Odabrano natjecanje: 21. Kutina Open 2019.

DISCIPLINE
 
UZRASTI
 
 
PF - Dječaci početnici

PF - Dječaci početnici -25

1. IVANO ANZIĆ, TIGAR, Karlovac
2. OLEG KOLBIN, MASARU TEAM BULGARIA
3. DINO ČUSTOVIĆ, KBC "Bihać"
3. BORNA BURMUDŽIJA, KUTINA

PF - Dječaci početnici -28

1. OLEG KOLBIN, MASARU TEAM BULGARIA
2. ENES HUŠIDIĆ, TIGAR, Karlovac
3. TOMISLAV VRANKOVEČKI, BUŠIDO

PF - Dječaci početnici -32

1. ANDREJ TODOROVIĆ, KBK BATAJNICA
2. DEEN TULIĆ, KBC "Bihać"
3. KARLO MIHELČIĆ, MOSLAVAC
3. VIKTOR HARAMIJA, HUS OSIJEK

PF - Dječaci početnici +32

1. EDIN HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. PATRICK KECELI-MESAROŠ, FRANKOPAN
3. ALAN DEDIĆ, KBC "Bihać"
3. JOVAN KOVRLIJA, KBK BATAJNICA

PF - Djevojčice početnice

PF - Djevojčice početnice -22

1. LUCIJA BABIĆ, TIGAR, Karlovac
2. NINA IVAS, HBD

PF - Djevojčice početnice -25

1. KLARA PAULIĆ, TIGAR, Slunj
2. NINA IVAS, HBD

PF - Djevojčice početnice -28

1. LUCIJA BRBIĆ, MAWASHI
2. SARAH HODZIC, "ZINO"

PF - Djevojčice početnice -32

1. NIKOLINA RISTIĆ, KBK BATAJNICA
2. NOLA PALADA, HBD
3. ESTER BARIČEVIĆ, IMPACT
3. INGA ŠTAJCER, KUTINA

PF - Djevojčice početnice +32

1. NOLA PALADA, HBD
2. LANA NUKIĆ, Unija Borilačke Vještine
3. MILICA PETER, KBK BATAJNICA
3. ERIN LIKAR KOLOUCH, KUTINA

PF - Dječaci

PF - Dječaci -25

1. DIMITAR IVANOV, MASARU TEAM BULGARIA
2. OLEG KOLBIN, MASARU TEAM BULGARIA
3. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL
3. FILIP KLOBUČAR, GLINA

PF - Dječaci -28

1. PETAR GRIGOROV, MASARU TEAM BULGARIA
2. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL
3. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
3. DIMITAR IVANOV, MASARU TEAM BULGARIA

PF - Dječaci -32

1. NIKOLAY VUCHEV, MASARU TEAM BULGARIA
2. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
3. ANTONIO KOMESAROVIĆ, ŠKORPION
3. EMIL MUJKIĆ, VRSAR

PF - Dječaci +32

1. BORIS DESPOTOV, MASARU TEAM BULGARIA
2. TIN CAPAN, TIGAR, Slunj
3. DAVID BRTAN, ŠKORPION
3. IVAN BAKOTIĆ, FRANKOPAN

PF - Djevojčice

PF - Djevojčice -25

1. TENA KAČMARČIK, KUTINA
2. MORENA ŠPEHAR, TIGAR, Slunj
3. MARTA CVITANOVIĆ, MOSLAVAC
3. TENA VUČETIĆ, TIGAR, Karlovac

PF - Djevojčice -28

1. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
2. LUCIJA BRBIĆ, MAWASHI
3. RENATA HOŠKO, KUTINA

PF - Djevojčice -32

1. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
2. MARTINA PREBEG, KUTINA
3. EMILI RUBES, BTI

PF - Djevojčice +32

1. KIARA BRATKOVIĆ, BTI
2. DONNA VRHOVEC, BTI
3. IRIS PETROVIĆ, SUŠAK
3. HADRA BIBORKA, BEREMEND SPORT KFT

PF - Mlađi kadeti

PF - Mlađi kadeti -28

1. HRISTO NIKOLOV, MASARU TEAM BULGARIA
2. PETAR GRIGOROV, MASARU TEAM BULGARIA
3. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD

PF - Mlađi kadeti -32

1. TEODOR POPOVSKI, MASARU TEAM BULGARIA
2. HRISTO NIKOLOV, MASARU TEAM BULGARIA
3. NIKOLAY VUCHEV, MASARU TEAM BULGARIA
3. GEORGI STAIKOV, MASARU TEAM BULGARIA

PF - Mlađi kadeti -37

1. TONI URSIĆ, MAWASHI
2. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
3. BORIS DESPOTOV, MASARU TEAM BULGARIA
3. VLADIMIR KANZOV, MASARU TEAM BULGARIA

PF - Mlađi kadeti -42

1. VLADIMIR NENOV, MASARU TEAM BULGARIA
2. STEFAN PROKOPOV, MASARU TEAM BULGARIA
3. MARKO ZELIĆ, MAWASHI
3. VLADIMIR KANZOV, MASARU TEAM BULGARIA

PF - Mlađi kadeti -47

1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. MARINO STORIĆ, HBD
3. DINO ŠPEHAR, TIGAR, Slunj
3. MATEO ŠEPEK, KUTINA

PF - Mlađi kadeti +47

1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. ŠIMUN BARIĆ, HBD
3. EMAN SALIHOVIC, KBC "Bihać"
3. RENATO PERIŠIĆ, KBC "Bihać"

PF - Mlađe kadetkinje

PF - Mlađe kadetkinje -28

1. ALEXANDRIA KARASTOYANOVA, MASARU TEAM BULGARIA
2. TINA PETROVIĆ, IVANIĆ GRAD
3. EMA PLEŠE, MOSLAVAC

PF - Mlađe kadetkinje -32

1. SARA BOBAN, MAWASHI
2. ALEXANDRIA KARASTOYANOVA, MASARU TEAM BULGARIA
3. ELLA HRVATIN, MINOTAUR
3. TINA PETROVIĆ, IVANIĆ GRAD

PF - Mlađe kadetkinje -37

1. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
2. AJNA HEKIĆ, "Tigar" CAZIN
3. NADJA UZELAC, DRAGON&SOKOL
3. KATJA MANDEKIĆ, SUŠAK

PF - Mlađe kadetkinje -42

1. NIA RASHKOVA, MASARU TEAM BULGARIA
2. TIHOMIRA IVANOVA, MASARU TEAM BULGARIA
3. MARIA DIMITROVA, MASARU TEAM BULGARIA
3. NIKA ŽGALJIĆ, FRANKOPAN

PF - Mlađe kadetkinje -47

1. ANA JOVIĆ, SUŠAK
2. HRISTINA ANDONOVA, MASARU TEAM BULGARIA
3. AJNA RAMAKIC, KBS Pokoj
3. ZOA VIVODA, SUŠAK

PF - Mlađe kadetkinje +47

1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. IVANA ALEKSOVA, MASARU TEAM BULGARIA
3. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA
3. MIRNA TKALČIĆ, SUŠAK

PF - Stariji kadeti

PF - Stariji kadeti -37

1. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
2. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
3. VLADIMIR KANZOV, MASARU TEAM BULGARIA
3. SANDY ŽUNIĆ, BUDOKAI LABIN

PF - Stariji kadeti -42

1. VLADIMIR NENOV, MASARU TEAM BULGARIA
2. STEFAN PROKOPOV, MASARU TEAM BULGARIA
3. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
3. SANDY ŽUNIĆ, BUDOKAI LABIN

PF - Stariji kadeti -47

1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. KRISTIAN MILUSHEV, MASARU TEAM BULGARIA
3. BORNA KLOBUČAR, GLINA
3. DINO ŠPEHAR, TIGAR, Slunj

PF - Stariji kadeti -52

1. SVETOSLAV PROKOPOV, MASARU TEAM BULGARIA
2. ANTO JELKIĆ, 2002 - Odzak
3. ADVAN DURIĆ, "Tigar" CAZIN
3. KRISTIAN MILUSHEV, MASARU TEAM BULGARIA

PF - Stariji kadeti -57

1. SVETOSLAV PROKOPOV, MASARU TEAM BULGARIA
2. TOMA RUJAK, MAWASHI
3. IVAN AMBROZIC, 2002 - Odzak

PF - Stariji kadeti -63

1. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
2. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak

PF - Stariji kadeti -69

1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
3. ELDIN HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN

PF - Starije kadetkinje

PF - Starije kadetkinje -42

1. HRISTINA ANDONOVA, MASARU TEAM BULGARIA
2. TIHOMIRA IVANOVA, MASARU TEAM BULGARIA
3. MARIA DIMITROVA, MASARU TEAM BULGARIA
3. NIA RASHKOVA, MASARU TEAM BULGARIA

PF - Starije kadetkinje -46

1. HRISTINA ANDONOVA, MASARU TEAM BULGARIA
2. ENIKŐ TEKLA TÓTH, BEREMEND SPORT KFT
3. ANA JOVIĆ, SUŠAK
3. AJNA RAMAKIC, KBS Pokoj

PF - Starije kadetkinje -50

1. AMINA HAFIZOVIĆ, "Tigar" CAZIN
2. LEONARDA DEAK, BTI
3. LEJLA ABDIJANOVIC, KBS Pokoj
3. SUEJLA JUSIĆ, "Tigar" CAZIN

PF - Starije kadetkinje -55

1. EMA HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
3. LANA BOGDAN, LOTUS
3. LEONA BARTOLIN, NINJA

PF - Starije kadetkinje -60

1. KALINA BOJADJIEVA, MASARU TEAM BULGARIA
2. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA
3. CHIARA IVAS, HBD

PF - Starije kadetkinje -65

1. KALINA BOJADJIEVA, MASARU TEAM BULGARIA
2. MATEA GROŠ, BUŠIDO

PF - Starije kadetkinje +65

1. KALINA BOJADJIEVA, MASARU TEAM BULGARIA
2. LINA RADMAN, IVANIĆ GRAD
3. MARINA RADIĆ, LOTUS
3. ANA LU KUZMIĆ, GLINA

PF - Juniori

PF - Juniori -57

1. SOMA SPIEGEL, BEREMEND SPORT KFT
2. KENAN KAZIĆ, Galaja Sanski Most

PF - Juniori -74

1. ADIS ŠUŠNJAR, KBC "Bihać"
2. IVAN BATARELO, LOTUS

PF - Juniorke

PF - Juniorke -65

1. LUCIJA BAKALAR, TIGAR, Slunj
2. HANI PAĆALAT, MINOTAUR
3. MATEA GROŠ, BUŠIDO

PF - Seniori

PF - Seniori -89

1. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
2. ĐURO MARTINOVIĆ, KUTINA

PF - Seniorke

PF - Seniorke -70

1. TINA BALOH, PON DO KWAN ZAGORJE
2. KRISTINA RAVLIĆ, MAWASHI
3. ANĐELA STANIĆ, MAWASHI

PF - Seniorke +70

1. TINA BALOH, PON DO KWAN ZAGORJE
2. NINA NOVAKOVIĆ, HBD