Odabrano natjecanje: 7. Međunarodni Zabok Open 2020.

NAČIN PRIKAZA
 
Point fighting (131)

PF - Dječaci početnici-24

    CROATIA
  • 1. ARIAN RAVLIĆ - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 2. NIKO VRBANIĆ - TIGAR, Karlovac

PF - Dječaci početnici-27

    CROATIA
  • 1. IVANO ANZIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 2. IVANO ŽUŽIĆ - GLINA
  • CROATIA
  • 3. NIKO STOJKOVSKI - PLANET SPORT
  • SLOVENIA
  • 4. PETROVIČ JAN - PTUJ

PF - Dječaci početnici-30

    CROATIA
  • 1. IVANO ANZIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 2. MIRKO VRHOVEC - BTI
  • CROATIA
  • 3. TOMISLAV VRANKOVEČKI - BUŠIDO

PF - Dječaci početnici-33

    CROATIA
  • 1. DAVID VRETENAR - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 2. LUKA JELAŠ - MOSLAVAC

PF - Dječaci početnici-36

    CROATIA
  • 1. LOVRO PAVIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 2. VILIM LOVREČIĆ - NINJA

PF - Dječaci početnici+36

PF - Djevojčice početnice-24

    CROATIA
  • 1. IVA VRBANIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 2. LADA VUKIĆ - NINJA

PF - Djevojčice početnice-27

PF - Djevojčice početnice-30

PF - Djevojčice početnice-33

PF - Djevojčice početnice-36

PF - Djevojčice početnice+36

    CROATIA
  • 1. ERIKA BUNJEVAC - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 2. MARINA DOTLIĆ - GLINA

PF - Dječaci -24

PF - Dječaci -27

    CROATIA
  • 1. ALEKSANDAR UZELAC - DRAGON&SOKOL
  • CROATIA
  • 2. FILIP KLOBUČAR - GLINA
  • CROATIA
  • 3. LUKA GRABAR - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 4. NIKO STOJKOVSKI - PLANET SPORT
  • SLOVENIA
  • 5. PETROVIČ JAN - PTUJ

PF - Dječaci -30

    CROATIA
  • 1. ALEKSANDAR UZELAC - DRAGON&SOKOL
  • CROATIA
  • 2. MARKO MAVRAČIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 3. TIN PETRIĆ - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 4. VITO LAZARIĆ - PLANET SPORT

PF - Dječaci -33

    CROATIA
  • 1. BENJAMIN TUKEC - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 2. DAVID VRETENAR - PLANET SPORT

PF - Dječaci -36

    CROATIA
  • 1. ANTE CVITANOVIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 2. MARTIN GRUBIŠA - JASTREB

PF - Dječaci +36

    CROATIA
  • 1. ANTE CVITANOVIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 2. ROMAN DODIK - SUŠAK
  • CROATIA
  • 3. TIN CAPAN - TIGAR, Slunj

PF - Djevojčice -24

    CROATIA
  • 1. LUCIJA BABIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 2. MARTA CVITANOVIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 3. MORENA ŠPEHAR - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 4. TENA VUČETIĆ - TIGAR, Karlovac

PF - Djevojčice -27

    CROATIA
  • 1. DORA MATIĆ - JASTREB

PF - Djevojčice -30

    CROATIA
  • 1. DORA MATIĆ - JASTREB

PF - Djevojčice -33

PF - Djevojčice -36

PF - Djevojčice +36

PF - Ml. kadeti poč.-28

PF - Ml. kadeti poč.-32

PF - Ml. kadeti poč.-37

    CROATIA
  • 1. KARLO MIHELČIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 2. MARIO MIŠKOVIĆ - BUDOKAI
  • CROATIA
  • 3. MATIJA JANDREČIĆ - JASTREB

PF - Ml. kadeti poč.-47

PF - Ml. kadeti poč.+47

    CROATIA
  • 1. DAVID ŠESTO - GLINA
  • CROATIA
  • 2. VIKTOR DODIK - SUŠAK

PF - Ml. kadeti poč.-42

PF - Ml. kadetkinje poč.-28

    CROATIA
  • 1. ANA KRUNEŠ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 2. IVANA KRUNEŠ - BUDOKAI LABIN

PF - Ml. kadetkinje poč.-32

PF - Ml. kadetkinje poč.-37

    SLOVENIA
  • 1. LARISA VIDOVIČ - PTUJ
  • CROATIA
  • 2. TIA PAVELIĆ - IVANIĆ GRAD

PF - Ml. kadetkinje poč.-42

    CROATIA
  • 1. LENA FRANKOVIĆ - BUDOKAI
  • CROATIA
  • 2. MAGDALENA ROŠIN - IVANIĆ GRAD

PF - Ml. kadetkinje poč.-47

    CROATIA
  • 1. MAGDALENA ROŠIN - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 2. MIHAELA MIŠKOVIĆ - MOSLAVAC

PF - Ml. kadetkinje poč.+47

PF - Mlađi kadeti -28

    CROATIA
  • 1. JULIAN VUKIĆ - NINJA
  • CROATIA
  • 2. NIKOLA VUKIĆ - NINJA
  • CROATIA
  • 3. PATRIK PRESEČAN - IVANIĆ GRAD

PF - Mlađi kadeti -32

PF - Mlađi kadeti -37

    CROATIA
  • 1. BORNA ŠARIĆ - LAV, Pula
  • CROATIA
  • 2. GABRIJEL LATIN - NINJA
  • CROATIA
  • 3. MARIO MIŠKOVIĆ - BUDOKAI
  • CROATIA
  • 4. MAURO MAVRAČIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 5. PATRICK PETRIĆ - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 6. PATRIK PRESEČAN - IVANIĆ GRAD

PF - Mlađi kadeti -42

    CROATIA
  • 1. BORNA VUČETIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 2. DAVID BOSANAC - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 3. FRAN GRUBIŠA - JASTREB
  • CROATIA
  • 4. MARIN VULETIĆ - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 5. MARO BOSANAC - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 6. NIKO NUJIĆ - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 7. NORICK PALAIAGA - BUDOKAI
  • CROATIA
  • 8. VITO RENDIĆ - SUŠAK

PF - Mlađi kadeti -47

PF - Mlađi kadeti +47

    CROATIA
  • 1. BORNA KLOBUČAR - GLINA
  • CROATIA
  • 2. IVAN MARETIĆ - JASTREB

PF - Mlađe kadetkinje -28

    CROATIA
  • 1. ANA KRUNEŠ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 2. DORA MATIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 3. IVANA KRUNEŠ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 4. MARTA CVITANOVIĆ - MOSLAVAC

PF - Mlađe kadetkinje -32

    CROATIA
  • 1. ELLA HRVATIN - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 2. EMA PLEŠE - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 3. LEONA RAVLIĆ - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 4. TINA PETROVIĆ - IVANIĆ GRAD

PF - Mlađe kadetkinje -37

    CROATIA
  • 1. DEA CVEK - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 2. DONNA VRHOVEC - BTI
  • SLOVENIA
  • 3. LARISA VIDOVIČ - PTUJ
  • CROATIA
  • 4. LEONA RAVLIĆ - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 5. TINA PETROVIĆ - IVANIĆ GRAD

PF - Mlađe kadetkinje -42

PF - Mlađe kadetkinje -47

    CROATIA
  • 1. ANTEA GLAVAŠ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 2. MAŠA ŠIRANOVIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 3. VICTORIA PEKAS - BUDOKAI LABIN

PF - Mlađe kadetkinje +47

    CROATIA
  • 1. KIARA BRATKOVIĆ - BTI
  • CROATIA
  • 2. LANA NOHA - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 3. NIKOLINA REBIĆ - KRAPINA

PF - Stariji kadeti -32

PF - Stariji kadeti -37

PF - Stariji kadeti -42

    CROATIA
  • 1. DAVID BOSANAC - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 2. IVAN UDOVIĆ - LAV, Pula
  • CROATIA
  • 3. IVAN PAVAO NIKOLIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 4. MARO BOSANAC - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 5. TINO PAĆALAT - MINOTAUR

PF - Stariji kadeti -47

    CROATIA
  • 1. DINO ŠPEHAR - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 2. IVAN MARETIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 3. IVAN PAVAO NIKOLIĆ - MOSLAVAC

PF - Stariji kadeti -52

    CROATIA
  • 1. DINO ŠPEHAR - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 2. MATAN KATALINIĆ - MINOTAUR

PF - Stariji kadeti -57

PF - Stariji kadeti -63

    CROATIA
  • 1. LEONARDO ČVEK - NINJA
  • CROATIA
  • 2. MATIJA HMELINA - JASTREB
  • CROATIA
  • 3. MORIS TRBULIN - LAV, Pula

PF - Stariji kadeti -69

    CROATIA
  • 1. ALAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 2. KARLO PERIŠA - SUŠAK

PF - Stariji kadeti +69

    CROATIA
  • 1. DARIO GLOGOŠKI - NINJA
  • CROATIA
  • 2. LOVRO ŽAMARIJA - JASTREB
  • CROATIA
  • 3. MARTIN BERISHA - SUŠAK
  • SLOVENIA
  • 4. TILEN REPINA - PTUJ

PF - Starije kadetkinje -32

PF - Starije kadetkinje -37

PF - Starije kadetkinje -42

PF - Starije kadetkinje -46

    CROATIA
  • 1. ANA NIKOLIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 2. ELENA ČVEK - NINJA
  • CROATIA
  • 3. VICTORIA PEKAS - BUDOKAI LABIN

PF - Starije kadetkinje -50

    CROATIA
  • 1. LANA NOHA - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 2. LEONARDA DEAK - BTI
  • CROATIA
  • 3. LORENA ZEBA - BTI
  • CROATIA
  • 4. ZOA VIVODA - SUŠAK

PF - Starije kadetkinje -55

    CROATIA
  • 1. ANTONELA CESAREC - KRAPINA

PF - Starije kadetkinje -60

    CROATIA
  • 1. ANTONELA CESAREC - KRAPINA
  • CROATIA
  • 2. DORIS KUZMIĆ - GLINA
  • CROATIA
  • 3. PETRA ŽMIRIĆ - GLINA

PF - Starije kadetkinje -65

PF - Starije kadetkinje +65

    CROATIA
  • 1. BARBARA BUNJEVAC - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 2. LINA RADMAN - IVANIĆ GRAD

PF - Juniori -57

PF - Juniori -63

PF - Juniori -69

PF - Juniori -74

PF - Juniori -79

PF - Juniori -84

PF - Juniori -89

PF - Juniori -94

    CROATIA
  • 1. FABIJAN ŠIRANOVIĆ - JASTREB

PF - Juniori +94

PF - Juniorke -50

PF - Juniorke -55

PF - Juniorke -60

    CROATIA
  • 1. DORIS KUZMIĆ - GLINA
  • CROATIA
  • 2. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ - BTI
  • CROATIA
  • 3. PETRA ŽMIRIĆ - GLINA

PF - Juniorke -65

    CROATIA
  • 1. HANI PAĆALAT - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 2. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ - BTI

PF - Juniorke -70

PF - Juniorke +70

    CROATIA
  • 1. LEONARDA IVAŠIĆ - BUDOKAI LABIN

PF - Seniori -57

PF - Seniori -63

PF - Seniori -69

PF - Seniori -74

PF - Seniori -79

    SLOVENIA
  • 1. DOMINIK CVETKO - PTUJ
  • CROATIA
  • 2. MATEO ĐUDARIĆ - MOSLAVAC

PF - Seniori -84

PF - Seniori -89

PF - Seniori -94

PF - Seniori +94

PF - Seniorke -50

PF - Seniorke -55

PF - Seniorke -60

PF - Seniorke -65

PF - Seniorke -70

PF - Seniorke +70

Light contact (18)

LC - Stariji kadeti -32

LC - Stariji kadeti -37

LC - Stariji kadeti -42

LC - Stariji kadeti -47

LC - Stariji kadeti -52

LC - Stariji kadeti -57

    CROATIA
  • 1. MATAN KATALINIĆ - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 2. OLIVER KRNIĆ - IVANIĆ GRAD

LC - Stariji kadeti -63

LC - Stariji kadeti -69

LC - Stariji kadeti +69

    CROATIA
  • 1. DARIO GLOGOŠKI - NINJA
  • CROATIA
  • 2. FABIJAN ŠIRANOVIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 3. FILIP KOSTADINOVIĆ - KOBRA
  • CROATIA
  • 4. IVO VULETIĆ - SV.JURE GATA
  • CROATIA
  • 5. LUKA JOVIČIĆ - PRIME
  • SLOVENIA
  • 6. TILEN REPINA - PTUJ

LC - Starije kadetkinje -32

LC - Starije kadetkinje -37

LC - Starije kadetkinje -42

LC - Starije kadetkinje -46

LC - Starije kadetkinje -50

    CROATIA
  • 1. ELENA LJUBEK - ZMAJ

LC - Starije kadetkinje -55

LC - Starije kadetkinje -60

LC - Starije kadetkinje -65

LC - Starije kadetkinje +65

LC - Juniori -57

LC - Juniori -63

    CROATIA
  • 1. JURAJ HORVAT - ŠKORPION
  • CROATIA
  • 2. VIKTOR MAČEK - PRIME

LC - Juniori -69

LC - Juniori -74

LC - Juniori -79

LC - Juniori -84

    SLOVENIA
  • 1. DOMINIK CVETKO - PTUJ
  • CROATIA
  • 2. FRANČESKO LEŠI - PRIME

LC - Juniori -89

LC - Juniori -94

    CROATIA
  • 1. FABIJAN ŠIRANOVIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 2. JEAN-PAUL MUNDA - PRIME

LC - Juniori +94

LC - Juniorke -50

LC - Juniorke -55

LC - Juniorke -60

    CROATIA
  • 1. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ - BTI
  • CROATIA
  • 2. MIRELA RADIĆ - GLINA

LC - Juniorke -65

    CROATIA
  • 1. HANI PAĆALAT - MINOTAUR

LC - Juniorke -70

LC - Juniorke +70

LC - Seniori -57

LC - Seniori -63

LC - Seniori -69

LC - Seniori -74

LC - Seniori -79

LC - Seniori -84

LC - Seniori -89

LC - Seniori -94

LC - Seniori +94

LC - Seniorke -50

LC - Seniorke -55

LC - Seniorke -60

LC - Seniorke -65

LC - Seniorke -70

LC - Seniorke +70

Kick light (25)

KL - Stariji kadeti -32

KL - Stariji kadeti -37

KL - Stariji kadeti -42

KL - Stariji kadeti -47

KL - Stariji kadeti -52

KL - Stariji kadeti -57

KL - Stariji kadeti -63

    CROATIA
  • 1. ALEX PAULIŠIĆ - VRSAR
  • CROATIA
  • 2. TEO RAČAN - KOBRA
  • CROATIA
  • 3. VIKTOR MAČEK - PRIME
  • CROATIA
  • 4. VITO PERIŠ - SV.JURE GATA

KL - Stariji kadeti -69

KL - Stariji kadeti +69

    CROATIA
  • 1. IVO VULETIĆ - SV.JURE GATA
  • CROATIA
  • 2. LUKA JOVIČIĆ - PRIME

KL - Starije kadetkinje -32

KL - Starije kadetkinje -37

KL - Starije kadetkinje -42

KL - Starije kadetkinje -46

KL - Starije kadetkinje -50

KL - Starije kadetkinje -55

KL - Starije kadetkinje -60

KL - Starije kadetkinje -65

KL - Starije kadetkinje +65

KL - Juniori -57

KL - Juniori -63

KL - Juniori -69

KL - Juniori -74

    CROATIA
  • 1. ERIC SANTO - KOBRA
  • CROATIA
  • 2. JOSIP PJACA - CROATIA

KL - Juniori -79

KL - Juniori -84

    CROATIA
  • 1. FRANČESKO LEŠI - PRIME
  • CROATIA
  • 2. LUKA KVESIĆ - CROATIA

KL - Juniori -89

KL - Juniori -94

KL - Juniori +94

    CROATIA
  • 1. FLORIAN MATOŠ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 2. JEAN-PAUL MUNDA - PRIME

KL - Juniorke -50

    CROATIA
  • 1. ELENA LJUBEK - ZMAJ
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA KULEŠ - IVANIĆ GRAD

KL - Juniorke -55

KL - Juniorke -60

    CROATIA
  • 1. MIRELA RADIĆ - GLINA

KL - Juniorke -65

KL - Juniorke -70

KL - Juniorke +70

KL - Seniori -57

KL - Seniori -63

KL - Seniori -69

    CROATIA
  • 1. BRUNO BAN - CROATIA
  • CROATIA
  • 2. ERIC SANTO - KOBRA
  • CROATIA
  • 3. MARTIN LIPOŠĆAK - CROATIA
  • CROATIA
  • 4. STJEPAN SEDAK - ZMAJ

KL - Seniori -74

KL - Seniori -79

KL - Seniori -84

    CROATIA
  • 1. MATEO ĐUDARIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 2. MATIJA ŠTIBRIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 3. TOMISLAV PRVONOŽEC - CROATIA

KL - Seniori -89

    CROATIA
  • 1. LUAN REFIKI - VRSAR
  • CROATIA
  • 2. LUKA KOLARIĆ - KOBRA

KL - Seniori -94

KL - Seniori +94

KL - Seniorke -50

KL - Seniorke -55

KL - Seniorke -60

KL - Seniorke -65

KL - Seniorke -70

KL - Seniorke +70

    CROATIA
  • 1. BRIGITA ŽAMARIJA - CROATIA