kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
3. Brod Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
Point fighting
Light contact
Kick light
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
PF - Dječaci
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ALEKSANDAR UZELAC
DRAGON&SOKOL
PF-DJ-M-22, PF-DJ-M-25
4
4
39
0
32
2.
MATEJ ŽAMARIJA
JASTREB
PF-DJ-M+32
2
2
10
0
10
3.
JAN MIKULIĆ
TIGAR BROD
PF-DJ-M-32, PF-DJ-M+32
3
2
11
0
8
4.
FILIP KLOBUČAR
GLINA
PF-DJ-M-22
2
1
16
0
2
5.
ALEKSANDAR ŠESTO
GLINA
PF-DJ-M-25
2
1
7
0
-1
6.
TEO MATANOVIĆ
TOMISLAV GYM
PF-DJ-M-22, PF-DJ-M-25
2
0
1
0
-17
7.
MARKO NUJIĆ
2002 - Odzak
PF-DJ-M-32
1
0
0
0
-5
8.
ADAM PEJIĆ
BROD
PF-DJ-M+32
1
0
0
0
-6
9.
MATEJ REPINC
IMPACT
PF-DJ-M-25
1
0
0
0
-6
10.
IVO PEJIC
BROD
PF-DJ-M+32
1
0
0
0
-7
11.
VITO VALEK
IMPACT
PF-DJ-M-22
1
0
1
0
-10
PF - Djevojčice
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
KIRA CVETNIĆ
DRAGON&SOKOL
PF-DJ-Ž-25, PF-DJ-Ž-28
3
3
14
0
8
2.
DONNA VRHOVEC
BTI
PF-DJ-Ž-32
1
1
6
0
6
3.
KIARA BRATKOVIĆ
BTI
PF-DJ-Ž+32
1
1
6
0
6
4.
ESTER BARIČEVIĆ
IMPACT
PF-DJ-Ž-22
1
1
3
0
1
5.
DORA MATIĆ
JASTREB
PF-DJ-Ž-25, PF-DJ-Ž-22
2
0
6
0
-2
6.
VIKTORIA PENIĆ
TOMISLAV GYM
PF-DJ-Ž-28
1
0
2
0
-1
7.
ENA ČONDRIĆ
BROD
PF-DJ-Ž-28
1
0
0
0
-6
8.
LUCIA BARIČEVIĆ
TOMISLAV GYM
PF-DJ-Ž-32
1
0
0
0
-6
9.
TIFFANY CVETANOVIĆ PAVIĆ
GLINA
PF-DJ-Ž+32
1
0
0
0
-6
PF - Mlađi kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LEONARDO ČVEK
BTI
PF-MKAD-M-47, PF-MKAD-M+47
5
5
20
0
15
2.
JAN MIKULIĆ
TIGAR BROD
PF-MKAD-M-32
1
1
1
0
1
3.
IVAN MARETIĆ
JASTREB
PF-MKAD-M-42, PF-MKAD-M-47
4
3
29
0
21
4.
IVAN ĐAKOVIĆ
TOMISLAV GYM
PF-MKAD-M+47
3
2
14
0
9
5.
MATO ANUŠIĆ
TIGAR BROD
PF-MKAD-M-37, PF-MKAD-M-42
3
2
16
0
-1
6.
DANIEL PENIĆ
TOMISLAV GYM
PF-MKAD-M-37
3
2
7
0
-3
7.
MATEJ ŽAMARIJA
JASTREB
PF-MKAD-M-42
2
1
14
0
6
8.
MATEJ BOGOVIĆ
GLINA
PF-MKAD-M+47
2
1
9
0
0
9.
BORNA KLOBUČAR
GLINA
PF-MKAD-M-42
2
1
8
0
-8
10.
ALAN ĆURIĆ
TIGAR BROD
PF-MKAD-M-37
1
0
3
0
-1
11.
TIN KARAPETRIĆ
IMPACT
PF-MKAD-M-32
1
0
0
0
-1
12.
DAVID ŠTRK
IMPACT
PF-MKAD-M-42
1
0
6
0
-2
13.
ELMIN BRKIĆ
2002 - Odzak
PF-MKAD-M-37
1
0
1
0
-2
14.
IVAN AMBROZIC
2002 - Odzak
PF-MKAD-M-47
1
0
1
0
-2
15.
GABRIEL ŠILHAN ODOBAŠIĆ
TIGAR BROD
PF-MKAD-M-47
1
0
4
0
-4
16.
BENEDEK HADRA
BEREMEND SPORT KFT
PF-MKAD-M+47
1
0
3
0
-4
17.
DANIEL DJUKIC
TIGAR BROD
PF-MKAD-M+47
1
0
1
0
-5
18.
FRAN ŽMIRIĆ
GLINA
PF-MKAD-M+47
1
0
0
0
-6
19.
MIHAEL TOMAS
BROD
PF-MKAD-M+47
1
0
0
0
-6
20.
MARIO JOZIĆ
TOMISLAV GYM
PF-MKAD-M-37, PF-MKAD-M-42
1
0
0
0
-7
PF - Mlađe kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ELENA ČVEK
BTI
PF-MKAD-Ž-37
2
2
11
0
10
2.
KIRA CVETNIĆ
DRAGON&SOKOL
PF-MKAD-Ž-28
1
1
13
0
6
3.
VIKTORIA PENIĆ
TOMISLAV GYM
PF-MKAD-Ž-32
1
1
7
0
5
4.
LEONARDA DEAK
BTI
PF-MKAD-Ž-42
1
1
5
0
3
5.
PAOLA MATIĆ
JASTREB
PF-MKAD-Ž+47, PF-MKAD-Ž-47
4
3
20
0
11
6.
PETRA MIKULIĆ
TIGAR BROD
PF-MKAD-Ž-42, PF-MKAD-Ž+47, PF-MKAD-Ž-47
6
4
27
0
11
7.
BALOGH BIANKA
BEREMEND SPORT KFT
PF-MKAD-Ž-37, PF-MKAD-Ž-42
2
0
1
0
-11
8.
PETRA ŽMIRIĆ
GLINA
PF-MKAD-Ž+47
1
0
2
0
-2
9.
VERONIKA VUKUŠIĆ
JASTREB
PF-MKAD-Ž+47
1
0
1
0
-4
10.
LUCIA BARIČEVIĆ
TOMISLAV GYM
PF-MKAD-Ž-32
1
0
2
0
-5
11.
KATARINA ŠPEHAR
IMPACT
PF-MKAD-Ž-28
1
0
7
0
-6
12.
ANA LU KUZMIĆ
GLINA
PF-MKAD-Ž+47
1
0
0
0
-6
13.
MANDALENA JAZVIĆ
2002 - Odzak
PF-MKAD-Ž-37
1
0
0
0
-6
14.
MIHAELA SEDLO
BROD
PF-MKAD-Ž-47
1
0
0
0
-6
PF - Stariji kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
PAVO ANDRIJANIC
2002 - Odzak
PF-SKAD-M+69
2
2
20
0
20
2.
MATO ANUŠIĆ
TIGAR BROD
PF-SKAD-M-42
2
2
12
0
11
3.
DANIEL DJUKIC
TIGAR BROD
PF-SKAD-M-57
1
1
3
0
1
4.
ANTO JELKIĆ
2002 - Odzak
PF-SKAD-M-42
2
1
5
0
1
5.
PATRIK KOŽUL
TIGAR BROD
PF-SKAD-M-52, PF-SKAD-M-42
2
1
10
0
0
6.
KRISTIJAN BOSNIĆ
2002 - Odzak
PF-SKAD-M-57
1
0
2
0
-1
7.
MERLIN GUŠANI
TOMISLAV GYM
PF-SKAD-M-42
1
0
2
0
-2
8.
ALAN ĆURIĆ
TIGAR BROD
PF-SKAD-M-42
1
0
0
0
-10
9.
IVAN ĐAKOVIĆ
TOMISLAV GYM
PF-SKAD-M+69
1
0
0
0
-10
10.
MIHAEL TOMAS
BROD
PF-SKAD-M+69
1
0
0
0
-10
PF - Starije kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MATEA ZEBA
BTI
PF-SKAD-Ž-50
2
2
12
0
7
2.
LEONA BARTOLIN
NINJA
PF-SKAD-Ž-50, PF-SKAD-Ž-42
2
1
8
0
2
3.
ANA MARETIĆ
JASTREB
PF-SKAD-Ž-42
1
0
0
0
-3
4.
ANTONIJA ŽILIĆ
GLINA
PF-SKAD-Ž-50
1
0
0
0
-6
PF - Juniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ANTONIO ČABRAJA
TIGAR BROD
PF-JUN-M-63
1
1
3
0
3
2.
DAMIEN HORVAT
TIGAR BROD
PF-JUN-M-63
1
0
0
0
-3
PF - Juniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
No records to display.
PF - Seniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ÁRON MECSEKI
BEREMEND SPORT KFT
PF-SEN-M-84
2
2
14
0
11
2.
LUKA SEDLO
BROD
PF-SEN-M-84
1
0
3
0
-1
3.
GÁBOR FROMBERGER
BEREMEND SPORT KFT
PF-SEN-M-84
1
0
0
0
-10
PF - Seniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ
BTI
PF-SEN-Ž+70, PF-SEN-Ž-65
2
2
14
0
14
2.
ANITA ŠANTOR
BROD
PF-SEN-Ž+70
1
0
0
0
-4
3.
LARA MATOŠEVIĆ
HUS
PF-SEN-Ž-65
1
0
0
0
-10
PF - Dječaci, PF - Djevojčice
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
DRAGON&SOKOL
10
1.
10
1.
20
4
0
0
1.
2.
JASTREB
5
4.
6
3.
11
1
2
0
2.
3.
BTI
0
9.
10
1.
10
2
0
0
3.
4.
GLINA
6
3.
3
6.
9
0
3
0
4.
5.
TIGAR BROD
8
2.
0
8.
8
1
1
0
5.
6.
TOMISLAV GYM
2
6.
6
3.
8
0
2
2
6.
7.
IMPACT
2
6.
5
5.
7
1
0
2
7.
8.
2002 - Odzak
3
5.
0
8.
3
0
1
0
8.
9.
BROD
2
6.
1
7.
3
0
0
3
9.
PF - Mlađi kadeti, PF - Mlađe kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
TIGAR BROD
15
1.
11
1.
26
3
3
2
1.
2.
BTI
10
2.
10
2.
20
4
0
0
2.
3.
JASTREB
9
3.
9
3.
18
2
2
2
3.
4.
TOMISLAV GYM
6
4.
8
4.
14
1
3
0
4.
5.
IMPACT
3
5.
3
7.
6
0
2
0
5.
6.
DRAGON&SOKOL
0
8.
5
5.
5
1
0
0
6.
7.
BEREMEND SPORT KFT
0
8.
4
6.
4
0
1
1
7.
8.
GLINA
3
5.
1
8.
4
0
0
4
8.
9.
2002 - Odzak
1
7.
1
8.
2
0
0
2
9.
10.
BROD
0
8.
1
8.
1
0
0
1
10.
PF - Stariji kadeti, PF - Starije kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
TIGAR BROD
19
1.
0
5.
19
3
1
1
1.
2.
2002 - Odzak
9
2.
0
5.
9
1
1
1
2.
3.
GLINA
0
5.
8
1.
8
1
1
0
3.
4.
NINJA
0
5.
6
2.
6
1
0
1
4.
5.
BTI
0
5.
5
3.
5
1
0
0
5.
6.
BROD
3
3.
0
5.
3
0
1
0
6.
7.
JASTREB
0
5.
3
4.
3
0
1
0
6.
8.
TOMISLAV GYM
1
4.
0
5.
1
0
0
1
8.
PF - Juniori, PF - Juniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
TIGAR BROD
8
1.
0
1.
8
1
1
0
1.
2.
BEREMEND SPORT KFT
5
2.
0
1.
5
1
0
0
2.
3.
BTI
0
3.
0
1.
0
0
0
0
3.
4.
HUS
0
3.
0
1.
0
0
0
0
3.
PF - Seniori, PF - Seniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
BTI
0
3.
10
1.
10
2
0
0
1.
2.
BEREMEND SPORT KFT
8
1.
0
4.
8
1
1
0
2.
3.
BROD
1
2.
3
2.
4
0
1
1
3.
4.
HUS
0
3.
3
2.
3
0
1
0
4.
5.
TOMISLAV GYM
0
3.
0
4.
0
0
0
0
5.
Total
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
TIGAR BROD
50
1.
11
6.
61
8
6
3
1.
2.
BTI
10
5.
35
1.
45
9
0
0
2.
3.
JASTREB
14
2.
18
2.
32
3
5
2
3.
4.
DRAGON&SOKOL
10
5.
15
3.
25
5
0
0
4.
5.
TOMISLAV GYM
9
7.
14
4.
23
1
5
3
5.
6.
GLINA
9
7.
12
5.
21
1
4
4
6.
7.
BEREMEND SPORT KFT
13
3.
4
10.
17
2
2
1
7.
8.
2002 - Odzak
13
3.
1
12.
14
1
2
3
8.
9.
IMPACT
5
10.
8
7.
13
1
2
2
9.
10.
BROD
6
9.
5
9.
11
0
2
5
10.
11.
NINJA
0
11.
6
8.
6
1
0
1
11.
12.
HUS
0
11.
3
11.
3
0
1
0
12.