kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
14th INTERNATIONAL KICKBOXING CUP "KUTINA 2012"
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
SEMI CONTACT
LIGHT CONTACT
FULL CONTACT
LOW KICK
K1
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
LC - Older Cadets (female)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ANA ALABER
LAV, Pula
LC-OCAD-F-50
1
1
3
0
3
2.
LANA RODIĆ
DRAGON&SOKOL
LC-OCAD-F-55
1
1
3
0
3
3.
ANAMARIA FRANČESKI
CROATIA
LC-OCAD-F-65
1
1
2
0
1
4.
PETRA LONČAR
ZAGREB
LC-OCAD-F-46
1
1
2
0
1
5.
GRACIA MARIĆ
KUTINA
LC-OCAD-F-46
1
0
1
0
-1
6.
MARINA PUŠELJIĆ
KBV JEDINSTVO ODŽAK
LC-OCAD-F-65
1
0
1
0
-1
7.
ANAMARIJA ČVRK
KUTINA
LC-OCAD-F-55
1
0
0
0
-3
8.
FANIKA HLUBOCKI
LAV, Pula
LC-OCAD-F-50
1
0
0
0
-3
LC - Older Cadets (male)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
DANIJEL DOKMANIĆ
IVANIĆ GRAD
LC-OCAD-M+69
3
3
3
0
3
2.
HRVOJE STAKOR
MOSLAVAC
LC-OCAD-M-63
2
2
3
0
3
3.
MATEO ĐUDARIĆ
MOSLAVAC
LC-OCAD-M-57
2
2
3
0
3
4.
KARLO ANDRIŠEK
BUSHIDO
LC-OCAD-M-47
1
1
3
0
3
5.
PATRIK ČAUŠ
IVANIĆ GRAD
LC-OCAD-M-42
1
1
3
0
3
6.
IVAN AUGUSTINOVIĆ
BUDOKAI LABIN
LC-OCAD-M-69
1
1
0
0
0
7.
MARKO KRIZMANIĆ
CROATIA
LC-OCAD-M-57
2
1
0
0
0
8.
VALENTINO PARAGI
PAKRAC
LC-OCAD-M+69
2
0
0
0
0
9.
DANIJEL SAVI
PAKRAC
LC-OCAD-M-63
1
0
0
0
0
10.
FILIP PODUNAVAC
CROATIA
LC-OCAD-M-57
1
0
0
0
0
11.
FRAN PAPIĆ
CROATIA
LC-OCAD-M-69
1
0
0
0
0
12.
JASMIN LULIĆ
KBC "Bihać"
LC-OCAD-M+69
1
0
0
0
0
13.
GORAN JEZERAN
PAKRAC
LC-OCAD-M+69
1
0
0
0
-3
14.
JOSIP PODOLNJAK
CROATIA
LC-OCAD-M-57
1
0
0
0
-3
15.
JURICA TUŠKAN – HEPAK
MAČE
LC-OCAD-M-47
1
0
0
0
-3
16.
KRISTIJAN PODVORAC
KUTINA
LC-OCAD-M-63
1
0
0
0
-3
17.
MEHMED ĆORIĆ
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
LC-OCAD-M-42
1
0
0
0
-3
LC - Juniors (female)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ANA ALABER
LAV, Pula
LC-JUN-F-50
2
2
6
0
6
2.
DORA STOJANIĆ
AGRAM
LC-JUN-F-50
1
0
0
0
-3
3.
FANIKA HLUBOCKI
LAV, Pula
LC-JUN-F-50
1
0
0
0
-3
LC - Juniors (male)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
JOSIP STAŽIĆ
KBV JEDINSTVO ODŽAK
LC-JUN-M-63
2
2
6
0
6
2.
MIHAEL CVETKO
MOSLAVAC
LC-JUN-M-74
2
2
3
0
3
3.
ĐORĐE KOMLEN
KBK "IPPON" Mostar
LC-JUN-M-74
1
0
0
0
0
4.
KRISTIJAN RAJKOVIĆ
CROATIA
LC-JUN-M-63
1
0
0
0
-3
5.
LUCIJANO VIDOVIĆ
KBK "IPPON" Mostar
LC-JUN-M-63
1
0
0
0
-3
6.
MATEO RADIĆ
IVANIĆ GRAD
LC-JUN-M-74
1
0
0
0
-3