Point fighting (96)
PF - Stariji kadeti -32
PF - Stariji kadeti -37
|
- 1. IVAN UDOVIĆ - LAV, Pula
|
|
- 2. JAN MIKULIĆ - TIGAR BROD
|
|
- 3. ROKO RIBARIĆ - OMEGA
|
|
- 4. SANDY ŽUNIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 5. TINO PAĆALAT - MINOTAUR
|
PF - Stariji kadeti -42
|
- 1. EMANUEL SUROP - DRAGA
|
|
- 2. FILIP ANDRIĆ - KING
|
|
- 3. JAN ČAR - MEGA CENTAR
|
|
- 4. KARLO KATINIĆ - SUŠAK
|
|
- 5. LOVRO GOLUBOVIĆ - VIKTORIA
|
|
- 6. MARINO STORIĆ - HBD
|
PF - Stariji kadeti -47
|
- 1. ADRIAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 2. DIEGO ALDIN - BURA
|
|
- 3. LEON ŽAJGAR - OMEGA
|
|
- 4. MATAN KATALINIĆ - MINOTAUR
|
|
- 5. NIKO DAMJANOVIĆ - FRANKOPAN
|
|
- 6. ŠIMUN BARIĆ - HBD
|
PF - Stariji kadeti -52
|
- 1. ALEK KUŠAR - PLANET SPORT
|
|
- 2. DAVID MLADENOVIĆ - SVETI MATEJ
|
|
- 3. LEON NOLA - MAWASHI
|
|
- 4. LEON RAŠTEGORAC - MEGA CENTAR
|
|
- 5. LEONARDO ČVEK - NINJA
|
|
- 6. LUCAS RADOVIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 7. LUKA PLANINAC - PLANET SPORT
|
|
- 8. MARIN BAŠIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 9. PATRIK LIJAK - MARJAN 1975
|
PF - Stariji kadeti -57
|
- 1. EDI VUČKOVIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 2. GABRIEL MOČILAC - TIGAR, Slunj
|
|
- 3. GABRIEL RONČEVIĆ - DRAGA
|
|
- 4. LEON MUŠNJAK - TIGAR, Karlovac
|
|
- 5. MICHAEL STENTA - PLANET SPORT
|
|
- 6. PATRIK BERGER - ZAGREB
|
|
- 7. ROKO BENIĆ - SVETI MATEJ
|
|
- 8. TOMA RUJAK - MAWASHI
|
PF - Stariji kadeti -63
|
- 1. ADRIAN BENJA - FRANKOPAN
|
|
- 2. ALAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 3. DINO IVAS - HBD
|
|
- 4. LUCAS HRVATIN JUGOVAC - BUDOKAI LABIN
|
|
- 5. MORIS TRBULIN - LAV, Pula
|
PF - Stariji kadeti -69
|
- 1. ENIO DUKIC - PRETORIAN
|
|
- 2. IVANO ČELIĆ - PLANET SPORT
|
|
- 3. LOVRO ŽAMARIJA - JASTREB
|
|
- 4. PATRIK KOVAČEVIĆ - PLANET SPORT
|
|
- 5. STJEPAN ANDRIĆ - OMEGA
|
PF - Stariji kadeti +69
|
- 1. DANIJEL VODOPIJA - FIGHTER
|
|
- 2. FABIJAN ŠIRANOVIĆ - JASTREB
|
|
- 3. IVAN ĐAKOVIĆ - TOMISLAV GYM
|
|
- 4. JAN GREBENAR - HUS
|
|
- 5. MILE KIRIN - TIGAR, Karlovac
|
PF - Starije kadetkinje -32
PF - Starije kadetkinje -37
|
- 1. ANA PRANJIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 2. ELLA HRVATIN - MINOTAUR
|
PF - Starije kadetkinje -42
|
- 1. ANA JOVIĆ - SUŠAK
|
|
- 2. DIANA JAKOVAC - FRANKOPAN
|
|
- 3. DORA GREGO - FRANKOPAN
|
|
- 4. ELENA LJUBEK - ZMAJ
|
|
- 5. EVA LEONA KOMŠIĆ - KING
|
|
- 6. MARITA BARIČEVIĆ - VISOČICA
|
|
- 7. MIHAELA TOPALLI - PRETORIAN
|
|
- 8. PAOLA BRŽENDA - FIGHTER
|
|
- 9. PETRA MIKULIĆ - TIGAR BROD
|
|
- 10. VICTORIA PEKAS - BUDOKAI LABIN
|
PF - Starije kadetkinje -46
|
- 1. ANAI RAŽNJEVIĆ - SUŠAK
|
|
- 2. DEMI OPAČIĆ - SVETI MATEJ
|
|
- 3. ELA MAGDIĆ - TIGAR, Slunj
|
|
- 4. LEONARDA DEAK - BTI
|
|
- 5. NATALI PAVKOVIĆ - LOTUS
|
|
- 6. TIA PAULINA SRIĆA - SUŠAK
|
PF - Starije kadetkinje -50
|
- 1. ANTEA LJUBAS - SVETI MATEJ
|
|
- 2. ANTONELA CESAREC - KRAPINA
|
|
- 3. DEA ŽIVKOVIĆ - LOTUS
|
|
- 4. LARA RYTZ - FIGHTER
|
|
- 5. MAJA ČABARKAPA - HUS
|
|
- 6. MARTINA GRABAR - PLANET SPORT
|
|
- 7. NIKA PAVIČIĆ - VELEBIT
|
|
- 8. PAOLA TOMRECAJ - PRETORIAN
|
PF - Starije kadetkinje -55
|
- 1. ANA SOVEC - ZMAJ
|
|
- 2. LANA BOGDAN - LOTUS
|
|
- 3. LEONA BARTOLIN - NINJA
|
|
- 4. LUNA SPASOJEVIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 5. MARTINA BUTERIN - VELEBIT
|
|
- 6. NIKA RADOVIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 7. SARAH BUDIČIN - PLANET SPORT
|
PF - Starije kadetkinje -60
|
- 1. CHIARA IVAS - HBD
|
|
- 2. EMINA HOTI - MEGA CENTAR
|
|
- 3. LARA RADOČAJ - TIGAR, Slunj
|
|
- 4. MARINA RADIĆ - LOTUS
|
|
- 5. NINA ETEROVIĆ - LOTUS
|
PF - Starije kadetkinje -65
|
- 1. DORIS SKORIN - LOTUS
|
|
- 2. IVANA MIŠKOVIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 3. LARA MIHALIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 4. ROKA PULJAK - TIGAR, Karlovac
|
|
- 5. TEA BELARDI - LAV, Medulin
|
PF - Starije kadetkinje +65
|
- 1. CHIARA RYTZ - FIGHTER
|
|
- 2. LARA ŠIMIĆ - HUS
|
|
- 3. LORENA GAZILJ - MAWASHI
|
|
- 4. PETRA PERKOVIĆ - PRETORIAN
|
Light contact (53)
LC - Juniori-57
|
- 1. DINO BABAC - PRETORIAN
|
|
- 2. STJEPAN SEDAK - ZMAJ
|
LC - Juniori-63
|
- 1. ANTONIO JURMAN - PLANET SPORT
|
|
- 2. DOREN MARKO MANTILLA - SUŠAK
|
|
- 3. LUKA SMOLIC - PRETORIAN
|
|
- 4. MARIO LONČAR - MAWASHI
|
LC - Juniori-69
|
- 1. ADRIAN BARIĆ - SUŠAK
|
|
- 2. ATILIO RAKIĆ - VIKTORIA
|
|
- 3. IVAN KRALJEVIĆ - CROATIA
|
|
- 4. PATRIK IFKO - HUS
|
|
- 5. ŠIMUN FILIPOVIĆ - KUTINA
|
LC - Juniori-74
|
- 1. DAVID JOZIPOVIĆ - MAWASHI
|
|
- 2. HARI KORACA - VRSAR
|
|
- 3. MARIN CURRI - VIKTORIA
|
|
- 4. MAURO-ANTONIO SRIĆA - SUŠAK
|
|
- 5. PATRIK BAČANI - HUS
|
|
- 6. PREDRAG ŠANTIĆ - EXCALIBUR
|
LC - Juniori-79
|
- 1. DAVID BOCKAJ - MINOTAUR
|
|
- 2. FRAN ČANDRLIĆ - DRAGA
|
|
- 3. MARKO LIOVIĆ - OMEGA
|
|
- 4. MICHELL VULETIĆ - TROJAN ISTRA
|
|
- 5. PAOLO BRKLJAČIĆ - SUŠAK
|
|
- 6. SANDY MANDEKIĆ - DRAGA
|
LC - Juniori-84
|
- 1. ARMAN JAPIĆ - CROATIA
|
|
- 2. DAVID KERŠEVANIĆ - ADRIA GYM
|
|
- 3. IVAN BERTIĆ - ZMAJ
|
|
- 4. LEONARDO RADANOVIĆ - SUŠAK
|
|
- 5. LUKA ANTUNOVIĆ - SUŠAK
|
|
- 6. LUKA TOMLJANOVIĆ - SUŠAK
|
|
- 7. MATIJA PUŠELJIĆ - EXCALIBUR
|
LC - Juniori-89
|
- 1. LEON BONNO PERAČIĆ - BUDOKAI
|
|
- 2. MATIJA PUŠELJIĆ - EXCALIBUR
|
|
- 3. ŽARKO PEDISIĆ - PRETORIAN
|
LC - Juniori-94
LC - Juniori+94
|
- 1. MATEJ ILIĆ - HUS
|
|
- 2. PAOLO LAZARIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 3. ROBERT KRČELIĆ - HUS
|
LC - Juniorke-50
|
- 1. DIANA HALEPOVIĆ - MEGA CENTAR
|
|
- 2. PAOLA RONČEVIĆ - DRAGA
|
LC - Juniorke-55
|
- 1. LENA KUNDA - VIKTORIA
|
|
- 2. NIKA CERANIĆ - SUŠAK
|
|
- 3. SARA PEŠUT - SUŠAK
|
|
- 4. UNA MARAVIĆ - KUTINA
|
LC - Juniorke-60
|
- 1. BRIGITA BEDI - SUŠAK
|
|
- 2. EMMA LINIĆ - SUŠAK
|
|
- 3. HANI PAĆALAT - MINOTAUR
|
|
- 4. LORENA POŽEGA - TIGAR, Slunj
|
LC - Juniorke-65
|
- 1. ELA ZNAOR - SUŠAK
|
|
- 2. KLARA PRPIĆ - CROATIA
|
LC - Juniorke-70
|
- 1. LORENA JURIŠIĆ - SUŠAK
|
|
- 2. LUCIJA BAKALAR - TIGAR, Slunj
|
LC - Juniorke+70
|
- 1. CHIARA RYTZ - FIGHTER
|
|
- 2. DORIS MAGDIĆ - KUTINA
|
|
- 3. TARA JAGNJIĆ - EXCALIBUR
|
Kick light (63)
KL - Seniori-57
|
- 1. ANTONIO KLECIN - KING
|
|
- 2. MATEJ SKOKIĆ - HUS
|
|
- 3. NIKOLA JOSIPOVIĆ - ARMUS
|
KL - Seniori-63
|
- 1. DOMINIK MILOŠ - ARMUS
|
|
- 2. IGOR ŠUŠNJAR - MEGA CENTAR
|
|
- 3. KRISTIAN KOLAJ - OFC
|
KL - Seniori-69
|
- 1. AMEL DIZDAREVIĆ - KING
|
|
- 2. ANTE OPAČAK - KUTINA
|
|
- 3. DUJE MATIĆ - MEGA CENTAR
|
|
- 4. JOSIP NOVOSEL - DUBRAVA
|
|
- 5. LEONARD ŠARIĆ - PRETORIAN
|
|
- 6. LOVRO ŠOŠTARKO - DUBRAVA
|
|
- 7. MARKO BAKOVIĆ - AMENO
|
|
- 8. MARKO KAMENJARIN - UNI RENT
|
|
- 9. MARTIN LIPOŠĆAK - CROATIA
|
KL - Seniori-74
|
- 1. ANTE BUZOV - UNI RENT
|
|
- 2. EDIN RIZOVIĆ - MEGA CENTAR
|
|
- 3. EMANUEL KRIŠTO - ARMUS
|
|
- 4. MATKO LOZANČIĆ - DUBRAVA
|
|
- 5. PATRIK KRIZMANIĆ - ADRIA GYM
|
|
- 6. PJERO TABAK - MORNAR
|
KL - Seniori-79
|
- 1. DAMIAN HUTINEC - DUBRAVA
|
|
- 2. FRAN PAPIĆ - CROATIA
|
|
- 3. KEVIN PRANJIC - MEGA CENTAR
|
|
- 4. MATEO ĐUDARIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 5. MATIJA MAĐERIĆ - ARMUS
|
|
- 6. TOMISLAV CUKOR - HUS
|
|
- 7. VITO KOŠAR - ŠKORPION
|
KL - Seniori-84
|
- 1. ALVIN ALIŠIĆ - MEGA CENTAR
|
|
- 2. IVAN BERTIĆ - ZMAJ
|
|
- 3. IVAN SAMBRAILO - PIT BULL, Split
|
|
- 4. MATEJ LEBO - TIGAR BROD
|
|
- 5. MLADEN SIKIRICA - MAWASHI
|
KL - Seniori-89
|
- 1. BORIS ORLOVIĆ - PRETORIAN
|
|
- 2. GORAN KRIŽIĆ - TROJAN ISTRA
|
|
- 3. LUKA ŽULJEVIC - UNI RENT
|
|
- 4. MARKO MIŠURA - AMENO
|
|
- 5. MARKO ŽOVIN - HUS
|
KL - Seniori-94
|
- 1. MARIN JELIĆ - TIGAR BROD
|
|
- 2. PAOLO LAZARIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 3. PATRIK RAPAIĆ - MEGA CENTAR
|
KL - Seniori+94
|
- 1. ANTONIO GIBAS - KOBRA, Bjelovar
|
|
- 2. IVICA IVIĆ - ARMUS
|
|
- 3. SIMON KRIZMANIĆ - KING
|
|
- 4. VIKTOR TOPKIN - SISAK
|
KL - Seniorke-50
|
- 1. GRACIA MARIĆ - KUTINA
|
|
- 2. MARA VICELJA - SUŠAK
|
|
- 3. SNJEŽANA PRGOMET - DALMATINO
|
|
- 4. VALENTINA MAJDANDŽIĆ - JASTREB
|
KL - Seniorke-55
KL - Seniorke-60
|
- 1. ANTONELA ŠIMIĆ - KOBRA, Bjelovar
|
|
- 2. IVA SUČIĆ - DUBRAVA
|
|
- 3. KARMELA MAKELJA - DALMATINO
|
|
- 4. KATA ŠARE - VELEBIT
|
|
- 5. KORINA ZUGAN - FIGHTER
|
|
- 6. LEONA MIŠLJENOVIĆ - VIKTORIA
|
|
- 7. LUCIJA REGVAT - ZAGREB
|
KL - Seniorke-65
|
- 1. DIANA MLADIĆ - ZMAJ
|
|
- 2. NIKOLINA VIDAČKOVIĆ - PIT BULL, Split
|
KL - Seniorke-70
|
- 1. ANTONIJA ZEC - PIT BULL, Split
|
|
- 2. NIVES RADIĆ - DALMATINO
|
KL - Seniorke+70
|
- 1. ANITA ŽILIĆ - ARMUS
|
|
- 2. LUCIJA BILOBRK - PIT BULL, Split
|
|
- 3. VENKA KNEZEVIC - PRETORIAN
|
Low kick (78)
LK - Juniori-51
|
- 1. ANTE KUTLEŠIĆ BIJADER - MORNAR
|
|
- 2. IVAN JURIČ - PIT BULL, Split
|
|
- 3. MIHAEL FILJIĆ - KOBRA, Bjelovar
|
|
- 4. RENE KALIMAN - DRAGA
|
LK - Juniori-54
LK - Juniori-57
|
- 1. DAVID FURDEK - TIGAR, Karlovac
|
|
- 2. NIKOLA ARTIČEK - DUBRAVA
|
LK - Juniori-60
|
- 1. DAVID IVŠIĆ - CROATIA
|
|
- 2. IGOR ŠURINA - PIT BULL, Split
|
|
- 3. ILIR DESKAJ - PIT BULL, Split
|
|
- 4. LUCIJAN VALENČIĆ - DYNAMITE
|
|
- 5. LUKA MIKLEČIĆ - DUBRAVA
|
|
- 6. SALAHUDIN ŠUKE - TROJAN
|
LK - Juniori-63,5
|
- 1. DAVOR AMULIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 2. ERIC SANTO - KOBRA, Bjelovar
|
|
- 3. MICHEL CVETKO - OFC
|
|
- 4. MISLAV LOZINA - PIT BULL, Split
|
|
- 5. PETAR MORIĆ - SVETI MATEJ
|
|
- 6. TOMISLAV LJELJAK - PIT BULL, Split
|
|
- 7. UROŠ PAJIĆ - KING
|
|
- 8. ZVONIMIR MARIĆ - IMPACT
|
LK - Juniori-67
|
- 1. ALEXANDAR CVETKO - OFC
|
|
- 2. BORNA BILANDŽIĆ - SVETI DUH
|
|
- 3. FRANCO JERKOVIĆ - SPARTAN GYM
|
|
- 4. MARIN OZRETIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 5. MARIO CVITKOVIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 6. PAOLO BALISTRIERI - TROJAN ISTRA
|
|
- 7. PAULO ROGULJ - MORNAR
|
LK - Juniori-71
|
- 1. ANDRIJA CINOTTI - PETAR KREŠIMIR IV.
|
|
- 2. ANTONIO FILJIĆ - KOBRA, Bjelovar
|
|
- 3. ANTONIO PALIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 4. DANI GRABNER - MORNAR
|
|
- 5. FILIP IVEŠIĆ - HUS
|
|
- 6. KRISTIJAN KOMLJENOVIĆ - DOMSA
|
|
- 7. NOA REŽIĆ - SISAK
|
|
- 8. PATRIK GRĐAN - MLADOST
|
|
- 9. TOMISLAV MATIĆ - SPARTAN GYM
|
LK - Juniori-75
|
- 1. BORNA MANOJLOVIĆ - AMENO
|
|
- 2. BRUNO VRBNJAK - TNT
|
|
- 3. DOMINIK BURAZER - SPARTAN GYM
|
|
- 4. FILIP MATIĆ - HUS
|
|
- 5. JOSIP RUŠNOV - TNT
|
|
- 6. LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ - DOMSA
|
|
- 7. MIHAEL PAVALIĆ - SPARTAN GYM
|
|
- 8. NOA IGNEC - AMENO
|
|
- 9. PATRIK BUTKOVIĆ - KING
|
|
- 10. PATRIK KLARIĆ - DOMSA
|
|
- 11. RAUL SUNARA - AMENO
|
|
- 12. TIN JOSIP ČURIK - SPARTAN GYM
|
|
- 13. VIŠEN ŠEVO - PETAR KREŠIMIR IV.
|
LK - Juniori-81
|
- 1. ANDREJ GRUBJESIC - DYNAMITE
|
|
- 2. BORNA ŠOBOTA - SVETI DUH
|
|
- 3. LUKA DRAGIČEVIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 4. PETAR TOPIĆ - PETAR KREŠIMIR IV.
|
|
- 5. ROKO UZELAC - AMENO
|
|
- 6. VALENTINO FLORIJANIĆ - MLADOST
|
LK - Juniori-86
|
- 1. ALBERTO ANTIĆ - DUBRAVA
|
|
- 2. ANTE KAPOVIĆ - DALMATINO
|
|
- 3. LUKA UGLEŠIC - UNI RENT
|
|
- 4. MORIS MACUKA - TROJAN ISTRA
|
LK - Juniori-91
|
- 1. DENIS ERIC - KING
|
|
- 2. GORAN BANOVIĆ - ARMUS
|
|
- 3. ZVONIMIR MATKOVIĆ - MORNAR
|
LK - Juniori+91
|
- 1. DINO DOBRKOVIĆ - MORNAR
|
|
- 2. GABRIJEL OJDANIC - MORNAR
|
|
- 3. MARKO PERKOVIĆ - KOBRA, Bjelovar
|
LK - Juniorke-48
LK - Juniorke-52
LK - Juniorke-56
|
- 1. INES MAROKOVIĆ - HUS
|
|
- 2. KRISTINA TRESELJ - MORNAR
|
|
- 3. LUCIJA DELIĆ - MORNAR
|
LK - Juniorke-60
|
- 1. DEA BOLANČA - PIT BULL, Split
|
|
- 2. LEE LALIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 3. MIHAELA ANIĆ - MORNAR
|
LK - Juniorke-65
|
- 1. LARA MADI - DUBRAVA
|
|
- 2. TINA RADMAN - PIT BULL, Split
|
|
- 3. TONIJA ŠUTIĆ - PIT BULL, Split
|
LK - Juniorke-70
|
- 1. ANA BEKAVAC - PIT BULL, Split
|
|
- 2. ANA STOJANOVIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 3. LORENA MAYER - DUBRAVA
|
LK - Juniorke+70
|
- 1. NIKOLINA STUPIČIĆ - VIKTORIA
|
|
|