kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
6. Međunarodni Zabok Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Stariji kadeti -52
KL - Stariji kadeti -57
KL - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti +69
KL - Stariji kadeti -52
3010
75
0
AMAR BEKTAŠEVIĆ (TKDGLJ)
98
3
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
267
RAUL VALENČIĆ (SVMATEJ)
3039
98
3
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
267
0
RAUL VALENČIĆ (SVMATEJ)
Medalists
1. LUCAS RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. RAUL VALENČIĆ, SVETI MATEJ
3. AMAR BEKTAŠEVIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. ----
KL - Stariji kadeti -57
3011
46
0
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
72
3
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
268
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
3040
72
0
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
268
3
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
Medalists
1. ROKO BENIĆ, SVETI MATEJ
2. JOSIP PEREMIN, ARMUS
3. LEON MUŠNJAK, TIGAR, Karlovac
3. ----
KL - Stariji kadeti -63
3012
269
1
MARKO RADOŠEVIĆ (SVMATEJ)
41
2
HAMZA BEŠO (TEŠANJ)
119
ANDREJ KRYEZIU (ARMUS)
3041
41
0
HAMZA BEŠO (TEŠANJ)
119
3
ANDREJ KRYEZIU (ARMUS)
Medalists
1. ANDREJ KRYEZIU, ARMUS
2. HAMZA BEŠO, CBS"Tešanj"Tešanj
3. MARKO RADOŠEVIĆ, SVETI MATEJ
3. ----
KL - Stariji kadeti +69
3001
225
1
JOSIP SAKOMAN (JASTREB)
124
2
MISLAV JURINEC (ARMUS)
45
MILE KIRIN (TIGAR)
96
MIHAEL KAJIC (LEONGYM)
284
MARIN CURRI (LOŠINJ)
3018
124
3
MISLAV JURINEC (ARMUS)
45
0
MILE KIRIN (TIGAR)
3019
96
3
MIHAEL KAJIC (LEONGYM)
284
0
MARIN CURRI (LOŠINJ)
3045
124
3
MISLAV JURINEC (ARMUS)
96
0
MIHAEL KAJIC (LEONGYM)
Medalists
1. MISLAV JURINEC, ARMUS
2. MIHAEL KAJIC, LEON GYM
3. MILE KIRIN, TIGAR, Karlovac
3. MARIN CURRI, VIKTORIA