kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u KL (Ks, Jun, Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BLITZ
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUJE
CROATIA
DALMACIJA
DRAGA
EXCALIBUR
GLINA
IMPACT
JASTREB
KING
KUTINA
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
NINJA
OFC
OMEGA
PIT BULL, Split
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZMAJ
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
KL - Starije kadetkinje -50
KL - Starije kadetkinje -65
KL - Juniori -74
KL - Juniori -79
KL - Juniorke -50
KL - Juniorke -55
KL - Starije kadetkinje -50
B006
120
3
ZARA LERGA (PRETORI)
21
0
LUCIJA BENIĆ (SVMATEJ)
Medalists
1. ZARA LERGA, PRETORIAN
2. LUCIJA BENIĆ, SVETI MATEJ
3. ----
3. ----
KL - Starije kadetkinje -65
B009
206
0
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
214
3
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
B010
58
1
ANA SUTLOVIĆ (PRETORI)
215
2
ROKA PULJAK (TIGAR)
B012
214
0
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
215
3
ROKA PULJAK (TIGAR)
Medalists
1. ROKA PULJAK, TIGAR, Karlovac
2. PETRA MIKULIĆ, TIGAR BROD
3. ANA SUTLOVIĆ, PRETORIAN
3. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
KL - Juniori -74
41
TONI PREMIĆ (PRETORI)
A038
160
3
FILIP ČIČEK (IMPACT)
146
0
VITO MRŠIĆ (AMENO)
A040
159
1
LEONARDO PASKA (IMPACT)
173
2
BORNA ŠOLIĆ (AMENO)
A041
166
0
PETAR VANEK (IMPACT)
132
0
LEON DEVČIĆ (OFC)
A042
41
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
160
0
FILIP ČIČEK (IMPACT)
A043
173
0
BORNA ŠOLIĆ (AMENO)
132
3
LEON DEVČIĆ (OFC)
A045
41
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
132
0
LEON DEVČIĆ (OFC)
Medalists
1. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
2. LEON DEVČIĆ, OFC
3. FILIP ČIČEK, IMPACT
3. BORNA ŠOLIĆ, AMENO
KL - Juniori -79
42
ENIO DUKIC (PRETORI)
A044
106
0
DOMAGOJ GORUPEC (ŠK)
89
3
MATEJ KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
60
MATEO SELAR (MINOTAU)
125
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
A046
42
3
ENIO DUKIC (PRETORI)
89
0
MATEJ KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
A047
60
0
MATEO SELAR (MINOTAU)
125
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
A049
42
2
ENIO DUKIC (PRETORI)
125
1
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. ENIO DUKIC, PRETORIAN
2. DAVID JOZIPOVIĆ, MAWASHI
3. MATEJ KOVAČEVIĆ, DALMACIJA
3. MATEO SELAR, MINOTAUR
KL - Juniorke -50
A057
14
3
ANA SOVEC (ZMAJ)
86
0
NIKOLINA DEVČIĆ (ZG)
A058
15
0
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
40
3
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
A061
14
3
ANA SOVEC (ZMAJ)
40
0
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
Medalists
1. ANA SOVEC, ZMAJ
2. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
3. NIKOLINA DEVČIĆ, ZAGREB
3. ELENA LJUBEK, ZMAJ
KL - Juniorke -55
A059
111
0
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
44
0
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
A060
139
0
LANA BOGDAN (LOTUS)
128
3
LEONA BARTOLIN (NINJA)
A063
44
3
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
128
0
LEONA BARTOLIN (NINJA)
Medalists
1. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
2. LEONA BARTOLIN, NINJA
3. ----
3. LANA BOGDAN, LOTUS