Odabrano natjecanje: Prvenstvo Hrvatske LK-S, PF-J, LC-Ks

NAČIN PRIKAZA
 
Point fighting (58)

PF - Juniori -57

    CROATIA
  • 1. ALVIN GLAVIĆ - FIGHTER
  • CROATIA
  • 2. ANTONIO JURMAN - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 3. DOREN MARKO MANTILLA - SUŠAK
  • CROATIA
  • 4. FILIP GRBIĆ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 5. PATRIK FERENČIĆ - ZMAJ
  • CROATIA
  • 6. PJETER CURI - TIGAR, Karlovac

PF - Juniori -63

    CROATIA
  • 1. DINO TREŠNJIĆ - FUTURA
  • CROATIA
  • 2. IVAN SOVEC - ZMAJ
  • CROATIA
  • 3. MATEJ TURAK - SUŠAK
  • CROATIA
  • 4. MIHAEL JAVOROVIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 5. MILAN TOPIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 6. TOMISLAV KATUŠIĆ - OMEGA

PF - Juniori -69

    CROATIA
  • 1. LUKA TOMLJANOVIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 2. MARIN GALESIC - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 3. MATEO ĐUDARIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 4. ROKO BRENKOVIĆ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 5. SANDI PIALIĆ - BUDOKAI
  • CROATIA
  • 6. TEO ČENDAK - SUŠAK

PF - Juniori -74

    CROATIA
  • 1. ANTONIO SVRAČAK - HBD
  • CROATIA
  • 2. DOMAGOJ UREMOVIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 3. FILIP MATIĆ - HUS OSIJEK
  • CROATIA
  • 4. LUCIANO SVRAČAK - HBD
  • CROATIA
  • 5. MARKO DŽIN - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 6. MIHAEL PAVLAKOVIĆ - TIGAR, Karlovac

PF - Juniori -79

    CROATIA
  • 1. BRUNO GVARDIOL - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 2. ROKO VULETA - DRAGA
  • CROATIA
  • 3. VILIM UREMOVIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 4. ŽARKO PEDISIĆ - PRETORIAN

PF - Juniori -84

    CROATIA
  • 1. LEONARDO TOPČAGIĆ - BUDOKAI LABIN

PF - Juniori -89

    CROATIA
  • 1. JURE DRLJE - MAWASHI

PF - Juniori -94

    CROATIA
  • 1. LUKAS JURIĆ - BUDOKAI
  • CROATIA
  • 2. MARKO DERDIĆ - JASTREB

PF - Juniori +94

    CROATIA
  • 1. DAVID SAMARĐIĆ - BUDOKAI LABIN

PF - Juniorke -50

    CROATIA
  • 1. EMA VIŠKOVIĆ - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 2. MAGDALENA MIHELČIĆ - FUTURA
  • CROATIA
  • 3. SARA PEŠUT - SUŠAK

PF - Juniorke -55

    CROATIA
  • 1. ANĐELA PANDŽA - MARJAN 1975
  • CROATIA
  • 2. ELA ZNAOR - MALINSKA
  • CROATIA
  • 3. KRISTINA RAVLIĆ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 4. LEONARDA BANOVIĆ - LAV, Pula
  • CROATIA
  • 5. MATEA PETOHLEB - FIGHTER

PF - Juniorke -60

    CROATIA
  • 1. BARBARA PALEKA - MARJAN 1975
  • CROATIA
  • 2. KARIN KARIKO - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 3. KORINA ZUGAN - FIGHTER
  • CROATIA
  • 4. LARA DESPOT - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 5. LARA MATOŠEVIĆ - HUS OSIJEK
  • CROATIA
  • 6. MANUELA MEDIĆ - LAV, Pula
  • CROATIA
  • 7. NIKOLINA POŽEGA - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 8. NINA NOVAKOVIĆ - HBD

PF - Juniorke -65

    CROATIA
  • 1. EVITA-LARA BRKIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 2. LARISA SAČIĆ - LAV, Pula
  • CROATIA
  • 3. LORENA JURIŠIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 4. LUCIJA BAKALAR - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 5. TEIDE UŠIĆ - LAV, Medulin

PF - Juniorke -70

    CROATIA
  • 1. ELIZABETA CRNKOVIĆ - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 2. SARA VUKUŠIĆ - DRAGA

PF - Juniorke +70

    CROATIA
  • 1. KARMEN GALAC - VELEBIT
  • CROATIA
  • 2. MARA IKIĆ - DRAGA
Light contact (95)

LC - Stariji kadeti -42

    CROATIA
  • 1. ALAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 2. DIEGO ALDIN - BURA
  • CROATIA
  • 3. JOSIP PEREMIN - ARMUS
  • CROATIA
  • 4. LEONARDO LOVRIĆ - TOMISLAV GYM
  • CROATIA
  • 5. LUKA SMOLIC - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 6. MATEJ SARVAŠ - DRAGA
  • CROATIA
  • 7. RENE KALIMAN - DRAGA
  • CROATIA
  • 8. VITO ANTOLIĆ - MEGA CENTAR

LC - Stariji kadeti -47

    CROATIA
  • 1. DAVID BOČKAJ - PRIME
  • CROATIA
  • 2. MIHAEL GLAVIĆ - FIGHTER
  • CROATIA
  • 3. MISLAV JAIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 4. PETAR MARIJIĆ - OMEGA
  • CROATIA
  • 5. PJETER CURI - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 6. STJEPAN SEDAK - ZMAJ

LC - Stariji kadeti -52

    CROATIA
  • 1. ANTONIO JURMAN - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 2. ARDON ZEĆIRI - HUS OSIJEK
  • CROATIA
  • 3. ARMEN HOTI - BURA
  • CROATIA
  • 4. ENIO DUKIC - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 5. FILIP GRBIĆ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 6. FRAN ČANDRLIĆ - DRAGA
  • CROATIA
  • 7. IVAN RADEŠIĆ - KING
  • CROATIA
  • 8. JAKOV LJEŠČANIN - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 9. LUKA KARLO LJUBAS - MEGA CENTAR
  • CROATIA
  • 10. MARINO VELENIK - PRIME
  • CROATIA
  • 11. PATRIK LICUL - FUTURA
  • CROATIA
  • 12. PETAR MORIĆ - MEGA CENTAR
  • CROATIA
  • 13. SALAHUDIN ŠUKE - TROJAN-VODNJAN
  • CROATIA
  • 14. ŠIMUN FILIPOVIĆ - KUTINA

LC - Stariji kadeti -57

    CROATIA
  • 1. ADRIAN BARIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 2. ANTE OŽBOLT - DRAGA
  • CROATIA
  • 3. DOREN MARKO MANTILLA - SUŠAK
  • CROATIA
  • 4. FILIP GRGAS - VELEBIT
  • CROATIA
  • 5. FRAN CINDRIĆ - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 6. IVAN MIŠETIĆ - HUS OSIJEK
  • CROATIA
  • 7. MILAN TOPIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 8. PATRIK FERENČIĆ - ZMAJ
  • CROATIA
  • 9. PATRIK IVKOVIĆ - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 10. ROBERT ŽUFIĆ - KING
  • CROATIA
  • 11. UROŠ PAJIĆ - KING

LC - Stariji kadeti -63

    CROATIA
  • 1. DINO BUTERIN - VELEBIT
  • CROATIA
  • 2. DINO TREŠNJIĆ - FUTURA
  • CROATIA
  • 3. DOMINIK PEROŠIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 4. LUKA VRTAČIĆ - TROJAN-ISTRA
  • CROATIA
  • 5. MILENKO POTPARA - KING
  • CROATIA
  • 6. MIRKO BRALIĆ - MORNAR
  • CROATIA
  • 7. PATRIK GRĐAN - MLADOST
  • CROATIA
  • 8. RUBEN DEKOVIĆ - KING

LC - Stariji kadeti -69

    CROATIA
  • 1. ALAN KOSTELAC - KING
  • CROATIA
  • 2. ARDIAN SHEKU - PRIME
  • CROATIA
  • 3. FILIP IVEŠIĆ - HUS OSIJEK
  • CROATIA
  • 4. FILIP PAVIĆ - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 5. IVAN BOČINA - UNI RENT
  • CROATIA
  • 6. JURAJ PRIMORAC - MLADOST
  • CROATIA
  • 7. KARLO BELUŠIĆ - FIGHTER
  • CROATIA
  • 8. LEON BONNO PERAČIĆ - PREDATOR
  • CROATIA
  • 9. LUKA TOMLJANOVIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 10. MARKO PETRIČEVIĆ - HUS OSIJEK
  • CROATIA
  • 11. MATEJ DUGANČIĆ - KING
  • CROATIA
  • 12. MLADEN SLIŠKO - PRIME
  • CROATIA
  • 13. TINO PARAVIĆ - DRAGA

LC - Stariji kadeti +69

    CROATIA
  • 1. BRUNO GVARDIOL - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 2. DUJE IVAS - HBD
  • CROATIA
  • 3. FILIP PINTARIĆ - HUS OSIJEK
  • CROATIA
  • 4. JOSIP LJUBIĆ - UNI RENT
  • CROATIA
  • 5. KARLO STRELAR - MLADOST
  • CROATIA
  • 6. LUKA UGLJEŠIĆ - UNI RENT
  • CROATIA
  • 7. MARKO DŽIN - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 8. MIHAEL BANKO - FUTURA
  • CROATIA
  • 9. MIHAEL MIŠKOVIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 10. ROKO UZELAC - AMENO
  • CROATIA
  • 11. SAMUEL BERIŠA - TROJAN-ISTRA
  • CROATIA
  • 12. VITO KOŠAR - ŠKORPION
  • CROATIA
  • 13. ŽARKO PEDISIĆ - PRETORIAN

LC - Starije kadetkinje -42

    CROATIA
  • 1. ANA SOVEC - ZMAJ
  • CROATIA
  • 2. LORA PETOHLEB - FIGHTER
  • CROATIA
  • 3. NIKA CERANIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 4. SARA JELIĆ - MAWASHI

LC - Starije kadetkinje -46

    CROATIA
  • 1. DIANA HALEPOVIĆ - DRAGA
  • CROATIA
  • 2. VERONIKA BENČIĆ - MLADOST

LC - Starije kadetkinje -50

LC - Starije kadetkinje -55

    CROATIA
  • 1. ANĐELA PANDŽA - MARJAN 1975
  • CROATIA
  • 2. ELA ZNAOR - MALINSKA
  • CROATIA
  • 3. SARA PEŠUT - SUŠAK

LC - Starije kadetkinje -60

    CROATIA
  • 1. ANA-PAULINA MILARDOVIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 2. BRIGITA BEDI - SUŠAK
  • CROATIA
  • 3. CHIARA RYTZ - FIGHTER
  • CROATIA
  • 4. EMMA LINIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 5. KARIN KARIKO - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 6. LORENA POŽEGA - TIGAR, Slunj

LC - Starije kadetkinje -65

    CROATIA
  • 1. BARBARA PALEKA - MARJAN 1975
  • CROATIA
  • 2. LORENA JURIŠIĆ - SUŠAK

LC - Starije kadetkinje +65

    CROATIA
  • 1. DORIS MAGDIĆ - KUTINA
  • CROATIA
  • 2. LUKRECIJA KEFELJA - MLADOST
  • CROATIA
  • 3. NINA JELIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 4. PATRICIJA ŠPOLJARIĆ - MLADOST
  • CROATIA
  • 5. PETRA RAJČIĆ - UNI RENT
Low kick (69)

LK - Seniori -51

LK - Seniori -54

LK - Seniori -57

    CROATIA
  • 1. NIKOLA JOSIPOVIĆ - ARMUS
  • CROATIA
  • 2. TOMISLAV RADOŠEVIĆ - HUS OSIJEK
  • CROATIA
  • 3. VILSON DEMAJ - IVANIĆ GRAD

LK - Seniori -60

    CROATIA
  • 1. AMEL DIZDAREVIĆ - KING
  • CROATIA
  • 2. ANTONIO HORVATIĆ - MLADOST
  • CROATIA
  • 3. MIRSAD DENJALIĆ - LEON GYM
  • CROATIA
  • 4. TOMISLAV VUĐAN - LEON GYM
  • CROATIA
  • 5. VILSON KUQI - MEGA CENTAR

LK - Seniori -63,5

    CROATIA
  • 1. ANDREJ KEDVEŠ - SPARTAN GYM
  • CROATIA
  • 2. ANTE OPAČAK - KUTINA
  • CROATIA
  • 3. MUHAMET DESKAJ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 4. ROKO DOŽDOR - PIT BULL, Split

LK - Seniori -67

    CROATIA
  • 1. DARIJEN FOLJA - KING
  • CROATIA
  • 2. DINO TAĆI - AMENO
  • CROATIA
  • 3. DRAGAN VIDAS - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 4. IVAN ZIDAR - SVETI DUH
  • CROATIA
  • 5. MARIO PETEK - LEON GYM
  • CROATIA
  • 6. MATE BATUR - PIT BULL, Split

LK - Seniori -71

    CROATIA
  • 1. ADAM BLAUHORN - CICVARA TEAM
  • CROATIA
  • 2. DOMINIK PERCAČ - LEON GYM
  • CROATIA
  • 3. LUKA TOMIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 4. MARKO KUTLEŠA - SVETI DUH
  • CROATIA
  • 5. STJEPAN ZAJEC - SVETI DUH

LK - Seniori -75

    CROATIA
  • 1. ANTON LJUCOVIĆ - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 2. ANTONIO KRAJINOVIĆ - SVETI DUH
  • CROATIA
  • 3. BRUNO NINČEVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 4. DAVID MATOŠEVIĆ - KING
  • CROATIA
  • 5. IVAN NOVOSEL - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 6. IVAN STRINIĆ - UNI RENT
  • CROATIA
  • 7. MARKO DORIĆ - ALFA TEAM
  • CROATIA
  • 8. NIKOLA CRVENKOVIĆ - LEON GYM
  • CROATIA
  • 9. VLATKO ŽAJA - MORNAR

LK - Seniori -81

    CROATIA
  • 1. DAMIR PLANTIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. FILIP GRGURIĆ - KING
  • CROATIA
  • 3. GAJ ĆOSIĆ - SVETI DUH
  • CROATIA
  • 4. IVAN BILIĆ - TROJAN-ISTRA
  • CROATIA
  • 5. LUKA JAMAN - SPARTAN GYM
  • CROATIA
  • 6. MARKO ČIZMIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 7. MATEJ MASLIĆ - AMENO
  • CROATIA
  • 8. MATIJA MAĐERIĆ - ARMUS

LK - Seniori -86

    CROATIA
  • 1. BERNARDO STANIČIĆ - SPORT LIFE
  • CROATIA
  • 2. DAVOR BUDAN - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 3. DAVOR PERKOVIĆ - PETAR KREŠIMIR IV.
  • CROATIA
  • 4. IVAN ČUKLIN - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 5. IVAN SENKIĆ - KING
  • CROATIA
  • 6. JURO KRIŽANOVIĆ - MORNAR
  • CROATIA
  • 7. LUKA ŠIMIĆ - SVETI DUH
  • CROATIA
  • 8. NIKOLA TOMIĆ - IVANIĆ GRAD

LK - Seniori -91

    CROATIA
  • 1. IVAN STANIĆ - OFC
  • CROATIA
  • 2. NINO TOLIĆ - ALFA TEAM
  • CROATIA
  • 3. TONI ĆATIPOVIĆ - PIT BULL, Split

LK - Seniori +91

    CROATIA
  • 1. ANTE VERUNICA - FIGHT FACTORY
  • CROATIA
  • 2. JOSIP PERICA - LEON GYM
  • CROATIA
  • 3. MATEJ SMOLJO - ALFA TEAM

LK - Seniorke -48

LK - Seniorke -52

    CROATIA
  • 1. ANA FILIPOVIĆ - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 2. ŽELJANA PITEŠA - PIT BULL, Split

LK - Seniorke -56

    CROATIA
  • 1. ANTONELA BEGONJA-ORLIC - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 2. IVONA LUČIĆ - SVETI DUH

LK - Seniorke -60

    CROATIA
  • 1. ANAMARIJA ČVRK - KUTINA
  • CROATIA
  • 2. DIANA FRANKE - ZMAJ
  • CROATIA
  • 3. JASENKA RIBARIĆ - ALFA TEAM
  • CROATIA
  • 4. KARMELA MAKELJA - DALMATINO
  • CROATIA
  • 5. KATARINA BAČIĆ - SPARTAN GYM
  • CROATIA
  • 6. MONIKA BABIĆ - LEON GYM
  • CROATIA
  • 7. TENA LONČARIĆ - SPARTAN GYM

LK - Seniorke -65

    CROATIA
  • 1. MARIJA KOSI - MLADOST

LK - Seniorke -70

    CROATIA
  • 1. HELENA JURIŠIĆ - MORNAR
  • CROATIA
  • 2. NIVES RADIĆ - PIT BULL, Split

LK - Seniorke +70

    CROATIA
  • 1. ANA BAJIĆ - MORNAR