kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Ilidža Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Boys
PF - Girls
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
LC - Younger cadets (male)
LC - Younger cadets (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
K1 - Juniors (male)
K1 - Seniors (male)
LK - Juniors (male)
LK - Juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
TEŽINE / UZRASTI
LC - Seniors (male) -69
LC - Seniors (male) -74
LC - Seniors (male) -79
LC - Seniors (male) -94
LC - Seniors (male) +94
LC - Seniors (male) -69
2120
414
3
SELMIR DELIĆ (DBJ)
322
0
MATEJ ŠIŠKO (LIVNO)
333
ELVEDIN FAZLIĆ (GALAJAA)
371
NIKOLA ŽMUKIĆ (KBV)
231
JOSIP MILIČEVIĆ (GROM)
2122
414
3
SELMIR DELIĆ (DBJ)
333
0
ELVEDIN FAZLIĆ (GALAJAA)
2121
371
3
NIKOLA ŽMUKIĆ (KBV)
231
0
JOSIP MILIČEVIĆ (GROM)
2124
414
3
SELMIR DELIĆ (DBJ)
371
0
NIKOLA ŽMUKIĆ (KBV)
Osvajači medalja
1. SELMIR DELIĆ, "Fighter-Doboj Jug"
2. NIKOLA ŽMUKIĆ, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
3. ELVEDIN FAZLIĆ, Tae-Kwon-Do "Galaja" Sanski Most
3. JOSIP MILIČEVIĆ, KBK GROM Posušje
LC - Seniors (male) -74
2123
402
1
ESMIR PILAV (BORAC)
105
2
ŠEHERZAD ZULIĆ (LJUTOCH)
488
MARKO MANDURIĆ (GROM)
2125
105
1
ŠEHERZAD ZULIĆ (LJUTOCH)
488
2
MARKO MANDURIĆ (GROM)
Osvajači medalja
1. MARKO MANDURIĆ, KBK GROM Posušje
2. ŠEHERZAD ZULIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. ESMIR PILAV, KBS Borac Jelah
3. ----
LC - Seniors (male) -79
2126
237
1
ROBERT SABLJO (GROM)
329
2
AIDIN MUSIĆ (GALAJAA)
416
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
2128
329
0
AIDIN MUSIĆ (GALAJAA)
416
3
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
Osvajači medalja
1. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
2. AIDIN MUSIĆ, Tae-Kwon-Do "Galaja" Sanski Most
3. ROBERT SABLJO, KBK GROM Posušje
3. ----
LC - Seniors (male) -94
2127
324
3
JOSIP SEMREN (LIVNO)
272
0
ARMIN MEHMEDOVIĆ (KALESIJ)
Osvajači medalja
1. JOSIP SEMREN, GOLDEN GLORY LIVNO
2. ARMIN MEHMEDOVIĆ, KBS Golden team Kalesija
3. ----
3. ----
LC - Seniors (male) +94
2129
110
3
ADIS BEŠIĆ (VITEZBK)
479
0
MUSTAFA MUKAČA (FOJNICA)
Osvajači medalja
1. ADIS BEŠIĆ, KBV "Vitez" B.Krupa
2. MUSTAFA MUKAČA, KBV FOJNICA
3. ----
3. ----