kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
HRVATSKO PRVENSTVO K-1 (J,S), LC (J), PF (SKAD,S)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area RING 1
Area RING 2
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
K1 - Juniori -57
K1 - Juniori -60
K1 - Juniori -67
K1 - Juniori -71
K1 - Juniori -75
K1 - Juniori -81
K1 - Juniori -86
K1 - Juniori +91
K1 - Juniorke -60
K1 - Juniorke +70
K1 - Seniorke -56
K1 - Seniorke -60
K1 - Seniorke -65
K1 - Juniori -57
RING 1025
241
3
FILIP DUMIĆ (TITAN)
95
0
VJEKOSLAV BARIŠIĆ (ARMUS)
Medalists
1. FILIP DUMIĆ, TITAN GYM
2. VJEKOSLAV BARIŠIĆ, ARMUS
3. ----
3. ----
K1 - Juniori -60
RING 1009
98
0
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
135
3
MUHAMET DESKAJ (PITBUL)
RING 1010
271
3
SKROZA MATEO (PKREŠ4)
125
0
ERDAL ŠEHALJI (ZELG)
RING 1029
135
3
MUHAMET DESKAJ (PITBUL)
271
0
SKROZA MATEO (PKREŠ4)
Medalists
1. MUHAMET DESKAJ, PIT BULL, Split
2. SKROZA MATEO, PETAR KREŠIMIR IV.
3. NIKOLA JOSIPOVIĆ, ARMUS
3. ERDAL ŠEHALJI, TROJAN ISTRA
K1 - Juniori -67
RING 1011
200
0
JOZO STUPALO (MORNAR)
274
3
ANDREJ KEDVEŠ (SPARTAN)
RING 1012
286
0
IVAN ANIĆ (SVKRSVN)
191
3
KARLO ANDRIŠEK (BUSHIDO)
RING 1030
274
3
ANDREJ KEDVEŠ (SPARTAN)
191
0
KARLO ANDRIŠEK (BUSHIDO)
Medalists
1. ANDREJ KEDVEŠ, SPARTAN GYM
2. KARLO ANDRIŠEK, BUSHIDO
3. JOZO STUPALO, MORNAR
3. IVAN ANIĆ, SVETI KRŠEVAN
K1 - Juniori -71
RING 1002
201
0
LEO ODAK (MORNAR)
127
3
MATIJA BRKLJAČIĆ (ZELG)
RING 1003
160
3
LUKA ČAČIĆ (KING)
112
0
TOMISLAV NIKOLIC (AS)
RING 1004
230
0
FRAN PAPIĆ (CRO)
308
0
ROBERT ČAUŠEVIĆ (OFC)
139
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
RING 1021
127
0
MATIJA BRKLJAČIĆ (ZELG)
160
3
LUKA ČAČIĆ (KING)
RING 1022
230
0
FRAN PAPIĆ (CRO)
139
3
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
RING 1036
160
0
LUKA ČAČIĆ (KING)
139
3
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
Medalists
1. BRUNO NINČEVIĆ, PIT BULL, Split
2. LUKA ČAČIĆ, KING
3. FRAN PAPIĆ, CROATIA
3. MATIJA BRKLJAČIĆ, TROJAN ISTRA
K1 - Juniori -75
RING 1001
307
0
JOSIP PALADA (TROGIR)
158
3
MARKO DORIĆ (KING)
85
LOVRO ŠARIĆ (SPARTAN)
113
DOMINIK FRKOVIĆ (OFC)
163
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
159
VITO GLAVIČIĆ (KING)
76
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
296
STIPE LABROVIĆ (KBKSINJ)
141
DANIJEL GUĆ (PITBUL)
RING 1008
158
3
MARKO DORIĆ (KING)
85
0
LOVRO ŠARIĆ (SPARTAN)
RING 1006
113
0
DOMINIK FRKOVIĆ (OFC)
163
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
RING 1007
159
0
VITO GLAVIČIĆ (KING)
76
3
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
RING 1005
296
0
STIPE LABROVIĆ (KBKSINJ)
141
3
DANIJEL GUĆ (PITBUL)
RING 1023
158
3
MARKO DORIĆ (KING)
163
0
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
RING 1024
76
0
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
141
3
DANIJEL GUĆ (PITBUL)
RING 1037
158
3
MARKO DORIĆ (KING)
141
0
DANIJEL GUĆ (PITBUL)
Medalists
1. MARKO DORIĆ, KING
2. DANIJEL GUĆ, PIT BULL, Split
3. ANTONIO KRAJINOVIĆ, SVETI DUH
3. IVAN NOVOSEL, IVANIĆ GRAD
K1 - Juniori -81
RING 1013
143
0
URIM DOROCI (PITBUL)
225
3
MIŠO FRANCETIĆ (LEONGYM)
RING 1014
193
0
PERO MARIĆ (BUSHIDO)
106
3
IVO HARAMBAŠIĆ (HUS-OS)
RING 1031
225
3
MIŠO FRANCETIĆ (LEONGYM)
106
0
IVO HARAMBAŠIĆ (HUS-OS)
Medalists
1. MIŠO FRANCETIĆ, LEON GYM
2. IVO HARAMBAŠIĆ, HUS
3. URIM DOROCI, PIT BULL, Split
3. PERO MARIĆ, BUSHIDO
K1 - Juniori -86
RING 1026
91
0
ANTO ŠIRIĆ (ŠK)
203
3
MARKO MILUN (MORNAR)
Medalists
1. MARKO MILUN, MORNAR
2. ANTO ŠIRIĆ, ŠKORPION
3. ----
3. ----
K1 - Juniori +91
RING 1015
155
0
DOMINIK IVIČ (KING)
183
3
IVAN ĐUKA (PAUCI)
RING 1016
199
3
HRVOJE UJEVIĆ (MORNAR)
110
0
ANTE KALINIC (AS)
RING 1032
183
0
IVAN ĐUKA (PAUCI)
199
3
HRVOJE UJEVIĆ (MORNAR)
Medalists
1. HRVOJE UJEVIĆ, MORNAR
2. IVAN ĐUKA, PAUCI
3. ANTE KALINIC, ARGENTIN STYLE
3. DOMINIK IVIČ, KING
K1 - Juniorke -60
RING 1027
105
2
DEA PREDRIJEVAC (HUS-OS)
237
1
ANAMARIJA SUHINA (TITAN)
Medalists
1. DEA PREDRIJEVAC, HUS
2. ANAMARIJA SUHINA, TITAN GYM
3. ----
3. ----
K1 - Juniorke +70
RING 1028
74
3
HELA ČUŽIĆ (SVKRSVN)
210
0
MAGDALENA STANIČIĆ (SPORT L)
Medalists
1. HELA ČUŽIĆ, SVETI KRŠEVAN
2. MAGDALENA STANIČIĆ, SPORT LIFE
3. ----
3. ----
K1 - Seniorke -56
RING 1017
100
3
ANTONELA BEGONJA-ORLIC (PRETORI)
117
0
IVONA LUČIĆ (SV. DUH)
RING 1018
315
3
ANA FILIPOVIĆ (IVNCG)
162
0
KATARINA BENČINA (SV. DUH)
RING 1033
100
1
ANTONELA BEGONJA-ORLIC (PRETORI)
315
2
ANA FILIPOVIĆ (IVNCG)
Medalists
1. ANA FILIPOVIĆ, IVANIĆ GRAD
2. ANTONELA BEGONJA-ORLIC, PRETORIAN
3. KATARINA BENČINA, SVETI DUH
3. IVONA LUČIĆ, SVETI DUH
K1 - Seniorke -60
RING 1019
313
0
KATARINA BAČIĆ (PITBZG)
224
3
MONIKA BABIĆ (LEONGYM)
118
DRAGANA RESANOVIĆ (SV. DUH)
RING 1034
224
3
MONIKA BABIĆ (LEONGYM)
118
0
DRAGANA RESANOVIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. MONIKA BABIĆ, LEON GYM
2. DRAGANA RESANOVIĆ, SVETI DUH
3. KATARINA BAČIĆ, PIT BULL, Zagreb
3. ----
K1 - Seniorke -65
RING 1020
194
3
MARGARETA ANDRIŠEK (BUSHIDO)
126
0
MAJA BRITVIĆ (ZELG)
89
TENA LONČARIĆ (SPARTAN)
RING 1035
194
0
MARGARETA ANDRIŠEK (BUSHIDO)
89
3
TENA LONČARIĆ (SPARTAN)
Medalists
1. TENA LONČARIĆ, SPARTAN GYM
2. MARGARETA ANDRIŠEK, BUSHIDO
3. MAJA BRITVIĆ, TROJAN ISTRA
3. ----