Odabrano natjecanje: Alpe Adria Open 2019.

NAČIN PRIKAZA
 
Point fighting (292)

PF - Dječaci početnici-22

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DINO ČUSTOVIĆ - KBC "Bihać"
  • CROATIA
  • 2. ETIENNE RITOŠA - ZEUS
  • CROATIA
  • 3. LIAM RITOŠA - ZEUS
  • CROATIA
  • 4. NIKO STOJKOVSKI - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 5. RIKO LJUBIĆ - BTI

PF - Dječaci početnici-28

    CROATIA
  • 1. IGOR RADEŠIĆ - TROJAN-ISTRA
  • BULGARIA
  • 2. KALOIAN HARIZANOV - teamRADULOV
  • CROATIA
  • 3. LUKA GRABAR - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 4. LUKA MARIĆ - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 5. ŠIMUN KRAMARIĆ - DRAGA
  • CROATIA
  • 6. TIN PETRIĆ - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 7. VITO LAZARIĆ - PLANET SPORT

PF - Dječaci početnici-32

    BULGARIA
  • 1. BORIS BLAGOEV - teamRADULOV
  • CROATIA
  • 2. DAVID GREBLO - FIGHTER
  • CROATIA
  • 3. DAVID VRETENAR - PLANET SPORT
  • BULGARIA
  • 4. IVO VASILEV - teamRADULOV
  • BULGARIA
  • 5. YULIAN KRASTEV - teamRADULOV

PF - Dječaci početnici+32

    SLOVENIA
  • 1. BLAŽ KRAJNC - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
  • SLOVENIA
  • 2. BORIS KRAJNC - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
  • SLOVENIA
  • 3. DAVID ŠTIKAVEC - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
  • CROATIA
  • 4. DINO TABAIN - TROJAN-ISTRA
  • CROATIA
  • 5. HRVOJE KOPREK - KUTINA
  • BULGARIA
  • 6. IVO VASILEV - teamRADULOV
  • CROATIA
  • 7. JAKOV INJIĆ - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 8. JAN HALAMBEK - VRSAR
  • CROATIA
  • 9. JOŠKO MRKONJA - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 10. JURE TOKIĆ - VELEBIT
  • CROATIA
  • 11. MARIN VULETIĆ - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 12. MAX BABIN - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 13. SIMON MIKOLAVČIĆ - FIGHTER
  • CROATIA
  • 14. TIN CAPAN - TIGAR, Slunj
  • BULGARIA
  • 15. YULIAN KRASTEV - teamRADULOV

PF - Djevojčice početnice-22

    CROATIA
  • 1. LARISA KNEŽEVIĆ - FIGHTER
  • CROATIA
  • 2. LEA SAVANA JERMAN - FIGHTER
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA BABIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 4. TENA KAČMARČIK - KUTINA

PF - Djevojčice početnice-28

    CROATIA
  • 1. ANA NEMARNIK - FIGHTER
  • CROATIA
  • 2. KLARA PAULIĆ - TIGAR, Slunj
  • BULGARIA
  • 3. MARI BLAGOEVA - teamRADULOV
  • CROATIA
  • 4. RENATA HOŠKO - KUTINA
  • CROATIA
  • 5. TARA MATIJEVIĆ - LAV, Pula

PF - Djevojčice početnice-32

    SLOVENIA
  • 1. DANA SAMSA - KBK Koper
  • CROATIA
  • 2. KLARA PAULIĆ - TIGAR, Slunj
  • SLOVENIA
  • 3. LARISA VIDOVIČ - PTUJ
  • SLOVENIA
  • 4. LILI SEŠLAR - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
  • CROATIA
  • 5. PETRA RENDULIĆ - TIGAR, Slunj

PF - Djevojčice početnice+32

    BULGARIA
  • 1. DIMANA SHOPSKA - teamRADULOV
  • CROATIA
  • 2. HELI ŠAVKO - FIGHTER
  • SLOVENIA
  • 3. LARISA VIDOVIČ - PTUJ
  • CROATIA
  • 4. PETRA GOLOJKA - FIGHTER
  • CROATIA
  • 5. PETRA RENDULIĆ - TIGAR, Slunj
  • SLOVENIA
  • 6. TAJA ŠIBILA - PTUJ

PF - Dječaci -24

    CROATIA
  • 1. LUKA GRABAR - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 2. NIKO STOJKOVSKI - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 3. TEO KURELOVIC - MINOTAUR

PF - Dječaci -27

    CROATIA
  • 1. BENJAMIN TUKEC - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 2. JOHNNY TANUSHAJ - LAV, Medulin
  • CROATIA
  • 3. LUKA MARIĆ - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 4. MARKO MAVRAČIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 5. OSKAR BRZOJA - VELEBIT
  • CROATIA
  • 6. PATRIK PRESEČAN - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 7. TIN PETRIĆ - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 8. VITO LAZARIĆ - PLANET SPORT

PF - Dječaci -30

    CROATIA
  • 1. DAVID DRAŽETIĆ - ZEUS
  • CROATIA
  • 2. DAVID VRETENAR - PLANET SPORT
  • BULGARIA
  • 3. KALOIAN HARIZANOV - teamRADULOV
  • CROATIA
  • 4. MIHAEL ANIČIĆ - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 5. NIKOLA ANDRIĆ - VRSAR
  • CROATIA
  • 6. PATRIK PRESEČAN - IVANIĆ GRAD

PF - Dječaci -33

    BULGARIA
  • 1. BORIS BLAGOEV - teamRADULOV
  • CROATIA
  • 2. DAVID GREBLO - FIGHTER
  • BULGARIA
  • 3. KALOIAN HARIZANOV - teamRADULOV
  • CROATIA
  • 4. MARTIN GRUBIŠA - JASTREB
  • CROATIA
  • 5. MIHAEL ANIČIĆ - PLANET SPORT

PF - Dječaci -36

    CROATIA
  • 1. AARON UKUŠIĆ - KING
  • BULGARIA
  • 2. IVO VASILEV - teamRADULOV
  • CROATIA
  • 3. SIMON MIKOLAVČIĆ - FIGHTER
  • BULGARIA
  • 4. YULIAN KRASTEV - teamRADULOV

PF - Dječaci +36

    CROATIA
  • 1. DANIEL PLIŠKO - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 2. JOŠKO MRKONJA - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 3. MARIN VULETIĆ - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 4. MARK MILOŠEVIĆ - TROJAN-ISTRA
  • CROATIA
  • 5. MATEJ ŽAMARIJA - JASTREB
  • CROATIA
  • 6. MAX BABIN - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 7. TINO MIŠKULIN - KING

PF - Djevojčice -24

    CROATIA
  • 1. EMILI VUKUŠIĆ - DRAGA
  • SLOVENIA
  • 2. EVA HRIBAR - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
  • CROATIA
  • 3. LARISA KNEŽEVIĆ - FIGHTER
  • CROATIA
  • 4. LEA SAVANA JERMAN - FIGHTER
  • CROATIA
  • 5. LUCIJA BABIĆ - TIGAR, Karlovac

PF - Djevojčice -27

    CROATIA
  • 1. DORA MATIĆ - JASTREB
  • SLOVENIA
  • 2. EVA HRIBAR - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
  • CROATIA
  • 3. LAURA BATELIĆ - BUDOKAI LABIN
  • BULGARIA
  • 4. MARI BLAGOEVA - teamRADULOV

PF - Djevojčice -30

    CROATIA
  • 1. ANA NEMARNIK - FIGHTER
  • SLOVENIA
  • 2. DANA SAMSA - KBK Koper
  • CROATIA
  • 3. DORA MATIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 4. ERIN ARMAN - ZEUS
  • CROATIA
  • 5. LEONA RAVLIĆ - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 6. LEONARDA SMOLICA - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 7. NIKOL KOVAČEVIĆ - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 8. TARA MATIJEVIĆ - LAV, Pula

PF - Djevojčice -33

    SLOVENIA
  • 1. LARISA VIDOVIČ - PTUJ
  • CROATIA
  • 2. NIKOL KOVAČEVIĆ - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 3. ROMANA VIDIĆ - ZEUS
  • CROATIA
  • 4. SARA BOBAN - MAWASHI

PF - Djevojčice -36

    CROATIA
  • 1. DONNA VRHOVEC - BTI
  • CROATIA
  • 2. HELI ŠAVKO - FIGHTER
  • CROATIA
  • 3. SARA BOBAN - MAWASHI

PF - Djevojčice +36

    BULGARIA
  • 1. DIMANA SHOPSKA - teamRADULOV
  • CROATIA
  • 2. KIARA BRATKOVIĆ - BTI
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA TOKIĆ - VELEBIT
  • CROATIA
  • 4. PETRA GOLOJKA - FIGHTER
  • SLOVENIA
  • 5. TAJA ŠIBILA - PTUJ

PF - Ml. kadeti poč.-28

PF - Ml. kadeti poč.-32

    BULGARIA
  • 1. MIHAIL KIRCHEV - teamRADULOV
  • BULGARIA
  • 2. YULIAN KRASTEV - teamRADULOV

PF - Ml. kadeti poč.-37

    BULGARIA
  • 1. ILIAN SKACHKOV - teamRADULOV
  • CROATIA
  • 2. JAN HALAMBEK - VRSAR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MAK ČUSTOVIĆ - KBC "Bihać"
  • BULGARIA
  • 4. MARTIN GAVRILOV - teamRADULOV
  • BULGARIA
  • 5. MIHAIL KIRCHEV - teamRADULOV
  • CROATIA
  • 6. PETAR MATUKINA - VRSAR

PF - Ml. kadeti poč.-42

    CROATIA
  • 1. EDI BENČIĆ - TROJAN-ISTRA
  • SLOVENIA
  • 2. EMRAH BRKIČ - KBK Koper
  • BULGARIA
  • 3. ILIAN SKACHKOV - teamRADULOV
  • CROATIA
  • 4. NIKOLA PETOHLEB - FIGHTER
  • CROATIA
  • 5. PATRIK BENJAMIN ORBANIĆ - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 6. PIER BELARDI - LAV, Medulin

PF - Ml. kadeti poč.-47

    SLOVENIA
  • 1. ERIK ŠUKLJAN - KBK Koper
  • CROATIA
  • 2. RAUL LABINAC - KING
  • CROATIA
  • 3. SIMON RITOŠA - ZEUS
  • SLOVENIA
  • 4. VID KOVAČ - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake

PF - Ml. kadeti poč.+47

    CROATIA
  • 1. EROLL GAŠI - VIKTORIA
  • CROATIA
  • 2. FABIAN SERGO - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 3. IVAN PETAR MILJKOVIĆ - TROJAN-ISTRA
  • CROATIA
  • 4. NINO MIŠKULIN - KING
  • CROATIA
  • 5. PATRIK ZOBEC - KING
  • CROATIA
  • 6. TONI MENDEŠ - MAWASHI

PF - Ml. kadetkinje poč.-28

PF - Ml. kadetkinje poč.-32

    CROATIA
  • 1. DORA JACIN - FIGHTER
  • CROATIA
  • 2. LANA KURELOVIĆ - MINOTAUR
  • SLOVENIA
  • 3. NEILA TATAR - KBK Koper

PF - Ml. kadetkinje poč.-37

PF - Ml. kadetkinje poč.-42

PF - Ml. kadetkinje poč.-47

PF - Ml. kadetetkinje poč.+47

    SLOVENIA
  • 1. AJDA IVANČIČ - KBK Koper
  • CROATIA
  • 2. ELEN STARČEVIĆ - VIKTORIA
  • CROATIA
  • 3. KARLA RELJA - DRAGA
  • CROATIA
  • 4. LARA RYTZ - FIGHTER
  • CROATIA
  • 5. MAGDALENA TOKIĆ - VELEBIT
  • CROATIA
  • 6. MATIJA TIĆAK - DRAGA

PF - Mlađi kadeti -28

PF - Mlađi kadeti -32

    CROATIA
  • 1. BORNA ŠARIĆ - LAV, Pula
  • CROATIA
  • 2. GABRIJEL LATIN - NINJA
  • BULGARIA
  • 3. MIHAIL KIRCHEV - teamRADULOV
  • SLOVENIA
  • 4. NIKO SEŠLAR - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
  • CROATIA
  • 5. NIKOLA ANDRIĆ - VRSAR

PF - Mlađi kadeti -37

    CROATIA
  • 1. BORNA ŠARIĆ - LAV, Pula
  • CROATIA
  • 2. DAVID BOSANAC - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 3. EVAN MARK MORATTO - LAV, Medulin
  • CROATIA
  • 4. FRAN GRUBIŠA - JASTREB
  • CROATIA
  • 5. GABRIJEL LATIN - NINJA
  • CROATIA
  • 6. IVAN PAVAO NIKOLIĆ - MOSLAVAC
  • BULGARIA
  • 7. MARTIN GAVRILOV - teamRADULOV
  • SLOVENIA
  • 8. NIKO SEŠLAR - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
  • CROATIA
  • 9. PATRICK PETRIĆ - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 10. TINO PAĆALAT - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 11. TONI URSIĆ - MAWASHI

PF - Mlađi kadeti -42

    CROATIA
  • 1. MARK MILOŠEVIĆ - TROJAN-ISTRA
  • CROATIA
  • 2. MARKO ZELIĆ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 3. MARTIN TANUSHAJ - LAV, Medulin
  • CROATIA
  • 4. NIKO NUJIĆ - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 5. NIKOLA PETOHLEB - FIGHTER
  • CROATIA
  • 6. PIER BELARDI - LAV, Medulin
  • CROATIA
  • 7. TONI URSIĆ - MAWASHI

PF - Mlađi kadeti -47

    CROATIA
  • 1. ADRIAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 2. IVAN MARETIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 3. MARKO ZELIĆ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 4. MATEO ŠEPEK - KUTINA

PF - Mlađi kadeti +47

    CROATIA
  • 1. FABIAN SERGO - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 2. IVAN KATIĆ - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 3. IVANO ČELIĆ - PLANET SPORT
  • SLOVENIA
  • 4. MARTIN BONACA - KBK Koper
  • CROATIA
  • 5. MIHAEL SALVADOR - KUTINA
  • CROATIA
  • 6. TONI MENDEŠ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 7. VIKTOR BRZOJA - VELEBIT

PF - Mlađe kadetkinje -28

    CROATIA
  • 1. EMA PLEŠE - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 2. LAURA BATELIĆ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 3. TARA ŠVERKO - TROJAN-ISTRA

PF - Mlađe kadetkinje -32

    CROATIA
  • 1. DORA JACIN - FIGHTER
  • CROATIA
  • 2. ELLA HRVATIN - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 3. LANA BENČIĆ - TROJAN-ISTRA
  • CROATIA
  • 4. LEONARDA SMOLICA - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 5. SARA BOBAN - MAWASHI
  • CROATIA
  • 6. TINA PETROVIĆ - IVANIĆ GRAD

PF - Mlađe kadetkinje -37

    CROATIA
  • 1. DEA CVEK - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 2. LARA JAKOMINIĆ - TROJAN-ISTRA
  • CROATIA
  • 3. LARA PERKOVIĆ - ZEUS
  • CROATIA
  • 4. NEA VUKOVIĆ - LAV, Pula
  • CROATIA
  • 5. PATRICIA DRAŽETIĆ - ZEUS
  • CROATIA
  • 6. SARA BOBAN - MAWASHI

PF - Mlađe kadetkinje -42

    SLOVENIA
  • 1. DORIS ŠULEK - PTUJ
  • CROATIA
  • 2. ELENA ČVEK - NINJA
  • CROATIA
  • 3. LANA NOHA - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 4. MAŠA ŠIRANOVIĆ - JASTREB

PF - Mlađe kadetkinje -47

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. HANA GORETIĆ - KBC "Bihać"
  • CROATIA
  • 2. LANA NOHA - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 3. LORENA ZEBA - BTI
  • CROATIA
  • 4. LUCIJA ŽEPINA - VELEBIT
  • CROATIA
  • 5. NIKA ARMAN - ZEUS
  • CROATIA
  • 6. VICTORIA PEKAS - BUDOKAI LABIN

PF - Mlađe kadetkinje +47

    CROATIA
  • 1. BARBARA BUNJEVAC - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 2. ELEN STARČEVIĆ - VIKTORIA
  • CROATIA
  • 3. GRETA BOLTERSTEIN - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 4. LARA RYTZ - FIGHTER
  • CROATIA
  • 5. PAOLA MATIĆ - JASTREB
  • SLOVENIA
  • 6. SOFIJA TEŽAK - KBK Koper

PF - StarijI kadetI -32

PF - StarijI kadetI -37

    CROATIA
  • 1. IVAN UDOVIĆ - LAV, Pula
  • CROATIA
  • 2. PATRICK PETRIĆ - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 3. TINO PAĆALAT - MINOTAUR

PF - Stariji kadeti -42

PF - Stariji kadeti -47

    SLOVENIA
  • 1. KLEMEN POGRAJC - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
  • CROATIA
  • 2. LEON NOLA - MAWASHI
  • CROATIA
  • 3. MATAN KATALINIĆ - MINOTAUR

PF - Stariji kadeti -52

    CROATIA
  • 1. ALEK KUŠAR - PLANET SPORT
  • SLOVENIA
  • 2. KLEMEN POGRAJC - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
  • CROATIA
  • 3. LEON NOLA - MAWASHI

PF - Stariji kadeti -57

    CROATIA
  • 1. LEONARDO ČVEK - NINJA
  • CROATIA
  • 2. LUKA PLANINAC - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 3. MARIN BAŠIĆ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 4. MICHAEL STENTA - PLANET SPORT

PF - Stariji kadeti -63

    CROATIA
  • 1. EROLL GAŠI - VIKTORIA
  • CROATIA
  • 2. MORIS TRBULIN - LAV, Pula

PF - Stariji kadeti -69

    CROATIA
  • 1. DANIJEL VODOPIJA - FIGHTER
  • CROATIA
  • 2. IVAN ĐAKOVIĆ - TOMISLAV GYM
  • CROATIA
  • 3. IVAN TOMIĆ - LAV, Pula
  • CROATIA
  • 4. IVANO ČELIĆ - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 5. LOVRO ŽAMARIJA - JASTREB
  • SLOVENIA
  • 6. MATEJ VRANEK - KBK Koper
  • CROATIA
  • 7. MATEO SELAR - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 8. PATRIK KOVAČEVIĆ - PLANET SPORT
  • SLOVENIA
  • 9. TILEN REPINA - PTUJ

PF - Stariji kadeti +69

    CROATIA
  • 1. DIN REDŽIĆ - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 2. FABIJAN ŠIRANOVIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 3. IVAN KATIĆ - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 4. PATRIK KOVAČEVIĆ - PLANET SPORT

PF - Starije kadetkinje -32

PF - Starije kadetkinje -37

    CROATIA
  • 1. ANA NIKOLIĆ - MOSLAVAC

PF - Starije kadetkinje -42

    CROATIA
  • 1. ANA MARETIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 2. ANA NIKOLIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 3. LANA NOHA - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 4. PAOLA BRŽENDA - FIGHTER

PF - Starije kadetkinje -46

    CROATIA
  • 1. LEONARDA DEAK - BTI
  • CROATIA
  • 2. VICTORIA PEKAS - BUDOKAI LABIN

PF - Starije kadetkinje -50

    CROATIA
  • 1. DORA MATIJAŠIĆ - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 2. GRETA BOLTERSTEIN - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 3. LANA GRBAVAC - MAWASHI
  • CROATIA
  • 4. LARA RYTZ - FIGHTER
  • CROATIA
  • 5. MARTINA GRABAR - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 6. NATAŠA LABAŠ - MINOTAUR
  • SLOVENIA
  • 7. NINA KRIŽAJ - KBV KIT IZOLA

PF - Starije kadetkinje -55

    CROATIA
  • 1. LANA GRBAVAC - MAWASHI
  • CROATIA
  • 2. LEONA BARTOLIN - NINJA
  • CROATIA
  • 3. MATEA JOSIPOVIĆ - TROJAN-ISTRA
  • CROATIA
  • 4. NIKA PAVIČIĆ - VELEBIT
  • CROATIA
  • 5. NIKA RADOVIĆ - TIGAR, Karlovac
  • SLOVENIA
  • 6. NINA KRIŽAJ - KBV KIT IZOLA

PF - Starije kadetkinje -60

    CROATIA
  • 1. DORA COTIĆ - FIGHTER
  • CROATIA
  • 2. LARA PLIŠKO - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 3. ROKA PULJAK - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 4. SARAH BUDIČIN - PLANET SPORT

PF - Starije kadetkinje -65

    SLOVENIA
  • 1. ALIN BRDAR - KBK Koper
  • CROATIA
  • 2. TEA BELARDI - LAV, Medulin

PF - Starije kadetkinje +65

    SLOVENIA
  • 1. ALIN BRDAR - KBK Koper
  • CROATIA
  • 2. CHIARA RYTZ - FIGHTER

PF - Juniori -57

    CROATIA
  • 1. ALEKSANDAR PETKOVIĆ - LAV, Pula
  • CROATIA
  • 2. MARIN BAŠIĆ - BUDOKAI LABIN

PF - Juniori -63

    CROATIA
  • 1. ALEKSANDAR PETKOVIĆ - LAV, Pula
  • CROATIA
  • 2. MARIO KUČINAR - LAV, Pula
  • CROATIA
  • 3. MORIS TRBULIN - LAV, Pula

PF - Juniori -69

    CROATIA
  • 1. LOVRO ŽAMARIJA - JASTREB
  • CROATIA
  • 2. MORIS TRBULIN - LAV, Pula

PF - Juniori -74

PF - Juniori -79

    CROATIA
  • 1. MARKO DŽIN - PLANET SPORT

PF - Juniori -84

    CROATIA
  • 1. MARKO DŽIN - PLANET SPORT

PF - Juniori -89

PF - Juniori +89

PF - Juniorke -50

    CROATIA
  • 1. MARTINA GRABAR - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 2. PAOLA BRŽENDA - FIGHTER

PF - Juniorke -55

    CROATIA
  • 1. MARTINA GRABAR - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 2. SARA KUTIĆ - PLANET SPORT

PF - Juniorke -60

PF - Juniorke -65

    CROATIA
  • 1. HANI PAĆALAT - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 2. TEA BELARDI - LAV, Medulin

PF - Juniorke -70

PF - Juniorke +70

    CROATIA
  • 1. CHIARA RYTZ - FIGHTER

PF - Seniori -57

PF - Seniori -63

PF - Seniori -69

PF - Seniori -74

PF - Seniori -79

    CROATIA
  • 1. MARKO DŽIN - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 2. MATEO ĐUDARIĆ - MOSLAVAC
  • SLOVENIA
  • 3. SEBASTJAN LAZAR - KBV KIT IZOLA
  • CROATIA
  • 4. VILIM UREMOVIĆ - JASTREB

PF - Seniori -84

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DURSUM HASANIC - Galaja
  • CROATIA
  • 2. MARKO DŽIN - PLANET SPORT

PF - Seniori -89

PF - Seniori -94

PF - Seniori +94

PF - Seniorke -50

PF - Seniorke -55

PF - Seniorke -60

PF - Seniorke -65

PF - Seniorke -70

    CROATIA
  • 1. ANTONELA TOMAŠEVIĆ - DUBRAVA

PF - Seniorke +70

    CROATIA
  • 1. ANTONELA TOMAŠEVIĆ - DUBRAVA
Light contact (49)

LC - Stariji kadeti -32

LC - Stariji kadeti -37

    CROATIA
  • 1. MIHAEL PERIŠ - SVETI JURE GATA
  • CROATIA
  • 2. TINO PAĆALAT - MINOTAUR

LC - Stariji kadeti -42

    CROATIA
  • 1. FILIP ANDRIĆ - KING
  • CROATIA
  • 2. LOVRO GOLUBOVIĆ - VIKTORIA

LC - Stariji kadeti -47

    CROATIA
  • 1. ANTHONY KVESIĆ - KING
  • CROATIA
  • 2. LOVRO GOLUBOVIĆ - VIKTORIA
  • CROATIA
  • 3. MATAN KATALINIĆ - MINOTAUR

LC - Stariji kadeti -52

    CROATIA
  • 1. ALEK KUŠAR - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 2. ALEX TERLEVIC - KING

LC - Stariji kadeti -57

    CROATIA
  • 1. FRAN MAČEŠIĆ - TROJAN-ISTRA
  • CROATIA
  • 2. LUKA PLANINAC - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 3. MICHAEL STENTA - PLANET SPORT

LC - Stariji kadeti -63

    CROATIA
  • 1. ALAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 2. LUCAS HRVATIN JUGOVAC - BUDOKAI LABIN

LC - Stariji kadeti -69

    CROATIA
  • 1. DANIJEL VODOPIJA - FIGHTER
  • CROATIA
  • 2. FILIP GRBAVAC - MAWASHI
  • SLOVENIA
  • 3. TILEN REPINA - PTUJ

LC - Stariji kadeti +69

    CROATIA
  • 1. FABIJAN ŠIRANOVIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 2. LEON BONNO PERAČIĆ - BUDOKAI

LC - Starije kadetkinje -32

    CROATIA
  • 1. ELLA HRVATIN - MINOTAUR

LC - Starije kadetkinje -37

LC - Starije kadetkinje -42

    CROATIA
  • 1. EVA LEONA KOMŠIĆ - KING
  • CROATIA
  • 2. PAOLA BRŽENDA - FIGHTER

LC - Starije kadetkinje -46

LC - Starije kadetkinje -50

    CROATIA
  • 1. LARA RYTZ - FIGHTER
  • CROATIA
  • 2. MARTINA GRABAR - PLANET SPORT

LC - Starije kadetkinje -55

    CROATIA
  • 1. LENA KUNDA - VIKTORIA
  • CROATIA
  • 2. LEONA BARTOLIN - NINJA
  • CROATIA
  • 3. NIKA PAVIČIĆ - VELEBIT

LC - Starije kadetkinje -60

    CROATIA
  • 1. DORA COTIĆ - FIGHTER
  • CROATIA
  • 2. MARTINA BUTERIN - VELEBIT

LC - Starije kadetkinje -65

LC - Starije kadetkinje +65

    CROATIA
  • 1. CHIARA RYTZ - FIGHTER

LC - Juniori -57

LC - Juniori -63

LC - Juniori -69

LC - Juniori -74

    CROATIA
  • 1. DAVID JOZIPOVIĆ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 2. IVAN ČUMIGAŠ - KING

LC - Juniori -79

    CROATIA
  • 1. DAVID JOZIPOVIĆ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 2. SANDY MANDEKIĆ - DRAGA

LC - Juniori -84

LC - Juniori -89

LC - Juniori +89

    CROATIA
  • 1. FABIJAN ŠIRANOVIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 2. LEON BONNO PERAČIĆ - BUDOKAI

LC - Juniorke -50

    CROATIA
  • 1. MARTINA GRABAR - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 2. PAOLA BRŽENDA - FIGHTER
  • SLOVENIA
  • 3. RAISA ALIJAGIČ - KBK Koper

LC - Juniorke -55

LC - Juniorke -60

LC - Juniorke -65

LC - Juniorke -70

LC - Juniorke +70

    CROATIA
  • 1. CHIARA RYTZ - FIGHTER

LC - Seniori -57

LC - Seniori -63

LC - Seniori -69

LC - Seniori -74

    CROATIA
  • 1. MATEO MATOŠ - IMPACT
  • CROATIA
  • 2. PATRIK KRIZMANIĆ - ADRIA GYM
  • SLOVENIA
  • 3. SEBASTJAN LAZAR - KBV KIT IZOLA

LC - Seniori -79

    CROATIA
  • 1. PATRIK KRIZMANIĆ - ADRIA GYM
  • CROATIA
  • 2. VILIM UREMOVIĆ - JASTREB

LC - Seniori -84

LC - Seniori -89

LC - Seniori -94

LC - Seniori +94

LC - Seniorke -50

LC - Seniorke -55

LC - Seniorke -60

LC - Seniorke -65

    SLOVENIA
  • 1. KSENIJA BASENKO - KBV KIT IZOLA
  • CROATIA
  • 2. LEONA MIŠLJENOVIĆ - VIKTORIA

LC - Seniorke -70

    CROATIA
  • 1. ANTONELA TOMAŠEVIĆ - DUBRAVA
  • CROATIA
  • 2. LEONA MIŠLJENOVIĆ - VIKTORIA

LC - Seniorke +70

Kick light (38)

KL - Stariji kadeti -32

KL - Stariji kadeti -37

KL - Stariji kadeti -42

KL - Stariji kadeti -47

KL - Stariji kadeti -52

KL - Stariji kadeti -57

    CROATIA
  • 1. DINO ANĐELKOVIĆ - OFC
  • CROATIA
  • 2. MATIJA HMELINA - JASTREB
  • CROATIA
  • 3. VITO PERIŠ - SVETI JURE GATA

KL - Stariji kadeti -63

KL - Stariji kadeti -69

    CROATIA
  • 1. DANIJEL BOTIĆ - TROJAN-ISTRA
  • CROATIA
  • 2. FILIP GRBAVAC - MAWASHI
  • CROATIA
  • 3. LUKA BONAZZA - TROJAN-ISTRA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. MUHAMED SEFEROVIĆ - Galaja

KL - Stariji kadeti +69

    CROATIA
  • 1. ELVIS MAHMUTOVIĆ - TROJAN-ISTRA
  • CROATIA
  • 2. MAURICIO JOZIĆ - OFC
  • CROATIA
  • 3. PREDRAG ŠANTIĆ - EXCALIBUR

KL - Starije kadetkinje -32

KL - Starije kadetkinje -37

KL - Starije kadetkinje -42

KL - Starije kadetkinje -46

KL - Starije kadetkinje -50

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. LEYLA SEJMENOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj

KL - Starije kadetkinje -55

    CROATIA
  • 1. DORA LUKŠIĆ - OFC
  • CROATIA
  • 2. LENA KUNDA - VIKTORIA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. LEYLA SEJMENOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • CROATIA
  • 4. MARTINA BUTERIN - VELEBIT

KL - Starije kadetkinje -60

KL - Starije kadetkinje -65

    CROATIA
  • 1. BARBARA BUNJEVAC - IVANIĆ GRAD
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. HATEMA BEĆAR - CBS"Tešanj"Tešanj
  • CROATIA
  • 3. PETRA ŠEPINSKI - OFC
  • CROATIA
  • 4. ROKA PULJAK - TIGAR, Karlovac

KL - Starije kadetkinje +65

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. HATEMA BEĆAR - CBS"Tešanj"Tešanj

KL - Juniori -57

KL - Juniori -63

KL - Juniori -69

KL - Juniori -74

    CROATIA
  • 1. DAVID JOZIPOVIĆ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 2. PREDRAG ŠANTIĆ - EXCALIBUR

KL - Juniori -79

    CROATIA
  • 1. ANDREJ GRUBJESIC - DYNAMITE
  • CROATIA
  • 2. DOMINIK PERKOVIĆ - ZEUS
  • CROATIA
  • 3. MATIJA LUKETIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 4. SANDY MANDEKIĆ - DRAGA

KL - Juniori -84

    CROATIA
  • 1. DENI KORACA - ZEUS
  • CROATIA
  • 2. LUKA MORDUŠ - TIGAR, Karlovac

KL - Juniori -89

    CROATIA
  • 1. ALEKS RITOŠA - ZEUS
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. KENAN HUSEINBAŠIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj

KL - Juniori +89

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. KENAN HUSEINBAŠIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj

KL - Juniorke -50

KL - Juniorke -55

KL - Juniorke -60

KL - Juniorke -65

    CROATIA
  • 1. HANI PAĆALAT - MINOTAUR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. HATEMA BEĆAR - CBS"Tešanj"Tešanj

KL - Juniorke -70

KL - Juniorke +70

KL - Seniori -57

KL - Seniori -63

KL - Seniori -69

KL - Seniori -74

    CROATIA
  • 1. LORIS RITOŠA - TROJAN-ISTRA
  • CROATIA
  • 2. MATEO ĐUDARIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 3. MATEO MATOŠ - IMPACT
  • CROATIA
  • 4. PATRIK KRIZMANIĆ - ADRIA GYM

KL - Seniori -79

KL - Seniori -84

KL - Seniori -89

KL - Seniori -94

KL - Seniori +94

KL - Seniorke -50

KL - Seniorke -55

KL - Seniorke -60

KL - Seniorke -65

    CROATIA
  • 1. LEONA MIŠLJENOVIĆ - VIKTORIA

KL - Seniorke -70

KL - Seniorke +70