kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
3. Brod Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
TEŽINE / UZRASTI
PF - Učenici -22
PF - Učenici -25
PF - Učenici -32
PF - Učenici +32
PF - Učenici -22
1001
156
1
VITO VALEK (IMPACT)
60
11
FILIP KLOBUČAR (GLINA)
1002
101
10
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
25
0
TEO MATANOVIĆ (TOM GYM)
1005
60
5
FILIP KLOBUČAR (GLINA)
101
13
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
Osvajači medalja
1. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL
2. FILIP KLOBUČAR, GLINA
3. TEO MATANOVIĆ, TOMISLAV GYM
3. VITO VALEK, IMPACT
PF - Učenici -25
1003
56
6
ALEKSANDAR ŠESTO (GLINA)
141
0
MATEJ REPINC (IMPACT)
1004
26
1
TEO MATANOVIĆ (TOM GYM)
102
8
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
1007
56
1
ALEKSANDAR ŠESTO (GLINA)
102
8
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
Osvajači medalja
1. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL
2. ALEKSANDAR ŠESTO, GLINA
3. TEO MATANOVIĆ, TOMISLAV GYM
3. MATEJ REPINC, IMPACT
PF - Učenici -32
1006
249
0
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
12
0
MARKO NUJIĆ (2002BIH)
98
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
1008
12
0
MARKO NUJIĆ (2002BIH)
98
5
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
Osvajači medalja
1. JAN MIKULIĆ, TIGAR BROD
2. MARKO NUJIĆ, 2002 - Odzak
3. ----
3. ----
PF - Učenici +32
1009
172
0
ADAM PEJIĆ (BROD)
14
0
KEMAL PEJKOVIĆ (2002BIH)
99
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
171
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
163
IVO PEJIC (BROD)
1011
172
0
ADAM PEJIĆ (BROD)
99
6
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
1010
171
7
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
163
0
IVO PEJIC (BROD)
1013
99
0
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
171
3
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
Osvajači medalja
1. MATEJ ŽAMARIJA, JASTREB
2. JAN MIKULIĆ, TIGAR BROD
3. IVO PEJIC, BROD
3. ADAM PEJIĆ, BROD