kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
3. Brod Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
Point fighting
Light contact
Kick light
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
PF - Dječaci
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ALEKSANDAR UZELAC
DRAGON&SOKOL
PF-DJ-M-22, PF-DJ-M-25
4
4
39
0
32
2.
MATEJ ŽAMARIJA
JASTREB
PF-DJ-M+32
2
2
10
0
10
3.
JAN MIKULIĆ
TIGAR BROD
PF-DJ-M-32, PF-DJ-M+32
3
2
11
0
8
4.
FILIP KLOBUČAR
GLINA
PF-DJ-M-22
2
1
16
0
2
5.
ALEKSANDAR ŠESTO
GLINA
PF-DJ-M-25
2
1
7
0
-1
6.
TEO MATANOVIĆ
TOMISLAV GYM
PF-DJ-M-22, PF-DJ-M-25
2
0
1
0
-17
7.
MARKO NUJIĆ
2002 - Odzak
PF-DJ-M-32
1
0
0
0
-5
8.
ADAM PEJIĆ
BROD
PF-DJ-M+32
1
0
0
0
-6
9.
MATEJ REPINC
IMPACT
PF-DJ-M-25
1
0
0
0
-6
10.
IVO PEJIC
BROD
PF-DJ-M+32
1
0
0
0
-7
11.
VITO VALEK
IMPACT
PF-DJ-M-22
1
0
1
0
-10
PF - Djevojčice
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
KIRA CVETNIĆ
DRAGON&SOKOL
PF-DJ-Ž-25, PF-DJ-Ž-28
3
3
14
0
8
2.
DONNA VRHOVEC
BTI
PF-DJ-Ž-32
1
1
6
0
6
3.
KIARA BRATKOVIĆ
BTI
PF-DJ-Ž+32
1
1
6
0
6
4.
ESTER BARIČEVIĆ
IMPACT
PF-DJ-Ž-22
1
1
3
0
1
5.
DORA MATIĆ
JASTREB
PF-DJ-Ž-25, PF-DJ-Ž-22
2
0
6
0
-2
6.
VIKTORIA PENIĆ
TOMISLAV GYM
PF-DJ-Ž-28
1
0
2
0
-1
7.
ENA ČONDRIĆ
BROD
PF-DJ-Ž-28
1
0
0
0
-6
8.
LUCIA BARIČEVIĆ
TOMISLAV GYM
PF-DJ-Ž-32
1
0
0
0
-6
9.
TIFFANY CVETANOVIĆ PAVIĆ
GLINA
PF-DJ-Ž+32
1
0
0
0
-6
PF - Mlađi kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
LEONARDO ČVEK
BTI
PF-MKAD-M-47, PF-MKAD-M+47
5
5
20
0
15
2.
JAN MIKULIĆ
TIGAR BROD
PF-MKAD-M-32
1
1
1
0
1
3.
IVAN MARETIĆ
JASTREB
PF-MKAD-M-42, PF-MKAD-M-47
4
3
29
0
21
4.
IVAN ĐAKOVIĆ
TOMISLAV GYM
PF-MKAD-M+47
3
2
14
0
9
5.
MATO ANUŠIĆ
TIGAR BROD
PF-MKAD-M-37, PF-MKAD-M-42
3
2
16
0
-1
6.
DANIEL PENIĆ
TOMISLAV GYM
PF-MKAD-M-37
3
2
7
0
-3
7.
MATEJ ŽAMARIJA
JASTREB
PF-MKAD-M-42
2
1
14
0
6
8.
MATEJ BOGOVIĆ
GLINA
PF-MKAD-M+47
2
1
9
0
0
9.
BORNA KLOBUČAR
GLINA
PF-MKAD-M-42
2
1
8
0
-8
10.
ALAN ĆURIĆ
TIGAR BROD
PF-MKAD-M-37
1
0
3
0
-1
11.
TIN KARAPETRIĆ
IMPACT
PF-MKAD-M-32
1
0
0
0
-1
12.
DAVID ŠTRK
IMPACT
PF-MKAD-M-42
1
0
6
0
-2
13.
ELMIN BRKIĆ
2002 - Odzak
PF-MKAD-M-37
1
0
1
0
-2
14.
IVAN AMBROZIC
2002 - Odzak
PF-MKAD-M-47
1
0
1
0
-2
15.
GABRIEL ŠILHAN ODOBAŠIĆ
TIGAR BROD
PF-MKAD-M-47
1
0
4
0
-4
16.
BENEDEK HADRA
BEREMEND SPORT KFT
PF-MKAD-M+47
1
0
3
0
-4
17.
DANIEL DJUKIC
TIGAR BROD
PF-MKAD-M+47
1
0
1
0
-5
18.
FRAN ŽMIRIĆ
GLINA
PF-MKAD-M+47
1
0
0
0
-6
19.
MIHAEL TOMAS
BROD
PF-MKAD-M+47
1
0
0
0
-6
20.
MARIO JOZIĆ
TOMISLAV GYM
PF-MKAD-M-37, PF-MKAD-M-42
1
0
0
0
-7
PF - Mlađe kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ELENA ČVEK
BTI
PF-MKAD-Ž-37
2
2
11
0
10
2.
KIRA CVETNIĆ
DRAGON&SOKOL
PF-MKAD-Ž-28
1
1
13
0
6
3.
VIKTORIA PENIĆ
TOMISLAV GYM
PF-MKAD-Ž-32
1
1
7
0
5
4.
LEONARDA DEAK
BTI
PF-MKAD-Ž-42
1
1
5
0
3
5.
PAOLA MATIĆ
JASTREB
PF-MKAD-Ž+47, PF-MKAD-Ž-47
4
3
20
0
11
6.
PETRA MIKULIĆ
TIGAR BROD
PF-MKAD-Ž-42, PF-MKAD-Ž+47, PF-MKAD-Ž-47
6
4
27
0
11
7.
BALOGH BIANKA
BEREMEND SPORT KFT
PF-MKAD-Ž-37, PF-MKAD-Ž-42
2
0
1
0
-11
8.
PETRA ŽMIRIĆ
GLINA
PF-MKAD-Ž+47
1
0
2
0
-2
9.
VERONIKA VUKUŠIĆ
JASTREB
PF-MKAD-Ž+47
1
0
1
0
-4
10.
LUCIA BARIČEVIĆ
TOMISLAV GYM
PF-MKAD-Ž-32
1
0
2
0
-5
11.
KATARINA ŠPEHAR
IMPACT
PF-MKAD-Ž-28
1
0
7
0
-6
12.
ANA LU KUZMIĆ
GLINA
PF-MKAD-Ž+47
1
0
0
0
-6
13.
MANDALENA JAZVIĆ
2002 - Odzak
PF-MKAD-Ž-37
1
0
0
0
-6
14.
MIHAELA SEDLO
BROD
PF-MKAD-Ž-47
1
0
0
0
-6
PF - Stariji kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
PAVO ANDRIJANIC
2002 - Odzak
PF-SKAD-M+69
2
2
20
0
20
2.
MATO ANUŠIĆ
TIGAR BROD
PF-SKAD-M-42
2
2
12
0
11
3.
DANIEL DJUKIC
TIGAR BROD
PF-SKAD-M-57
1
1
3
0
1
4.
ANTO JELKIĆ
2002 - Odzak
PF-SKAD-M-42
2
1
5
0
1
5.
PATRIK KOŽUL
TIGAR BROD
PF-SKAD-M-52, PF-SKAD-M-42
2
1
10
0
0
6.
KRISTIJAN BOSNIĆ
2002 - Odzak
PF-SKAD-M-57
1
0
2
0
-1
7.
MERLIN GUŠANI
TOMISLAV GYM
PF-SKAD-M-42
1
0
2
0
-2
8.
ALAN ĆURIĆ
TIGAR BROD
PF-SKAD-M-42
1
0
0
0
-10
9.
IVAN ĐAKOVIĆ
TOMISLAV GYM
PF-SKAD-M+69
1
0
0
0
-10
10.
MIHAEL TOMAS
BROD
PF-SKAD-M+69
1
0
0
0
-10
PF - Starije kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MATEA ZEBA
BTI
PF-SKAD-Ž-50
2
2
12
0
7
2.
LEONA BARTOLIN
NINJA
PF-SKAD-Ž-50, PF-SKAD-Ž-42
2
1
8
0
2
3.
ANA MARETIĆ
JASTREB
PF-SKAD-Ž-42
1
0
0
0
-3
4.
ANTONIJA ŽILIĆ
GLINA
PF-SKAD-Ž-50
1
0
0
0
-6
PF - Juniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ANTONIO ČABRAJA
TIGAR BROD
PF-JUN-M-63
1
1
3
0
3
2.
DAMIEN HORVAT
TIGAR BROD
PF-JUN-M-63
1
0
0
0
-3
PF - Juniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
No records to display.
PF - Seniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ÁRON MECSEKI
BEREMEND SPORT KFT
PF-SEN-M-84
2
2
14
0
11
2.
LUKA SEDLO
BROD
PF-SEN-M-84
1
0
3
0
-1
3.
GÁBOR FROMBERGER
BEREMEND SPORT KFT
PF-SEN-M-84
1
0
0
0
-10
PF - Seniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ
BTI
PF-SEN-Ž+70, PF-SEN-Ž-65
2
2
14
0
14
2.
ANITA ŠANTOR
BROD
PF-SEN-Ž+70
1
0
0
0
-4
3.
LARA MATOŠEVIĆ
HUS
PF-SEN-Ž-65
1
0
0
0
-10
PF - Dječaci, PF - Djevojčice
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
DRAGON&SOKOL
10
1.
10
1.
20
4
0
0
1.
2.
JASTREB
5
4.
6
3.
11
1
2
0
2.
3.
BTI
0
9.
10
1.
10
2
0
0
3.
4.
GLINA
6
3.
3
6.
9
0
3
0
4.
5.
TIGAR BROD
8
2.
0
8.
8
1
1
0
5.
6.
TOMISLAV GYM
2
6.
6
3.
8
0
2
2
6.
7.
IMPACT
2
6.
5
5.
7
1
0
2
7.
8.
2002 - Odzak
3
5.
0
8.
3
0
1
0
8.
9.
BROD
2
6.
1
7.
3
0
0
3
9.
PF - Mlađi kadeti, PF - Mlađe kadetkinje
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
TIGAR BROD
15
1.
11
1.
26
3
3
2
1.
2.
BTI
10
2.
10
2.
20
4
0
0
2.
3.
JASTREB
9
3.
9
3.
18
2
2
2
3.
4.
TOMISLAV GYM
6
4.
8
4.
14
1
3
0
4.
5.
IMPACT
3
5.
3
7.
6
0
2
0
5.
6.
DRAGON&SOKOL
0
8.
5
5.
5
1
0
0
6.
7.
BEREMEND SPORT KFT
0
8.
4
6.
4
0
1
1
7.
8.
GLINA
3
5.
1
8.
4
0
0
4
8.
9.
2002 - Odzak
1
7.
1
8.
2
0
0
2
9.
10.
BROD
0
8.
1
8.
1
0
0
1
10.
PF - Stariji kadeti, PF - Starije kadetkinje
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
TIGAR BROD
19
1.
0
5.
19
3
1
1
1.
2.
2002 - Odzak
9
2.
0
5.
9
1
1
1
2.
3.
GLINA
0
5.
8
1.
8
1
1
0
3.
4.
NINJA
0
5.
6
2.
6
1
0
1
4.
5.
BTI
0
5.
5
3.
5
1
0
0
5.
6.
BROD
3
3.
0
5.
3
0
1
0
6.
7.
JASTREB
0
5.
3
4.
3
0
1
0
6.
8.
TOMISLAV GYM
1
4.
0
5.
1
0
0
1
8.
PF - Juniori, PF - Juniorke
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
TIGAR BROD
8
1.
0
1.
8
1
1
0
1.
2.
BEREMEND SPORT KFT
5
2.
0
1.
5
1
0
0
2.
3.
BTI
0
3.
0
1.
0
0
0
0
3.
4.
HUS
0
3.
0
1.
0
0
0
0
3.
PF - Seniori, PF - Seniorke
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
BTI
0
3.
10
1.
10
2
0
0
1.
2.
BEREMEND SPORT KFT
8
1.
0
4.
8
1
1
0
2.
3.
BROD
1
2.
3
2.
4
0
1
1
3.
4.
HUS
0
3.
3
2.
3
0
1
0
4.
5.
TOMISLAV GYM
0
3.
0
4.
0
0
0
0
5.
Total
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
TIGAR BROD
50
1.
11
6.
61
8
6
3
1.
2.
BTI
10
5.
35
1.
45
9
0
0
2.
3.
JASTREB
14
2.
18
2.
32
3
5
2
3.
4.
DRAGON&SOKOL
10
5.
15
3.
25
5
0
0
4.
5.
TOMISLAV GYM
9
7.
14
4.
23
1
5
3
5.
6.
GLINA
9
7.
12
5.
21
1
4
4
6.
7.
BEREMEND SPORT KFT
13
3.
4
10.
17
2
2
1
7.
8.
2002 - Odzak
13
3.
1
12.
14
1
2
3
8.
9.
IMPACT
5
10.
8
7.
13
1
2
2
9.
10.
BROD
6
9.
5
9.
11
0
2
5
10.
11.
NINJA
0
11.
6
8.
6
1
0
1
11.
12.
HUS
0
11.
3
11.
3
0
1
0
12.