kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
HRVATSKO PRVENSTVO LK (J,S), LC (KS)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area A
Area R1
Area R2
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LK - Juniori -57
LK - Juniori -60
LK - Juniori -67
LK - Juniori -71
LK - Juniori -75
LK - Juniori -81
LK - Juniori -86
LK - Juniori -91
LK - Juniori +91
LK - Juniorke -60
LK - Juniorke -65
LK - Juniorke +70
LK - Seniorke -52
LK - Seniorke -56
LK - Seniorke -60
LK - Seniorke -70
LK - Seniorke +70
LK - Juniori -57
R1011
71
3
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
74
0
SANDI PIALIĆ (ROVINJ)
132
VJEKOSLAV BARIŠIĆ (ARMUS)
R1033
71
0
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
132
3
VJEKOSLAV BARIŠIĆ (ARMUS)
Medalists
1. VJEKOSLAV BARIŠIĆ, ARMUS
2. DINO SUDIĆ, DALMACIJA
3. SANDI PIALIĆ, BUDOKAI
3. ----
LK - Juniori -60
R1012
109
2
SKROZA MATEO (PKREŠ4)
169
1
ERDAL ŠEHALJI (ZELG)
84
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
R1034
109
0
SKROZA MATEO (PKREŠ4)
84
3
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
Medalists
1. ROKO DOŽDOR, PIT BULL, Split
2. SKROZA MATEO, PETAR KREŠIMIR IV.
3. ERDAL ŠEHALJI, TROJAN ISTRA
3. ----
LK - Juniori -67
R1001
167
0
ANDREJ KEDVEŠ (SPARTAN)
118
0
IVAN ANIĆ (SVKRSVN)
185
ERIK SLOKOVIĆ (MINOTAU)
45
JOZO STUPALO (MORNAR)
116
BESMIR HELSHANI (MEGA.C.)
R1018
118
0
IVAN ANIĆ (SVKRSVN)
185
0
ERIK SLOKOVIĆ (MINOTAU)
R1019
45
3
JOZO STUPALO (MORNAR)
116
0
BESMIR HELSHANI (MEGA.C.)
R1040
118
0
IVAN ANIĆ (SVKRSVN)
45
3
JOZO STUPALO (MORNAR)
Medalists
1. JOZO STUPALO, MORNAR
2. IVAN ANIĆ, SVETI KRŠEVAN
3. BESMIR HELSHANI, MEGA CENTAR
3. ERIK SLOKOVIĆ, MINOTAUR
LK - Juniori -71
76
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
R1002
39
2
LUKA ČAČIĆ (KING)
46
1
LEO ODAK (MORNAR)
R1003
77
0
DANIJEL GUĆ (PITBUL)
28
3
IVAN LETICA (DALMATI)
R1004
174
0
MATIJA BRKLJAČIĆ (ZELG)
73
3
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
R1020
76
0
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
39
0
LUKA ČAČIĆ (KING)
R1021
28
3
IVAN LETICA (DALMATI)
73
0
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
R1041
76
0
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
28
3
IVAN LETICA (DALMATI)
Medalists
1. IVAN LETICA, DALMATINO
2. BRUNO NINČEVIĆ, PIT BULL, Split
3. ERIK MIŠAN, BUDOKAI
3. LUKA ČAČIĆ, KING
LK - Juniori -75
R1005
41
3
VITO GLAVIČIĆ (KING)
67
0
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R1006
125
3
DOMINIK FRKOVIĆ (OFC)
115
0
JOSIP PALADA (TROGIR)
R1007
40
3
MARKO DORIĆ (KING)
120
0
LOVRO ŠARIĆ (SPARTAN)
R1008
97
3
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
81
0
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
R1022
41
1
VITO GLAVIČIĆ (KING)
125
2
DOMINIK FRKOVIĆ (OFC)
R1023
40
3
MARKO DORIĆ (KING)
97
0
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
R1042
125
0
DOMINIK FRKOVIĆ (OFC)
40
0
MARKO DORIĆ (KING)
Medalists
1. MARKO DORIĆ, KING
2. DOMINIK FRKOVIĆ, OFC
3. IVAN NOVOSEL, IVANIĆ GRAD
3. VITO GLAVIČIĆ, KING
LK - Juniori -81
R1009
110
3
TOMISLAV BOGDANOVIC (PKREŠ4)
87
0
URIM DOROCI (PITBUL)
25
LUCIJANO RADIĆ (AMENO)
153
MIŠO FRANCETIĆ (LEONGYM)
59
PERO MARIĆ (BUSHIDO)
R1024
110
3
TOMISLAV BOGDANOVIC (PKREŠ4)
25
0
LUCIJANO RADIĆ (AMENO)
R1025
153
3
MIŠO FRANCETIĆ (LEONGYM)
59
0
PERO MARIĆ (BUSHIDO)
R1043
110
0
TOMISLAV BOGDANOVIC (PKREŠ4)
153
3
MIŠO FRANCETIĆ (LEONGYM)
Medalists
1. MIŠO FRANCETIĆ, LEON GYM
2. TOMISLAV BOGDANOVIC, PETAR KREŠIMIR IV.
3. PERO MARIĆ, BUSHIDO
3. LUCIJANO RADIĆ, AMENO
LK - Juniori -86
49
MARKO MILUN (MORNAR)
R1013
104
3
ANTO ŠIRIĆ (ŠK)
181
0
IVO HARAMBAŠIĆ (HUS-OS)
R1035
49
0
MARKO MILUN (MORNAR)
104
3
ANTO ŠIRIĆ (ŠK)
Medalists
1. ANTO ŠIRIĆ, ŠKORPION
2. MARKO MILUN, MORNAR
3. IVO HARAMBAŠIĆ, HUS
3. ----
LK - Juniori -91
R1014
182
0
MATEJ PAVLOVIĆ (HUS-OS)
99
3
MIHOVIL ŽDERIĆ (PITBUL)
95
MARKO ŠARAC (TGRBROD)
R1036
99
0
MIHOVIL ŽDERIĆ (PITBUL)
95
3
MARKO ŠARAC (TGRBROD)
Medalists
1. MARKO ŠARAC, TIGAR BROD
2. MIHOVIL ŽDERIĆ, PIT BULL, Split
3. MATEJ PAVLOVIĆ, HUS
3. ----
LK - Juniori +91
R1028
44
0
HRVOJE UJEVIĆ (MORNAR)
37
0
DOMINIK IVIČ (KING)
Medalists
1. HRVOJE UJEVIĆ, MORNAR
2. DOMINIK IVIČ, KING
3. ----
3. ----
LK - Juniorke -60
R1015
29
3
KARMELA MAKELJA (DALMATI)
133
0
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
141
MARIS PAVIČEVIĆ (LIBERTA)
R1037
29
3
KARMELA MAKELJA (DALMATI)
141
0
MARIS PAVIČEVIĆ (LIBERTA)
Medalists
1. KARMELA MAKELJA, DALMATINO
2. MARIS PAVIČEVIĆ, LIBERTAS
3. ANAMARIJA ČVRK, KUTINA
3. ----
LK - Juniorke -65
R1029
201
1
EMA VATA (PITBZG)
179
2
DEA PREDRIJEVAC (HUS-OS)
Medalists
1. DEA PREDRIJEVAC, HUS
2. EMA VATA, PIT BULL, Zagreb
3. ----
3. ----
LK - Juniorke +70
R1016
196
0
DORIS LUČINGER (SV. DUH)
79
3
LUCIJA BILOBRK (PITBUL)
117
HELA ČUŽIĆ (SVKRSVN)
R1038
79
1
LUCIJA BILOBRK (PITBUL)
117
2
HELA ČUŽIĆ (SVKRSVN)
Medalists
1. HELA ČUŽIĆ, SVETI KRŠEVAN
2. LUCIJA BILOBRK, PIT BULL, Split
3. DORIS LUČINGER, SVETI DUH
3. ----
LK - Seniorke -52
R1017
96
3
ANA FILIPOVIĆ (IVNCG)
66
0
ANITA ČENAN (SV. DUH)
91
ŽELJANA PITEŠA (PITBUL)
R1039
96
0
ANA FILIPOVIĆ (IVNCG)
91
3
ŽELJANA PITEŠA (PITBUL)
Medalists
1. ŽELJANA PITEŠA, PIT BULL, Split
2. ANA FILIPOVIĆ, IVANIĆ GRAD
3. ANITA ČENAN, SVETI DUH
3. ----
LK - Seniorke -56
R1010
64
1
LUCIJA REGVAT (ZG)
154
2
MONIKA BABIĆ (LEONGYM)
68
KATARINA BENČINA (SV. DUH)
53
ANTONELA BEGONJA-ORLIC (PRETORI)
147
IVONA LUČIĆ (SV. DUH)
R1026
154
3
MONIKA BABIĆ (LEONGYM)
68
0
KATARINA BENČINA (SV. DUH)
R1027
53
3
ANTONELA BEGONJA-ORLIC (PRETORI)
147
0
IVONA LUČIĆ (SV. DUH)
R1044
154
3
MONIKA BABIĆ (LEONGYM)
53
0
ANTONELA BEGONJA-ORLIC (PRETORI)
Medalists
1. MONIKA BABIĆ, LEON GYM
2. ANTONELA BEGONJA-ORLIC, PRETORIAN
3. KATARINA BENČINA, SVETI DUH
3. IVONA LUČIĆ, SVETI DUH
LK - Seniorke -60
R1030
101
0
MARIJA MALENICA (PITBUL)
177
0
MARIJA BODAČ (PITBUL)
Medalists
1. MARIJA MALENICA, PIT BULL, Split
2. MARIJA BODAČ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
LK - Seniorke -70
R1031
31
1
HELENA JURIŠIĆ (MORNAR)
90
2
NIVES RADIĆ (PITBUL)
Medalists
1. NIVES RADIĆ, PIT BULL, Split
2. HELENA JURIŠIĆ, MORNAR
3. ----
3. ----
LK - Seniorke +70
R1032
30
3
ANA BAJIĆ (MORNAR)
55
0
NATALIJA SIMAC (MEGA.C.)
Medalists
1. ANA BAJIĆ, MORNAR
2. NATALIJA SIMAC, MEGA CENTAR
3. ----
3. ----