kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
3. Brod Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
Point fighting
Light contact
Kick light
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
PF - Dječaci
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ALEKSANDAR UZELAC
DRAGON&SOKOL
PF-DJ-M-22, PF-DJ-M-25
4
4
39
0
32
2.
MATEJ ŽAMARIJA
JASTREB
PF-DJ-M+32
2
2
10
0
10
3.
JAN MIKULIĆ
TIGAR BROD
PF-DJ-M-32, PF-DJ-M+32
3
2
11
0
8
4.
FILIP KLOBUČAR
GLINA
PF-DJ-M-22
2
1
16
0
2
5.
ALEKSANDAR ŠESTO
GLINA
PF-DJ-M-25
2
1
7
0
-1
6.
TEO MATANOVIĆ
TOMISLAV GYM
PF-DJ-M-22, PF-DJ-M-25
2
0
1
0
-17
7.
MARKO NUJIĆ
2002 - Odzak
PF-DJ-M-32
1
0
0
0
-5
8.
ADAM PEJIĆ
BROD
PF-DJ-M+32
1
0
0
0
-6
9.
MATEJ REPINC
IMPACT
PF-DJ-M-25
1
0
0
0
-6
10.
IVO PEJIC
BROD
PF-DJ-M+32
1
0
0
0
-7
11.
VITO VALEK
IMPACT
PF-DJ-M-22
1
0
1
0
-10
PF - Djevojčice
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
KIRA CVETNIĆ
DRAGON&SOKOL
PF-DJ-Ž-25, PF-DJ-Ž-28
3
3
14
0
8
2.
DONNA VRHOVEC
BTI
PF-DJ-Ž-32
1
1
6
0
6
3.
KIARA BRATKOVIĆ
BTI
PF-DJ-Ž+32
1
1
6
0
6
4.
ESTER BARIČEVIĆ
IMPACT
PF-DJ-Ž-22
1
1
3
0
1
5.
DORA MATIĆ
JASTREB
PF-DJ-Ž-25, PF-DJ-Ž-22
2
0
6
0
-2
6.
VIKTORIA PENIĆ
TOMISLAV GYM
PF-DJ-Ž-28
1
0
2
0
-1
7.
ENA ČONDRIĆ
BROD
PF-DJ-Ž-28
1
0
0
0
-6
8.
LUCIA BARIČEVIĆ
TOMISLAV GYM
PF-DJ-Ž-32
1
0
0
0
-6
9.
TIFFANY CVETANOVIĆ PAVIĆ
GLINA
PF-DJ-Ž+32
1
0
0
0
-6
PF - Mlađi kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
LEONARDO ČVEK
BTI
PF-MKAD-M-47, PF-MKAD-M+47
5
5
20
0
15
2.
JAN MIKULIĆ
TIGAR BROD
PF-MKAD-M-32
1
1
1
0
1
3.
IVAN MARETIĆ
JASTREB
PF-MKAD-M-42, PF-MKAD-M-47
4
3
29
0
21
4.
IVAN ĐAKOVIĆ
TOMISLAV GYM
PF-MKAD-M+47
3
2
14
0
9
5.
MATO ANUŠIĆ
TIGAR BROD
PF-MKAD-M-37, PF-MKAD-M-42
3
2
16
0
-1
6.
DANIEL PENIĆ
TOMISLAV GYM
PF-MKAD-M-37
3
2
7
0
-3
7.
MATEJ ŽAMARIJA
JASTREB
PF-MKAD-M-42
2
1
14
0
6
8.
MATEJ BOGOVIĆ
GLINA
PF-MKAD-M+47
2
1
9
0
0
9.
BORNA KLOBUČAR
GLINA
PF-MKAD-M-42
2
1
8
0
-8
10.
ALAN ĆURIĆ
TIGAR BROD
PF-MKAD-M-37
1
0
3
0
-1
11.
TIN KARAPETRIĆ
IMPACT
PF-MKAD-M-32
1
0
0
0
-1
12.
DAVID ŠTRK
IMPACT
PF-MKAD-M-42
1
0
6
0
-2
13.
ELMIN BRKIĆ
2002 - Odzak
PF-MKAD-M-37
1
0
1
0
-2
14.
IVAN AMBROZIC
2002 - Odzak
PF-MKAD-M-47
1
0
1
0
-2
15.
GABRIEL ŠILHAN ODOBAŠIĆ
TIGAR BROD
PF-MKAD-M-47
1
0
4
0
-4
16.
BENEDEK HADRA
BEREMEND SPORT KFT
PF-MKAD-M+47
1
0
3
0
-4
17.
DANIEL DJUKIC
TIGAR BROD
PF-MKAD-M+47
1
0
1
0
-5
18.
FRAN ŽMIRIĆ
GLINA
PF-MKAD-M+47
1
0
0
0
-6
19.
MIHAEL TOMAS
BROD
PF-MKAD-M+47
1
0
0
0
-6
20.
MARIO JOZIĆ
TOMISLAV GYM
PF-MKAD-M-37, PF-MKAD-M-42
1
0
0
0
-7
PF - Mlađe kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ELENA ČVEK
BTI
PF-MKAD-Ž-37
2
2
11
0
10
2.
KIRA CVETNIĆ
DRAGON&SOKOL
PF-MKAD-Ž-28
1
1
13
0
6
3.
VIKTORIA PENIĆ
TOMISLAV GYM
PF-MKAD-Ž-32
1
1
7
0
5
4.
LEONARDA DEAK
BTI
PF-MKAD-Ž-42
1
1
5
0
3
5.
PAOLA MATIĆ
JASTREB
PF-MKAD-Ž+47, PF-MKAD-Ž-47
4
3
20
0
11
6.
PETRA MIKULIĆ
TIGAR BROD
PF-MKAD-Ž-42, PF-MKAD-Ž+47, PF-MKAD-Ž-47
6
4
27
0
11
7.
BALOGH BIANKA
BEREMEND SPORT KFT
PF-MKAD-Ž-37, PF-MKAD-Ž-42
2
0
1
0
-11
8.
PETRA ŽMIRIĆ
GLINA
PF-MKAD-Ž+47
1
0
2
0
-2
9.
VERONIKA VUKUŠIĆ
JASTREB
PF-MKAD-Ž+47
1
0
1
0
-4
10.
LUCIA BARIČEVIĆ
TOMISLAV GYM
PF-MKAD-Ž-32
1
0
2
0
-5
11.
KATARINA ŠPEHAR
IMPACT
PF-MKAD-Ž-28
1
0
7
0
-6
12.
ANA LU KUZMIĆ
GLINA
PF-MKAD-Ž+47
1
0
0
0
-6
13.
MANDALENA JAZVIĆ
2002 - Odzak
PF-MKAD-Ž-37
1
0
0
0
-6
14.
MIHAELA SEDLO
BROD
PF-MKAD-Ž-47
1
0
0
0
-6
PF - Stariji kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
PAVO ANDRIJANIC
2002 - Odzak
PF-SKAD-M+69
2
2
20
0
20
2.
MATO ANUŠIĆ
TIGAR BROD
PF-SKAD-M-42
2
2
12
0
11
3.
DANIEL DJUKIC
TIGAR BROD
PF-SKAD-M-57
1
1
3
0
1
4.
ANTO JELKIĆ
2002 - Odzak
PF-SKAD-M-42
2
1
5
0
1
5.
PATRIK KOŽUL
TIGAR BROD
PF-SKAD-M-52, PF-SKAD-M-42
2
1
10
0
0
6.
KRISTIJAN BOSNIĆ
2002 - Odzak
PF-SKAD-M-57
1
0
2
0
-1
7.
MERLIN GUŠANI
TOMISLAV GYM
PF-SKAD-M-42
1
0
2
0
-2
8.
ALAN ĆURIĆ
TIGAR BROD
PF-SKAD-M-42
1
0
0
0
-10
9.
IVAN ĐAKOVIĆ
TOMISLAV GYM
PF-SKAD-M+69
1
0
0
0
-10
10.
MIHAEL TOMAS
BROD
PF-SKAD-M+69
1
0
0
0
-10
PF - Starije kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MATEA ZEBA
BTI
PF-SKAD-Ž-50
2
2
12
0
7
2.
LEONA BARTOLIN
NINJA
PF-SKAD-Ž-50, PF-SKAD-Ž-42
2
1
8
0
2
3.
ANA MARETIĆ
JASTREB
PF-SKAD-Ž-42
1
0
0
0
-3
4.
ANTONIJA ŽILIĆ
GLINA
PF-SKAD-Ž-50
1
0
0
0
-6
PF - Juniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ANTONIO ČABRAJA
TIGAR BROD
PF-JUN-M-63
1
1
3
0
3
2.
DAMIEN HORVAT
TIGAR BROD
PF-JUN-M-63
1
0
0
0
-3
PF - Juniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
No records to display.
PF - Seniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ÁRON MECSEKI
BEREMEND SPORT KFT
PF-SEN-M-84
2
2
14
0
11
2.
LUKA SEDLO
BROD
PF-SEN-M-84
1
0
3
0
-1
3.
GÁBOR FROMBERGER
BEREMEND SPORT KFT
PF-SEN-M-84
1
0
0
0
-10
PF - Seniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ
BTI
PF-SEN-Ž+70, PF-SEN-Ž-65
2
2
14
0
14
2.
ANITA ŠANTOR
BROD
PF-SEN-Ž+70
1
0
0
0
-4
3.
LARA MATOŠEVIĆ
HUS
PF-SEN-Ž-65
1
0
0
0
-10