Point fighting (58)
PF - Juniori -57
|
- 1. ALVIN GLAVIĆ - FIGHTER
|
|
- 2. ANTONIO JURMAN - PLANET SPORT
|
|
- 3. DOREN MARKO MANTILLA - SUŠAK
|
|
- 4. FILIP GRBIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 5. PATRIK FERENČIĆ - ZMAJ
|
|
- 6. PJETER CURI - TIGAR, Karlovac
|
PF - Juniori -63
|
- 1. DINO TREŠNJIĆ - FUTURA
|
|
- 2. IVAN SOVEC - ZMAJ
|
|
- 3. MATEJ TURAK - SUŠAK
|
|
- 4. MIHAEL JAVOROVIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 5. MILAN TOPIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 6. TOMISLAV KATUŠIĆ - OMEGA
|
PF - Juniori -69
|
- 1. LUKA TOMLJANOVIĆ - SUŠAK
|
|
- 2. MARIN GALESIC - PRETORIAN
|
|
- 3. MATEO ĐUDARIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 4. ROKO BRENKOVIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 5. SANDI PIALIĆ - BUDOKAI
|
|
- 6. TEO ČENDAK - SUŠAK
|
PF - Juniori -74
|
- 1. ANTONIO SVRAČAK - HBD
|
|
- 2. DOMAGOJ UREMOVIĆ - JASTREB
|
|
- 3. FILIP MATIĆ - HUS
|
|
- 4. LUCIANO SVRAČAK - HBD
|
|
- 5. MARKO DŽIN - PLANET SPORT
|
|
- 6. MIHAEL PAVLAKOVIĆ - TIGAR, Karlovac
|
PF - Juniori -79
|
- 1. BRUNO GVARDIOL - PRETORIAN
|
|
- 2. ROKO VULETA - DRAGA
|
|
- 3. VILIM UREMOVIĆ - JASTREB
|
|
- 4. ŽARKO PEDISIĆ - PRETORIAN
|
PF - Juniori -84
|
- 1. LEONARDO TOPČAGIĆ - BUDOKAI LABIN
|
PF - Juniori -89
|
- 1. JURE DRLJE - MAWASHI
|
PF - Juniori -94
|
- 1. LUKAS JURIĆ - BUDOKAI
|
|
- 2. MARKO DERDIĆ - JASTREB
|
PF - Juniori +94
|
- 1. DAVID SAMARĐIĆ - BUDOKAI LABIN
|
PF - Juniorke -50
|
- 1. EMA VIŠKOVIĆ - PLANET SPORT
|
|
- 2. MAGDALENA MIHELČIĆ - FUTURA
|
|
- 3. SARA PEŠUT - SUŠAK
|
PF - Juniorke -55
|
- 1. ANĐELA PANDŽA - MARJAN 1975
|
|
- 2. ELA ZNAOR - MALINSKA
|
|
- 3. KRISTINA RAVLIĆ - MAWASHI
|
|
- 4. LEONARDA BANOVIĆ - LAV, Pula
|
|
- 5. MATEA PETOHLEB - FIGHTER
|
PF - Juniorke -60
|
- 1. BARBARA PALEKA - MARJAN 1975
|
|
- 2. KARIN KARIKO - PLANET SPORT
|
|
- 3. KORINA ZUGAN - FIGHTER
|
|
- 4. LARA DESPOT - TIGAR, Karlovac
|
|
- 5. LARA MATOŠEVIĆ - HUS
|
|
- 6. MANUELA MEDIĆ - LAV, Pula
|
|
- 7. NIKOLINA POŽEGA - TIGAR, Slunj
|
|
- 8. NINA NOVAKOVIĆ - HBD
|
PF - Juniorke -65
|
- 1. EVITA-LARA BRKIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 2. LARISA SAČIĆ - LAV, Pula
|
|
- 3. LORENA JURIŠIĆ - SUŠAK
|
|
- 4. LUCIJA BAKALAR - TIGAR, Slunj
|
|
- 5. TEIDE UŠIĆ - LAV, Medulin
|
PF - Juniorke -70
|
- 1. ELIZABETA CRNKOVIĆ - PLANET SPORT
|
|
- 2. SARA VUKUŠIĆ - DRAGA
|
PF - Juniorke +70
|
- 1. KARMEN GALAC - VELEBIT
|
|
- 2. MARA IKIĆ - DRAGA
|
Light contact (95)
LC - Stariji kadeti -42
|
- 1. ALAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 2. DIEGO ALDIN - BURA
|
|
- 3. JOSIP PEREMIN - ARMUS
|
|
- 4. LEONARDO LOVRIĆ - TOMISLAV GYM
|
|
- 5. LUKA SMOLIC - PRETORIAN
|
|
- 6. MATEJ SARVAŠ - DRAGA
|
|
- 7. RENE KALIMAN - DRAGA
|
|
- 8. VITO ANTOLIĆ - MEGA CENTAR
|
LC - Stariji kadeti -47
|
- 1. DAVID BOČKAJ - PRIME
|
|
- 2. MIHAEL GLAVIĆ - FIGHTER
|
|
- 3. MISLAV JAIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 4. PETAR MARIJIĆ - OMEGA
|
|
- 5. PJETER CURI - TIGAR, Karlovac
|
|
- 6. STJEPAN SEDAK - ZMAJ
|
LC - Stariji kadeti -52
|
- 1. ANTONIO JURMAN - PLANET SPORT
|
|
- 2. ARDON ZEĆIRI - HUS
|
|
- 3. ARMEN HOTI - BURA
|
|
- 4. ENIO DUKIC - PRETORIAN
|
|
- 5. FILIP GRBIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 6. FRAN ČANDRLIĆ - DRAGA
|
|
- 7. IVAN RADEŠIĆ - KING
|
|
- 8. JAKOV LJEŠČANIN - MOSLAVAC
|
|
- 9. LUKA KARLO LJUBAS - MEGA CENTAR
|
|
- 10. MARINO VELENIK - PRIME
|
|
- 11. PATRIK LICUL - FUTURA
|
|
- 12. PETAR MORIĆ - MEGA CENTAR
|
|
- 13. SALAHUDIN ŠUKE - TROJAN
|
|
- 14. ŠIMUN FILIPOVIĆ - KUTINA
|
LC - Stariji kadeti -57
|
- 1. ADRIAN BARIĆ - SUŠAK
|
|
- 2. ANTE OŽBOLT - DRAGA
|
|
- 3. DOREN MARKO MANTILLA - SUŠAK
|
|
- 4. FILIP GRGAS - VELEBIT
|
|
- 5. FRAN CINDRIĆ - TIGAR, Slunj
|
|
- 6. IVAN MIŠETIĆ - HUS
|
|
- 7. MILAN TOPIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 8. PATRIK FERENČIĆ - ZMAJ
|
|
- 9. PATRIK IVKOVIĆ - IVANIĆ GRAD
|
|
- 10. ROBERT ŽUFIĆ - KING
|
|
- 11. UROŠ PAJIĆ - KING
|
LC - Stariji kadeti -63
|
- 1. DINO BUTERIN - VELEBIT
|
|
- 2. DINO TREŠNJIĆ - FUTURA
|
|
- 3. DOMINIK PEROŠIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 4. LUKA VRTAČIĆ - TROJAN ISTRA
|
|
- 5. MILENKO POTPARA - KING
|
|
- 6. MIRKO BRALIĆ - MORNAR
|
|
- 7. PATRIK GRĐAN - MLADOST
|
|
- 8. RUBEN DEKOVIĆ - KING
|
LC - Stariji kadeti -69
|
- 1. ALAN KOSTELAC - KING
|
|
- 2. ARDIAN SHEKU - PRIME
|
|
- 3. FILIP IVEŠIĆ - HUS
|
|
- 4. FILIP PAVIĆ - PRETORIAN
|
|
- 5. IVAN BOČINA - UNI RENT
|
|
- 6. JURAJ PRIMORAC - MLADOST
|
|
- 7. KARLO BELUŠIĆ - FIGHTER
|
|
- 8. LEON BONNO PERAČIĆ - PREDATOR
|
|
- 9. LUKA TOMLJANOVIĆ - SUŠAK
|
|
- 10. MARKO PETRIČEVIĆ - HUS
|
|
- 11. MATEJ DUGANČIĆ - KING
|
|
- 12. MLADEN SLIŠKO - PRIME
|
|
- 13. TINO PARAVIĆ - DRAGA
|
LC - Stariji kadeti +69
|
- 1. BRUNO GVARDIOL - PRETORIAN
|
|
- 2. DUJE IVAS - HBD
|
|
- 3. FILIP PINTARIĆ - HUS
|
|
- 4. JOSIP LJUBIĆ - UNI RENT
|
|
- 5. KARLO STRELAR - MLADOST
|
|
- 6. LUKA UGLJEŠIĆ - UNI RENT
|
|
- 7. MARKO DŽIN - PLANET SPORT
|
|
- 8. MIHAEL BANKO - FUTURA
|
|
- 9. MIHAEL MIŠKOVIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 10. ROKO UZELAC - AMENO
|
|
- 11. SAMUEL BERIŠA - TROJAN ISTRA
|
|
- 12. VITO KOŠAR - ŠKORPION
|
|
- 13. ŽARKO PEDISIĆ - PRETORIAN
|
LC - Starije kadetkinje -42
|
- 1. ANA SOVEC - ZMAJ
|
|
- 2. LORA PETOHLEB - FIGHTER
|
|
- 3. NIKA CERANIĆ - SUŠAK
|
|
- 4. SARA JELIĆ - MAWASHI
|
LC - Starije kadetkinje -46
|
- 1. DIANA HALEPOVIĆ - DRAGA
|
|
- 2. VERONIKA BENČIĆ - MLADOST
|
LC - Starije kadetkinje -50
LC - Starije kadetkinje -55
|
- 1. ANĐELA PANDŽA - MARJAN 1975
|
|
- 2. ELA ZNAOR - MALINSKA
|
|
- 3. SARA PEŠUT - SUŠAK
|
LC - Starije kadetkinje -60
|
- 1. ANA-PAULINA MILARDOVIĆ - SUŠAK
|
|
- 2. BRIGITA BEDI - SUŠAK
|
|
- 3. CHIARA RYTZ - FIGHTER
|
|
- 4. EMMA LINIĆ - SUŠAK
|
|
- 5. KARIN KARIKO - PLANET SPORT
|
|
- 6. LORENA POŽEGA - TIGAR, Slunj
|
LC - Starije kadetkinje -65
|
- 1. BARBARA PALEKA - MARJAN 1975
|
|
- 2. LORENA JURIŠIĆ - SUŠAK
|
LC - Starije kadetkinje +65
|
- 1. DORIS MAGDIĆ - KUTINA
|
|
- 2. LUKRECIJA KEFELJA - MLADOST
|
|
- 3. NINA JELIĆ - SUŠAK
|
|
- 4. PATRICIJA ŠPOLJARIĆ - MLADOST
|
|
- 5. PETRA RAJČIĆ - UNI RENT
|
Low kick (69)
LK - Seniori -51
LK - Seniori -54
LK - Seniori -57
|
- 1. NIKOLA JOSIPOVIĆ - ARMUS
|
|
- 2. TOMISLAV RADOŠEVIĆ - HUS
|
|
- 3. VILSON DEMAJ - IVANIĆ GRAD
|
LK - Seniori -60
|
- 1. AMEL DIZDAREVIĆ - KING
|
|
- 2. ANTONIO HORVATIĆ - MLADOST
|
|
- 3. MIRSAD DENJALIĆ - LEON GYM
|
|
- 4. TOMISLAV VUĐAN - LEON GYM
|
|
- 5. VILSON KUQI - MEGA CENTAR
|
LK - Seniori -63,5
|
- 1. ANDREJ KEDVEŠ - SPARTAN GYM
|
|
- 2. ANTE OPAČAK - KUTINA
|
|
- 3. MUHAMET DESKAJ - PIT BULL, Split
|
|
- 4. ROKO DOŽDOR - PIT BULL, Split
|
LK - Seniori -67
|
- 1. DARIJEN FOLJA - KING
|
|
- 2. DINO TAĆI - AMENO
|
|
- 3. DRAGAN VIDAS - MINOTAUR
|
|
- 4. IVAN ZIDAR - SVETI DUH
|
|
- 5. MARIO PETEK - LEON GYM
|
|
- 6. MATE BATUR - PIT BULL, Split
|
LK - Seniori -71
|
- 1. ADAM BLAUHORN - ZAGREB
|
|
- 2. DOMINIK PERCAČ - LEON GYM
|
|
- 3. LUKA TOMIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 4. MARKO KUTLEŠA - SVETI DUH
|
|
- 5. STJEPAN ZAJEC - SVETI DUH
|
LK - Seniori -75
|
- 1. ANTON LJUCOVIĆ - IVANIĆ GRAD
|
|
- 2. ANTONIO KRAJINOVIĆ - SVETI DUH
|
|
- 3. BRUNO NINČEVIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 4. DAVID MATOŠEVIĆ - KING
|
|
- 5. IVAN NOVOSEL - IVANIĆ GRAD
|
|
- 6. IVAN STRINIĆ - UNI RENT
|
|
- 7. MARKO DORIĆ - ALFA TEAM
|
|
- 8. NIKOLA CRVENKOVIĆ - LEON GYM
|
|
- 9. VLATKO ŽAJA - MORNAR
|
LK - Seniori -81
|
- 1. DAMIR PLANTIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 2. FILIP GRGURIĆ - KING
|
|
- 3. GAJ ĆOSIĆ - SVETI DUH
|
|
- 4. IVAN BILIĆ - TROJAN ISTRA
|
|
- 5. LUKA JAMAN - SPARTAN GYM
|
|
- 6. MARKO ČIZMIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 7. MATEJ MASLIĆ - AMENO
|
|
- 8. MATIJA MAĐERIĆ - ARMUS
|
LK - Seniori -86
|
- 1. BERNARDO STANIČIĆ - SPORT LIFE
|
|
- 2. DAVOR BUDAN - PRETORIAN
|
|
- 3. DAVOR PERKOVIĆ - PETAR KREŠIMIR IV.
|
|
- 4. IVAN ČUKLIN - PIT BULL, Split
|
|
- 5. IVAN SENKIĆ - KING
|
|
- 6. JURO KRIŽANOVIĆ - MORNAR
|
|
- 7. LUKA ŠIMIĆ - SVETI DUH
|
|
- 8. NIKOLA TOMIĆ - IVANIĆ GRAD
|
LK - Seniori -91
|
- 1. IVAN STANIĆ - OFC
|
|
- 2. NINO TOLIĆ - ALFA TEAM
|
|
- 3. TONI ĆATIPOVIĆ - PIT BULL, Split
|
LK - Seniori +91
|
- 1. ANTE VERUNICA - FIGHT FACTORY
|
|
- 2. JOSIP PERICA - LEON GYM
|
|
- 3. MATEJ SMOLJO - ALFA TEAM
|
LK - Seniorke -48
LK - Seniorke -52
|
- 1. ANA FILIPOVIĆ - IVANIĆ GRAD
|
|
- 2. ŽELJANA PITEŠA - PIT BULL, Split
|
LK - Seniorke -56
|
- 1. ANTONELA BEGONJA-ORLIC - PRETORIAN
|
|
- 2. IVONA LUČIĆ - SVETI DUH
|
LK - Seniorke -60
|
- 1. ANAMARIJA ČVRK - KUTINA
|
|
- 2. DIANA MLADIĆ - ZMAJ
|
|
- 3. JASENKA RIBARIĆ - ALFA TEAM
|
|
- 4. KARMELA MAKELJA - DALMATINO
|
|
- 5. KATARINA BAČIĆ - SPARTAN GYM
|
|
- 6. MONIKA BABIĆ - LEON GYM
|
|
- 7. TENA LONČARIĆ - SPARTAN GYM
|
LK - Seniorke -65
|
- 1. MARIJA KOSI - MLADOST
|
LK - Seniorke -70
|
- 1. HELENA JURIŠIĆ - MORNAR
|
|
- 2. NIVES RADIĆ - PIT BULL, Split
|
LK - Seniorke +70
|
- 1. ANA BAJIĆ - MORNAR
|
|
|