kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Hrvatske u KL (Ks, Jun, Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
ARMUS
BLITZ
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUJE
CROATIA
DALMACIJA
DRAGA
EXCALIBUR
GLINA
IMPACT
JASTREB
KING
KUTINA
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
NINJA
OFC
OMEGA
PIT BULL, Split
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
KL - Starije kadetkinje -50
KL - Starije kadetkinje -65
KL - Juniori -74
KL - Juniori -79
KL - Juniorke -50
KL - Juniorke -55
KL - Starije kadetkinje -50
B006
120
3
ZARA LERGA (PRETORI)
21
0
LUCIJA BENIĆ (SVMATEJ)
Osvajači medalja
1. ZARA LERGA, PRETORIAN
2. LUCIJA BENIĆ, SVETI MATEJ
3. ----
3. ----
KL - Starije kadetkinje -65
B009
206
0
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
214
3
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
B010
58
1
ANA SUTLOVIĆ (PRETORI)
215
2
ROKA PULJAK (TIGAR)
B012
214
0
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
215
3
ROKA PULJAK (TIGAR)
Osvajači medalja
1. ROKA PULJAK, TIGAR, Karlovac
2. PETRA MIKULIĆ, TIGAR BROD
3. ANA SUTLOVIĆ, PRETORIAN
3. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
KL - Juniori -74
41
TONI PREMIĆ (PRETORI)
A038
160
3
FILIP ČIČEK (IMPACT)
146
0
VITO MRŠIĆ (AMENO)
A040
159
1
LEONARDO PASKA (IMPACT)
173
2
BORNA ŠOLIĆ (AMENO)
A041
166
0
PETAR VANEK (IMPACT)
132
0
LEON DEVČIĆ (OFC)
A042
41
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
160
0
FILIP ČIČEK (IMPACT)
A043
173
0
BORNA ŠOLIĆ (AMENO)
132
3
LEON DEVČIĆ (OFC)
A045
41
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
132
0
LEON DEVČIĆ (OFC)
Osvajači medalja
1. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
2. LEON DEVČIĆ, OFC
3. FILIP ČIČEK, IMPACT
3. BORNA ŠOLIĆ, AMENO
KL - Juniori -79
42
ENIO DUKIC (PRETORI)
A044
106
0
DOMAGOJ GORUPEC (ŠK)
89
3
MATEJ KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
60
MATEO SELAR (MINOTAU)
125
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
A046
42
3
ENIO DUKIC (PRETORI)
89
0
MATEJ KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
A047
60
0
MATEO SELAR (MINOTAU)
125
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
A049
42
2
ENIO DUKIC (PRETORI)
125
1
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. ENIO DUKIC, PRETORIAN
2. DAVID JOZIPOVIĆ, MAWASHI
3. MATEJ KOVAČEVIĆ, DALMACIJA
3. MATEO SELAR, MINOTAUR
KL - Juniorke -50
A057
14
3
ANA SOVEC (ZMAJ)
86
0
NIKOLINA DEVČIĆ (ZG)
A058
15
0
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
40
3
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
A061
14
3
ANA SOVEC (ZMAJ)
40
0
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
Osvajači medalja
1. ANA SOVEC, ZMAJ
2. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
3. NIKOLINA DEVČIĆ, ZAGREB
3. ELENA LJUBEK, ZMAJ
KL - Juniorke -55
A059
111
0
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
44
0
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
A060
139
0
LANA BOGDAN (LOTUS)
128
3
LEONA BARTOLIN (NINJA)
A063
44
3
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
128
0
LEONA BARTOLIN (NINJA)
Osvajači medalja
1. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
2. LEONA BARTOLIN, NINJA
3. ----
3. LANA BOGDAN, LOTUS