kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
HRVATSKO PRVENSTVO LK (J,S), LC (KS)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area A
Area R1
Area R2
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LK - Juniori -57
LK - Juniori -60
LK - Juniori -67
LK - Juniori -71
LK - Juniori -75
LK - Juniori -81
LK - Juniori -86
LK - Juniori -91
LK - Juniori +91
LK - Juniorke -60
LK - Juniorke -65
LK - Juniorke +70
LK - Seniorke -52
LK - Seniorke -56
LK - Seniorke -60
LK - Seniorke -70
LK - Seniorke +70
LK - Juniori -57
R1011
71
3
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
74
0
SANDI PIALIĆ (ROVINJ)
132
VJEKOSLAV BARIŠIĆ (ARMUS)
R1033
71
0
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
132
3
VJEKOSLAV BARIŠIĆ (ARMUS)
Medalists
1. VJEKOSLAV BARIŠIĆ, ARMUS
2. DINO SUDIĆ, DALMACIJA
3. SANDI PIALIĆ, BUDOKAI
3. ----
LK - Juniori -60
R1012
109
2
SKROZA MATEO (PKREŠ4)
169
1
ERDAL ŠEHALJI (ZELG)
84
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
R1034
109
0
SKROZA MATEO (PKREŠ4)
84
3
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
Medalists
1. ROKO DOŽDOR, PIT BULL, Split
2. SKROZA MATEO, PETAR KREŠIMIR IV.
3. ERDAL ŠEHALJI, TROJAN ISTRA
3. ----
LK - Juniori -67
R1001
167
0
ANDREJ KEDVEŠ (SPARTAN)
118
0
IVAN ANIĆ (SVKRSVN)
185
ERIK SLOKOVIĆ (MINOTAU)
45
JOZO STUPALO (MORNAR)
116
BESMIR HELSHANI (MEGA.C.)
R1018
118
0
IVAN ANIĆ (SVKRSVN)
185
0
ERIK SLOKOVIĆ (MINOTAU)
R1019
45
3
JOZO STUPALO (MORNAR)
116
0
BESMIR HELSHANI (MEGA.C.)
R1040
118
0
IVAN ANIĆ (SVKRSVN)
45
3
JOZO STUPALO (MORNAR)
Medalists
1. JOZO STUPALO, MORNAR
2. IVAN ANIĆ, SVETI KRŠEVAN
3. BESMIR HELSHANI, MEGA CENTAR
3. ERIK SLOKOVIĆ, MINOTAUR
LK - Juniori -71
76
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
R1002
39
2
LUKA ČAČIĆ (KING)
46
1
LEO ODAK (MORNAR)
R1003
77
0
DANIJEL GUĆ (PITBUL)
28
3
IVAN LETICA (DALMATI)
R1004
174
0
MATIJA BRKLJAČIĆ (ZELG)
73
3
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
R1020
76
0
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
39
0
LUKA ČAČIĆ (KING)
R1021
28
3
IVAN LETICA (DALMATI)
73
0
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
R1041
76
0
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
28
3
IVAN LETICA (DALMATI)
Medalists
1. IVAN LETICA, DALMATINO
2. BRUNO NINČEVIĆ, PIT BULL, Split
3. ERIK MIŠAN, BUDOKAI
3. LUKA ČAČIĆ, KING
LK - Juniori -75
R1005
41
3
VITO GLAVIČIĆ (KING)
67
0
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R1006
125
3
DOMINIK FRKOVIĆ (OFC)
115
0
JOSIP PALADA (TROGIR)
R1007
40
3
MARKO DORIĆ (KING)
120
0
LOVRO ŠARIĆ (SPARTAN)
R1008
97
3
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
81
0
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
R1022
41
1
VITO GLAVIČIĆ (KING)
125
2
DOMINIK FRKOVIĆ (OFC)
R1023
40
3
MARKO DORIĆ (KING)
97
0
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
R1042
125
0
DOMINIK FRKOVIĆ (OFC)
40
0
MARKO DORIĆ (KING)
Medalists
1. MARKO DORIĆ, KING
2. DOMINIK FRKOVIĆ, OFC
3. IVAN NOVOSEL, IVANIĆ GRAD
3. VITO GLAVIČIĆ, KING
LK - Juniori -81
R1009
110
3
TOMISLAV BOGDANOVIC (PKREŠ4)
87
0
URIM DOROCI (PITBUL)
25
LUCIJANO RADIĆ (AMENO)
153
MIŠO FRANCETIĆ (LEONGYM)
59
PERO MARIĆ (BUSHIDO)
R1024
110
3
TOMISLAV BOGDANOVIC (PKREŠ4)
25
0
LUCIJANO RADIĆ (AMENO)
R1025
153
3
MIŠO FRANCETIĆ (LEONGYM)
59
0
PERO MARIĆ (BUSHIDO)
R1043
110
0
TOMISLAV BOGDANOVIC (PKREŠ4)
153
3
MIŠO FRANCETIĆ (LEONGYM)
Medalists
1. MIŠO FRANCETIĆ, LEON GYM
2. TOMISLAV BOGDANOVIC, PETAR KREŠIMIR IV.
3. PERO MARIĆ, BUSHIDO
3. LUCIJANO RADIĆ, AMENO
LK - Juniori -86
49
MARKO MILUN (MORNAR)
R1013
104
3
ANTO ŠIRIĆ (ŠK)
181
0
IVO HARAMBAŠIĆ (HUS-OS)
R1035
49
0
MARKO MILUN (MORNAR)
104
3
ANTO ŠIRIĆ (ŠK)
Medalists
1. ANTO ŠIRIĆ, ŠKORPION
2. MARKO MILUN, MORNAR
3. IVO HARAMBAŠIĆ, HUS
3. ----
LK - Juniori -91
R1014
182
0
MATEJ PAVLOVIĆ (HUS-OS)
99
3
MIHOVIL ŽDERIĆ (PITBUL)
95
MARKO ŠARAC (TGRBROD)
R1036
99
0
MIHOVIL ŽDERIĆ (PITBUL)
95
3
MARKO ŠARAC (TGRBROD)
Medalists
1. MARKO ŠARAC, TIGAR BROD
2. MIHOVIL ŽDERIĆ, PIT BULL, Split
3. MATEJ PAVLOVIĆ, HUS
3. ----
LK - Juniori +91
R1028
44
0
HRVOJE UJEVIĆ (MORNAR)
37
0
DOMINIK IVIČ (KING)
Medalists
1. HRVOJE UJEVIĆ, MORNAR
2. DOMINIK IVIČ, KING
3. ----
3. ----
LK - Juniorke -60
R1015
29
3
KARMELA MAKELJA (DALMATI)
133
0
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
141
MARIS PAVIČEVIĆ (LIBERTA)
R1037
29
3
KARMELA MAKELJA (DALMATI)
141
0
MARIS PAVIČEVIĆ (LIBERTA)
Medalists
1. KARMELA MAKELJA, DALMATINO
2. MARIS PAVIČEVIĆ, LIBERTAS
3. ANAMARIJA ČVRK, KUTINA
3. ----
LK - Juniorke -65
R1029
201
1
EMA VATA (PITBZG)
179
2
DEA PREDRIJEVAC (HUS-OS)
Medalists
1. DEA PREDRIJEVAC, HUS
2. EMA VATA, PIT BULL, Zagreb
3. ----
3. ----
LK - Juniorke +70
R1016
196
0
DORIS LUČINGER (SV. DUH)
79
3
LUCIJA BILOBRK (PITBUL)
117
HELA ČUŽIĆ (SVKRSVN)
R1038
79
1
LUCIJA BILOBRK (PITBUL)
117
2
HELA ČUŽIĆ (SVKRSVN)
Medalists
1. HELA ČUŽIĆ, SVETI KRŠEVAN
2. LUCIJA BILOBRK, PIT BULL, Split
3. DORIS LUČINGER, SVETI DUH
3. ----
LK - Seniorke -52
R1017
96
3
ANA FILIPOVIĆ (IVNCG)
66
0
ANITA ČENAN (SV. DUH)
91
ŽELJANA PITEŠA (PITBUL)
R1039
96
0
ANA FILIPOVIĆ (IVNCG)
91
3
ŽELJANA PITEŠA (PITBUL)
Medalists
1. ŽELJANA PITEŠA, PIT BULL, Split
2. ANA FILIPOVIĆ, IVANIĆ GRAD
3. ANITA ČENAN, SVETI DUH
3. ----
LK - Seniorke -56
R1010
64
1
LUCIJA REGVAT (ZG)
154
2
MONIKA BABIĆ (LEONGYM)
68
KATARINA BENČINA (SV. DUH)
53
ANTONELA BEGONJA-ORLIC (PRETORI)
147
IVONA LUČIĆ (SV. DUH)
R1026
154
3
MONIKA BABIĆ (LEONGYM)
68
0
KATARINA BENČINA (SV. DUH)
R1027
53
3
ANTONELA BEGONJA-ORLIC (PRETORI)
147
0
IVONA LUČIĆ (SV. DUH)
R1044
154
3
MONIKA BABIĆ (LEONGYM)
53
0
ANTONELA BEGONJA-ORLIC (PRETORI)
Medalists
1. MONIKA BABIĆ, LEON GYM
2. ANTONELA BEGONJA-ORLIC, PRETORIAN
3. KATARINA BENČINA, SVETI DUH
3. IVONA LUČIĆ, SVETI DUH
LK - Seniorke -60
R1030
101
0
MARIJA MALENICA (PITBUL)
177
0
MARIJA BODAČ (PITBUL)
Medalists
1. MARIJA MALENICA, PIT BULL, Split
2. MARIJA BODAČ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
LK - Seniorke -70
R1031
31
1
HELENA JURIŠIĆ (MORNAR)
90
2
NIVES RADIĆ (PITBUL)
Medalists
1. NIVES RADIĆ, PIT BULL, Split
2. HELENA JURIŠIĆ, MORNAR
3. ----
3. ----
LK - Seniorke +70
R1032
30
3
ANA BAJIĆ (MORNAR)
55
0
NATALIJA SIMAC (MEGA.C.)
Medalists
1. ANA BAJIĆ, MORNAR
2. NATALIJA SIMAC, MEGA CENTAR
3. ----
3. ----