kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Croatia Open 2017.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys begginers
PF - Girls begginers
PF - Boys
PF - Girls
PF - Y. cadets begginers (male)
PF - Y. cadets begginers (female)
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
LC - O. cadets begginers (male)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - O. cadets begginers (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
FC - Juniors (male)
FC - Juniors (female)
FC - Seniors (male)
LK - Juniors (male)
LK - Juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
KL - Older cadets (male)
KL - O. cadets begginers (male)
KL - O. cadets begginers (female)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Juniors (male) -57
LC - Juniors (male) -63
LC - Juniors (male) -69
LC - Juniors (male) -74
LC - Juniors (male) -79
LC - Juniors (male) -84
LC - Juniors (male) -94
LC - Juniors (male) -57
5001
51
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
763
0
EMIR HADŽIĆ (BIHAĆ)
Medalists
1. STJEPAN SEDAK, ZMAJ
2. EMIR HADŽIĆ, KBC "Bihać"
3. ----
3. ----
LC - Juniors (male) -63
5002
27
1
ADAM HERCOG (OMEGA)
713
2
ERIK TOMAC (TGRBROD)
Medalists
1. ERIK TOMAC, TIGAR BROD
2. ADAM HERCOG, OMEGA
3. ----
3. ----
LC - Juniors (male) -69
5003
660
3
BAJRO ĐULIĆ (BORAC)
360
0
ERIK TOMAC (TGRBROD)
563
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
549
MIRZA HAMZIĆ (LJUTOCH)
338
ĐURO MARTINOVIĆ (KUTINA)
5005
660
2
BAJRO ĐULIĆ (BORAC)
563
1
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
5004
549
0
MIRZA HAMZIĆ (LJUTOCH)
338
3
ĐURO MARTINOVIĆ (KUTINA)
5007
660
0
BAJRO ĐULIĆ (BORAC)
338
3
ĐURO MARTINOVIĆ (KUTINA)
Medalists
1. ĐURO MARTINOVIĆ, KUTINA
2. BAJRO ĐULIĆ, KBS Borac Jelah
3. MIRZA HAMZIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. ROKO BRENKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
LC - Juniors (male) -74
5006
99
1
FILIP ČULINA (POLAČA)
361
2
ERIK TOMAC (TGRBROD)
Medalists
1. ERIK TOMAC, TIGAR BROD
2. FILIP ČULINA, POLAČA
3. ----
3. ----
LC - Juniors (male) -79
5008
158
3
PATRIK MLINAC (SUŠAK)
417
0
TIN BAKOTA (HUS-OS)
Medalists
1. PATRIK MLINAC, SUŠAK
2. TIN BAKOTA, HUS
3. ----
3. ----
LC - Juniors (male) -84
5009
45
3
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
526
0
DOMINIK BABIĆ (KBK TD)
710
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
5011
45
3
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
710
0
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
Medalists
1. IVAN BERTIĆ, ZMAJ
2. ŽARKO PEDISIĆ, PRETORIAN
3. DOMINIK BABIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
LC - Juniors (male) -94
5010
431
3
IVAN RAJČIĆ (PAUCI)
416
0
DORIJAN MATOŠEVIĆ (HUS-OS)
Medalists
1. IVAN RAJČIĆ, PAUCI
2. DORIJAN MATOŠEVIĆ, HUS
3. ----
3. ----