Point fighting (292)
PF - Dječaci početnici-22
|
- 1. DINO ČUSTOVIĆ - KBC "Bihać"
|
|
- 2. ETIENNE RITOŠA - ZEUS
|
|
- 3. LIAM RITOŠA - ZEUS
|
|
- 4. NIKO STOJKOVSKI - PLANET SPORT
|
|
- 5. RIKO LJUBIĆ - BTI
|
PF - Dječaci početnici-28
|
- 1. IGOR RADEŠIĆ - TROJAN ISTRA
|
|
- 2. KALOIAN HARIZANOV - teamRADULOV
|
|
- 3. LUKA GRABAR - PLANET SPORT
|
|
- 4. LUKA MARIĆ - PLANET SPORT
|
|
- 5. ŠIMUN KRAMARIĆ - DRAGA
|
|
- 6. TIN PETRIĆ - PLANET SPORT
|
|
- 7. VITO LAZARIĆ - PLANET SPORT
|
PF - Dječaci početnici-32
|
- 1. BORIS BLAGOEV - teamRADULOV
|
|
- 2. DAVID GREBLO - FIGHTER
|
|
- 3. DAVID VRETENAR - PLANET SPORT
|
|
- 4. IVO VASILEV - teamRADULOV
|
|
- 5. YULIAN KRASTEV - teamRADULOV
|
PF - Dječaci početnici+32
|
- 1. BLAŽ KRAJNC - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
|
|
- 2. BORIS KRAJNC - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
|
|
- 3. DAVID ŠTIKAVEC - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
|
|
- 4. DINO TABAIN - TROJAN ISTRA
|
|
- 5. HRVOJE KOPREK - KUTINA
|
|
- 6. IVO VASILEV - teamRADULOV
|
|
- 7. JAKOV INJIĆ - IVANIĆ GRAD
|
|
- 8. JAN HALAMBEK - VRSAR
|
|
- 9. JOŠKO MRKONJA - TIGAR, Slunj
|
|
- 10. JURE TOKIĆ - VELEBIT
|
|
- 11. MARIN VULETIĆ - PLANET SPORT
|
|
- 12. MAX BABIN - PLANET SPORT
|
|
- 13. SIMON MIKOLAVČIĆ - FIGHTER
|
|
- 14. TIN CAPAN - TIGAR, Slunj
|
|
- 15. YULIAN KRASTEV - teamRADULOV
|
PF - Djevojčice početnice-22
|
- 1. LARISA KNEŽEVIĆ - FIGHTER
|
|
- 2. LEA SAVANA JERMAN - FIGHTER
|
|
- 3. LUCIJA BABIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 4. TENA KAČMARČIK - KUTINA
|
PF - Djevojčice početnice-28
|
- 1. ANA NEMARNIK - FIGHTER
|
|
- 2. KLARA PAULIĆ - TIGAR, Slunj
|
|
- 3. MARI BLAGOEVA - teamRADULOV
|
|
- 4. RENATA HOŠKO - KUTINA
|
|
- 5. TARA MATIJEVIĆ - LAV, Pula
|
PF - Djevojčice početnice-32
|
- 1. DANA SAMSA - KBK Koper
|
|
- 2. KLARA PAULIĆ - TIGAR, Slunj
|
|
- 3. LARISA VIDOVIČ - PTUJ
|
|
- 4. LILI SEŠLAR - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
|
|
- 5. PETRA RENDULIĆ - TIGAR, Slunj
|
PF - Djevojčice početnice+32
|
- 1. DIMANA SHOPSKA - teamRADULOV
|
|
- 2. HELI ŠAVKO - FIGHTER
|
|
- 3. LARISA VIDOVIČ - PTUJ
|
|
- 4. PETRA GOLOJKA - FIGHTER
|
|
- 5. PETRA RENDULIĆ - TIGAR, Slunj
|
|
- 6. TAJA ŠIBILA - PTUJ
|
PF - Dječaci -24
|
- 1. LUKA GRABAR - PLANET SPORT
|
|
- 2. NIKO STOJKOVSKI - PLANET SPORT
|
|
- 3. TEO KURELOVIC - MINOTAUR
|
PF - Dječaci -27
|
- 1. BENJAMIN TUKEC - IVANIĆ GRAD
|
|
- 2. JOHNNY TANUSHAJ - LAV, Medulin
|
|
- 3. LUKA MARIĆ - PLANET SPORT
|
|
- 4. MARKO MAVRAČIĆ - JASTREB
|
|
- 5. OSKAR BRZOJA - VELEBIT
|
|
- 6. PATRIK PRESEČAN - IVANIĆ GRAD
|
|
- 7. TIN PETRIĆ - PLANET SPORT
|
|
- 8. VITO LAZARIĆ - PLANET SPORT
|
PF - Dječaci -30
|
- 1. DAVID DRAŽETIĆ - ZEUS
|
|
- 2. DAVID VRETENAR - PLANET SPORT
|
|
- 3. KALOIAN HARIZANOV - teamRADULOV
|
|
- 4. MIHAEL ANIČIĆ - PLANET SPORT
|
|
- 5. NIKOLA ANDRIĆ - VRSAR
|
|
- 6. PATRIK PRESEČAN - IVANIĆ GRAD
|
PF - Dječaci -33
|
- 1. BORIS BLAGOEV - teamRADULOV
|
|
- 2. DAVID GREBLO - FIGHTER
|
|
- 3. KALOIAN HARIZANOV - teamRADULOV
|
|
- 4. MARTIN GRUBIŠA - JASTREB
|
|
- 5. MIHAEL ANIČIĆ - PLANET SPORT
|
PF - Dječaci -36
|
- 1. AARON UKUŠIĆ - KING
|
|
- 2. IVO VASILEV - teamRADULOV
|
|
- 3. SIMON MIKOLAVČIĆ - FIGHTER
|
|
- 4. YULIAN KRASTEV - teamRADULOV
|
PF - Dječaci +36
|
- 1. DANIEL PLIŠKO - PLANET SPORT
|
|
- 2. JOŠKO MRKONJA - TIGAR, Slunj
|
|
- 3. MARIN VULETIĆ - PLANET SPORT
|
|
- 4. MARK MILOŠEVIĆ - TROJAN ISTRA
|
|
- 5. MATEJ ŽAMARIJA - JASTREB
|
|
- 6. MAX BABIN - PLANET SPORT
|
|
- 7. TINO MIŠKULIN - KING
|
PF - Djevojčice -24
|
- 1. EMILI VUKUŠIĆ - DRAGA
|
|
- 2. EVA HRIBAR - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
|
|
- 3. LARISA KNEŽEVIĆ - FIGHTER
|
|
- 4. LEA SAVANA JERMAN - FIGHTER
|
|
- 5. LUCIJA BABIĆ - TIGAR, Karlovac
|
PF - Djevojčice -27
|
- 1. DORA MATIĆ - JASTREB
|
|
- 2. EVA HRIBAR - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
|
|
- 3. LAURA BATELIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 4. MARI BLAGOEVA - teamRADULOV
|
PF - Djevojčice -30
|
- 1. ANA NEMARNIK - FIGHTER
|
|
- 2. DANA SAMSA - KBK Koper
|
|
- 3. DORA MATIĆ - JASTREB
|
|
- 4. ERIN ARMAN - ZEUS
|
|
- 5. LEONA RAVLIĆ - IVANIĆ GRAD
|
|
- 6. LEONARDA SMOLICA - BUDOKAI LABIN
|
|
- 7. NIKOL KOVAČEVIĆ - PLANET SPORT
|
|
- 8. TARA MATIJEVIĆ - LAV, Pula
|
PF - Djevojčice -33
|
- 1. LARISA VIDOVIČ - PTUJ
|
|
- 2. NIKOL KOVAČEVIĆ - PLANET SPORT
|
|
- 3. ROMANA VIDIĆ - ZEUS
|
|
- 4. SARA BOBAN - MAWASHI
|
PF - Djevojčice -36
|
- 1. DONNA VRHOVEC - BTI
|
|
- 2. HELI ŠAVKO - FIGHTER
|
|
- 3. SARA BOBAN - MAWASHI
|
PF - Djevojčice +36
|
- 1. DIMANA SHOPSKA - teamRADULOV
|
|
- 2. KIARA BRATKOVIĆ - BTI
|
|
- 3. LUCIJA TOKIĆ - VELEBIT
|
|
- 4. PETRA GOLOJKA - FIGHTER
|
|
- 5. TAJA ŠIBILA - PTUJ
|
PF - Ml. kadeti poč.-28
PF - Ml. kadeti poč.-32
|
- 1. MIHAIL KIRCHEV - teamRADULOV
|
|
- 2. YULIAN KRASTEV - teamRADULOV
|
PF - Ml. kadeti poč.-37
|
- 1. ILIAN SKACHKOV - teamRADULOV
|
|
- 2. JAN HALAMBEK - VRSAR
|
|
- 3. MAK ČUSTOVIĆ - KBC "Bihać"
|
|
- 4. MARTIN GAVRILOV - teamRADULOV
|
|
- 5. MIHAIL KIRCHEV - teamRADULOV
|
|
- 6. PETAR MATUKINA - VRSAR
|
PF - Ml. kadeti poč.-42
|
- 1. EDI BENČIĆ - TROJAN ISTRA
|
|
- 2. EMRAH BRKIČ - KBK Koper
|
|
- 3. ILIAN SKACHKOV - teamRADULOV
|
|
- 4. NIKOLA PETOHLEB - FIGHTER
|
|
- 5. PATRIK BENJAMIN ORBANIĆ - MINOTAUR
|
|
- 6. PIER BELARDI - LAV, Medulin
|
PF - Ml. kadeti poč.-47
|
- 1. ERIK ŠUKLJAN - KBK Koper
|
|
- 2. RAUL LABINAC - KING
|
|
- 3. SIMON RITOŠA - ZEUS
|
|
- 4. VID KOVAČ - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
|
PF - Ml. kadeti poč.+47
|
- 1. EROLL GAŠI - VIKTORIA
|
|
- 2. FABIAN SERGO - PLANET SPORT
|
|
- 3. IVAN PETAR MILJKOVIĆ - TROJAN ISTRA
|
|
- 4. NINO MIŠKULIN - KING
|
|
- 5. PATRIK ZOBEC - KING
|
|
- 6. TONI MENDEŠ - MAWASHI
|
PF - Ml. kadetkinje poč.-28
PF - Ml. kadetkinje poč.-32
|
- 1. DORA JACIN - FIGHTER
|
|
- 2. LANA KURELOVIĆ - MINOTAUR
|
|
- 3. NEILA TATAR - KBK Koper
|
PF - Ml. kadetkinje poč.-37
PF - Ml. kadetkinje poč.-42
PF - Ml. kadetkinje poč.-47
PF - Ml. kadetetkinje poč.+47
|
- 1. AJDA IVANČIČ - KBK Koper
|
|
- 2. ELEN STARČEVIĆ - VIKTORIA
|
|
- 3. KARLA RELJA - DRAGA
|
|
- 4. LARA RYTZ - FIGHTER
|
|
- 5. MAGDALENA TOKIĆ - VELEBIT
|
|
- 6. MATIJA TIĆAK - DRAGA
|
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
|
- 1. BORNA ŠARIĆ - LAV, Pula
|
|
- 2. GABRIJEL LATIN - NINJA
|
|
- 3. MIHAIL KIRCHEV - teamRADULOV
|
|
- 4. NIKO SEŠLAR - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
|
|
- 5. NIKOLA ANDRIĆ - VRSAR
|
PF - Mlađi kadeti -37
|
- 1. BORNA ŠARIĆ - LAV, Pula
|
|
- 2. DAVID BOSANAC - TIGAR, Slunj
|
|
- 3. EVAN MARK MORATTO - LAV, Medulin
|
|
- 4. FRAN GRUBIŠA - JASTREB
|
|
- 5. GABRIJEL LATIN - NINJA
|
|
- 6. IVAN PAVAO NIKOLIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 7. MARTIN GAVRILOV - teamRADULOV
|
|
- 8. NIKO SEŠLAR - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
|
|
- 9. PATRICK PETRIĆ - PLANET SPORT
|
|
- 10. TINO PAĆALAT - MINOTAUR
|
|
- 11. TONI URSIĆ - MAWASHI
|
PF - Mlađi kadeti -42
|
- 1. MARK MILOŠEVIĆ - TROJAN ISTRA
|
|
- 2. MARKO ZELIĆ - MAWASHI
|
|
- 3. MARTIN TANUSHAJ - LAV, Medulin
|
|
- 4. NIKO NUJIĆ - PLANET SPORT
|
|
- 5. NIKOLA PETOHLEB - FIGHTER
|
|
- 6. PIER BELARDI - LAV, Medulin
|
|
- 7. TONI URSIĆ - MAWASHI
|
PF - Mlađi kadeti -47
|
- 1. ADRIAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 2. IVAN MARETIĆ - JASTREB
|
|
- 3. MARKO ZELIĆ - MAWASHI
|
|
- 4. MATEO ŠEPEK - KUTINA
|
PF - Mlađi kadeti +47
|
- 1. FABIAN SERGO - PLANET SPORT
|
|
- 2. IVAN KATIĆ - TIGAR, Slunj
|
|
- 3. IVANO ČELIĆ - PLANET SPORT
|
|
- 4. MARTIN BONACA - KBK Koper
|
|
- 5. MIHAEL SALVADOR - KUTINA
|
|
- 6. TONI MENDEŠ - MAWASHI
|
|
- 7. VIKTOR BRZOJA - VELEBIT
|
PF - Mlađe kadetkinje -28
|
- 1. EMA PLEŠE - MOSLAVAC
|
|
- 2. LAURA BATELIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 3. TARA ŠVERKO - TROJAN ISTRA
|
PF - Mlađe kadetkinje -32
|
- 1. DORA JACIN - FIGHTER
|
|
- 2. ELLA HRVATIN - MINOTAUR
|
|
- 3. LANA BENČIĆ - TROJAN ISTRA
|
|
- 4. LEONARDA SMOLICA - BUDOKAI LABIN
|
|
- 5. SARA BOBAN - MAWASHI
|
|
- 6. TINA PETROVIĆ - IVANIĆ GRAD
|
PF - Mlađe kadetkinje -37
|
- 1. DEA CVEK - PLANET SPORT
|
|
- 2. LARA JAKOMINIĆ - TROJAN ISTRA
|
|
- 3. LARA PERKOVIĆ - ZEUS
|
|
- 4. NEA VUKOVIĆ - LAV, Pula
|
|
- 5. PATRICIA DRAŽETIĆ - ZEUS
|
|
- 6. SARA BOBAN - MAWASHI
|
PF - Mlađe kadetkinje -42
|
- 1. DORIS ŠULEK - PTUJ
|
|
- 2. ELENA ČVEK - NINJA
|
|
- 3. LANA NOHA - MOSLAVAC
|
|
- 4. MAŠA ŠIRANOVIĆ - JASTREB
|
PF - Mlađe kadetkinje -47
|
- 1. HANA GORETIĆ - KBC "Bihać"
|
|
- 2. LANA NOHA - MOSLAVAC
|
|
- 3. LORENA ZEBA - BTI
|
|
- 4. LUCIJA ŽEPINA - VELEBIT
|
|
- 5. NIKA ARMAN - ZEUS
|
|
- 6. VICTORIA PEKAS - BUDOKAI LABIN
|
PF - Mlađe kadetkinje +47
|
- 1. BARBARA BUNJEVAC - IVANIĆ GRAD
|
|
- 2. ELEN STARČEVIĆ - VIKTORIA
|
|
- 3. GRETA BOLTERSTEIN - BUDOKAI LABIN
|
|
- 4. LARA RYTZ - FIGHTER
|
|
- 5. PAOLA MATIĆ - JASTREB
|
|
- 6. SOFIJA TEŽAK - KBK Koper
|
PF - StarijI kadetI -32
PF - StarijI kadetI -37
|
- 1. IVAN UDOVIĆ - LAV, Pula
|
|
- 2. PATRICK PETRIĆ - PLANET SPORT
|
|
- 3. TINO PAĆALAT - MINOTAUR
|
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -47
|
- 1. KLEMEN POGRAJC - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
|
|
- 2. LEON NOLA - MAWASHI
|
|
- 3. MATAN KATALINIĆ - MINOTAUR
|
PF - Stariji kadeti -52
|
- 1. ALEK KUŠAR - PLANET SPORT
|
|
- 2. KLEMEN POGRAJC - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
|
|
- 3. LEON NOLA - MAWASHI
|
PF - Stariji kadeti -57
|
- 1. LEONARDO ČVEK - NINJA
|
|
- 2. LUKA PLANINAC - PLANET SPORT
|
|
- 3. MARIN BAŠIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 4. MICHAEL STENTA - PLANET SPORT
|
PF - Stariji kadeti -63
|
- 1. EROLL GAŠI - VIKTORIA
|
|
- 2. MORIS TRBULIN - LAV, Pula
|
PF - Stariji kadeti -69
|
- 1. DANIJEL VODOPIJA - FIGHTER
|
|
- 2. IVAN ĐAKOVIĆ - TOMISLAV GYM
|
|
- 3. IVAN TOMIĆ - LAV, Pula
|
|
- 4. IVANO ČELIĆ - PLANET SPORT
|
|
- 5. LOVRO ŽAMARIJA - JASTREB
|
|
- 6. MATEJ VRANEK - KBK Koper
|
|
- 7. MATEO SELAR - MINOTAUR
|
|
- 8. PATRIK KOVAČEVIĆ - PLANET SPORT
|
|
- 9. TILEN REPINA - PTUJ
|
PF - Stariji kadeti +69
|
- 1. DIN REDŽIĆ - PLANET SPORT
|
|
- 2. FABIJAN ŠIRANOVIĆ - JASTREB
|
|
- 3. IVAN KATIĆ - TIGAR, Slunj
|
|
- 4. PATRIK KOVAČEVIĆ - PLANET SPORT
|
PF - Starije kadetkinje -32
PF - Starije kadetkinje -37
|
- 1. ANA NIKOLIĆ - MOSLAVAC
|
PF - Starije kadetkinje -42
|
- 1. ANA MARETIĆ - JASTREB
|
|
- 2. ANA NIKOLIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 3. LANA NOHA - MOSLAVAC
|
|
- 4. PAOLA BRŽENDA - FIGHTER
|
PF - Starije kadetkinje -46
|
- 1. LEONARDA DEAK - BTI
|
|
- 2. VICTORIA PEKAS - BUDOKAI LABIN
|
PF - Starije kadetkinje -50
|
- 1. DORA MATIJAŠIĆ - MINOTAUR
|
|
- 2. GRETA BOLTERSTEIN - BUDOKAI LABIN
|
|
- 3. LANA GRBAVAC - MAWASHI
|
|
- 4. LARA RYTZ - FIGHTER
|
|
- 5. MARTINA GRABAR - PLANET SPORT
|
|
- 6. NATAŠA LABAŠ - MINOTAUR
|
|
- 7. NINA KRIŽAJ - KBV KIT IZOLA
|
PF - Starije kadetkinje -55
|
- 1. LANA GRBAVAC - MAWASHI
|
|
- 2. LEONA BARTOLIN - NINJA
|
|
- 3. MATEA JOSIPOVIĆ - TROJAN ISTRA
|
|
- 4. NIKA PAVIČIĆ - VELEBIT
|
|
- 5. NIKA RADOVIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 6. NINA KRIŽAJ - KBV KIT IZOLA
|
PF - Starije kadetkinje -60
|
- 1. DORA COTIĆ - FIGHTER
|
|
- 2. LARA PLIŠKO - PLANET SPORT
|
|
- 3. ROKA PULJAK - TIGAR, Karlovac
|
|
- 4. SARAH BUDIČIN - PLANET SPORT
|
PF - Starije kadetkinje -65
|
- 1. ALIN BRDAR - KBK Koper
|
|
- 2. TEA BELARDI - LAV, Medulin
|
PF - Starije kadetkinje +65
|
- 1. ALIN BRDAR - KBK Koper
|
|
- 2. CHIARA RYTZ - FIGHTER
|
PF - Juniori -57
|
- 1. ALEKSANDAR PETKOVIĆ - LAV, Pula
|
|
- 2. MARIN BAŠIĆ - BUDOKAI LABIN
|
PF - Juniori -63
|
- 1. ALEKSANDAR PETKOVIĆ - LAV, Pula
|
|
- 2. MARIO KUČINAR - LAV, Pula
|
|
- 3. MORIS TRBULIN - LAV, Pula
|
PF - Juniori -69
|
- 1. LOVRO ŽAMARIJA - JASTREB
|
|
- 2. MORIS TRBULIN - LAV, Pula
|
PF - Juniori -74
PF - Juniori -79
|
- 1. MARKO DŽIN - PLANET SPORT
|
PF - Juniori -84
|
- 1. MARKO DŽIN - PLANET SPORT
|
PF - Juniori -89
PF - Juniori +89
PF - Juniorke -50
|
- 1. MARTINA GRABAR - PLANET SPORT
|
|
- 2. PAOLA BRŽENDA - FIGHTER
|
PF - Juniorke -55
|
- 1. MARTINA GRABAR - PLANET SPORT
|
|
- 2. SARA KUTIĆ - PLANET SPORT
|
PF - Juniorke -60
PF - Juniorke -65
|
- 1. HANI PAĆALAT - MINOTAUR
|
|
- 2. TEA BELARDI - LAV, Medulin
|
PF - Juniorke -70
PF - Juniorke +70
|
- 1. CHIARA RYTZ - FIGHTER
|
PF - Seniori -57
PF - Seniori -63
PF - Seniori -69
PF - Seniori -74
PF - Seniori -79
|
- 1. MARKO DŽIN - PLANET SPORT
|
|
- 2. MATEO ĐUDARIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 3. SEBASTJAN LAZAR - KBV KIT IZOLA
|
|
- 4. VILIM UREMOVIĆ - JASTREB
|
PF - Seniori -84
|
- 1. DURSUM HASANIC - KBK "Galaja" Sanski Most
|
|
- 2. MARKO DŽIN - PLANET SPORT
|
PF - Seniori -89
PF - Seniori -94
PF - Seniori +94
PF - Seniorke -50
PF - Seniorke -55
PF - Seniorke -60
PF - Seniorke -65
PF - Seniorke -70
|
- 1. ANTONELA TOMAŠEVIĆ - DUBRAVA
|
PF - Seniorke +70
|
- 1. ANTONELA TOMAŠEVIĆ - DUBRAVA
|
Light contact (49)
LC - Stariji kadeti -32
LC - Stariji kadeti -37
|
- 1. MIHAEL PERIŠ - SVETI JURE, Gata
|
|
- 2. TINO PAĆALAT - MINOTAUR
|
LC - Stariji kadeti -42
|
- 1. FILIP ANDRIĆ - KING
|
|
- 2. LOVRO GOLUBOVIĆ - VIKTORIA
|
LC - Stariji kadeti -47
|
- 1. ANTHONY KVESIĆ - KING
|
|
- 2. LOVRO GOLUBOVIĆ - VIKTORIA
|
|
- 3. MATAN KATALINIĆ - MINOTAUR
|
LC - Stariji kadeti -52
|
- 1. ALEK KUŠAR - PLANET SPORT
|
|
- 2. ALEX TERLEVIC - KING
|
LC - Stariji kadeti -57
|
- 1. FRAN MAČEŠIĆ - TROJAN ISTRA
|
|
- 2. LUKA PLANINAC - PLANET SPORT
|
|
- 3. MICHAEL STENTA - PLANET SPORT
|
LC - Stariji kadeti -63
|
- 1. ALAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 2. LUCAS HRVATIN JUGOVAC - BUDOKAI LABIN
|
LC - Stariji kadeti -69
|
- 1. DANIJEL VODOPIJA - FIGHTER
|
|
- 2. FILIP GRBAVAC - MAWASHI
|
|
- 3. TILEN REPINA - PTUJ
|
LC - Stariji kadeti +69
|
- 1. FABIJAN ŠIRANOVIĆ - JASTREB
|
|
- 2. LEON BONNO PERAČIĆ - BUDOKAI
|
LC - Starije kadetkinje -32
|
- 1. ELLA HRVATIN - MINOTAUR
|
LC - Starije kadetkinje -37
LC - Starije kadetkinje -42
|
- 1. EVA LEONA KOMŠIĆ - KING
|
|
- 2. PAOLA BRŽENDA - FIGHTER
|
LC - Starije kadetkinje -46
LC - Starije kadetkinje -50
|
- 1. LARA RYTZ - FIGHTER
|
|
- 2. MARTINA GRABAR - PLANET SPORT
|
LC - Starije kadetkinje -55
|
- 1. LENA KUNDA - VIKTORIA
|
|
- 2. LEONA BARTOLIN - NINJA
|
|
- 3. NIKA PAVIČIĆ - VELEBIT
|
LC - Starije kadetkinje -60
|
- 1. DORA COTIĆ - FIGHTER
|
|
- 2. MARTINA BUTERIN - VELEBIT
|
LC - Starije kadetkinje -65
LC - Starije kadetkinje +65
|
- 1. CHIARA RYTZ - FIGHTER
|
LC - Juniori -57
LC - Juniori -63
LC - Juniori -69
LC - Juniori -74
|
- 1. DAVID JOZIPOVIĆ - MAWASHI
|
|
- 2. IVAN ČUMIGAŠ - KING
|
LC - Juniori -79
|
- 1. DAVID JOZIPOVIĆ - MAWASHI
|
|
- 2. SANDY MANDEKIĆ - DRAGA
|
LC - Juniori -84
LC - Juniori -89
LC - Juniori +89
|
- 1. FABIJAN ŠIRANOVIĆ - JASTREB
|
|
- 2. LEON BONNO PERAČIĆ - BUDOKAI
|
LC - Juniorke -50
|
- 1. MARTINA GRABAR - PLANET SPORT
|
|
- 2. PAOLA BRŽENDA - FIGHTER
|
|
- 3. RAISA ALIJAGIČ - KBK Koper
|
LC - Juniorke -55
LC - Juniorke -60
LC - Juniorke -65
LC - Juniorke -70
LC - Juniorke +70
|
- 1. CHIARA RYTZ - FIGHTER
|
LC - Seniori -57
LC - Seniori -63
LC - Seniori -69
LC - Seniori -74
|
- 1. MATEO MATOŠ - IMPACT
|
|
- 2. PATRIK KRIZMANIĆ - ADRIA GYM
|
|
- 3. SEBASTJAN LAZAR - KBV KIT IZOLA
|
LC - Seniori -79
|
- 1. PATRIK KRIZMANIĆ - ADRIA GYM
|
|
- 2. VILIM UREMOVIĆ - JASTREB
|
LC - Seniori -84
LC - Seniori -89
LC - Seniori -94
LC - Seniori +94
LC - Seniorke -50
LC - Seniorke -55
LC - Seniorke -60
LC - Seniorke -65
|
- 1. KSENIJA BASENKO - KBV KIT IZOLA
|
|
- 2. LEONA MIŠLJENOVIĆ - VIKTORIA
|
LC - Seniorke -70
|
- 1. ANTONELA TOMAŠEVIĆ - DUBRAVA
|
|
- 2. LEONA MIŠLJENOVIĆ - VIKTORIA
|
LC - Seniorke +70
Kick light (38)
KL - Stariji kadeti -32
KL - Stariji kadeti -37
KL - Stariji kadeti -42
KL - Stariji kadeti -47
KL - Stariji kadeti -52
KL - Stariji kadeti -57
|
- 1. DINO ANĐELKOVIĆ - OFC
|
|
- 2. MATIJA HMELINA - JASTREB
|
|
- 3. VITO PERIŠ - SVETI JURE, Gata
|
KL - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti -69
|
- 1. DANIJEL BOTIĆ - TROJAN ISTRA
|
|
- 2. FILIP GRBAVAC - MAWASHI
|
|
- 3. LUKA BONAZZA - TROJAN ISTRA
|
|
- 4. MUHAMED SEFEROVIĆ - KBK "Galaja" Sanski Most
|
KL - Stariji kadeti +69
|
- 1. ELVIS MAHMUTOVIĆ - TROJAN ISTRA
|
|
- 2. MAURICIO JOZIĆ - OFC
|
|
- 3. PREDRAG ŠANTIĆ - EXCALIBUR
|
KL - Starije kadetkinje -32
KL - Starije kadetkinje -37
KL - Starije kadetkinje -42
KL - Starije kadetkinje -46
KL - Starije kadetkinje -50
|
- 1. LEYLA SEJMENOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
|
KL - Starije kadetkinje -55
|
- 1. DORA LUKŠIĆ - OFC
|
|
- 2. LENA KUNDA - VIKTORIA
|
|
- 3. LEYLA SEJMENOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
|
|
- 4. MARTINA BUTERIN - VELEBIT
|
KL - Starije kadetkinje -60
KL - Starije kadetkinje -65
|
- 1. BARBARA BUNJEVAC - IVANIĆ GRAD
|
|
- 2. HATEMA BEĆAR - CBS"Tešanj"Tešanj
|
|
- 3. PETRA ŠEPINSKI - OFC
|
|
- 4. ROKA PULJAK - TIGAR, Karlovac
|
KL - Starije kadetkinje +65
|
- 1. HATEMA BEĆAR - CBS"Tešanj"Tešanj
|
KL - Juniori -57
KL - Juniori -63
KL - Juniori -69
KL - Juniori -74
|
- 1. DAVID JOZIPOVIĆ - MAWASHI
|
|
- 2. PREDRAG ŠANTIĆ - EXCALIBUR
|
KL - Juniori -79
|
- 1. ANDREJ GRUBJESIC - DYNAMITE
|
|
- 2. DOMINIK PERKOVIĆ - ZEUS
|
|
- 3. MATIJA LUKETIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 4. SANDY MANDEKIĆ - DRAGA
|
KL - Juniori -84
|
- 1. DENI KORACA - ZEUS
|
|
- 2. LUKA MORDUŠ - TIGAR, Karlovac
|
KL - Juniori -89
|
- 1. ALEKS RITOŠA - ZEUS
|
|
- 2. KENAN HUSEINBAŠIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
|
KL - Juniori +89
|
- 1. KENAN HUSEINBAŠIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
|
KL - Juniorke -50
KL - Juniorke -55
KL - Juniorke -60
KL - Juniorke -65
|
- 1. HANI PAĆALAT - MINOTAUR
|
|
- 2. HATEMA BEĆAR - CBS"Tešanj"Tešanj
|
KL - Juniorke -70
KL - Juniorke +70
KL - Seniori -57
KL - Seniori -63
KL - Seniori -69
KL - Seniori -74
|
- 1. LORIS RITOŠA - TROJAN ISTRA
|
|
- 2. MATEO ĐUDARIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 3. MATEO MATOŠ - IMPACT
|
|
- 4. PATRIK KRIZMANIĆ - ADRIA GYM
|
KL - Seniori -79
KL - Seniori -84
KL - Seniori -89
KL - Seniori -94
KL - Seniori +94
KL - Seniorke -50
KL - Seniorke -55
KL - Seniorke -60
KL - Seniorke -65
|
- 1. LEONA MIŠLJENOVIĆ - VIKTORIA
|
KL - Seniorke -70
KL - Seniorke +70
|
|