kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
HRVATSKO PRVENSTVO K-1 (J,S), LC (J), PF (SKAD,S)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARGENTIN STYLE
ARMUS
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CROATIA
DRAGA
FUTURA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KNEZ
KRAPINA
KUTINA
KVARNER
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEON GYM
MALINSKA
MAWASHI
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
OFC
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TNT
TROGIR
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Stariji kadeti -47
PF - Seniori -69
PF - Seniori -79
PF - Seniori -84
LC - Juniori -57
LC - Juniori -79
PF - Stariji kadeti -47
2005
284
0
PATRIK LICUL (FUTURA)
278
6
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
166
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
2007
69
0
LOREN DOMBA (LAV)
280
0
MARKO BIŠKIĆ (SUŠAK)
173
ANTONIO JURMAN (PLANET)
2008
278
6
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
166
8
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
2009
280
9
MARKO BIŠKIĆ (SUŠAK)
173
14
ANTONIO JURMAN (PLANET)
2011
166
3
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
173
1
ANTONIO JURMAN (PLANET)
Medalists
1. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
2. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
3. DOREN MARKO MANTILLA, SUŠAK
3. MARKO BIŠKIĆ, SUŠAK
PF - Seniori -69
2050
63
7
VANJA REHAK (ZG)
81
15
MARKO STOJANOVIĆ (SUŠAK)
2051
171
18
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
144
12
THOMAS MATIĆ (MAWASHI)
2054
81
9
MARKO STOJANOVIĆ (SUŠAK)
171
10
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
Medalists
1. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
2. MARKO STOJANOVIĆ, SUŠAK
3. THOMAS MATIĆ, MAWASHI
3. VANJA REHAK, ZAGREB
PF - Seniori -79
2055
168
0
LEONARDO TOPČAGIĆ (BUDOL)
246
0
GORDAN BAKŠIĆ (JASTREB)
255
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
2057
246
21
GORDAN BAKŠIĆ (JASTREB)
255
20
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
Medalists
1. GORDAN BAKŠIĆ, JASTREB
2. SIMJON TOMLJENOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. LEONARDO TOPČAGIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Seniori -84
2058
154
0
TIBOR ILEŠ (SUŠAK)
170
0
IVAN AUGUSTINOVIĆ (BUDOL)
262
BRUNO SERDAREVIĆ (VELEBIT)
2060
154
24
TIBOR ILEŠ (SUŠAK)
262
17
BRUNO SERDAREVIĆ (VELEBIT)
Medalists
1. TIBOR ILEŠ, SUŠAK
2. BRUNO SERDAREVIĆ, VELEBIT
3. IVAN AUGUSTINOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
LC - Juniori -57
1001
167
0
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
33
0
MATEJ TURAK (SUŠAK)
1002
42
0
ADAM HERCOG (SUŠAK)
77
3
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
1004
33
1
MATEJ TURAK (SUŠAK)
77
2
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
Medalists
1. PATRIK ČAUŠ, IVANIĆ GRAD
2. MATEJ TURAK, SUŠAK
3. ADAM HERCOG, SUŠAK
3. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
LC - Juniori -79
1022
169
3
LEONARDO TOPČAGIĆ (BUDOL)
57
0
JOSIP PLANINC (ŠK)
1024
13
3
DAVOR ĐEREK (SUŠAK)
277
0
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
1025
19
3
KRISTIAN BENEDETTI (SUŠAK)
306
0
JOSIP PALADA (TROGIR)
287
DUJE SIRIC (KVARNER)
1026
169
2
LEONARDO TOPČAGIĆ (BUDOL)
13
1
DAVOR ĐEREK (SUŠAK)
1027
19
3
KRISTIAN BENEDETTI (SUŠAK)
287
0
DUJE SIRIC (KVARNER)
1029
169
1
LEONARDO TOPČAGIĆ (BUDOL)
19
2
KRISTIAN BENEDETTI (SUŠAK)
Medalists
1. KRISTIAN BENEDETTI, SUŠAK
2. LEONARDO TOPČAGIĆ, BUDOKAI LABIN
3. DUJE SIRIC, KVARNER
3. DAVOR ĐEREK, SUŠAK