kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Internacionalni kup 'Slunj Open' 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. Kadeti početnici
PF - Ml. Kadetkinje početnice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
KL - Stariji kadeti
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci početnici -25
PF - Dječaci početnici -28
PF - Dječaci početnici -32
PF - Dječaci početnici +32
PF - Dječaci početnici -25
1001
313
0
IVAN ALEKSANDAR BUHAČ (KBK TD)
248
6
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. DAVID MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
2. IVAN ALEKSANDAR BUHAČ, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----
PF - Dječaci početnici -28
1002
324
0
IVAN PALEKA (MARJAN)
277
2
JAN KATALINIĆ (TIGAR)
1003
278
9
LUKA KATALINIĆ (TIGAR)
329
3
BORNA KLOBUČAR (KOBRA G)
1005
277
2
JAN KATALINIĆ (TIGAR)
278
1
LUKA KATALINIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. JAN KATALINIĆ, TIGAR, Karlovac
2. LUKA KATALINIĆ, TIGAR, Karlovac
3. IVAN PALEKA, MARJAN 1975
3. BORNA KLOBUČAR, Wushu klub Kobra Glina
PF - Dječaci početnici -32
1004
47
4
JOSIP ŠTEFANAC (TGRSL)
229
13
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
253
MATIJA KIRŠIĆ (BUDOL)
45
DINO POŽEGA (TGRSL)
244
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1006
229
6
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
253
0
MATIJA KIRŠIĆ (BUDOL)
1007
45
0
DINO POŽEGA (TGRSL)
244
6
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1010
229
6
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
244
0
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
2. ADRIAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. MATIJA KIRŠIĆ, BUDOKAI LABIN
3. DINO POŽEGA, TIGAR, Slunj
PF - Dječaci početnici +32
1008
13
3
JAKOV RENDULIĆ (TGRSL)
32
2
KARLO NOVAK (KUTINA)
1009
46
7
ANTONI OBROVAC (TGRSL)
31
2
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
1011
13
0
JAKOV RENDULIĆ (TGRSL)
46
3
ANTONI OBROVAC (TGRSL)
Osvajači medalja
1. ANTONI OBROVAC, TIGAR, Slunj
2. JAKOV RENDULIĆ, TIGAR, Slunj
3. MATIJA PTIČAR, KUTINA
3. KARLO NOVAK, KUTINA