kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Jun) , LC (Ks), KL (Jun), LK (Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Juniori
PF - Juniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC -Stariji kadeti -42
LC -Stariji kadeti -47
LC -Stariji kadeti -52
LC -Stariji kadeti -57
LC -Stariji kadeti -63
LC -Stariji kadeti -69
LC -Stariji kadeti +69
LC -Stariji kadeti -42
225
ALEK KUŠAR (PLANET)
2001
145
3
LUKA MIHOKOVIC (MEGA.C.)
221
0
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
2002
83
0
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
179
3
DANIEL KOCIJAN (VISOKA)
220
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
2003
225
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
145
0
LUKA MIHOKOVIC (MEGA.C.)
2004
179
3
DANIEL KOCIJAN (VISOKA)
220
0
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
2006
225
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
179
0
DANIEL KOCIJAN (VISOKA)
Medalists
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. DANIEL KOCIJAN, TERMINATOR
3. LUKA MIHOKOVIC, MEGA CENTAR
3. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
LC -Stariji kadeti -47
163
DIEGO ALDIN (BURA)
2005
86
0
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
5
3
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
216
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
72
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
2007
163
1
DIEGO ALDIN (BURA)
5
2
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
2008
216
2
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
72
1
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
2010
5
0
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
216
3
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
Medalists
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. LEON ŽAJGAR, OMEGA
3. LUCAS RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. DIEGO ALDIN, BURA
LC -Stariji kadeti -52
2009
139
3
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
351
0
IVAN MIJIĆ (VELEBIT)
58
VITO PERIŠ (GATA)
217
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
115
LUKA SMOLIC (PRETORI)
2011
139
3
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
58
0
VITO PERIŠ (GATA)
2012
217
0
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
115
3
LUKA SMOLIC (PRETORI)
2014
139
1
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
115
2
LUKA SMOLIC (PRETORI)
Medalists
1. LUKA SMOLIC, PRETORIAN
2. ROKO BENIĆ, SVETI MATEJ
3. ALEKSANDER GLAVIČIĆ, BUDOKAI LABIN
3. VITO PERIŠ, SVETI JURE, Gata
LC -Stariji kadeti -57
53
GABRIEL JOVANOVIĆ (IVNCG)
2013
141
0
LUKA KARLO LJUBAS (SVMATEJ)
59
0
ANTE ŠAŠKOR (GATA)
2015
90
3
DINO BABAC (ZOILO)
56
0
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
52
FILIP FABIJANIĆ (IVNCG)
2016
53
0
GABRIEL JOVANOVIĆ (IVNCG)
59
3
ANTE ŠAŠKOR (GATA)
2017
90
3
DINO BABAC (ZOILO)
52
0
FILIP FABIJANIĆ (IVNCG)
2019
59
1
ANTE ŠAŠKOR (GATA)
90
2
DINO BABAC (ZOILO)
Medalists
1. DINO BABAC, SVETI ZOILO
2. ANTE ŠAŠKOR, SVETI JURE, Gata
3. FILIP FABIJANIĆ, IVANIĆ GRAD
3. GABRIEL JOVANOVIĆ, IVANIĆ GRAD
LC -Stariji kadeti -63
213
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
2018
352
0
LEON NIMČEVIĆ (VELEBIT)
197
3
ARMIN ALITI (HUS-OS)
112
ENIO DUKIC (PRETORI)
140
PETAR MORIĆ (SVMATEJ)
181
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
6
PETAR MARIJIĆ (OMEGA)
224
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
219
LUCAS HRVATIN JUGOVAC (BUDOL)
2020
213
3
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
197
0
ARMIN ALITI (HUS-OS)
2021
112
2
ENIO DUKIC (PRETORI)
140
1
PETAR MORIĆ (SVMATEJ)
2022
181
0
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
6
3
PETAR MARIJIĆ (OMEGA)
2023
224
0
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
219
0
LUCAS HRVATIN JUGOVAC (BUDOL)
2024
213
0
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
112
3
ENIO DUKIC (PRETORI)
2025
6
0
PETAR MARIJIĆ (OMEGA)
224
3
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
2027
112
2
ENIO DUKIC (PRETORI)
224
1
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
Medalists
1. ENIO DUKIC, PRETORIAN
2. LEON BENEDETTI, SUŠAK
3. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC
3. PETAR MARIJIĆ, OMEGA
LC -Stariji kadeti -69
2026
57
1
OLIVER OZVAČIĆ (IVNCG)
277
2
FRAN ČANDRLIĆ (DRAGA)
2028
118
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
201
0
MARIN CURRI (LOŠINJ)
2029
231
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
85
0
FILIP GRGAS (VELEBIT)
2030
94
0
ATILIO RAKIĆ (ZELG)
44
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
2031
277
1
FRAN ČANDRLIĆ (DRAGA)
118
2
TONI PREMIĆ (PRETORI)
2032
231
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
44
0
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
2034
118
0
TONI PREMIĆ (PRETORI)
231
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. ADRIAN BARIĆ, SUŠAK
2. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
3. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
3. FRAN ČANDRLIĆ, DRAGA
LC -Stariji kadeti +69
2033
7
3
MARKO LIOVIĆ (OMEGA)
354
0
IVAN MIŠETIĆ (HUS-OS)
103
ANTE KAPOVIĆ (DALMATI)
2035
281
2
LEON BONNO PERAČIĆ (ROVINJ)
1
1
VICE STOJANOV (KLOKY61)
43
ANTE PRTENJAČA (POLAČA)
2036
7
0
MARKO LIOVIĆ (OMEGA)
103
3
ANTE KAPOVIĆ (DALMATI)
2037
281
1
LEON BONNO PERAČIĆ (ROVINJ)
43
2
ANTE PRTENJAČA (POLAČA)
2039
103
0
ANTE KAPOVIĆ (DALMATI)
43
3
ANTE PRTENJAČA (POLAČA)
Medalists
1. ANTE PRTENJAČA, POLAČA
2. ANTE KAPOVIĆ, DALMATINO
3. LEON BONNO PERAČIĆ, BUDOKAI
3. MARKO LIOVIĆ, OMEGA