Odabrano natjecanje: Hrvatsko prvenstvo u PF (Ks), LC (Jun), KL (Sen), LK (Jun)

NAČIN PRIKAZA
 
Point fighting (96)

PF - Stariji kadeti -32

PF - Stariji kadeti -37

    CROATIA
  • 1. IVAN UDOVIĆ - LAV, Pula
  • CROATIA
  • 2. JAN MIKULIĆ - TIGAR BROD
  • CROATIA
  • 3. ROKO RIBARIĆ - OMEGA
  • CROATIA
  • 4. SANDY ŽUNIĆ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 5. TINO PAĆALAT - MINOTAUR

PF - Stariji kadeti -42

    CROATIA
  • 1. EMANUEL SUROP - DRAGA
  • CROATIA
  • 2. FILIP ANDRIĆ - KING
  • CROATIA
  • 3. JAN ČAR - MEGA CENTAR
  • CROATIA
  • 4. KARLO KATINIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 5. LOVRO GOLUBOVIĆ - VIKTORIA
  • CROATIA
  • 6. MARINO STORIĆ - HBD

PF - Stariji kadeti -47

    CROATIA
  • 1. ADRIAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 2. DIEGO ALDIN - BURA
  • CROATIA
  • 3. LEON ŽAJGAR - OMEGA
  • CROATIA
  • 4. MATAN KATALINIĆ - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 5. NIKO DAMJANOVIĆ - FRANKOPAN
  • CROATIA
  • 6. ŠIMUN BARIĆ - HBD

PF - Stariji kadeti -52

    CROATIA
  • 1. ALEK KUŠAR - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 2. DAVID MLADENOVIĆ - SVETI MATEJ
  • CROATIA
  • 3. LEON NOLA - MAWASHI
  • CROATIA
  • 4. LEON RAŠTEGORAC - MEGA CENTAR
  • CROATIA
  • 5. LEONARDO ČVEK - NINJA
  • CROATIA
  • 6. LUCAS RADOVIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 7. LUKA PLANINAC - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 8. MARIN BAŠIĆ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 9. PATRIK LIJAK - MARJAN 1975

PF - Stariji kadeti -57

    CROATIA
  • 1. EDI VUČKOVIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 2. GABRIEL MOČILAC - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 3. GABRIEL RONČEVIĆ - DRAGA
  • CROATIA
  • 4. LEON MUŠNJAK - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 5. MICHAEL STENTA - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 6. PATRIK BERGER - KBK ZAGREB
  • CROATIA
  • 7. ROKO BENIĆ - SVETI MATEJ
  • CROATIA
  • 8. TOMA RUJAK - MAWASHI

PF - Stariji kadeti -63

    CROATIA
  • 1. ADRIAN BENJA - FRANKOPAN
  • CROATIA
  • 2. ALAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 3. DINO IVAS - HBD
  • CROATIA
  • 4. LUCAS HRVATIN JUGOVAC - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 5. MORIS TRBULIN - LAV, Pula

PF - Stariji kadeti -69

    CROATIA
  • 1. ENIO DUKIC - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 2. IVANO ČELIĆ - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 3. LOVRO ŽAMARIJA - JASTREB
  • CROATIA
  • 4. PATRIK KOVAČEVIĆ - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 5. STJEPAN ANDRIĆ - OMEGA

PF - Stariji kadeti +69

    CROATIA
  • 1. DANIJEL VODOPIJA - FIGHTER
  • CROATIA
  • 2. FABIJAN ŠIRANOVIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 3. IVAN ĐAKOVIĆ - TOMISLAV GYM
  • CROATIA
  • 4. JAN GREBENAR - HUS OSIJEK
  • CROATIA
  • 5. MILE KIRIN - TIGAR, Karlovac

PF - Starije kadetkinje -32

PF - Starije kadetkinje -37

    CROATIA
  • 1. ANA PRANJIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 2. ELLA HRVATIN - MINOTAUR

PF - Starije kadetkinje -42

    CROATIA
  • 1. ANA JOVIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 2. DIANA JAKOVAC - FRANKOPAN
  • CROATIA
  • 3. DORA GREGO - FRANKOPAN
  • CROATIA
  • 4. ELENA LJUBEK - ZMAJ
  • CROATIA
  • 5. EVA LEONA KOMŠIĆ - KING
  • CROATIA
  • 6. MARITA BARIČEVIĆ - VISOČICA
  • CROATIA
  • 7. MIHAELA TOPALLI - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 8. PAOLA BRŽENDA - FIGHTER
  • CROATIA
  • 9. PETRA MIKULIĆ - TIGAR BROD
  • CROATIA
  • 10. VICTORIA PEKAS - BUDOKAI LABIN

PF - Starije kadetkinje -46

    CROATIA
  • 1. ANAI RAŽNJEVIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 2. DEMI OPAČIĆ - SVETI MATEJ
  • CROATIA
  • 3. ELA MAGDIĆ - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 4. LEONARDA DEAK - BTI
  • CROATIA
  • 5. NATALI PAVKOVIĆ - LOTUS
  • CROATIA
  • 6. TIA PAULINA SRIĆA - SUŠAK

PF - Starije kadetkinje -50

    CROATIA
  • 1. ANTEA LJUBAS - SVETI MATEJ
  • CROATIA
  • 2. ANTONELA CESAREC - KRAPINA
  • CROATIA
  • 3. DEA ŽIVKOVIĆ - LOTUS
  • CROATIA
  • 4. LARA RYTZ - FIGHTER
  • CROATIA
  • 5. MAJA ČABARKAPA - HUS OSIJEK
  • CROATIA
  • 6. MARTINA GRABAR - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 7. NIKA PAVIČIĆ - VELEBIT
  • CROATIA
  • 8. PAOLA TOMRECAJ - PRETORIAN

PF - Starije kadetkinje -55

    CROATIA
  • 1. ANA SOVEC - ZMAJ
  • CROATIA
  • 2. LANA BOGDAN - LOTUS
  • CROATIA
  • 3. LEONA BARTOLIN - NINJA
  • CROATIA
  • 4. LUNA SPASOJEVIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 5. MARTINA BUTERIN - VELEBIT
  • CROATIA
  • 6. NIKA RADOVIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 7. SARAH BUDIČIN - PLANET SPORT

PF - Starije kadetkinje -60

    CROATIA
  • 1. CHIARA IVAS - HBD
  • CROATIA
  • 2. EMINA HOTI - MEGA CENTAR
  • CROATIA
  • 3. LARA RADOČAJ - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 4. MARINA RADIĆ - LOTUS
  • CROATIA
  • 5. NINA ETEROVIĆ - LOTUS

PF - Starije kadetkinje -65

    CROATIA
  • 1. DORIS SKORIN - LOTUS
  • CROATIA
  • 2. IVANA MIŠKOVIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 3. LARA MIHALIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 4. ROKA PULJAK - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 5. TEA BELARDI - LAV, Medulin

PF - Starije kadetkinje +65

    CROATIA
  • 1. CHIARA RYTZ - FIGHTER
  • CROATIA
  • 2. LARA ŠIMIĆ - HUS OSIJEK
  • CROATIA
  • 3. LORENA GAZILJ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 4. PETRA PERKOVIĆ - PRETORIAN
Light contact (53)

LC - Juniori-57

    CROATIA
  • 1. DINO BABAC - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 2. STJEPAN SEDAK - ZMAJ

LC - Juniori-63

    CROATIA
  • 1. ANTONIO JURMAN - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 2. DOREN MARKO MANTILLA - SUŠAK
  • CROATIA
  • 3. LUKA SMOLIC - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 4. MARIO LONČAR - MAWASHI

LC - Juniori-69

    CROATIA
  • 1. ADRIAN BARIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 2. ATILIO RAKIĆ - VIKTORIA
  • CROATIA
  • 3. IVAN KRALJEVIĆ - CROATIA
  • CROATIA
  • 4. PATRIK IFKO - HUS OSIJEK
  • CROATIA
  • 5. ŠIMUN FILIPOVIĆ - KUTINA

LC - Juniori-74

    CROATIA
  • 1. DAVID JOZIPOVIĆ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 2. HARI KORACA - VRSAR
  • CROATIA
  • 3. MARIN CURRI - VIKTORIA
  • CROATIA
  • 4. MAURO-ANTONIO SRIĆA - SUŠAK
  • CROATIA
  • 5. PATRIK BAČANI - HUS OSIJEK
  • CROATIA
  • 6. PREDRAG ŠANTIĆ - EXCALIBUR

LC - Juniori-79

    CROATIA
  • 1. DAVID BOCKAJ - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 2. FRAN ČANDRLIĆ - DRAGA
  • CROATIA
  • 3. MARKO LIOVIĆ - OMEGA
  • CROATIA
  • 4. MICHELL VULETIĆ - TROJAN-ISTRA
  • CROATIA
  • 5. PAOLO BRKLJAČIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 6. SANDY MANDEKIĆ - DRAGA

LC - Juniori-84

    CROATIA
  • 1. ARMAN JAPIĆ - CROATIA
  • CROATIA
  • 2. DAVID KERŠEVANIĆ - ADRIA GYM
  • CROATIA
  • 3. IVAN BERTIĆ - ZMAJ
  • CROATIA
  • 4. LEONARDO RADANOVIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 5. LUKA ANTUNOVIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 6. LUKA TOMLJANOVIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 7. MATIJA PUŠELJIĆ - EXCALIBUR

LC - Juniori-89

    CROATIA
  • 1. LEON BONNO PERAČIĆ - BUDOKAI
  • CROATIA
  • 2. MATIJA PUŠELJIĆ - EXCALIBUR
  • CROATIA
  • 3. ŽARKO PEDISIĆ - PRETORIAN

LC - Juniori-94

LC - Juniori+94

    CROATIA
  • 1. MATEJ ILIĆ - HUS OSIJEK
  • CROATIA
  • 2. PAOLO LAZARIĆ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 3. ROBERT KRČELIĆ - HUS OSIJEK

LC - Juniorke-50

    CROATIA
  • 1. DIANA HALEPOVIĆ - MEGA CENTAR
  • CROATIA
  • 2. PAOLA RONČEVIĆ - DRAGA

LC - Juniorke-55

    CROATIA
  • 1. LENA KUNDA - VIKTORIA
  • CROATIA
  • 2. NIKA CERANIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 3. SARA PEŠUT - SUŠAK
  • CROATIA
  • 4. UNA MARAVIĆ - KUTINA

LC - Juniorke-60

    CROATIA
  • 1. BRIGITA BEDI - SUŠAK
  • CROATIA
  • 2. EMMA LINIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 3. HANI PAĆALAT - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 4. LORENA POŽEGA - TIGAR, Slunj

LC - Juniorke-65

    CROATIA
  • 1. ELA ZNAOR - SUŠAK
  • CROATIA
  • 2. KLARA PRPIĆ - CROATIA

LC - Juniorke-70

    CROATIA
  • 1. LORENA JURIŠIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA BAKALAR - TIGAR, Slunj

LC - Juniorke+70

    CROATIA
  • 1. CHIARA RYTZ - FIGHTER
  • CROATIA
  • 2. DORIS MAGDIĆ - KUTINA
  • CROATIA
  • 3. TARA JAGNJIĆ - EXCALIBUR
Kick light (63)

KL - Seniori-57

    CROATIA
  • 1. ANTONIO KLECIN - KING
  • CROATIA
  • 2. MATEJ SKOKIĆ - HUS OSIJEK
  • CROATIA
  • 3. NIKOLA JOSIPOVIĆ - ARMUS

KL - Seniori-63

    CROATIA
  • 1. DOMINIK MILOŠ - ARMUS
  • CROATIA
  • 2. IGOR ŠUŠNJAR - MEGA CENTAR
  • CROATIA
  • 3. KRISTIAN KOLAJ - OFC

KL - Seniori-69

    CROATIA
  • 1. AMEL DIZDAREVIĆ - KING
  • CROATIA
  • 2. ANTE OPAČAK - KUTINA
  • CROATIA
  • 3. DUJE MATIĆ - MEGA CENTAR
  • CROATIA
  • 4. JOSIP NOVOSEL - DUBRAVA
  • CROATIA
  • 5. LEONHARD ŠARIĆ - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 6. LOVRO ŠOŠTARKO - DUBRAVA
  • CROATIA
  • 7. MARKO BAKOVIĆ - AMENO
  • CROATIA
  • 8. MARKO KAMENJARIN - UNI RENT
  • CROATIA
  • 9. MARTIN LIPOŠĆAK - CROATIA

KL - Seniori-74

    CROATIA
  • 1. ANTE BUZOV - UNI RENT
  • CROATIA
  • 2. EDIN RIZOVIĆ - MEGA CENTAR
  • CROATIA
  • 3. EMANUEL KRIŠTO - ARMUS
  • CROATIA
  • 4. MATKO LOZANČIĆ - DUBRAVA
  • CROATIA
  • 5. PATRIK KRIZMANIĆ - ADRIA GYM
  • CROATIA
  • 6. PJERO TABAK - MORNAR

KL - Seniori-79

    CROATIA
  • 1. DAMIAN HUTINEC - DUBRAVA
  • CROATIA
  • 2. FRAN PAPIĆ - CROATIA
  • CROATIA
  • 3. KEVIN PRANJIC - MEGA CENTAR
  • CROATIA
  • 4. MATEO ĐUDARIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 5. MATIJA MAĐERIĆ - ARMUS
  • CROATIA
  • 6. TOMISLAV CUKOR - HUS OSIJEK
  • CROATIA
  • 7. VITO KOŠAR - ŠKORPION

KL - Seniori-84

    CROATIA
  • 1. ALVIN ALIŠIĆ - MEGA CENTAR
  • CROATIA
  • 2. IVAN BERTIĆ - ZMAJ
  • CROATIA
  • 3. IVAN SAMBRAILO - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 4. MATEJ LEBO - TIGAR BROD
  • CROATIA
  • 5. MLADEN SIKIRICA - MAWASHI

KL - Seniori-89

    CROATIA
  • 1. BORIS ORLOVIĆ - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 2. GORAN KRIŽIĆ - TROJAN-ISTRA
  • CROATIA
  • 3. LUKA ŽULJEVIC - UNI RENT
  • CROATIA
  • 4. MARKO MIŠURA - AMENO
  • CROATIA
  • 5. MARKO ŽOVIN - HUS OSIJEK

KL - Seniori-94

    CROATIA
  • 1. MARIN JELIĆ - TIGAR BROD
  • CROATIA
  • 2. PAOLO LAZARIĆ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 3. PATRIK RAPAIĆ - MEGA CENTAR

KL - Seniori+94

    CROATIA
  • 1. ANTONIO GIBAS - KOBRA
  • CROATIA
  • 2. IVICA IVIĆ - ARMUS
  • CROATIA
  • 3. SIMON KRIZMANIĆ - KING
  • CROATIA
  • 4. VIKTOR TOPKIN - SISAK

KL - Seniorke-50

    CROATIA
  • 1. GRACIA MARIĆ - KUTINA
  • CROATIA
  • 2. MARA VICELJA - SUŠAK
  • CROATIA
  • 3. SNJEŽANA PRGOMET - DALMATINO
  • CROATIA
  • 4. VALENTINA MAJDANDŽIĆ - JASTREB

KL - Seniorke-55

KL - Seniorke-60

    CROATIA
  • 1. ANTONELA ŠIMIĆ - KOBRA
  • CROATIA
  • 2. IVA SUČIĆ - DUBRAVA
  • CROATIA
  • 3. KARMELA MAKELJA - DALMATINO
  • CROATIA
  • 4. KATA ŠARE - VELEBIT
  • CROATIA
  • 5. KORINA ZUGAN - FIGHTER
  • CROATIA
  • 6. LEONA MIŠLJENOVIĆ - VIKTORIA
  • CROATIA
  • 7. LUCIJA REGVAT - KBK ZAGREB

KL - Seniorke-65

    CROATIA
  • 1. DIANA FRANKE - ZMAJ
  • CROATIA
  • 2. NIKOLINA VIDAČKOVIĆ - PIT BULL, Split

KL - Seniorke-70

    CROATIA
  • 1. ANTONIJA ZEC - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. NIVES RADIĆ - DALMATINO

KL - Seniorke+70

    CROATIA
  • 1. ANITA ŽILIĆ - ARMUS
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA BILOBRK - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 3. VENKA KNEZEVIC - PRETORIAN
Low kick (78)

LK - Juniori-51

    CROATIA
  • 1. ANTE KUTLEŠIĆ BIJADER - MORNAR
  • CROATIA
  • 2. IVAN JURIČ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 3. MIHAEL FILJIĆ - KOBRA
  • CROATIA
  • 4. RENE KALIMAN - DRAGA

LK - Juniori-54

LK - Juniori-57

    CROATIA
  • 1. DAVID FURDEK - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 2. NIKOLA ARTIČEK - DUBRAVA

LK - Juniori-60

    CROATIA
  • 1. DAVID IVŠIĆ - CROATIA
  • CROATIA
  • 2. IGOR ŠURINA - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 3. ILIR DESKAJ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 4. LUCIJAN VALENČIĆ - DYNAMITE
  • CROATIA
  • 5. LUKA MIKLEČIĆ - DUBRAVA
  • CROATIA
  • 6. SALAHUDIN ŠUKE - TROJAN-VODNJAN

LK - Juniori-63,5

    CROATIA
  • 1. DAVOR AMULIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. ERIC SANTO - KOBRA
  • CROATIA
  • 3. MICHEL CVETKO - OFC
  • CROATIA
  • 4. MISLAV LOZINA - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 5. PETAR MORIĆ - SVETI MATEJ
  • CROATIA
  • 6. TOMISLAV LJELJAK - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 7. UROŠ PAJIĆ - KING
  • CROATIA
  • 8. ZVONIMIR MARIĆ - IMPACT

LK - Juniori-67

    CROATIA
  • 1. ALEXANDAR CVETKO - OFC
  • CROATIA
  • 2. BORNA BILANDŽIĆ - SVETI DUH
  • CROATIA
  • 3. FRANCO JERKOVIĆ - SPARTAN GYM
  • CROATIA
  • 4. MARIN OZRETIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 5. MARIO CVITKOVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 6. PAOLO BALISTRIERI - TROJAN-ISTRA
  • CROATIA
  • 7. PAULO ROGULJ - MORNAR

LK - Juniori-71

    CROATIA
  • 1. ANDRIJA CINOTTI - PETAR KREŠIMIR IV.
  • CROATIA
  • 2. ANTONIO FILJIĆ - KOBRA
  • CROATIA
  • 3. ANTONIO PALIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 4. DANI GRABNER - MORNAR
  • CROATIA
  • 5. FILIP IVEŠIĆ - HUS OSIJEK
  • CROATIA
  • 6. KRISTIJAN KOMLJENOVIĆ - DOMSA
  • CROATIA
  • 7. NOA REŽIĆ - SISAK
  • CROATIA
  • 8. PATRIK GRĐAN - MLADOST
  • CROATIA
  • 9. TOMISLAV MATIĆ - SPARTAN GYM

LK - Juniori-75

    CROATIA
  • 1. BORNA MANOJLOVIĆ - AMENO
  • CROATIA
  • 2. BRUNO VRBNJAK - TNT
  • CROATIA
  • 3. DOMINIK BURAZER - SPARTAN GYM
  • CROATIA
  • 4. FILIP MATIĆ - HUS OSIJEK
  • CROATIA
  • 5. JOSIP RUŠNOV - TNT
  • CROATIA
  • 6. LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ - DOMSA
  • CROATIA
  • 7. MIHAEL PAVALIĆ - SPARTAN GYM
  • CROATIA
  • 8. NOA IGNEC - AMENO
  • CROATIA
  • 9. PATRIK BUTKOVIĆ - KING
  • CROATIA
  • 10. PATRIK KLARIĆ - DOMSA
  • CROATIA
  • 11. RAUL SUNARA - AMENO
  • CROATIA
  • 12. TIN JOSIP ČURIK - SPARTAN GYM
  • CROATIA
  • 13. VIŠEN ŠEVO - PETAR KREŠIMIR IV.

LK - Juniori-81

    CROATIA
  • 1. ANDREJ GRUBJESIC - DYNAMITE
  • CROATIA
  • 2. BORNA ŠOBOTA - SVETI DUH
  • CROATIA
  • 3. LUKA DRAGIČEVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 4. PETAR TOPIĆ - PETAR KREŠIMIR IV.
  • CROATIA
  • 5. ROKO UZELAC - AMENO
  • CROATIA
  • 6. VALENTINO FLORIJANIĆ - MLADOST

LK - Juniori-86

    CROATIA
  • 1. ALBERTO ANTIĆ - DUBRAVA
  • CROATIA
  • 2. ANTE KAPOVIĆ - DALMATINO
  • CROATIA
  • 3. LUKA UGLEŠIC - UNI RENT
  • CROATIA
  • 4. MORIS MACUKA - TROJAN-ISTRA

LK - Juniori-91

    CROATIA
  • 1. DENIS ERIC - KING
  • CROATIA
  • 2. GORAN BANOVIĆ - ARMUS
  • CROATIA
  • 3. ZVONIMIR MATKOVIĆ - MORNAR

LK - Juniori+91

    CROATIA
  • 1. DINO DOBRKOVIĆ - MORNAR
  • CROATIA
  • 2. GABRIJEL OJDANIC - MORNAR
  • CROATIA
  • 3. MARKO PERKOVIĆ - KOBRA

LK - Juniorke-48

LK - Juniorke-52

LK - Juniorke-56

    CROATIA
  • 1. INES MAROKOVIĆ - HUS OSIJEK
  • CROATIA
  • 2. KRISTINA TRESELJ - MORNAR
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA DELIĆ - MORNAR

LK - Juniorke-60

    CROATIA
  • 1. DEA BOLANČA - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. LEE LALIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 3. MIHAELA ANIĆ - MORNAR

LK - Juniorke-65

    CROATIA
  • 1. LARA MADI - DUBRAVA
  • CROATIA
  • 2. TINA RADMAN - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 3. TONIJA ŠUTIĆ - PIT BULL, Split

LK - Juniorke-70

    CROATIA
  • 1. ANA BEKAVAC - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. ANA STOJANOVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 3. LORENA MAYER - DUBRAVA

LK - Juniorke+70

    CROATIA
  • 1. NIKOLINA STUPIČIĆ - VIKTORIA