POINT FIGHTING (71)
PF - Dječaci -24
|
- 1. ALEKSANDAR UZELAC - DRAGON&SOKOL
|
|
- 2. ANDRIJA ERCEGOVIĆ KRANJAC - HBD
|
|
- 3. FILIP KLOBUČAR - GLINA
|
|
- 4. RIKO LJUBIĆ - BTI
|
PF - Dječaci -27
|
- 1. BENJAMIN TUKEC - IVANIĆ GRAD
|
|
- 2. DAVID SKELIN - HBD
|
|
- 3. DORIAN VEDRIĆ - SUŠAK
|
|
- 4. MARKO MAVRAČIĆ - JASTREB
|
|
- 5. NARDO MARELIĆ - HBD
|
|
- 6. OSKAR BRZOJA - VELEBIT
|
|
- 7. PATRIK ISKRA - SUŠAK
|
|
- 8. PATRIK PRESEČAN - IVANIĆ GRAD
|
PF - Dječaci -30
|
- 1. ANTONIO KOMESAROVIĆ - ŠKORPION
|
|
- 2. JOSIP PERIĆ - HBD
|
|
- 3. MARIN GOLUB - MARJAN 1975
|
|
- 4. NIKOLA ANDRIĆ - VRSAR
|
PF - Dječaci -33
|
- 1. DAVID MALINARIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 2. EMIL MUJKIĆ - VRSAR
|
|
- 3. MARTIN GRUBIŠA - JASTREB
|
PF - Dječaci -36
|
- 1. BORNA VUČETIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 2. JAN MIKULIĆ - TIGAR BROD
|
|
- 3. JURE TOKIĆ - VELEBIT
|
|
- 4. VITO RENDIĆ - SUŠAK
|
PF - Dječaci +36
|
- 1. DINO TABAIN - TROJAN ISTRA
|
|
- 2. JOŠKO MRKONJA - TIGAR, Slunj
|
|
- 3. MARK MILOŠEVIĆ - TROJAN ISTRA
|
|
- 4. MATEJ ŽAMARIJA - JASTREB
|
PF - Djevojčice -24
|
- 1. CVITA CRLJEN - MAWASHI
|
|
- 2. LUCIJA BABIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 3. MORENA ŠPEHAR - TIGAR, Slunj
|
|
- 4. NINA IVAS - HBD
|
|
- 5. TENA VUČETIĆ - TIGAR, Karlovac
|
PF - Djevojčice -27
|
- 1. DORA MATIĆ - JASTREB
|
|
- 2. LAURA BATELIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 3. MIA HOPE HIRONS - MARJAN 1975
|
PF - Djevojčice -30
|
- 1. LEONA RAVLIĆ - IVANIĆ GRAD
|
|
- 2. LEONARDA SMOLICA - BUDOKAI LABIN
|
|
- 3. LUCIJA BRBIĆ - MAWASHI
|
PF - Djevojčice -33
|
- 1. IRIS PETROVIĆ - SUŠAK
|
|
- 2. NOLA PALADA - HBD
|
|
- 3. PETRA RENDULIĆ - TIGAR, Slunj
|
|
- 4. SARA BOBAN - MAWASHI
|
PF - Djevojčice -36
|
- 1. MARIA MAGDALENA VULETA - SUŠAK
|
|
- 2. MIA VRANJEŠ - MAWASHI
|
PF - Djevojčice +36
|
- 1. KIARA BRATKOVIĆ - BTI
|
|
- 2. LUCIJA TOKIĆ - VELEBIT
|
|
- 3. TONINA ŠAIN - HBD
|
PF - Juniori -57
PF - Juniori -63
|
- 1. ANTONIO JURMAN - PLANET SPORT
|
|
- 2. DOREN MARKO MANTILLA - SUŠAK
|
|
- 3. LUKAS JURAŠIĆ - TIGAR, Karlovac
|
PF - Juniori -69
|
- 1. ADRIAN BARIĆ - SUŠAK
|
|
- 2. LUKA KNEZ - KNEZ
|
PF - Juniori -74
|
- 1. IVAN BATARELO - LOTUS
|
|
- 2. LUKA VRGOČ - KNEZ
|
|
- 3. MILE KIRIN - TIGAR, Karlovac
|
|
- 4. PATRIK BAČANI - HUS
|
PF - Juniori -79
|
- 1. MARKO DŽIN - PLANET SPORT
|
|
- 2. PAOLO BRKLJAČIĆ - SUŠAK
|
PF - Juniori -84
|
- 1. LUKA TOMLJANOVIĆ - SUŠAK
|
PF - Juniori -89
PF - Juniori -94
|
- 1. DINO TREŠNJIĆ - PLANET SPORT
|
|
- 2. FABIJAN ŠIRANOVIĆ - JASTREB
|
PF - Juniori +94
|
- 1. PAOLO LAZARIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 2. ROBERT KRČELIĆ - HUS
|
PF - Juniorke -50
|
- 1. DIANA HALEPOVIĆ - MEGA CENTAR
|
|
- 2. IVA VUKOŠIĆ - TIGAR, Slunj
|
|
- 3. SARA KUTIĆ - PLANET SPORT
|
PF - Juniorke -55
PF - Juniorke -60
|
- 1. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ - BTI
|
|
- 2. SARA PEŠUT - SUŠAK
|
PF - Juniorke -65
PF - Juniorke -70
PF - Juniorke +70
|
- 1. ANDREA DAMJANOVIĆ - SUŠAK
|
|
- 2. LUCIJA BAKALAR - TIGAR, Slunj
|
|
- 3. NINA NOVAKOVIĆ - HBD
|
KICK LIGHT (69)
KL - Stariji kadeti -32
KL - Stariji kadeti -37
|
- 1. FILIP KAJBA - ŠKORPION
|
|
- 2. MIHAEL PERIŠ - SVETI JURE, Gata
|
|
- 3. SANDY ŽUNIĆ - BUDOKAI LABIN
|
KL - Stariji kadeti -42
|
- 1. EMANUEL SUROP - DRAGA
|
|
- 2. LUKA KOMESAROVIĆ - ŠKORPION
|
KL - Stariji kadeti -47
KL - Stariji kadeti -52
|
- 1. BLAŽ KRUŠELJ - ŠKORPION
|
|
- 2. BORNA GRMUŠA - IVANIĆ GRAD
|
|
- 3. DANIEL KOCIJAN - TERMINATOR
|
|
- 4. IVAN MIJIĆ - VELEBIT
|
|
- 5. JOSIP NEŽMAH - DUBRAVA
|
|
- 6. MARIN BAŠIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 7. MARIN ŠEGVIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 8. MARSCHEL KUNJEK - KOBRA, Bjelovar
|
|
- 9. MATE PEJKOVIĆ - MORNAR
|
|
- 10. ROKO POZAIĆ - DOMSA
|
KL - Stariji kadeti -57
|
- 1. BORNA BRADARIĆ - PAUCI
|
|
- 2. LEON MUŠNJAK - TIGAR, Karlovac
|
|
- 3. LUKA ŠARIĆ - CRNI ORAO
|
|
- 4. MATIJA HMELINA - JASTREB
|
|
- 5. PATRIK BERGER - ZAGREB
|
|
- 6. ROKO BENIĆ - SVETI MATEJ
|
|
- 7. TIN PRTAJIN - CRNI ORAO
|
|
- 8. VITO PERIŠ - SVETI JURE, Gata
|
KL - Stariji kadeti -63
|
- 1. ALAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 2. IVAN ZELIĆ - VELEBIT
|
|
- 3. MATEJ KOVAČEVIĆ - DALMACIJA
|
|
- 4. MATEJ MEDVED - TIGAR, Karlovac
|
|
- 5. NIKO BILANDŽIĆ - SVETI DUH
|
KL - Stariji kadeti -69
|
- 1. DUJO TALAJA - KBK Kula
|
|
- 2. ENIO DUKIC - PRETORIAN
|
|
- 3. FILIP GRBAVAC - MAWASHI
|
|
- 4. LUKA KARLO LJUBAS - SVETI MATEJ
|
KL - Stariji kadeti +69
|
- 1. DINO BARIĆ - HBD
|
|
- 2. JAKOV ČATIPOVIĆ - PAUCI
|
|
- 3. JAN GREBENAR - HUS
|
|
- 4. LEO SENKIĆ - MEGA CENTAR
|
|
- 5. LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ - DOMSA
|
|
- 6. MARKO FRANULOVIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 7. MILE KIRIN - TIGAR, Karlovac
|
|
- 8. PREDRAG ŠANTIĆ - EXCALIBUR
|
|
- 9. TINO LUCIĆ - KNEZ
|
|
- 10. TONI PREMIĆ - PRETORIAN
|
KL - Starije kadetkinje -32
KL - Starije kadetkinje -37
KL - Starije kadetkinje -42
|
- 1. ELENA LJUBEK - ZMAJ
|
|
- 2. MIHAELA TOPALLI - PRETORIAN
|
|
- 3. SIMONA MILANOVIĆ - ARMUS
|
KL - Starije kadetkinje -46
|
- 1. ANAI RAŽNJEVIĆ - SUŠAK
|
|
- 2. MATEA ULOŽNIK - MORNAR
|
|
- 3. ZARA LERGA - PRETORIAN
|
KL - Starije kadetkinje -50
|
- 1. MAJA ČABARKAPA - HUS
|
|
- 2. PAOLA TOMRECAJ - PRETORIAN
|
KL - Starije kadetkinje -55
|
- 1. ANA SOVEC - ZMAJ
|
|
- 2. CVITA KALCINA - VELEBIT
|
|
- 3. LUCIJA MRNJEC - ZAGREB
|
|
- 4. MARTINA BUTERIN - VELEBIT
|
|
- 5. NICOLE BULJAN - IMOTSKI
|
|
- 6. NIKA GRMUŠA - IVANIĆ GRAD
|
|
- 7. VANNA TURČINEC - IVANIĆ GRAD
|
KL - Starije kadetkinje -60
|
- 1. BARBARA BUNJEVAC - IVANIĆ GRAD
|
|
- 2. EMINA HOTI - MEGA CENTAR
|
|
- 3. MARINA RADIĆ - LOTUS
|
|
- 4. MIA BRKLJAČA - VELEBIT
|
|
- 5. NINA ETEROVIĆ - LOTUS
|
|
- 6. ROKA PULJAK - TIGAR, Karlovac
|
KL - Starije kadetkinje -65
|
- 1. GLORIJA IŠTUK - PIT BULL, Split
|
|
- 2. KLARA PRPIĆ - CROATIA
|
|
- 3. LARA ŠIMIĆ - HUS
|
KL - Starije kadetkinje +65
|
- 1. IVONA GALEŠIĆ - PRETORIAN
|
|
- 2. LAURA MAJIĆ - VELEBIT
|
|
- 3. VALENTINA BOLTUŽIĆ - DRAGON&SOKOL
|
FULL CONTACT (101)
FC - Juniori -51
|
- 1. ANTE KUTLEŠIĆ BIJADER - MORNAR
|
|
- 2. IVAN JURIČ - PIT BULL, Split
|
|
- 3. RENE KALIMAN - DRAGA
|
|
- 4. ROBERT RELJANOVIĆ - PIT BULL, Split
|
FC - Juniori -54
FC - Juniori -57
|
- 1. JOZO BURIČ - PIT BULL, Split
|
|
- 2. NIKOLA ARTIČEK - DUBRAVA
|
|
- 3. STJEPAN SEDAK - ZMAJ
|
FC - Juniori -60
|
- 1. LUKA MIKLEČIĆ - DUBRAVA
|
|
- 2. MIHOVIL ČULINA - PIT BULL, Split
|
|
- 3. SVETIN VUKIČEVIĆ - DALMATINO
|
FC - Juniori -63,5
|
- 1. DUJE LIPŠANOVIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 2. ERIC SANTO - KOBRA, Bjelovar
|
|
- 3. IVAN VRSALOVIĆ - MORNAR
|
|
- 4. MARIN JELAČIĆ - MORNAR
|
|
- 5. MISLAV LOZINA - PIT BULL, Split
|
|
- 6. PETAR MORIĆ - SVETI MATEJ
|
|
- 7. TOMISLAV LJELJAK - PIT BULL, Split
|
FC - Juniori -67
|
- 1. BORNA BILANDŽIĆ - SVETI DUH
|
|
- 2. DAVOR AMULIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 3. LUKA RUKAVINA - ZAGREB
|
|
- 4. MARIN OZRETIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 5. MARIO CVITKOVIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 6. MISLAV JURINEC - ARMUS
|
FC - Juniori -71
|
- 1. ANDRIJA CINOTTI - PETAR KREŠIMIR IV.
|
|
- 2. ANTONIO FILJIĆ - KOBRA, Bjelovar
|
|
- 3. DANI GRABNER - MORNAR
|
|
- 4. EMANUEL KRIŠTO - ARMUS
|
|
- 5. MARTIN SUČIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 6. PAULO ROGULJ - MORNAR
|
|
- 7. VIŠEN ŠEVO - PETAR KREŠIMIR IV.
|
FC - Juniori -75
|
- 1. BRUNO KELAM - PIT BULL, Split
|
|
- 2. FILIP ŠUMERA - PETAR KREŠIMIR IV.
|
|
- 3. LEO BRČINA - DALMACIJA
|
|
- 4. LUKA CERANJA - PRETORIAN
|
|
- 5. MARIO RAVLIĆ - DALMACIJA
|
|
- 6. RAUL SUNARA - AMENO
|
FC - Juniori -81
|
- 1. LUKA DRAGIČEVIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 2. MATEJ BALAŽIĆ - HUS
|
|
- 3. PETAR TOPIĆ - PETAR KREŠIMIR IV.
|
FC - Juniori -86
|
- 1. IVAN BERTIĆ - ZMAJ
|
|
- 2. LUKA UGLEŠIC - UNI RENT
|
FC - Juniori -91
|
- 1. DOMAGOJ ŠARIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 2. GORAN BANOVIĆ - ARMUS
|
FC - Juniori +91
|
- 1. GABRIJEL OJDANIC - MORNAR
|
|
- 2. MARKO PERKOVIĆ - KOBRA, Bjelovar
|
|
- 3. VICE STOJANOV - CRNI ORAO
|
FC - Juniorke -48
FC - Juniorke -52
FC - Juniorke -56
|
- 1. INES MAROKOVIĆ - HUS
|
|
- 2. LUCIJA DELIĆ - MORNAR
|
|
- 3. MIHAELA ANIĆ - MORNAR
|
FC - Juniorke -60
|
- 1. DEA BOLANČA - PIT BULL, Split
|
|
- 2. LEE LALIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 3. MIA MAMIĆ - PIT BULL, Split
|
FC - Juniorke -65
|
- 1. ANA BEKAVAC - PIT BULL, Split
|
|
- 2. LARA MADI - DUBRAVA
|
|
- 3. TINA RADMAN - PIT BULL, Split
|
|
- 4. TONIJA ŠUTIĆ - PIT BULL, Split
|
FC - Juniorke -70
FC - Juniorke +70
|
- 1. JOSIPA ROGOŠIĆ - MORNAR
|
|
- 2. STELLA MUSA - PIT BULL, Split
|
FC - Seniori -51
FC - Seniori -54
FC - Seniori -57
|
- 1. NIKOLA JOSIPOVIĆ - ARMUS
|
FC - Seniori -60
FC - Seniori -63,5
|
- 1. ANDRIJA GAŠPAR - SVETI JURE, Vrgorac
|
|
- 2. ROKO DOŽDOR - PIT BULL, Split
|
FC - Seniori -67
|
- 1. IGOR ŠUŠNJAR - MEGA CENTAR
|
|
- 2. MARTIN LIPOŠĆAK - CROATIA
|
|
- 3. MUHAMET DESKAJ - PIT BULL, Split
|
FC - Seniori -71
|
- 1. KRISTIJAN MIŠKULIN - KOBRA, Bjelovar
|
|
- 2. LEON PALJUŠIĆ - MORNAR
|
|
- 3. LEONARD ŠARIĆ - PRETORIAN
|
|
- 4. NEDILJKO ŠIPIĆ - MORNAR
|
|
- 5. ROKO BRENKOVIĆ - BUDOKAI LABIN
|
FC - Seniori -75
|
- 1. ANTE BUZOV - UNI RENT
|
|
- 2. ANTONIO KRAJINOVIĆ - SVETI DUH
|
|
- 3. FRAN PAPIĆ - CROATIA
|
|
- 4. MARCO OPŠIVAĆ - BUDOKAI
|
|
- 5. VITO STOJČIĆ - MORNAR
|
|
- 6. VLATKO ŽAJA - MORNAR
|
FC - Seniori -81
|
- 1. MARKO ČIZMIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 2. MATIJA MAĐERIĆ - ARMUS
|
|
- 3. NEMANJA KESER - BUDOKAI
|
|
- 4. NIKICA RADONIĆ - SVETI JURE, Vrgorac
|
FC - Seniori -86
|
- 1. ANTE BULOG - SVETI JURE, Vrgorac
|
|
- 2. BOJAN MIŠKOVIĆ - BUDOKAI
|
|
- 3. MARIJO NINČEVIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 4. MARKO MIŠURA - AMENO
|
FC - Seniori -91
|
- 1. LUKAS JURIĆ - BUDOKAI
|
|
- 2. MATIJAS BARIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 3. PATRIK RAPAIĆ - MEGA CENTAR
|
|
- 4. TONI ĆATIPOVIĆ - PIT BULL, Split
|
FC - Seniori +91
|
- 1. DAVOR KRSTULOVIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 2. DINO BELOŠEVIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 3. SEAN ŠTURBEJ - DALMACIJA
|
FC - Seniorke -48
|
- 1. SNJEŽANA PRGOMET - DALMATINO
|
FC - Seniorke -52
FC - Seniorke -56
FC - Seniorke -60
|
- 1. KARMELA MAKELJA - DALMATINO
|
|
- 2. MARIJA MALENICA - PIT BULL, Split
|
FC - Seniorke -65
|
- 1. MARIJA BODAČ - PIT BULL, Split
|
|
- 2. NIKOLINA VIDAČKOVIĆ - PIT BULL, Split
|
FC - Seniorke -70
|
- 1. LIDIA TOŠIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 2. MAJA IVKOVIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 3. NIVES RADIĆ - DALMATINO
|
FC - Seniorke +70
|
- 1. ANTONIJA ZEC - PIT BULL, Split
|
|
- 2. HELENA JURIŠIĆ - MORNAR
|
|
- 3. LUCIJA BILOBRK - PIT BULL, Split
|
|
|