kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
14th INTERNATIONAL KICKBOXING CUP "KUTINA 2012"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
SEMI CONTACT
LIGHT CONTACT
FULL CONTACT
LOW KICK
K1
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
LC - Older Cadets (female)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ANA ALABER
LAV, Pula
LC-OCAD-F-50
1
1
3
0
3
2.
LANA RODIĆ
DRAGON&SOKOL
LC-OCAD-F-55
1
1
3
0
3
3.
ANAMARIA FRANČESKI
CROATIA
LC-OCAD-F-65
1
1
2
0
1
4.
PETRA LONČAR
ZAGREB
LC-OCAD-F-46
1
1
2
0
1
5.
GRACIA MARIĆ
KUTINA
LC-OCAD-F-46
1
0
1
0
-1
6.
MARINA PUŠELJIĆ
KBV JEDINSTVO ODŽAK
LC-OCAD-F-65
1
0
1
0
-1
7.
ANAMARIJA ČVRK
KUTINA
LC-OCAD-F-55
1
0
0
0
-3
8.
FANIKA HLUBOCKI
LAV, Pula
LC-OCAD-F-50
1
0
0
0
-3
LC - Older Cadets (male)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DANIJEL DOKMANIĆ
IVANIĆ GRAD
LC-OCAD-M+69
3
3
3
0
3
2.
HRVOJE STAKOR
MOSLAVAC
LC-OCAD-M-63
2
2
3
0
3
3.
MATEO ĐUDARIĆ
MOSLAVAC
LC-OCAD-M-57
2
2
3
0
3
4.
KARLO ANDRIŠEK
BUSHIDO
LC-OCAD-M-47
1
1
3
0
3
5.
PATRIK ČAUŠ
IVANIĆ GRAD
LC-OCAD-M-42
1
1
3
0
3
6.
IVAN AUGUSTINOVIĆ
BUDOKAI LABIN
LC-OCAD-M-69
1
1
0
0
0
7.
MARKO KRIZMANIĆ
CROATIA
LC-OCAD-M-57
2
1
0
0
0
8.
VALENTINO PARAGI
PAKRAC
LC-OCAD-M+69
2
0
0
0
0
9.
DANIJEL SAVI
PAKRAC
LC-OCAD-M-63
1
0
0
0
0
10.
FILIP PODUNAVAC
CROATIA
LC-OCAD-M-57
1
0
0
0
0
11.
FRAN PAPIĆ
CROATIA
LC-OCAD-M-69
1
0
0
0
0
12.
JASMIN LULIĆ
KBC "Bihać"
LC-OCAD-M+69
1
0
0
0
0
13.
GORAN JEZERAN
PAKRAC
LC-OCAD-M+69
1
0
0
0
-3
14.
JOSIP PODOLNJAK
CROATIA
LC-OCAD-M-57
1
0
0
0
-3
15.
JURICA TUŠKAN – HEPAK
MAČE
LC-OCAD-M-47
1
0
0
0
-3
16.
KRISTIJAN PODVORAC
KUTINA
LC-OCAD-M-63
1
0
0
0
-3
17.
MEHMED ĆORIĆ
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
LC-OCAD-M-42
1
0
0
0
-3
LC - Juniors (female)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ANA ALABER
LAV, Pula
LC-JUN-F-50
2
2
6
0
6
2.
DORA STOJANIĆ
AGRAM
LC-JUN-F-50
1
0
0
0
-3
3.
FANIKA HLUBOCKI
LAV, Pula
LC-JUN-F-50
1
0
0
0
-3
LC - Juniors (male)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
JOSIP STAŽIĆ
KBV JEDINSTVO ODŽAK
LC-JUN-M-63
2
2
6
0
6
2.
MIHAEL CVETKO
MOSLAVAC
LC-JUN-M-74
2
2
3
0
3
3.
ĐORĐE KOMLEN
KBK "IPPON" Mostar
LC-JUN-M-74
1
0
0
0
0
4.
KRISTIJAN RAJKOVIĆ
CROATIA
LC-JUN-M-63
1
0
0
0
-3
5.
LUCIJANO VIDOVIĆ
KBK "IPPON" Mostar
LC-JUN-M-63
1
0
0
0
-3
6.
MATEO RADIĆ
IVANIĆ GRAD
LC-JUN-M-74
1
0
0
0
-3