Point fighting (103)
PF - Stariji kadeti -42
|
- 1. ALVIN GLAVIĆ - PLANET SPORT
|
|
- 2. DINO ŠEPEROVIĆ - PLANET SPORT
|
|
- 3. LEON BENEDETTI - SUŠAK
|
|
- 4. MARTIN MAJSEC - BTI
|
|
- 5. PERO JELAVIČ - MAWASHI
|
|
- 6. TONI VUKOVIĆ - TIGAR, Slunj
|
PF - Stariji kadeti -47
|
- 1. ANTONIO JURMAN - PLANET SPORT
|
|
- 2. DOREN MARKO MANTILLA - SUŠAK
|
|
- 3. FILIP GRBIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 4. LOREN DOMBA - LAV, Pula
|
|
- 5. MARKO BIŠKIĆ - SUŠAK
|
|
- 6. PATRIK LICUL - FUTURA
|
PF - Stariji kadeti -52
|
- 1. ADRIAN BARIĆ - SUŠAK
|
|
- 2. ANDREAS HLAD - TIGAR, Karlovac
|
|
- 3. ANDRO PUHARIĆ - MAWASHI
|
|
- 4. FRAN CINDRIĆ - TIGAR, Slunj
|
|
- 5. FRAN PEČEK - KUTINA
|
|
- 6. LUKAS JURAŠIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 7. MAURO-ANTONIO SRIĆA - SUŠAK
|
|
- 8. PATRIK FERENČIĆ - ZMAJ
|
PF - Stariji kadeti -57
|
- 1. DINO BUTERIN - VELEBIT
|
|
- 2. DINO TREŠNJIĆ - FUTURA
|
|
- 3. LEOPOLD KATALINIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 4. LUKA TOMLJANOVIĆ - SUŠAK
|
|
- 5. TOMISLAV KATUŠIĆ - SUŠAK
|
PF - Stariji kadeti -63
|
- 1. MARKO DŽIN - PLANET SPORT
|
|
- 2. ROKO ORLOVIĆ - SUŠAK
|
PF - Stariji kadeti -69
|
- 1. MARIN GALESIC - PRETORIAN
|
|
- 2. ROKO VULETA - DRAGA
|
PF - Stariji kadeti +69
|
- 1. DUJE IVAS - HBD
|
|
- 2. MARKO DERDIĆ - JASTREB
|
|
- 3. TINO PARAVIĆ - DRAGA
|
|
- 4. ŽARKO PEDISIĆ - PRETORIAN
|
PF - Starije kadetkinje -42
|
- 1. DIANA HALEPOVIĆ - DRAGA
|
|
- 2. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ - BTI
|
|
- 3. IVA VUKOŠIĆ - TIGAR, Slunj
|
|
- 4. JANA KALFIĆ - LAV, Pula
|
|
- 5. LARA IVEZIĆ - SUŠAK
|
|
- 6. NIKA CERANIĆ - SUŠAK
|
PF - Starije kadetkinje -46
|
- 1. ELA ŠULENTA - MAWASHI
|
|
- 2. MARA VICELJA - SUŠAK
|
|
- 3. SARA PEŠUT - SUŠAK
|
PF - Starije kadetkinje -50
|
- 1. BRIGITA BEDI - DRAGA
|
|
- 2. ELA ZNAOR - MALINSKA
|
|
- 3. EMMA LINIĆ - SUŠAK
|
|
- 4. IVANA MIŠKOVIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 5. LORENA POŽEGA - TIGAR, Slunj
|
|
- 6. LUCIJA VODAS - IVANIĆ GRAD
|
PF - Starije kadetkinje -55
|
- 1. ANA-PAULINA MILARDOVIĆ - SUŠAK
|
|
- 2. KARIN KARIKO - PLANET SPORT
|
|
- 3. LORENA JURIŠIĆ - SUŠAK
|
|
- 4. MATEA MILIŠA - SUŠAK
|
|
- 5. NINA NOVAKOVIĆ - HBD
|
|
- 6. PAULA BRAOVAC - MAWASHI
|
PF - Starije kadetkinje -60
|
- 1. KORINA ZUGAN - PLANET SPORT
|
|
- 2. LUCIJA BAKALAR - TIGAR, Slunj
|
PF - Starije kadetkinje -65
|
- 1. ANDREA DAMJANOVIĆ - SUŠAK
|
|
- 2. VERONIKA GRGINČIĆ - DRAGA
|
PF - Starije kadetkinje +65
|
- 1. ANA PALADA - TROGIR
|
|
- 2. GORANA DJURIĆ - SUŠAK
|
|
- 3. NINA JELIĆ - SUŠAK
|
|
- 4. SARA VUKUŠIĆ - DRAGA
|
PF - Seniori -57
PF - Seniori -63
|
- 1. ERVIN KARAMAN - PLANET SPORT
|
|
- 2. MIHAEL JAVOROVIĆ - TIGAR, Karlovac
|
PF - Seniori -69
|
- 1. MARINO FARAGUNA - BUDOKAI LABIN
|
|
- 2. MARKO STOJANOVIĆ - SUŠAK
|
|
- 3. THOMAS MATIĆ - MAWASHI
|
|
- 4. VANJA REHAK - ZAGREB
|
PF - Seniori -74
|
- 1. DINO BOŽIČEVIĆ - SUŠAK
|
|
- 2. MIHAEL PAVLAKOVIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 3. ROKO ŠARE - VELEBIT
|
|
- 4. TONI KURSAR - HBD
|
PF - Seniori -79
|
- 1. GORDAN BAKŠIĆ - JASTREB
|
|
- 2. LEONARDO TOPČAGIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 3. SIMJON TOMLJENOVIĆ - TIGAR, Slunj
|
PF - Seniori -84
|
- 1. BRUNO SERDAREVIĆ - VELEBIT
|
|
- 2. IVAN AUGUSTINOVIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 3. TIBOR ILEŠ - SUŠAK
|
PF - Seniori -89
|
- 1. JURE DRLJE - MAWASHI
|
|
- 2. MARIN LOVRIĆ - IVANIĆ GRAD
|
PF - Seniori -94
PF - Seniori +94
|
- 1. MARKO FILIPOVIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 2. MATKO ŽIVČIĆ - TIGAR, Karlovac
|
PF - Seniorke -50
PF - Seniorke -55
|
- 1. KARLA BOBANOVIĆ - POLAČA
|
|
- 2. KRISTINA RAVLIĆ - MAWASHI
|
|
- 3. LARA DESPOT - TIGAR, Karlovac
|
|
- 4. NIKOLINA POŽEGA - TIGAR, Slunj
|
|
- 5. PETRA LONČAR - ZAGREB
|
|
- 6. TEA ŠUMIĆ - HBD
|
PF - Seniorke -60
|
- 1. ANA ALABER - LAV, Pula
|
|
- 2. DIANA TANUSHAJ - LAV, Medulin
|
|
- 3. KATA ŠARE - VELEBIT
|
|
- 4. LARISA SAČIĆ - LAV, Pula
|
|
- 5. LUCIJA POLOVINA - TIGAR, Karlovac
|
PF - Seniorke -65
|
- 1. ANĐELA STANIĆ - MAWASHI
|
|
- 2. ELVIRA KADIĆ - LAV, Pula
|
|
- 3. EVITA-LARA BRKIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 4. KARMEN GALAC - VELEBIT
|
|
- 5. KRISTINA PETKOVIĆ - HBD
|
|
- 6. MAJA PAVLOVIĆ - LAV, Pula
|
PF - Seniorke -70
|
- 1. ELA FILIPOVIĆ - MORNAR
|
|
- 2. VEDRANA HALINČIĆ - JASTREB
|
PF - Seniorke +70
|
- 1. ANA ZNAOR - SUŠAK
|
|
- 2. NIKOLINA ČATLAK - MORNAR
|
Light contact (61)
LC - Juniori -57
|
- 1. ADAM HERCOG - SUŠAK
|
|
- 2. FILIP GRBIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 3. MATEJ TURAK - SUŠAK
|
|
- 4. PATRIK ČAUŠ - IVANIĆ GRAD
|
LC - Juniori -63
|
- 1. IVAN HORVAT - MLADOST
|
|
- 2. IVAN SOVEC - ZMAJ
|
|
- 3. JOSIP ROŽIĆ - UNI RENT
|
|
- 4. KRISTIJAN KATUŠIĆ - SUŠAK
|
|
- 5. MARKO GAJIĆ - SUŠAK
|
|
- 6. MATEO ĐUDARIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 7. MIHAEL JAVOROVIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 8. TEO ČENDAK - SUŠAK
|
|
- 9. VITO KOŠAR - ŠKORPION
|
LC - Juniori -69
|
- 1. ANTE MATKOVIC - UNI RENT
|
|
- 2. DAVOR KAPOVIĆ - VELEBIT
|
|
- 3. KRISTIJAN PODVORAC - KUTINA
|
|
- 4. MARKO JELIĆ - SUŠAK
|
|
- 5. MARKO STOJANOVIĆ - SUŠAK
|
|
- 6. PETAR PREMUŽIĆ - JASTREB
|
|
- 7. VILIM UREMOVIĆ - JASTREB
|
LC - Juniori -74
|
- 1. ANTON LJUCOVIĆ - IVANIĆ GRAD
|
|
- 2. BORIS ORLOVIĆ - PRETORIAN
|
|
- 3. DINO BENEDETTI - SUŠAK
|
|
- 4. DOMAGOJ UREMOVIĆ - JASTREB
|
|
- 5. PETAR VOJNOVIĆ - ŠKORPION
|
|
- 6. ROKO ŠARE - VELEBIT
|
LC - Juniori -79
|
- 1. DAVOR ĐEREK - SUŠAK
|
|
- 2. DUJE SIRIC - KVARNER
|
|
- 3. JOSIP PALADA - TROGIR
|
|
- 4. JOSIP PLANINC - ŠKORPION
|
|
- 5. KRISTIAN BENEDETTI - SUŠAK
|
|
- 6. LEONARDO TOPČAGIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 7. ROKO ERSTIĆ - PRETORIAN
|
LC - Juniori -84
LC - Juniori -89
LC - Juniori -94
|
- 1. JURE DRLJE - MAWASHI
|
|
- 2. MARIN ORLOVIĆ - PRETORIAN
|
LC - Juniori +94
|
- 1. MARKO JAIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 2. MATKO ŽIVČIĆ - TIGAR, Karlovac
|
LC - Juniorke -50
|
- 1. GRACIA MARIĆ - KUTINA
|
|
- 2. MARA VICELJA - SUŠAK
|
LC - Juniorke -55
|
- 1. FANIKA HLUBOCKI - LAV, Medulin
|
|
- 2. KRISTINA RAVLIĆ - MAWASHI
|
|
- 3. LAURA PAŠIĆ - SUŠAK
|
|
- 4. LORENA JURIŠIĆ - SUŠAK
|
|
- 5. LUCIJA REGVAT - ZAGREB
|
|
- 6. MATEA MILIŠA - SUŠAK
|
|
- 7. MATEA PETOHLEB - PLANET SPORT
|
LC - Juniorke -60
|
- 1. DIANA MLADIĆ - ZMAJ
|
|
- 2. EVITA-LARA BRKIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 3. KORINA ZUGAN - PLANET SPORT
|
|
- 4. LEA BARKOVIĆ - SUŠAK
|
LC - Juniorke -65
|
- 1. ANĐELA STANIĆ - MAWASHI
|
|
- 2. IVA GALIĆ - PAUCI
|
|
- 3. KRISTINA PLANTAK - UNI RENT
|
|
- 4. NINA ORLOVIĆ - SUŠAK
|
LC - Juniorke -70
|
- 1. ELIZABETA CRNKOVIĆ - PLANET SPORT
|
|
- 2. KATARINA MIJAT - HBD
|
LC - Juniorke +70
|
- 1. ANA CESAREC - KRAPINA
|
|
- 2. ANITA ŠANTOR - BROD
|
|
- 3. KLARA ORLOVIĆ - SUŠAK
|
|
- 4. LUCIJA BILOBRK - PIT BULL, Split
|
|
- 5. MARA IKIĆ - DRAGA
|
K-1 Rules (114)
K1 - Juniori -51
K1 - Juniori -54
K1 - Juniori -57
|
- 1. FILIP DUMIĆ - TITAN GYM
|
|
- 2. VJEKOSLAV BARIŠIĆ - ARMUS
|
K1 - Juniori -60
|
- 1. ERDAL ŠEHALJI - TROJAN ISTRA
|
|
- 2. MUHAMET DESKAJ - PIT BULL, Split
|
|
- 3. NIKOLA JOSIPOVIĆ - ARMUS
|
|
- 4. SKROZA MATEO - PETAR KREŠIMIR IV.
|
K1 - Juniori -63,5
K1 - Juniori -67
|
- 1. ANDREJ KEDVEŠ - SPARTAN GYM
|
|
- 2. IVAN ANIĆ - SVETI KRŠEVAN
|
|
- 3. JOZO STUPALO - MORNAR
|
|
- 4. KARLO ANDRIŠEK - BUSHIDO
|
K1 - Juniori -71
|
- 1. BRUNO NINČEVIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 2. FRAN PAPIĆ - CROATIA
|
|
- 3. LEO ODAK - MORNAR
|
|
- 4. LUKA ČAČIĆ - KING
|
|
- 5. MATIJA BRKLJAČIĆ - TROJAN ISTRA
|
|
- 6. ROBERT ČAUŠEVIĆ - OFC
|
|
- 7. TOMISLAV NIKOLIC - ARGENTIN STYLE
|
K1 - Juniori -75
|
- 1. ANTONIO KRAJINOVIĆ - SVETI DUH
|
|
- 2. DANIJEL GUĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 3. DOMINIK FRKOVIĆ - OFC
|
|
- 4. IVAN NOVOSEL - IVANIĆ GRAD
|
|
- 5. JOSIP PALADA - TROGIR
|
|
- 6. LOVRO ŠARIĆ - SPARTAN GYM
|
|
- 7. MARKO DORIĆ - KING
|
|
- 8. STIPE LABROVIĆ - KNEZ
|
|
- 9. VITO GLAVIČIĆ - KING
|
K1 - Juniori -81
|
- 1. IVO HARAMBAŠIĆ - HUS
|
|
- 2. MIŠO FRANCETIĆ - LEON GYM
|
|
- 3. PERO MARIĆ - BUSHIDO
|
|
- 4. URIM DOROCI - PIT BULL, Split
|
K1 - Juniori -86
|
- 1. ANTO ŠIRIĆ - ŠKORPION
|
|
- 2. MARKO MILUN - MORNAR
|
K1 - Juniori -91
|
- 1. DOMINIK MARETIĆ - MORNAR
|
K1 - Juniori +91
|
- 1. ANTE KALINIC - ARGENTIN STYLE
|
|
- 2. DOMINIK IVIČ - KING
|
|
- 3. HRVOJE UJEVIĆ - MORNAR
|
|
- 4. IVAN ĐUKA - PAUCI
|
K1 - Juniorke -48
K1 - Juniorke -52
|
- 1. KRISTINA MARIJA LACKOVIĆ - TNT
|
K1 - Juniorke -56
K1 - Juniorke -60
|
- 1. ANAMARIJA SUHINA - TITAN GYM
|
|
- 2. DEA PREDRIJEVAC - HUS
|
K1 - Juniorke -65
|
- 1. PETRA DADIĆ - PIT BULL, Split
|
K1 - Juniorke -70
|
- 1. EMA VATA - PIT BULL, Zagreb
|
K1 - Juniorke +70
|
- 1. HELA ČUŽIĆ - SVETI KRŠEVAN
|
|
- 2. MAGDALENA STANIČIĆ - SPORT LIFE
|
K1 - Seniori -51
K1 - Seniori -54
|
- 1. ANTON PERISIN - ARGENTIN STYLE
|
|
- 2. VILSON DEMAJ - IVANIĆ GRAD
|
K1 - Seniori -57
|
- 1. FRANJO OPAČAK - TIGAR BROD
|
|
- 2. LUKA VRBANEC - LEON GYM
|
K1 - Seniori -60
|
- 1. AMEL DIZDAREVIĆ - KING
|
|
- 2. ROKO DOŽDOR - PIT BULL, Split
|
|
- 3. TOMISLAV VUĐAN - LEON GYM
|
K1 - Seniori -63,5
|
- 1. ANTE OPAČAK - KUTINA
|
|
- 2. ANTONIO NERALIĆ - PIT BULL, Zagreb
|
|
- 3. MARIN SLAVIĆ - OFC
|
|
- 4. MARIO PETEK - LEON GYM
|
|
- 5. MARKO BRKANIĆ - TITAN GYM
|
|
- 6. STJEPAN BRČIĆ - LEON GYM
|
K1 - Seniori -67
|
- 1. DARIO VUGDELIJA - TITAN GYM
|
|
- 2. IVAN VUKOVIĆ - BUSHIDO
|
|
- 3. MARIO KATIĆ - AMENO
|
|
- 4. SILVIJE KEBET - ŠKORPION
|
K1 - Seniori -71
|
- 1. ADAM BLAUHORN - ZAGREB
|
|
- 2. DARIO DAMJANOVIĆ - HUS
|
|
- 3. DOMINIK PERCAČ - LEON GYM
|
|
- 4. IVAN ZIDAR - SVETI DUH
|
|
- 5. LEON PALJUŠIĆ - MORNAR
|
|
- 6. LUKA TOMIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 7. PETAR ŠARAC - TIGAR BROD
|
|
- 8. STJEPAN ZAJEC - SVETI DUH
|
K1 - Seniori -75
|
- 1. GAJ ĆOSIĆ - SVETI DUH
|
|
- 2. HRVOJE MESEK - ARMUS
|
|
- 3. IVAN STRINIĆ - UNI RENT
|
|
- 4. LUKA VUKAS - LEON GYM
|
|
- 5. MARIN JELIĆ - TIGAR BROD
|
|
- 6. TIHOMIR VRANJIĆ - IVANIĆ GRAD
|
|
- 7. VLATKO ŽAJA - MORNAR
|
K1 - Seniori -81
|
- 1. ALBAN MORINA - CROATIA
|
|
- 2. ANTE BURUM - OFC
|
|
- 3. ANTUN VRUĆINA - SVETI DUH
|
|
- 4. FILIP GRGURIĆ - KING
|
|
- 5. KRISTIJAN SLAČEK - TNT
|
|
- 6. LUKA JAMAN - SPARTAN GYM
|
|
- 7. MARKO ČIZMIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 8. MATIJA MAĐERIĆ - ARMUS
|
|
- 9. PETAR JAMAN - SPARTAN GYM
|
K1 - Seniori -86
|
- 1. BERNARDO STANIČIĆ - SPORT LIFE
|
|
- 2. IVAN ČUKLIN - PIT BULL, Split
|
|
- 3. LEO PAVIČIĆ - CROATIA
|
|
- 4. MARIO DUJMOVIĆ - HUS
|
|
- 5. MARKO ANĐELIĆ - TNT
|
|
- 6. MARKO MARTINJAK - SPARTAN GYM
|
|
- 7. PETAR TABAK - TNT
|
|
- 8. TONI MIKELIĆ - TROJAN
|
K1 - Seniori -91
|
- 1. ANDRIJA LEKIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 2. NINO TOLIC - LEON GYM
|
|
- 3. TONI ĆATIPOVIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 4. ZVONIMIR ČOTRA - HUS
|
K1 - Seniori +91
|
- 1. ANTE VERUNICA - KING
|
|
- 2. ROMANO AHMETAGIĆ - CROATIA
|
|
- 3. SENAD RAMAKIĆ - KING
|
|
- 4. TONI MILANOVIC - PIT BULL, Split
|
K1 - Seniorke -48
|
- 1. ŽELJANA PITEŠA - PIT BULL, Split
|
K1 - Seniorke -52
K1 - Seniorke -56
|
- 1. ANA FILIPOVIĆ - IVANIĆ GRAD
|
|
- 2. ANTONELA BEGONJA-ORLIC - PRETORIAN
|
|
- 3. IVONA LUČIĆ - SVETI DUH
|
|
- 4. KATARINA BENČINA - SVETI DUH
|
K1 - Seniorke -60
|
- 1. DRAGANA RESANOVIĆ - SVETI DUH
|
|
- 2. KATARINA BAČIĆ - PIT BULL, Zagreb
|
|
- 3. MONIKA BABIĆ - LEON GYM
|
K1 - Seniorke -65
|
- 1. MAJA BRITVIĆ - TROJAN ISTRA
|
|
- 2. MARGARETA ANDRIŠEK - BUSHIDO
|
|
- 3. TENA LONČARIĆ - SPARTAN GYM
|
K1 - Seniorke -70
|
- 1. HELENA JURIŠIĆ - MORNAR
|
K1 - Seniorke +70
|
- 1. ANA BAJIĆ - MORNAR
|
|
|