kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Croatia Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
UZRASTI
PF - Boys
PF - Girls
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
FC - Juniors (male)
FC - Juniors (female)
FC - Seniors (male)
LK - Juniors (male)
LK - Juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
TEŽINE / UZRASTI
PF - Younger cadets (male) -28
PF - Younger cadets (male) -32
PF - Younger cadets (male) -37
PF - Younger cadets (male) -42
PF - Younger cadets (male) -47
PF - Younger cadets (male) +47
PF - Younger cadets (male) +47
1072
116
6
CSIERNYIK LEVENTE (DBRCZTM)
593
0
HANNAN BRKIĆ (BIHAC)
271
GABRIJEL KRIŽANAC (LAV)
1074
162
4
ERIK LAZAR (YOKO SE)
107
10
IVAN JERKOVIĆ (OMEGA)
465
FERHAD JUKIĆ (BIHAĆ)
1075
344
14
TAMÁS SZÁK (DBRCZTM)
475
3
ANIS ALIBABIĆ (BIHAĆ)
106
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
1076
624
2
JAN MATEJ ERNIŠA (MINOTAU)
455
3
TIM HEINISCH (PTUJ)
583
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
1077
116
6
CSIERNYIK LEVENTE (DBRCZTM)
271
0
GABRIJEL KRIŽANAC (LAV)
1078
107
7
IVAN JERKOVIĆ (OMEGA)
465
0
FERHAD JUKIĆ (BIHAĆ)
1079
344
6
TAMÁS SZÁK (DBRCZTM)
106
0
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
1080
455
5
TIM HEINISCH (PTUJ)
583
6
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
1081
116
2
CSIERNYIK LEVENTE (DBRCZTM)
107
7
IVAN JERKOVIĆ (OMEGA)
1082
344
13
TAMÁS SZÁK (DBRCZTM)
583
11
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
1084
107
6
IVAN JERKOVIĆ (OMEGA)
344
0
TAMÁS SZÁK (DBRCZTM)
Osvajači medalja
1. IVAN JERKOVIĆ, OMEGA
2. TAMÁS SZÁK, Debreczeni Team
3. CSIERNYIK LEVENTE, Debreczeni Team
3. ADIJAN NADAREVIĆ, "ZINO"