PF - Boys beginners -22
1. PATRIK TOPOLOVEC, KRAPINA |
2. JOHNNY TANUSHAJ, LAV, Medulin |
3. DAVID JUGOVIĆ, SUŠAK |
|
|
|
|
PF - Boys beginners -28
1. DANIEL BONDAR, KiralyTeam Pointfigthing Academy |
2. IVAN SMOLJAN, MAWASHI |
3. ANTONIO SUŠILO, BUDOKAI LABIN |
3. ARIJAN ŠAIĆ, KRAPINA |
|
|
|
PF - Boys beginners -32
1. JAN MIKULIĆ, TIGAR BROD |
2. LUKA VREŠ, LEGEND |
3. ARIJAN ŠAIĆ, KRAPINA |
|
|
|
|
PF - Boys beginners +32
1. TONI URSIĆ, MAWASHI |
2. GRGUR TRDENIĆ, MOSLAVAC |
3. MARTIN TANUSHAJ, LAV, Medulin |
3. FRAN KOZJAK, LEGEND |
|
| |
PF - Girls beginners -22
1. DORA SKUPNJAK, KRAPINA |
2. EMILI VUKUŠIĆ, DRAGA |
|
|
|
|
|
PF - Girls beginners -28
1. SARA BOBAN, MAWASHI |
2. SIMONA MILANOVIĆ, ARMUS |
3. EVA GAL, LEGEND |
3. ELENA HUDIN, KBV Ormož |
|
|
|
PF - Girls beginners -32
1. EVA BEDI, SUŠAK |
2. SIMONA MILANOVIĆ, ARMUS |
3. TEA IVANOVIĆ, LEGEND |
3. NEA VUKOVIĆ, LAV, Pula |
|
|
|
PF - Girls beginners +32
1. DORIS ŠULEK, PTUJ |
2. MIRNA TKALČIĆ, SUŠAK |
3. MARINA MAGLIĆ, SUŠAK |
3. LANA NOHA, MOSLAVAC |
|
| |
PF - Boys -25
1. DANIEL BONDAR, KiralyTeam Pointfigthing Academy |
2. PATRIK TOPOLOVEC, KRAPINA |
3. DZENAN TUTIC, KBS Pokoj |
|
|
|
|
PF - Boys -28
1. LUKA UGRINA, BURA |
2. DANIEL BONDAR, KiralyTeam Pointfigthing Academy |
3. BORNA TOPOLOVEC, KRAPINA |
3. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula |
|
|
|
PF - Boys -32
1. ADRIAN TOPALLI, PRETORIAN |
2. JAN MIKULIĆ, TIGAR BROD |
3. BORNA TOPOLOVEC, KRAPINA |
3. LUKA VREŠ, LEGEND |
|
|
|
PF - Boys +32
1. ADRIAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN |
2. VIKTOR BRZOJA, VELEBIT |
3. TONI URSIĆ, MAWASHI |
3. FRAN KOZJAK, LEGEND |
|
| |
PF - Girls -25
1. ADNA RAMAKIC, KBS Pokoj |
2. DORA SKUPNJAK, KRAPINA |
3. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN |
3. EMILY BUDIČIN, PLANET SPORT |
|
|
|
PF - Girls -28
1. EVA GAL, LEGEND |
2. ELENA HUDIN, KBV Ormož |
3. SARA BOBAN, MAWASHI |
3. DONNA VRHOVEC, BTI |
|
|
|
PF - Girls -32
1. MARIJA VLAIĆ, MARJAN 1975 |
2. EVA BEDI, SUŠAK |
3. LANA BENČIĆ, TROJAN ISTRA |
3. TEA IVANOVIĆ, LEGEND |
|
|
|
PF - Girls +32
1. DORIS ŠULEK, PTUJ |
2. HANA GORETIĆ, KBC "Bihać" |
3. LANA NOHA, MOSLAVAC |
3. MANUELA MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN |
|
| |
PF - Y. cadets begginers (male)
PF - Y. cadets beginners (male) -28
1. IVAN SMOLJAN, MAWASHI |
2. DAVID MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN |
3. BORNA TOPOLOVEC, KRAPINA |
|
|
|
|
PF - Y. cadets beginners (male) -37
1. EMANUEL SUROP, DRAGA |
2. SANDY ŽUNIĆ, BUDOKAI LABIN |
3. TINO PAĆALAT, MINOTAUR |
3. TONI URSIĆ, MAWASHI |
|
|
|
PF - Y. cadets beginners (male) -47
1. KARLO LACKO, BUŠIDO |
2. FILIP SINKOVIĆ, KRAPINA |
|
|
|
|
|
PF - Y. cadets beginners (male) +47
1. SANJIN HRNJICA, "ZINO" |
2. ALJOŠA RAMIĆ, "ZINO" |
3. ELVEDIN OKUGIC, "ZINO" |
3. HANNAN BRKIĆ, "ZINO" |
|
| |
PF - Y. cadets begginers (female)
PF - Y. cadets beginners (female) -28
1. SARA BOBAN, MAWASHI |
2. TINA KUPREŠAKOVIĆ, LAV, Pula |
|
|
|
|
|
PF - Y. cadets beginners (female) -37
1. ELENA LJUBEK, ZMAJ |
2. ANA HUDIN, KBV Ormož |
3. ENA ŠKODA, TIGAR, Karlovac |
3. MANUELA MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN |
|
|
|
PF - Y. cadets beginners (female) -47
1. MARINA RADIĆ, LOTUS |
2. MARTINA LUCIĆ, OMEGA |
3. DEA ŽIVKOVIĆ, LOTUS |
3. BELKISA LJUBIJANKIĆ, "ZINO" |
|
|
|
PF - Y. cadets beginners (female) +47
1. PETRA PERKOVIĆ, PRETORIAN |
2. SARAH BUDIČIN, PLANET SPORT |
3. MILICA MATIĆ, PRETORIAN |
3. MARINA MATIJAŠ, LOTUS |
|
| |
PF - Younger cadets (male) -28
|
|
PF - Younger cadets (male) -32
1. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula |
2. ROKO RIBARIĆ, OMEGA |
3. ROK SEJDIJI, PON DO KWAN ZAGORJE |
3. NEJC OSTROŽNIK, PON DO KWAN ZAGORJE |
|
|
|
PF - Younger cadets (male) -37
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA |
2. TIN KOKOL, KBV Ormož |
3. NEJC OSTROŽNIK, PON DO KWAN ZAGORJE |
3. EMANUEL SUROP, DRAGA |
|
|
|
PF - Younger cadets (male) -42
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT |
2. KARLO KATINIĆ, SUŠAK |
3. LUKA HUŠAK, LAV, Pula |
3. MATAN KATALINIĆ, MINOTAUR |
|
|
|
PF - Younger cadets (male) -47
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN |
2. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT |
3. LEONARDO ČVEK, BTI |
3. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak |
|
|
|
PF - Younger cadets (male) +47
1. TILEN REPINA, PTUJ |
2. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak |
3. SANJIN HRNJICA, "ZINO" |
3. STJEPAN ANDRIĆ, OMEGA |
|
| |
PF - Younger cadets (female) -32
1. ANA JOVIĆ, BURA |
2. LUCIJA BOTICA, LEGEND |
3. ELENA ČVEK, BTI |
3. ANA PRANJIĆ, TIGAR, Karlovac |
|
|
|
PF - Younger cadets (female) -37
1. TIA PAULINA SRIĆA, SUŠAK |
2. ELENA LJUBEK, ZMAJ |
3. PETRA MIKULIĆ, TIGAR BROD |
3. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN |
|
|
|
PF - Younger cadets (female) -42
1. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN |
2. MARTINA BUTERIN, VELEBIT |
3. ANAI RAŽNJEVIĆ, SUŠAK |
3. LEONA BARTOLIN, NINJA |
|
|
|
PF - Younger cadets (female) -47
1. KATRIN HAIDER, KiralyTeam Pointfigthing Academy |
2. ANTONELA CESAREC, KRAPINA |
3. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN |
3. LEONA BARTOLIN, NINJA |
|
|
|
PF - Younger cadets (female) +47
1. KATRIN HAIDER, KiralyTeam Pointfigthing Academy |
2. LARA RADOČAJ, TIGAR, Slunj |
3. LANA BOGDAN, MARJAN 1975 |
3. KATARINA PAVIĆ, MARJAN 1975 |
|
| | | |
PF - Older cadets (male) -42
1. LUCAS RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac |
2. EMRAH CEHAJIC, KBS Pokoj |
3. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN |
|
|
|
|
PF - Older cadets (male) -47
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN |
2. LEON NOLA, MAWASHI |
3. DIEGO ALDIN, BURA |
3. MATEO GUZIĆ, POLAČA |
|
|
|
PF - Older cadets (male) -52
1. DOMINIK LOOS, KiralyTeam Pointfigthing Academy |
2. MATEO GUZIĆ, POLAČA |
3. MORIS TRBULIN, LAV, Pula |
3. LUKA SMOLIC, PRETORIAN |
|
|
|
PF - Older cadets (male) -57
1. DOMINIK LOOS, KiralyTeam Pointfigthing Academy |
2. MARTIN MAJSEC, BTI |
3. ADIJAN NADAREVIĆ, "ZINO" |
|
|
|
|
PF - Older cadets (male) -63
1. NEJC KOROTAJ, KBV Ormož |
2. DOMINIK LOOS, KiralyTeam Pointfigthing Academy |
3. LUCAS HRVATIN JUGOVAC, BUDOKAI LABIN |
3. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC |
|
|
|
PF - Older cadets (male) -69
1. NEJC KOROTAJ, KBV Ormož |
2. IVAN BATARELO, LOTUS |
3. DOMINIK LOOS, KiralyTeam Pointfigthing Academy |
3. DÁVID BONDÁR, KiralyTeam Pointfigthing Academy |
|
|
|
PF - Older cadets (male) +69
1. NINO BRATUŠEK, PTUJ |
2. LOREN DOMBA, LAV, Pula |
3. ALEN BRATINŠČAK, KBV Ormož |
3. TIM HEINISCH, PTUJ |
|
| | | |
PF - Older cadets (female) -42
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA |
2. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj |
3. SARA GRDOVIĆ, PRETORIAN |
|
|
|
|
PF - Older cadets (female) -46
1. KATRIN HAIDER, KiralyTeam Pointfigthing Academy |
2. ANA SOVEC, ZMAJ |
3. NINA ETEROVIĆ, LOTUS |
3. NIKA RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac |
|
|
|
PF - Older cadets (female) -50
1. NURHANA FAZLIC, ATUS GRATKORN |
2. IVANA BRSTILO, MAWASHI |
3. NIKA CERANIĆ, SUŠAK |
3. PETRA ZUBČIĆ, POLAČA |
|
|
|
PF - Older cadets (female) -55
1. DIANA HALEPOVIĆ, MEGA CENTAR |
2. DORIS SKORIN, MARJAN 1975 |
3. PETRA ZUBČIĆ, POLAČA |
3. INA SKAZA, PTUJ |
|
|
|
PF - Older cadets (female) -60
1. ELA ZNAOR, SUŠAK |
2. HANI PAĆALAT, MINOTAUR |
3. MARTA BARTULOVIĆ, VELEBIT |
3. NIKOLINA BARTOLČIĆ, LAV, Pula |
|
|
|
PF - Older cadets (female) -65
1. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI |
2. IVONA GALEŠIĆ, PRETORIAN |
|
|
|
|
|
PF - Older cadets (female) +65
1. BRIGITA BEDI, SUŠAK |
2. BARBARA PALEKA, MARJAN 1975 |
3. NINA NOVAKOVIĆ, HBD |
3. ANDREA DAMJANOVIĆ, SUŠAK |
|
| | | |
PF - Juniors (male) -63
1. ADAM HERCOG, OMEGA |
2. IVAN BATARELO, LOTUS |
|
|
|
|
|
PF - Juniors (male) -74
1. LOREN DOMBA, LAV, Pula |
2. FILIP ČULINA, POLAČA |
|
|
|
|
|
PF - Juniors (male) -79
1. PATRIK ŠULEK, PTUJ |
2. PATRIK MLINAC, SUŠAK |
|
|
|
| | | |
PF - Juniors (female) -50
1. MARA VICELJA, SUŠAK |
2. NINA ŠALKOVIĆ, KRAPINA |
|
|
|
|
|
PF - Juniors (female) -55
1. UNA MARAVIĆ, LEGEND |
2. SARA PEŠUT, SUŠAK |
3. IVA VUKOŠIĆ, TIGAR, Slunj |
3. LEJLA BIŠČEVIĆ, TKD Galaja |
|
|
|
PF - Juniors (female) -60
1. EMMA LINIĆ, SUŠAK |
2. NIKOLINA BARTOLČIĆ, LAV, Pula |
|
|
|
|
|
PF - Juniors (female) -65
1. LORENA POŽEGA, TIGAR, Slunj |
2. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI |
3. LEJLA BIŠČEVIĆ, TKD Galaja |
|
|
| |
PF - Seniors (male) -74
1. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC |
2. THOMAS MATIĆ, MAWASHI |
3. ARMIN KADRIĆ, KBV "Gazija" Sarajevo |
|
|
|
|
PF - Seniors (male) -84
1. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN |
2. DURSUM HASANIC, TKD Galaja |
|
|
|
| |
PF - Seniors (female) -50
1. MARA VICELJA, SUŠAK |
2. NINA ŠALKOVIĆ, KRAPINA |
3. LUCIJA HORVAT, ŠKORPION |
|
|
|
|
PF - Seniors (female) -60
1. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj |
2. KARLA BOBANOVIĆ, POLAČA |
|
|
|
|
|
PF - Seniors (female) -70
1. ANA ALABER, LAV, Pula |
2. KARLA BOBANOVIĆ, POLAČA |
3. LUCIJA BAKALAR, TIGAR, Slunj |
|
|
|
|
PF - Seniors (female) +70
1. KARLA BOBANOVIĆ, POLAČA |
2. ANITA ŠANTOR, BROD |
|
|
|
| |