kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Croatia Open 2017.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys begginers
PF - Girls begginers
PF - Boys
PF - Girls
PF - Y. cadets begginers (male)
PF - Y. cadets begginers (female)
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
LC - O. cadets begginers (male)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - O. cadets begginers (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
FC - Juniors (male)
FC - Juniors (female)
FC - Seniors (male)
LK - Juniors (male)
LK - Juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
KL - Older cadets (male)
KL - O. cadets begginers (male)
KL - O. cadets begginers (female)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LK - Juniors (male) -54
LK - Juniors (male) -57
LK - Juniors (male) -60
LK - Juniors (male) -63,5
LK - Juniors (male) -67
LK - Juniors (male) -71
LK - Juniors (male) -75
LK - Juniors (male) -81
LK - Juniors (male) -86
LK - Juniors (male) -91
LK - Juniors (male) -54
R015
347
0
LUKA MIKLEČIĆ (DUBRAVA)
471
3
MARIO LONČAR (MAWASHI)
624
ILIR DESKAJ (PITBUL)
R052
471
0
MARIO LONČAR (MAWASHI)
624
3
ILIR DESKAJ (PITBUL)
Medalists
1. ILIR DESKAJ, PIT BULL, Split
2. MARIO LONČAR, MAWASHI
3. LUKA MIKLEČIĆ, DUBRAVA
3. ----
LK - Juniors (male) -57
R041
493
3
PERŠOLJA JANEZ (KTB KK)
438
0
ANTE TOMIĆ (AMENO)
Medalists
1. PERŠOLJA JANEZ, KTB Krško
2. ANTE TOMIĆ, AMENO
3. ----
3. ----
LK - Juniors (male) -60
R042
693
3
IVAN VRSALOVIĆ (MORNAR)
496
0
NIK ARNŠEK (KTB KK)
Medalists
1. IVAN VRSALOVIĆ, MORNAR
2. NIK ARNŠEK, KTB Krško
3. ----
3. ----
LK - Juniors (male) -63,5
R016
593
0
MARINO BOŠNJAK (DRAGA)
694
3
KARLO KOPIC (MORNAR)
371
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
R053
694
0
KARLO KOPIC (MORNAR)
371
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. BORNA BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. KARLO KOPIC, MORNAR
3. MARINO BOŠNJAK, DRAGA
3. ----
LK - Juniors (male) -67
R017
437
0
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
477
3
PATRIK BUZA (2010971)
R018
648
0
VEDRAN LUNIĆ (PITBUL)
17
3
PATRIK SEČEN (SAMOBOR)
R054
477
3
PATRIK BUZA (2010971)
17
0
PATRIK SEČEN (SAMOBOR)
Medalists
1. PATRIK BUZA, KBK"NIŠ"
2. PATRIK SEČEN, TNT
3. MARKO BAKOVIĆ, AMENO
3. VEDRAN LUNIĆ, PIT BULL, Split
LK - Juniors (male) -71
R002
439
0
IVAN POBRIĆ (AMENO)
625
3
IVAN ZORO (PITBUL)
R003
195
0
VIKTOR GOJAN (SPARTAN)
626
3
ŠIMUN BUOTIĆ (PITBUL)
R004
613
3
LEO BRČINA (DUGIRAT)
643
0
ANTONIO PALIC (PITBUL)
428
ERIK BUZA (2010971)
R030
625
3
IVAN ZORO (PITBUL)
626
0
ŠIMUN BUOTIĆ (PITBUL)
R031
613
0
LEO BRČINA (DUGIRAT)
428
3
ERIK BUZA (2010971)
R061
625
2
IVAN ZORO (PITBUL)
428
1
ERIK BUZA (2010971)
Medalists
1. IVAN ZORO, PIT BULL, Split
2. ERIK BUZA, KBK"NIŠ"
3. ŠIMUN BUOTIĆ, PIT BULL, Split
3. LEO BRČINA, DALMACIJA
LK - Juniors (male) -75
R005
644
0
ANTONIO PALIĆ (PITBUL)
421
3
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
R006
436
0
BORNA MANOJLOVIĆ (AMENO)
470
3
PATRIK VALENČIĆ (MEGA.C.)
R007
194
3
LUKA MRŠA (SPARTAN)
35
0
MATKO BABIĆ (BLITZ)
10
VITO KOŠAR (ŠK)
R032
421
3
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
470
0
PATRIK VALENČIĆ (MEGA.C.)
R033
194
0
LUKA MRŠA (SPARTAN)
10
3
VITO KOŠAR (ŠK)
R062
421
1
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
10
2
VITO KOŠAR (ŠK)
Medalists
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. FILIP MATIĆ, HUS
3. LUKA MRŠA, SPARTAN GYM
3. PATRIK VALENČIĆ, MEGA CENTAR
LK - Juniors (male) -81
R019
642
3
MARKO KEGALJ (PITBUL)
294
0
AZIZ MUDROV (KUTINA)
R020
420
0
JOSIP SAMARDŽIĆ (HUS-OS)
383
3
JOZO BUŠIĆ (FIGHTER)
R055
642
3
MARKO KEGALJ (PITBUL)
383
0
JOZO BUŠIĆ (FIGHTER)
Medalists
1. MARKO KEGALJ, PIT BULL, Split
2. JOZO BUŠIĆ, IMOTSKI
3. AZIZ MUDROV, KUTINA
3. JOSIP SAMARDŽIĆ, HUS
LK - Juniors (male) -86
R043
653
0
DANIJEL LULIĆ (BUSHIDO)
751
3
ZVONIMIR MATKOVIĆ (MORNAR)
Medalists
1. ZVONIMIR MATKOVIĆ, MORNAR
2. DANIJEL LULIĆ, BUSHIDO
3. ----
3. ----
LK - Juniors (male) -91
R008
255
0
VIKTOR TOPKIN (KBK SK)
144
3
SADIN HADŽAJLIJA (ILID-SA)
532
LUKAS JURIĆ (ROVINJ)
429
EDVIN VESELJI SEDIC (LEONGYM)
388
IVAN LJUBIČIĆ (POSUJŠE)
R034
144
3
SADIN HADŽAJLIJA (ILID-SA)
532
0
LUKAS JURIĆ (ROVINJ)
R035
429
3
EDVIN VESELJI SEDIC (LEONGYM)
388
0
IVAN LJUBIČIĆ (POSUJŠE)
R063
144
3
SADIN HADŽAJLIJA (ILID-SA)
429
0
EDVIN VESELJI SEDIC (LEONGYM)
Medalists
1. SADIN HADŽAJLIJA, Ilidža Sarajevo
2. EDVIN VESELJI SEDIC, LEON GYM
3. LUKAS JURIĆ, BUDOKAI
3. IVAN LJUBIČIĆ, Vitez Mile Bošnjak - Posušje