IVAN PALEKA, MARJAN 1975
3. DAVID MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Dječaci -32
1020
245
5
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
148
10
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
169
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
255
MATIJA KIRŠIĆ (BUDOL)
206
LEON NOVAK (BTI)
1022
148
0
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
169
6
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
1021
255
0
MATIJA KIRŠIĆ (BUDOL)
206
4
LEON NOVAK (BTI)
1024
169
4
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
206
1
LEON NOVAK (BTI)
Medalists
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. LEON NOVAK, BTI
3. GABRIEL MOČILAC, TIGAR, Slunj
3. MATIJA KIRŠIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Dječaci +32
1023
176
5
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
238
1
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
14
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
1025
93
0
BORNA STAKOR (KBK MOS)
218
2
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
207
LEONARDO ČVEK (BTI)
1026
176
8
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
14
1
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
1027
218
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
207
0
LEONARDO ČVEK (BTI)
1029
176
0
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
218
4
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
Medalists
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. ALEN LOVRENČIĆ, KUTINA
3. LEONARDO ČVEK, BTI
3. GABRIEL MOČILAC, TIGAR, Slunj
PF - Djevojčice -25
1028
163
0
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
11
6
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
311
ELENA ČVEK (BTI)
1030
231
9
MARIJA VLAIĆ (MARJAN)
172
7
BEATA IVAS (HBD)
265
ANA PRANJIĆ (TIGAR)
1031
11
7
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
311
14
ELENA ČVEK (BTI)
1032
231
4
MARIJA VLAIĆ (MARJAN)
265
1
ANA PRANJIĆ (TIGAR)
1034
311
6
ELENA ČVEK (BTI)
231
0
MARIJA VLAIĆ (MARJAN)
Medalists
1. ELENA ČVEK, BTI
2. MARIJA VLAIĆ, MARJAN 1975
3. VIKTORIJA KAMPIĆ, TIGAR, Slunj
3. ANA PRANJIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Djevojčice -28
1033
266
5
ANA PRANJIĆ (TIGAR)
12
6
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
198
EMILI HALAPIR (BTI)
196
MARIELA KUŠAN (BTI)
243
MANUELA MALINARIĆ (BUDOL)
1035
12
7
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
198
0
EMILI HALAPIR (BTI)
1036
196
0
MARIELA KUŠAN (BTI)
243
0
MANUELA MALINARIĆ (BUDOL)
1039
12
9
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
243
3
MANUELA MALINARIĆ (BUDOL)
Medalists
1. VIKTORIJA KAMPIĆ, TIGAR, Slunj
2. MANUELA MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
3. EMILI HALAPIR, BTI
3. MARIELA KUŠAN, BTI
PF - Djevojčice -32
1037
150
4
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
201
1
LEONARDA DEAK (BTI)
1038
185
5
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
307
1
LORENA ZEBA (BTI)
1040
150
2
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
185
1
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
Medalists
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
3. LEONARDA DEAK, BTI
3. LORENA ZEBA, BTI
PF - Djevojčice +32
1041
175
3
CHIARA IVAS (HBD)
84
7
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
132
EVA UHAČ (PLANET)
1042
130
1
MARTINA GRABAR (PLANET)
10
11
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
85
LINA RADMAN (IVNCG)
1043
84
15
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
132
4
EVA UHAČ (PLANET)
1044
10
7
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
85
3
LINA RADMAN (IVNCG)
1046
84
2
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
10
12
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
Medalists
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
2. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
3. LINA RADMAN, IVANIĆ GRAD
3. EVA UHAČ, PLANET SPORT
PF - Ml. kadeti početnici-37
1045
124
6
MICHAEL STENTA (PLANET)
143
1
KRISTIJAN MARIĆ (KULA )
Medalists
1. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
2. KRISTIJAN MARIĆ, KBK Kula
3. ----
3. ----
PF - Ml. kadeti početnici-47
1047
260
5
DOMINIK BAJIĆ (KBKSINJ)
263
1
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
Medalists
1. DOMINIK BAJIĆ, KNEZ
2. TINO LUCIĆ, KNEZ
3. ----
3. ----
PF - Ml. kadeti početnici+47
1048
330
0
FRAN KRIZMANIĆ (KOBRA G)
309
1
MILE KIRIN (TIGAR)
Medalists
1. MILE KIRIN, TIGAR, Karlovac
2. FRAN KRIZMANIĆ, Wushu klub Kobra Glina
3. ----
3. ----
PF - Ml. kadetkinje početnice-37
1049
261
10
SARA BAJIĆ (KBKSINJ)
133
5
EVA UHAČ (PLANET)
1050
128
3
MARTINA GRABAR (PLANET)
334
4
ŠTEFANIJA RUKAVINA (KOBRA G)
1052
261
2
SARA BAJIĆ (KBKSINJ)
334
1
ŠTEFANIJA RUKAVINA (KOBRA G)
Medalists
1. SARA BAJIĆ, KNEZ
2. ŠTEFANIJA RUKAVINA, Wushu klub Kobra Glina
3. EVA UHAČ, PLANET SPORT
3. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
PF - Ml. kadetkinje početnice-47
1051
126
7
SARA KUTIĆ (PLANET)
187
1
MARIJA ERSTIC (PRETORI)
Medalists
1. SARA KUTIĆ, PLANET SPORT
2. MARIJA ERSTIC, PRETORIAN
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -32
1053
157
1
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
281
4
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
1054
161
5
PATRIK JAKOPOVIĆ (IVNCG)
233
1
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
1055
86
1
MARKO JEZERAN (IVNCG)
286
4
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
118
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
1056
281
3
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
161
0
PATRIK JAKOPOVIĆ (IVNCG)
1057
286
6
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
118
0
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
1059
281
1
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
286
2
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. LUCAS RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. KARLO KATALINIĆ, TIGAR, Karlovac
3. IVAN CRNKOVIĆ, PLANET SPORT
3. PATRIK JAKOPOVIĆ, IVANIĆ GRAD
PF - Mlađi kadeti -37
1058
79
2
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
63
1
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
227
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1060
282
4
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
159
1
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
117
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
1061
141
2
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
92
8
DIEGO ALDIN (BURA)
240
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
287
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
125
MICHAEL STENTA (PLANET)
1062
79
2
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
227
1
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1063
282
3
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
117
2
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
1064
92
6
DIEGO ALDIN (BURA)
240
0
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
1065
287
1
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
125
2
MICHAEL STENTA (PLANET)
1066
79
4
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
282
5
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
1067
92
7
DIEGO ALDIN (BURA)
125
0
MICHAEL STENTA (PLANET)
1069
282
2
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
92
6
DIEGO ALDIN (BURA)
Medalists
1. DIEGO ALDIN, BURA
2. KARLO KATALINIĆ, TIGAR, Karlovac
3. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
3. MATEO GUZIĆ, POLAČA
PF - Mlađi kadeti -42
1068
288
0
LUKA REPULEC (TIGAR)
1
6
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
1070
80
2
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
103
4
TILEN REPINA (PTUJ)
1071
274
0
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
190
4
LUKA SMOLIC (PRETORI)
1072
88
7
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
108
1
LENART JAN (PTUJ)
1073
1
6
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
103
0
TILEN REPINA (PTUJ)
1074
190
4
LUKA SMOLIC (PRETORI)
88
5
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
1077
1
7
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
88
3
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
Medalists
1. TONI VUKOVIĆ, TIGAR, Slunj
2. ANTONIO PELČIĆ, BURA
3. TILEN REPINA, PTUJ
3. LUKA SMOLIC, PRETORIAN
PF - Mlađi kadeti -47
1075
316
3
LUKA SMOLIC (PRETORI)
294
0
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
1076
321
2
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
300
12
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
1078
316
2
LUKA SMOLIC (PRETORI)
300
5
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
Medalists
1. TONI VUKOVIĆ, TIGAR, Slunj
2. LUKA SMOLIC, PRETORIAN
3. MATEO GUZIĆ, POLAČA
3. MARTIN PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Mlađi kadeti +47
1079
295
3
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
336
4
LUKA SMOLIC (PRETORI)
90
ARMEN HOTI (BURA)
1080
310
0
MILE KIRIN (TIGAR)
27
0
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
104
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
1081
336
4
LUKA SMOLIC (PRETORI)
90
0
ARMEN HOTI (BURA)
1082
27
5
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
104
3
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
1085
336
1
LUKA SMOLIC (PRETORI)
27
7
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
Medalists
1. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
2. LUKA SMOLIC, PRETORIAN
3. NINO BRATUŠEK, PTUJ
3. ARMEN HOTI, BURA
PF - Mlađe kadetkinje -32
1083
211
5
LEONARDA DEAK (BTI)
98
7
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
1084
203
3
EMA ŽITNJAK (BTI)
314
6
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
1086
98
3
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
314
0
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
Medalists
1. GABRIJELA KOSANOVIĆ, MOSLAVAC
2. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
3. LEONARDA DEAK, BTI
3. EMA ŽITNJAK, BTI
PF - Mlađe kadetkinje -37
1087
62
7
CVITA KALCINA (VELEBIT)
43
4
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
105
STAŠA ŠTERN (PTUJ)
1088
72
3
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
298
1
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
228
LANA BOGDAN (MARJAN)
1089
62
3
CVITA KALCINA (VELEBIT)
105
4
STAŠA ŠTERN (PTUJ)
1090
72
2
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
228
0
LANA BOGDAN (MARJAN)
1092
105
2
STAŠA ŠTERN (PTUJ)
72
1
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
Medalists
1. STAŠA ŠTERN, PTUJ
2. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
3. CVITA KALCINA, VELEBIT
3. LANA BOGDAN, MARJAN 1975
PF - Mlađe kadetkinje -42
1091
73
4
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
283
3
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
106
STAŠA ŠTERN (PTUJ)
188
MARIJA ERSTIC (PRETORI)
299
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
1093
73
1
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
106
3
STAŠA ŠTERN (PTUJ)
1094
188
2
MARIJA ERSTIC (PRETORI)
299
7
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
1097
106
7
STAŠA ŠTERN (PTUJ)
299
0
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. STAŠA ŠTERN, PTUJ
2. NIKA RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
3. MARIJA ERSTIC, PRETORIAN
PF - Mlađe kadetkinje -47
1095
127
0
SARA KUTIĆ (PLANET)
94
0
TOMISLAVA KLOBUČAR (KUTINA)
1096
204
10
MATEA ZEBA (BTI)
3
4
LARA RADOČAJ (TGRSL)
1098
94
8
TOMISLAVA KLOBUČAR (KUTINA)
204
7
MATEA ZEBA (BTI)
Medalists
1. TOMISLAVA KLOBUČAR, KUTINA
2. MATEA ZEBA, BTI
3. SARA KUTIĆ, PLANET SPORT
3. LARA RADOČAJ, TIGAR, Slunj
PF - Mlađe kadetkinje +47
1099
95
10
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
91
5
EMINA HOTI (BURA)
4
LARA RADOČAJ (TGRSL)
142
LEA LONČAR (DRAGA)
184
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
1101
95
5
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
4
9
LARA RADOČAJ (TGRSL)
1100
142
7
LEA LONČAR (DRAGA)
184
6
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
1102
4
8
LARA RADOČAJ (TGRSL)
142
9
LEA LONČAR (DRAGA)
Medalists
1. LEA LONČAR, DRAGA
2. LARA RADOČAJ, TIGAR, Slunj
3. VALENTINA BOLTUŽIĆ, DRAGON&SOKOL
3. IVANA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC