kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Jun) , LC (Ks), KL (Jun), LK (Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Juniori
PF - Juniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC -Stariji kadeti -42
LC -Stariji kadeti -47
LC -Stariji kadeti -52
LC -Stariji kadeti -57
LC -Stariji kadeti -63
LC -Stariji kadeti -69
LC -Stariji kadeti +69
LC -Stariji kadeti -42
225
ALEK KUŠAR (PLANET)
2001
145
3
LUKA MIHOKOVIC (MEGA.C.)
221
0
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
2002
83
0
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
179
3
DANIEL KOCIJAN (VISOKA)
220
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
2003
225
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
145
0
LUKA MIHOKOVIC (MEGA.C.)
2004
179
3
DANIEL KOCIJAN (VISOKA)
220
0
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
2006
225
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
179
0
DANIEL KOCIJAN (VISOKA)
Medalists
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. DANIEL KOCIJAN, TERMINATOR
3. LUKA MIHOKOVIC, MEGA CENTAR
3. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
LC -Stariji kadeti -47
163
DIEGO ALDIN (BURA)
2005
86
0
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
5
3
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
216
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
72
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
2007
163
1
DIEGO ALDIN (BURA)
5
2
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
2008
216
2
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
72
1
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
2010
5
0
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
216
3
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
Medalists
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. LEON ŽAJGAR, OMEGA
3. LUCAS RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. DIEGO ALDIN, BURA
LC -Stariji kadeti -52
2009
139
3
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
351
0
IVAN MIJIĆ (VELEBIT)
58
VITO PERIŠ (GATA)
217
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
115
LUKA SMOLIC (PRETORI)
2011
139
3
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
58
0
VITO PERIŠ (GATA)
2012
217
0
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
115
3
LUKA SMOLIC (PRETORI)
2014
139
1
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
115
2
LUKA SMOLIC (PRETORI)
Medalists
1. LUKA SMOLIC, PRETORIAN
2. ROKO BENIĆ, SVETI MATEJ
3. ALEKSANDER GLAVIČIĆ, BUDOKAI LABIN
3. VITO PERIŠ, SVETI JURE, Gata
LC -Stariji kadeti -57
53
GABRIEL JOVANOVIĆ (IVNCG)
2013
141
0
LUKA KARLO LJUBAS (SVMATEJ)
59
0
ANTE ŠAŠKOR (GATA)
2015
90
3
DINO BABAC (ZOILO)
56
0
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
52
FILIP FABIJANIĆ (IVNCG)
2016
53
0
GABRIEL JOVANOVIĆ (IVNCG)
59
3
ANTE ŠAŠKOR (GATA)
2017
90
3
DINO BABAC (ZOILO)
52
0
FILIP FABIJANIĆ (IVNCG)
2019
59
1
ANTE ŠAŠKOR (GATA)
90
2
DINO BABAC (ZOILO)
Medalists
1. DINO BABAC, SVETI ZOILO
2. ANTE ŠAŠKOR, SVETI JURE, Gata
3. FILIP FABIJANIĆ, IVANIĆ GRAD
3. GABRIEL JOVANOVIĆ, IVANIĆ GRAD
LC -Stariji kadeti -63
213
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
2018
352
0
LEON NIMČEVIĆ (VELEBIT)
197
3
ARMIN ALITI (HUS-OS)
112
ENIO DUKIC (PRETORI)
140
PETAR MORIĆ (SVMATEJ)
181
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
6
PETAR MARIJIĆ (OMEGA)
224
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
219
LUCAS HRVATIN JUGOVAC (BUDOL)
2020
213
3
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
197
0
ARMIN ALITI (HUS-OS)
2021
112
2
ENIO DUKIC (PRETORI)
140
1
PETAR MORIĆ (SVMATEJ)
2022
181
0
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
6
3
PETAR MARIJIĆ (OMEGA)
2023
224
0
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
219
0
LUCAS HRVATIN JUGOVAC (BUDOL)
2024
213
0
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
112
3
ENIO DUKIC (PRETORI)
2025
6
0
PETAR MARIJIĆ (OMEGA)
224
3
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
2027
112
2
ENIO DUKIC (PRETORI)
224
1
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
Medalists
1. ENIO DUKIC, PRETORIAN
2. LEON BENEDETTI, SUŠAK
3. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC
3. PETAR MARIJIĆ, OMEGA
LC -Stariji kadeti -69
2026
57
1
OLIVER OZVAČIĆ (IVNCG)
277
2
FRAN ČANDRLIĆ (DRAGA)
2028
118
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
201
0
MARIN CURRI (LOŠINJ)
2029
231
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
85
0
FILIP GRGAS (VELEBIT)
2030
94
0
ATILIO RAKIĆ (ZELG)
44
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
2031
277
1
FRAN ČANDRLIĆ (DRAGA)
118
2
TONI PREMIĆ (PRETORI)
2032
231
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
44
0
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
2034
118
0
TONI PREMIĆ (PRETORI)
231
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. ADRIAN BARIĆ, SUŠAK
2. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
3. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
3. FRAN ČANDRLIĆ, DRAGA
LC -Stariji kadeti +69
2033
7
3
MARKO LIOVIĆ (OMEGA)
354
0
IVAN MIŠETIĆ (HUS-OS)
103
ANTE KAPOVIĆ (DALMATI)
2035
281
2
LEON BONNO PERAČIĆ (ROVINJ)
1
1
VICE STOJANOV (KLOKY61)
43
ANTE PRTENJAČA (POLAČA)
2036
7
0
MARKO LIOVIĆ (OMEGA)
103
3
ANTE KAPOVIĆ (DALMATI)
2037
281
1
LEON BONNO PERAČIĆ (ROVINJ)
43
2
ANTE PRTENJAČA (POLAČA)
2039
103
0
ANTE KAPOVIĆ (DALMATI)
43
3
ANTE PRTENJAČA (POLAČA)
Medalists
1. ANTE PRTENJAČA, POLAČA
2. ANTE KAPOVIĆ, DALMATINO
3. LEON BONNO PERAČIĆ, BUDOKAI
3. MARKO LIOVIĆ, OMEGA