Odabrano natjecanje: Hrvatsko prvenstvo u PF (Dj/Jun), KL (Ks), FC (Jun, Sen)

NAČIN PRIKAZA
 
POINT FIGHTING (71)

PF - Dječaci -24

    CROATIA
  • 1. ALEKSANDAR UZELAC - DRAGON&SOKOL
  • CROATIA
  • 2. ANDRIJA ERCEGOVIĆ KRANJAC - HBD
  • CROATIA
  • 3. FILIP KLOBUČAR - GLINA
  • CROATIA
  • 4. RIKO LJUBIĆ - BTI

PF - Dječaci -27

    CROATIA
  • 1. BENJAMIN TUKEC - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 2. DAVID SKELIN - HBD
  • CROATIA
  • 3. DORIAN VEDRIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 4. MARKO MAVRAČIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 5. NARDO MARELIĆ - HBD
  • CROATIA
  • 6. OSKAR BRZOJA - VELEBIT
  • CROATIA
  • 7. PATRIK ISKRA - SUŠAK
  • CROATIA
  • 8. PATRIK PRESEČAN - IVANIĆ GRAD

PF - Dječaci -30

    CROATIA
  • 1. ANTONIO KOMESAROVIĆ - ŠKORPION
  • CROATIA
  • 2. JOSIP PERIĆ - HBD
  • CROATIA
  • 3. MARIN GOLUB - MARJAN 1975
  • CROATIA
  • 4. NIKOLA ANDRIĆ - VRSAR

PF - Dječaci -33

    CROATIA
  • 1. DAVID MALINARIĆ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 2. EMIL MUJKIĆ - VRSAR
  • CROATIA
  • 3. MARTIN GRUBIŠA - JASTREB

PF - Dječaci -36

    CROATIA
  • 1. BORNA VUČETIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 2. JAN MIKULIĆ - TIGAR BROD
  • CROATIA
  • 3. JURE TOKIĆ - VELEBIT
  • CROATIA
  • 4. VITO RENDIĆ - SUŠAK

PF - Dječaci +36

    CROATIA
  • 1. DINO TABAIN - TROJAN-ISTRA
  • CROATIA
  • 2. JOŠKO MRKONJA - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 3. MARK MILOŠEVIĆ - TROJAN-ISTRA
  • CROATIA
  • 4. MATEJ ŽAMARIJA - JASTREB

PF - Djevojčice -24

    CROATIA
  • 1. CVITA CRLJEN - MAWASHI
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA BABIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 3. MORENA ŠPEHAR - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 4. NINA IVAS - HBD
  • CROATIA
  • 5. TENA VUČETIĆ - TIGAR, Karlovac

PF - Djevojčice -27

    CROATIA
  • 1. DORA MATIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 2. LAURA BATELIĆ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 3. MIA HOPE HIRONS - MARJAN 1975

PF - Djevojčice -30

    CROATIA
  • 1. LEONA RAVLIĆ - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 2. LEONARDA SMOLICA - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA BRBIĆ - MAWASHI

PF - Djevojčice -33

    CROATIA
  • 1. IRIS PETROVIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 2. NOLA PALADA - HBD
  • CROATIA
  • 3. PETRA RENDULIĆ - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 4. SARA BOBAN - MAWASHI

PF - Djevojčice -36

    CROATIA
  • 1. MARIA MAGDALENA VULETA - SUŠAK
  • CROATIA
  • 2. MIA VRANJEŠ - MAWASHI

PF - Djevojčice +36

    CROATIA
  • 1. KIARA BRATKOVIĆ - BTI
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA TOKIĆ - VELEBIT
  • CROATIA
  • 3. TONINA ŠAIN - HBD

PF - Juniori -57

PF - Juniori -63

    CROATIA
  • 1. ANTONIO JURMAN - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 2. DOREN MARKO MANTILLA - SUŠAK
  • CROATIA
  • 3. LUKAS JURAŠIĆ - TIGAR, Karlovac

PF - Juniori -69

    CROATIA
  • 1. ADRIAN BARIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 2. LUKA KNEZ - KNEZ

PF - Juniori -74

    CROATIA
  • 1. IVAN BATARELO - LOTUS
  • CROATIA
  • 2. LUKA VRGOČ - KNEZ
  • CROATIA
  • 3. MILE KIRIN - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 4. PATRIK BAČANI - HUS OSIJEK

PF - Juniori -79

    CROATIA
  • 1. MARKO DŽIN - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 2. PAOLO BRKLJAČIĆ - SUŠAK

PF - Juniori -84

    CROATIA
  • 1. LUKA TOMLJANOVIĆ - SUŠAK

PF - Juniori -89

PF - Juniori -94

    CROATIA
  • 1. DINO TREŠNJIĆ - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 2. FABIJAN ŠIRANOVIĆ - JASTREB

PF - Juniori +94

    CROATIA
  • 1. PAOLO LAZARIĆ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 2. ROBERT KRČELIĆ - HUS OSIJEK

PF - Juniorke -50

    CROATIA
  • 1. DIANA HALEPOVIĆ - MEGA CENTAR
  • CROATIA
  • 2. IVA VUKOŠIĆ - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 3. SARA KUTIĆ - PLANET SPORT

PF - Juniorke -55

PF - Juniorke -60

    CROATIA
  • 1. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ - BTI
  • CROATIA
  • 2. SARA PEŠUT - SUŠAK

PF - Juniorke -65

PF - Juniorke -70

PF - Juniorke +70

    CROATIA
  • 1. ANDREA DAMJANOVIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA BAKALAR - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 3. NINA NOVAKOVIĆ - HBD
KICK LIGHT (69)

KL - Stariji kadeti -32

KL - Stariji kadeti -37

    CROATIA
  • 1. FILIP KAJBA - ŠKORPION
  • CROATIA
  • 2. MIHAEL PERIŠ - SVETI JURE GATA
  • CROATIA
  • 3. SANDY ŽUNIĆ - BUDOKAI LABIN

KL - Stariji kadeti -42

    CROATIA
  • 1. EMANUEL SUROP - DRAGA
  • CROATIA
  • 2. LUKA KOMESAROVIĆ - ŠKORPION

KL - Stariji kadeti -47

KL - Stariji kadeti -52

    CROATIA
  • 1. BLAŽ KRUŠELJ - ŠKORPION
  • CROATIA
  • 2. BORNA GRMUŠA - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 3. DANIEL KOCIJAN - TERMINATOR
  • CROATIA
  • 4. IVAN MIJIĆ - VELEBIT
  • CROATIA
  • 5. JOSIP NEŽMAH - DUBRAVA
  • CROATIA
  • 6. MARIN BAŠIĆ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 7. MARIN ŠEGVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 8. MARSCHEL KUNJEK - KOBRA
  • CROATIA
  • 9. MATE PEJKOVIĆ - MORNAR
  • CROATIA
  • 10. ROKO POZAIĆ - DOMSA

KL - Stariji kadeti -57

    CROATIA
  • 1. BORNA BRADARIĆ - PAUCI
  • CROATIA
  • 2. LEON MUŠNJAK - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 3. LUKA ŠARIĆ - CRNI ORAO
  • CROATIA
  • 4. MATIJA HMELINA - JASTREB
  • CROATIA
  • 5. PATRIK BERGER - CICVARA TEAM
  • CROATIA
  • 6. ROKO BENIĆ - SVETI MATEJ
  • CROATIA
  • 7. TIN PRTAJIN - CRNI ORAO
  • CROATIA
  • 8. VITO PERIŠ - SVETI JURE GATA

KL - Stariji kadeti -63

    CROATIA
  • 1. ALAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 2. IVAN ZELIĆ - VELEBIT
  • CROATIA
  • 3. MATEJ KOVAČEVIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 4. MATEJ MEDVED - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 5. NIKO BILANDŽIĆ - SVETI DUH

KL - Stariji kadeti -69

    CROATIA
  • 1. DUJO TALAJA - KULA
  • CROATIA
  • 2. ENIO DUKIC - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 3. FILIP GRBAVAC - MAWASHI
  • CROATIA
  • 4. LUKA KARLO LJUBAS - SVETI MATEJ

KL - Stariji kadeti +69

    CROATIA
  • 1. DINO BARIĆ - HBD
  • CROATIA
  • 2. JAKOV ČATIPOVIĆ - PAUCI
  • CROATIA
  • 3. JAN GREBENAR - HUS OSIJEK
  • CROATIA
  • 4. LEO SENKIĆ - MEGA CENTAR
  • CROATIA
  • 5. LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ - DOMSA
  • CROATIA
  • 6. MARKO FRANULOVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 7. MILE KIRIN - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 8. PREDRAG ŠANTIĆ - EXCALIBUR
  • CROATIA
  • 9. TINO LUCIĆ - KNEZ
  • CROATIA
  • 10. TONI PREMIĆ - PRETORIAN

KL - Starije kadetkinje -32

KL - Starije kadetkinje -37

KL - Starije kadetkinje -42

    CROATIA
  • 1. ELENA LJUBEK - ZMAJ
  • CROATIA
  • 2. MIHAELA TOPALLI - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 3. SIMONA MILANOVIĆ - ARMUS

KL - Starije kadetkinje -46

    CROATIA
  • 1. ANAI RAŽNJEVIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 2. MATEA ULOŽNIK - MORNAR
  • CROATIA
  • 3. ZARA LERGA - PRETORIAN

KL - Starije kadetkinje -50

    CROATIA
  • 1. MAJA ČABARKAPA - HUS OSIJEK
  • CROATIA
  • 2. PAOLA TOMRECAJ - PRETORIAN

KL - Starije kadetkinje -55

    CROATIA
  • 1. ANA SOVEC - ZMAJ
  • CROATIA
  • 2. CVITA KALCINA - VELEBIT
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA MRNJEC - CICVARA TEAM
  • CROATIA
  • 4. MARTINA BUTERIN - VELEBIT
  • CROATIA
  • 5. NICOLE BULJAN - IMOTSKI
  • CROATIA
  • 6. NIKA GRMUŠA - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 7. VANNA TURČINEC - IVANIĆ GRAD

KL - Starije kadetkinje -60

    CROATIA
  • 1. BARBARA BUNJEVAC - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 2. EMINA HOTI - MEGA CENTAR
  • CROATIA
  • 3. MARINA RADIĆ - LOTUS
  • CROATIA
  • 4. MIA BRKLJAČA - VELEBIT
  • CROATIA
  • 5. NINA ETEROVIĆ - LOTUS
  • CROATIA
  • 6. ROKA PULJAK - TIGAR, Karlovac

KL - Starije kadetkinje -65

    CROATIA
  • 1. GLORIJA IŠTUK - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. KLARA PRPIĆ - CROATIA
  • CROATIA
  • 3. LARA ŠIMIĆ - HUS OSIJEK

KL - Starije kadetkinje +65

    CROATIA
  • 1. IVONA GALEŠIĆ - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 2. LAURA MAJIĆ - VELEBIT
  • CROATIA
  • 3. VALENTINA BOLTUŽIĆ - DRAGON&SOKOL
FULL CONTACT (101)

FC - Juniori -51

    CROATIA
  • 1. ANTE KUTLEŠIĆ BIJADER - MORNAR
  • CROATIA
  • 2. IVAN JURIČ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 3. RENE KALIMAN - DRAGA
  • CROATIA
  • 4. ROBERT RELJANOVIĆ - PIT BULL, Split

FC - Juniori -54

FC - Juniori -57

    CROATIA
  • 1. JOZO BURIČ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. NIKOLA ARTIČEK - DUBRAVA
  • CROATIA
  • 3. STJEPAN SEDAK - ZMAJ

FC - Juniori -60

    CROATIA
  • 1. LUKA MIKLEČIĆ - DUBRAVA
  • CROATIA
  • 2. MIHOVIL ČULINA - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 3. SVETIN VUKIČEVIĆ - DALMATINO

FC - Juniori -63,5

    CROATIA
  • 1. DUJE LIPŠANOVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. ERIC SANTO - KOBRA
  • CROATIA
  • 3. IVAN VRSALOVIĆ - MORNAR
  • CROATIA
  • 4. MARIN JELAČIĆ - MORNAR
  • CROATIA
  • 5. MISLAV LOZINA - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 6. PETAR MORIĆ - SVETI MATEJ
  • CROATIA
  • 7. TOMISLAV LJELJAK - PIT BULL, Split

FC - Juniori -67

    CROATIA
  • 1. BORNA BILANDŽIĆ - SVETI DUH
  • CROATIA
  • 2. DAVOR AMULIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 3. LUKA RUKAVINA - CICVARA TEAM
  • CROATIA
  • 4. MARIN OZRETIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 5. MARIO CVITKOVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 6. MISLAV JURINEC - ARMUS

FC - Juniori -71

    CROATIA
  • 1. ANDRIJA CINOTTI - PETAR KREŠIMIR IV.
  • CROATIA
  • 2. ANTONIO FILJIĆ - KOBRA
  • CROATIA
  • 3. DANI GRABNER - MORNAR
  • CROATIA
  • 4. EMANUEL KRIŠTO - ARMUS
  • CROATIA
  • 5. MARTIN SUČIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 6. PAULO ROGULJ - MORNAR
  • CROATIA
  • 7. VIŠEN ŠEVO - PETAR KREŠIMIR IV.

FC - Juniori -75

    CROATIA
  • 1. BRUNO KELAM - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. FILIP ŠUMERA - PETAR KREŠIMIR IV.
  • CROATIA
  • 3. LEO BRČINA - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 4. LUKA CERANJA - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 5. MARIO RAVLIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 6. RAUL SUNARA - AMENO

FC - Juniori -81

    CROATIA
  • 1. LUKA DRAGIČEVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. MATEJ BALAŽIĆ - HUS OSIJEK
  • CROATIA
  • 3. PETAR TOPIĆ - PETAR KREŠIMIR IV.

FC - Juniori -86

    CROATIA
  • 1. IVAN BERTIĆ - ZMAJ
  • CROATIA
  • 2. LUKA UGLEŠIC - UNI RENT

FC - Juniori -91

    CROATIA
  • 1. DOMAGOJ ŠARIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. GORAN BANOVIĆ - ARMUS

FC - Juniori +91

    CROATIA
  • 1. GABRIJEL OJDANIC - MORNAR
  • CROATIA
  • 2. MARKO PERKOVIĆ - KOBRA
  • CROATIA
  • 3. VICE STOJANOV - CRNI ORAO

FC - Juniorke -48

FC - Juniorke -52

FC - Juniorke -56

    CROATIA
  • 1. INES MAROKOVIĆ - HUS OSIJEK
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA DELIĆ - MORNAR
  • CROATIA
  • 3. MIHAELA ANIĆ - MORNAR

FC - Juniorke -60

    CROATIA
  • 1. DEA BOLANČA - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. LEE LALIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 3. MIA MAMIĆ - PIT BULL, Split

FC - Juniorke -65

    CROATIA
  • 1. ANA BEKAVAC - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. LARA MADI - DUBRAVA
  • CROATIA
  • 3. TINA RADMAN - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 4. TONIJA ŠUTIĆ - PIT BULL, Split

FC - Juniorke -70

FC - Juniorke +70

    CROATIA
  • 1. JOSIPA ROGOŠIĆ - MORNAR
  • CROATIA
  • 2. STELLA MUSA - PIT BULL, Split

FC - Seniori -51

FC - Seniori -54

FC - Seniori -57

    CROATIA
  • 1. NIKOLA JOSIPOVIĆ - ARMUS

FC - Seniori -60

FC - Seniori -63,5

    CROATIA
  • 1. ANDRIJA GAŠPAR - SVETI JURE VRGORAC
  • CROATIA
  • 2. ROKO DOŽDOR - PIT BULL, Split

FC - Seniori -67

    CROATIA
  • 1. IGOR ŠUŠNJAR - MEGA CENTAR
  • CROATIA
  • 2. MARTIN LIPOŠĆAK - CROATIA
  • CROATIA
  • 3. MUHAMET DESKAJ - PIT BULL, Split

FC - Seniori -71

    CROATIA
  • 1. KRISTIJAN MIŠKULIN - KOBRA
  • CROATIA
  • 2. LEON PALJUŠIĆ - MORNAR
  • CROATIA
  • 3. LEONHARD ŠARIĆ - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 4. NEDILJKO ŠIPIĆ - MORNAR
  • CROATIA
  • 5. ROKO BRENKOVIĆ - BUDOKAI LABIN

FC - Seniori -75

    CROATIA
  • 1. ANTE BUZOV - UNI RENT
  • CROATIA
  • 2. ANTONIO KRAJINOVIĆ - SVETI DUH
  • CROATIA
  • 3. FRAN PAPIĆ - CROATIA
  • CROATIA
  • 4. MARKO OPŠIVAĆ - BUDOKAI
  • CROATIA
  • 5. VITO STOJČIĆ - MORNAR
  • CROATIA
  • 6. VLATKO ŽAJA - MORNAR

FC - Seniori -81

    CROATIA
  • 1. MARKO ČIZMIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. MATIJA MAĐERIĆ - ARMUS
  • CROATIA
  • 3. NEMANJA KESER - BUDOKAI
  • CROATIA
  • 4. NIKICA RADONIĆ - SVETI JURE VRGORAC

FC - Seniori -86

    CROATIA
  • 1. ANTE BULOG - SVETI JURE VRGORAC
  • CROATIA
  • 2. BOJAN MIŠKOVIĆ - BUDOKAI
  • CROATIA
  • 3. MARIJO NINČEVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 4. MARKO MIŠURA - AMENO

FC - Seniori -91

    CROATIA
  • 1. LUKAS JURIĆ - BUDOKAI
  • CROATIA
  • 2. MATIJAS BARIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 3. PATRIK RAPAIĆ - MEGA CENTAR
  • CROATIA
  • 4. TONI ĆATIPOVIĆ - PIT BULL, Split

FC - Seniori +91

    CROATIA
  • 1. DAVOR KRSTULOVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. DINO BELOŠEVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 3. SEAN ŠTURBEJ - DALMACIJA

FC - Seniorke -48

    CROATIA
  • 1. SNJEŽANA PRGOMET - DALMATINO

FC - Seniorke -52

FC - Seniorke -56

FC - Seniorke -60

    CROATIA
  • 1. KARMELA MAKELJA - DALMATINO
  • CROATIA
  • 2. MARIJA MALENICA - PIT BULL, Split

FC - Seniorke -65

    CROATIA
  • 1. MARIJA BODAČ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. NIKOLINA VIDAČKOVIĆ - PIT BULL, Split

FC - Seniorke -70

    CROATIA
  • 1. LIDIA TOŠIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. MAJA IVKOVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 3. NIVES RADIĆ - DALMATINO

FC - Seniorke +70

    CROATIA
  • 1. ANTONIJA ZEC - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. HELENA JURIŠIĆ - MORNAR
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA BILOBRK - PIT BULL, Split