kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Croatia Open 2017.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys begginers
PF - Girls begginers
PF - Boys
PF - Girls
PF - Y. cadets begginers (male)
PF - Y. cadets begginers (female)
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
LC - O. cadets begginers (male)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - O. cadets begginers (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
FC - Juniors (male)
FC - Juniors (female)
FC - Seniors (male)
LK - Juniors (male)
LK - Juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
KL - Older cadets (male)
KL - O. cadets begginers (male)
KL - O. cadets begginers (female)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Older cadets (male) -42
PF - Older cadets (male) -47
PF - Older cadets (male) -52
PF - Older cadets (male) -57
PF - Older cadets (male) -63
PF - Older cadets (male) -69
PF - Older cadets (male) +69
PF - Older cadets (male) -42
1084
540
4
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
180
12
EMRAH CEHAJIC (POKOJ)
368
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
1086
180
1
EMRAH CEHAJIC (POKOJ)
368
4
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. LUCAS RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. EMRAH CEHAJIC, KBS Pokoj
3. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Older cadets (male) -47
1087
454
11
DIEGO ALDIN (BURA)
22
4
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
534
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
108
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
469
LEON NOLA (MAWASHI)
1089
454
6
DIEGO ALDIN (BURA)
534
8
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1088
108
10
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
469
12
LEON NOLA (MAWASHI)
1091
534
7
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
469
5
LEON NOLA (MAWASHI)
Medalists
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. LEON NOLA, MAWASHI
3. DIEGO ALDIN, BURA
3. MATEO GUZIĆ, POLAČA
PF - Older cadets (male) -52
1090
366
3
KENAN KAZIĆ (GOLDEN)
103
4
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
746
LUKA SMOLIC (PRETORI)
773
DOMINIK LOOS (KIRALY)
265
MORIS TRBULIN (LAV)
1092
103
4
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
746
3
LUKA SMOLIC (PRETORI)
1093
773
6
DOMINIK LOOS (KIRALY)
265
4
MORIS TRBULIN (LAV)
1095
103
0
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
773
6
DOMINIK LOOS (KIRALY)
Medalists
1. DOMINIK LOOS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. MATEO GUZIĆ, POLAČA
3. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
3. LUKA SMOLIC, PRETORIAN
PF - Older cadets (male) -57
1094
592
11
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
266
10
MORIS TRBULIN (LAV)
774
DOMINIK LOOS (KIRALY)
1096
367
4
KENAN KAZIĆ (GOLDEN)
565
3
LUCAS HRVATIN JUGOVAC (BUDOL)
676
MARTIN MAJSEC (BTI)
1097
592
3
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
774
9
DOMINIK LOOS (KIRALY)
1098
367
0
KENAN KAZIĆ (GOLDEN)
676
0
MARTIN MAJSEC (BTI)
1100
774
2
DOMINIK LOOS (KIRALY)
676
1
MARTIN MAJSEC (BTI)
Medalists
1. DOMINIK LOOS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. MARTIN MAJSEC, BTI
3. ADIJAN NADAREVIĆ, "ZINO"
3. ----
PF - Older cadets (male) -63
1099
235
3
LAN KOKOL (ORMOŽ)
775
12
DOMINIK LOOS (KIRALY)
1101
451
6
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
216
0
AMAR BAČIĆ (GOLDEN)
1102
237
15
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
766
12
DÁVID BONDÁR (KIRALY)
568
LUCAS HRVATIN JUGOVAC (BUDOL)
1103
775
11
DOMINIK LOOS (KIRALY)
451
6
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
1104
237
6
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
568
0
LUCAS HRVATIN JUGOVAC (BUDOL)
1107
775
0
DOMINIK LOOS (KIRALY)
237
0
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
Medalists
1. NEJC KOROTAJ, KBV Ormož
2. DOMINIK LOOS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. LUCAS HRVATIN JUGOVAC, BUDOKAI LABIN
3. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC
PF - Older cadets (male) -69
1105
238
8
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
776
5
DOMINIK LOOS (KIRALY)
1106
765
3
DÁVID BONDÁR (KIRALY)
512
7
IVAN BATARELO (LOTUS)
1108
238
6
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
512
0
IVAN BATARELO (LOTUS)
Medalists
1. NEJC KOROTAJ, KBV Ormož
2. IVAN BATARELO, LOTUS
3. DOMINIK LOOS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. DÁVID BONDÁR, KiralyTeam Pointfigthing Academy
PF - Older cadets (male) +69
1109
233
0
ALEN BRATINŠČAK (ORMOŽ)
491
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
343
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
342
TIM HEINISCH (PTUJ)
325
LOREN DOMBA (LAV)
1111
233
0
ALEN BRATINŠČAK (ORMOŽ)
343
6
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
1110
342
0
TIM HEINISCH (PTUJ)
325
6
LOREN DOMBA (LAV)
1112
343
6
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
325
0
LOREN DOMBA (LAV)
Medalists
1. NINO BRATUŠEK, PTUJ
2. LOREN DOMBA, LAV, Pula
3. ALEN BRATINŠČAK, KBV Ormož
3. TIM HEINISCH, PTUJ