Odabrano natjecanje: Alpe Adria Open 2019.

DISCIPLINE
 
UZRASTI
 
 
PF - Dječaci početnici

PF - Dječaci početnici-22

1. NIKO STOJKOVSKI, PLANET SPORT
2. RIKO LJUBIĆ, BTI
3. DINO ČUSTOVIĆ, KBC "Bihać"
3. LIAM RITOŠA, ZEUS

PF - Dječaci početnici-28

1. KALOIAN HARIZANOV, teamRADULOV
2. VITO LAZARIĆ, PLANET SPORT
3. LUKA GRABAR, PLANET SPORT
3. IGOR RADEŠIĆ, TROJAN-ISTRA

PF - Dječaci početnici-32

1. IVO VASILEV, teamRADULOV
2. YULIAN KRASTEV, teamRADULOV
3. BORIS BLAGOEV, teamRADULOV
3. DAVID VRETENAR, PLANET SPORT

PF - Dječaci početnici+32

1. MARIN VULETIĆ, PLANET SPORT
2. JAN HALAMBEK, VRSAR
3. IVO VASILEV, teamRADULOV
3. DINO TABAIN, TROJAN-ISTRA

PF - Djevojčice počenice

PF - Djevojčice početnice-22

1. TENA KAČMARČIK, KUTINA
2. LUCIJA BABIĆ, TIGAR, Karlovac
3. LARISA KNEŽEVIĆ, FIGHTER
3. LEA SAVANA JERMAN, FIGHTER

PF - Djevojčice početnice-28

1. MARI BLAGOEVA, teamRADULOV
2. RENATA HOŠKO, KUTINA
3. KLARA PAULIĆ, TIGAR, Slunj
3. ANA NEMARNIK, FIGHTER

PF - Djevojčice početnice-32

1. LARISA VIDOVIČ, PTUJ
2. DANA SAMSA, KBK Koper
3. LILI SEŠLAR, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
3. PETRA RENDULIĆ, TIGAR, Slunj

PF - Djevojčice početnice+32

1. DIMANA SHOPSKA, teamRADULOV
2. TAJA ŠIBILA, PTUJ
3. LARISA VIDOVIČ, PTUJ
3. HELI ŠAVKO, FIGHTER

PF - Dječaci

PF - Dječaci -24

1. LUKA GRABAR, PLANET SPORT
2. NIKO STOJKOVSKI, PLANET SPORT
3. TEO KURELOVIC, MINOTAUR

PF - Dječaci -27

1. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
2. BENJAMIN TUKEC, IVANIĆ GRAD
3. VITO LAZARIĆ, PLANET SPORT
3. MARKO MAVRAČIĆ, JASTREB

PF - Dječaci -30

1. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
2. NIKOLA ANDRIĆ, VRSAR
3. DAVID DRAŽETIĆ, ZEUS
3. MIHAEL ANIČIĆ, PLANET SPORT

PF - Dječaci -33

1. MARTIN GRUBIŠA, JASTREB
2. MIHAEL ANIČIĆ, PLANET SPORT
3. BORIS BLAGOEV, teamRADULOV
3. KALOIAN HARIZANOV, teamRADULOV

PF - Dječaci -36

1. YULIAN KRASTEV, teamRADULOV
2. IVO VASILEV, teamRADULOV
3. SIMON MIKOLAVČIĆ, FIGHTER
3. AARON UKUŠIĆ, KING

PF - Dječaci +36

1. MATEJ ŽAMARIJA, JASTREB
2. MARK MILOŠEVIĆ, TROJAN-ISTRA
3. JOŠKO MRKONJA, TIGAR, Slunj
3. DANIEL PLIŠKO, PLANET SPORT

PF - Djevojčice

PF - Djevojčice -24

1. EVA HRIBAR, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
2. EMILI VUKUŠIĆ, DRAGA
3. LEA SAVANA JERMAN, FIGHTER
3. LARISA KNEŽEVIĆ, FIGHTER

PF - Djevojčice -27

1. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
2. DORA MATIĆ, JASTREB
3. EVA HRIBAR, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
3. MARI BLAGOEVA, teamRADULOV

PF - Djevojčice -30

1. LEONARDA SMOLICA, BUDOKAI LABIN
2. LEONA RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
3. TARA MATIJEVIĆ, LAV, Pula
3. DORA MATIĆ, JASTREB

PF - Djevojčice -33

1. SARA BOBAN, MAWASHI
2. ROMANA VIDIĆ, ZEUS
3. LARISA VIDOVIČ, PTUJ
3. NIKOL KOVAČEVIĆ, PLANET SPORT

PF - Djevojčice -36

1. SARA BOBAN, MAWASHI
2. DONNA VRHOVEC, BTI
3. HELI ŠAVKO, FIGHTER

PF - Djevojčice +36

1. KIARA BRATKOVIĆ, BTI
2. LUCIJA TOKIĆ, VELEBIT
3. DIMANA SHOPSKA, teamRADULOV
3. TAJA ŠIBILA, PTUJ

PF - Ml. kadeti poč.

PF - Ml. kadeti poč.-32

1. MIHAIL KIRCHEV, teamRADULOV
2. YULIAN KRASTEV, teamRADULOV

PF - Ml. kadeti poč.-42

1. ILIAN SKACHKOV, teamRADULOV
2. EDI BENČIĆ, TROJAN-ISTRA
3. PATRIK BENJAMIN ORBANIĆ, MINOTAUR
3. NIKOLA PETOHLEB, FIGHTER

PF - Ml. kadeti poč.-37

1. PETAR MATUKINA, VRSAR
2. MIHAIL KIRCHEV, teamRADULOV
3. ILIAN SKACHKOV, teamRADULOV
3. JAN HALAMBEK, VRSAR

PF - Ml. kadeti poč.-47

1. ERIK ŠUKLJAN, KBK Koper
2. RAUL LABINAC, KING
3. SIMON RITOŠA, ZEUS
3. VID KOVAČ, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake

PF - Ml. kadeti poč.+47

1. NINO MIŠKULIN, KING
2. EROLL GAŠI, VIKTORIA
3. TONI MENDEŠ, MAWASHI
3. IVAN PETAR MILJKOVIĆ, TROJAN-ISTRA

PF - Ml. kadetkinje poč.

PF - Ml. kadetkinje poč.-32

1. NEILA TATAR, KBK Koper
2. DORA JACIN, FIGHTER
3. LANA KURELOVIĆ, MINOTAUR

PF - Ml. kadetetkinje poč.+47

1. KARLA RELJA, DRAGA
2. LARA RYTZ, FIGHTER
3. MAGDALENA TOKIĆ, VELEBIT
3. AJDA IVANČIČ, KBK Koper

PF - Mlađi kadeti

PF - Mlađi kadeti -32

1. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
2. NIKO SEŠLAR, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
3. GABRIJEL LATIN, NINJA
3. NIKOLA ANDRIĆ, VRSAR

PF - Mlađi kadeti -37

1. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
2. TONI URSIĆ, MAWASHI
3. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
3. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula

PF - Mlađi kadeti -42

1. TONI URSIĆ, MAWASHI
2. MARKO ZELIĆ, MAWASHI
3. NIKOLA PETOHLEB, FIGHTER
3. MARK MILOŠEVIĆ, TROJAN-ISTRA

PF - Mlađi kadeti -47

1. IVAN MARETIĆ, JASTREB
2. MATEO ŠEPEK, KUTINA
3. ADRIAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. MARKO ZELIĆ, MAWASHI

PF - Mlađi kadeti +47

1. IVANO ČELIĆ, PLANET SPORT
2. VIKTOR BRZOJA, VELEBIT
3. MARTIN BONACA, KBK Koper
3. IVAN KATIĆ, TIGAR, Slunj

PF - Mlađe kadetkinje

PF - Mlađe kadetkinje -28

1. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
2. EMA PLEŠE, MOSLAVAC
3. TARA ŠVERKO, TROJAN-ISTRA

PF - Mlađe kadetkinje -32

1. SARA BOBAN, MAWASHI
2. TINA PETROVIĆ, IVANIĆ GRAD
3. LEONARDA SMOLICA, BUDOKAI LABIN
3. DORA JACIN, FIGHTER

PF - Mlađe kadetkinje -37

1. LARA JAKOMINIĆ, TROJAN-ISTRA
2. LARA PERKOVIĆ, ZEUS
3. DEA CVEK, PLANET SPORT
3. NEA VUKOVIĆ, LAV, Pula

PF - Mlađe kadetkinje -42

1. ELENA ČVEK, NINJA
2. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB
3. LANA NOHA, MOSLAVAC
3. DORIS ŠULEK, PTUJ

PF - Mlađe kadetkinje -47

1. HANA GORETIĆ, KBC "Bihać"
2. LUCIJA ŽEPINA, VELEBIT
3. NIKA ARMAN, ZEUS
3. LANA NOHA, MOSLAVAC

PF - Mlađe kadetkinje +47

1. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
2. PAOLA MATIĆ, JASTREB
3. GRETA BOLTERSTEIN, BUDOKAI LABIN
3. ELEN STARČEVIĆ, VIKTORIA

PF - Stariji kadeti

PF - StarijI kadetI -37

1. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
2. PATRICK PETRIĆ, PLANET SPORT
3. TINO PAĆALAT, MINOTAUR

PF - Stariji kadeti -47

1. KLEMEN POGRAJC, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
2. MATAN KATALINIĆ, MINOTAUR
3. LEON NOLA, MAWASHI

PF - Stariji kadeti -52

1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. KLEMEN POGRAJC, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
3. LEON NOLA, MAWASHI

PF - Stariji kadeti -57

1. LUKA PLANINAC, PLANET SPORT
2. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
3. LEONARDO ČVEK, NINJA
3. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN

PF - Stariji kadeti -63

1. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
2. EROLL GAŠI, VIKTORIA

PF - Stariji kadeti -69

1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. MATEJ VRANEK, KBK Koper
3. TILEN REPINA, PTUJ
3. DANIJEL VODOPIJA, FIGHTER

PF - Stariji kadeti +69

1. FABIJAN ŠIRANOVIĆ, JASTREB
2. PATRIK KOVAČEVIĆ, PLANET SPORT
3. DIN REDŽIĆ, PLANET SPORT
3. IVAN KATIĆ, TIGAR, Slunj

PF - Starije kadetkinje

PF - Starije kadetkinje -42

1. ANA MARETIĆ, JASTREB
2. PAOLA BRŽENDA, FIGHTER
3. LANA NOHA, MOSLAVAC
3. ANA NIKOLIĆ, MOSLAVAC

PF - Starije kadetkinje -46

1. LEONARDA DEAK, BTI
2. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN

PF - Starije kadetkinje -50

1. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
2. LANA GRBAVAC, MAWASHI
3. DORA MATIJAŠIĆ, MINOTAUR
3. LARA RYTZ, FIGHTER

PF - Starije kadetkinje -55

1. LEONA BARTOLIN, NINJA
2. NINA KRIŽAJ, KBV KIT IZOLA
3. MATEA JOSIPOVIĆ, TROJAN-ISTRA
3. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT

PF - Starije kadetkinje -60

1. ROKA PULJAK, TIGAR, Karlovac
2. SARAH BUDIČIN, PLANET SPORT
3. LARA PLIŠKO, PLANET SPORT
3. DORA COTIĆ, FIGHTER

PF - Starije kadetkinje -65

1. ALIN BRDAR, KBK Koper
2. TEA BELARDI, LAV, Medulin

PF - Starije kadetkinje +65

1. ALIN BRDAR, KBK Koper
2. CHIARA RYTZ, FIGHTER

PF - Juniori

PF - Juniori -57

1. ALEKSANDAR PETKOVIĆ, LAV, Pula
2. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN

PF - Juniori -63

1. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
2. MARIO KUČINAR, LAV, Pula
3. ALEKSANDAR PETKOVIĆ, LAV, Pula

PF - Juniori -69

1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. MORIS TRBULIN, LAV, Pula

PF - Juniorke

PF - Juniorke -50

1. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
2. PAOLA BRŽENDA, FIGHTER

PF - Juniorke -55

1. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
2. SARA KUTIĆ, PLANET SPORT

PF - Juniorke -65

1. HANI PAĆALAT, MINOTAUR
2. TEA BELARDI, LAV, Medulin

PF - Seniori

PF - Seniori -79

1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. SEBASTJAN LAZAR, KBV KIT IZOLA
3. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
3. VILIM UREMOVIĆ, JASTREB

PF - Seniori -84

1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. DURSUM HASANIC, Galaja