PF - Dječaci početnici -25
1. IVANO ANZIĆ, TIGAR, Karlovac |
2. OLEG KOLBIN, MASARU TEAM BULGARIA |
3. DINO ČUSTOVIĆ, KBC "Bihać" |
3. BORNA BURMUDŽIJA, KUTINA |
|
|
|
PF - Dječaci početnici -28
1. OLEG KOLBIN, MASARU TEAM BULGARIA |
2. ENES HUŠIDIĆ, TIGAR, Karlovac |
3. TOMISLAV VRANKOVEČKI, BUŠIDO |
|
|
|
|
PF - Dječaci početnici -32
1. ANDREJ TODOROVIĆ, KBK BATAJNICA |
2. DEEN TULIĆ, KBC "Bihać" |
3. KARLO MIHELČIĆ, MOSLAVAC |
3. VIKTOR HARAMIJA, HUS |
|
|
|
PF - Dječaci početnici +32
1. EDIN HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN |
2. PATRICK KECELI-MESAROŠ, FRANKOPAN |
3. ALAN DEDIĆ, KBC "Bihać" |
3. JOVAN KOVRLIJA, KBK BATAJNICA |
|
| |
PF - Djevojčice početnice -22
1. LUCIJA BABIĆ, TIGAR, Karlovac |
2. NINA IVAS, HBD |
|
|
|
|
|
PF - Djevojčice početnice -25
1. KLARA PAULIĆ, TIGAR, Slunj |
2. NINA IVAS, HBD |
|
|
|
|
|
PF - Djevojčice početnice -28
1. LUCIJA BRBIĆ, MAWASHI |
2. SARAH HODZIC, "ZINO" |
|
|
|
|
|
PF - Djevojčice početnice -32
1. NIKOLINA RISTIĆ, KBK BATAJNICA |
2. NOLA PALADA, HBD |
3. ESTER BARIČEVIĆ, IMPACT |
3. INGA ŠTAJCER, KUTINA |
|
|
|
PF - Djevojčice početnice +32
1. NOLA PALADA, HBD |
2. LANA NUKIĆ, Unija Borilačke Vještine |
3. MILICA PETER, KBK BATAJNICA |
3. ERIN LIKAR KOLOUCH, KUTINA |
|
| | | |
PF - Dječaci -25
1. DIMITAR IVANOV, MASARU TEAM BULGARIA |
2. OLEG KOLBIN, MASARU TEAM BULGARIA |
3. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL |
3. FILIP KLOBUČAR, GLINA |
|
|
|
PF - Dječaci -28
1. PETAR GRIGOROV, MASARU TEAM BULGARIA |
2. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL |
3. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD |
3. DIMITAR IVANOV, MASARU TEAM BULGARIA |
|
|
|
PF - Dječaci -32
1. NIKOLAY VUCHEV, MASARU TEAM BULGARIA |
2. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD |
3. ANTONIO KOMESAROVIĆ, ŠKORPION |
3. EMIL MUJKIĆ, VRSAR |
|
|
|
PF - Dječaci +32
1. BORIS DESPOTOV, MASARU TEAM BULGARIA |
2. TIN CAPAN, TIGAR, Slunj |
3. DAVID BRTAN, ŠKORPION |
3. IVAN BAKOTIĆ, FRANKOPAN |
|
| |
PF - Djevojčice -25
1. TENA KAČMARČIK, KUTINA |
2. MORENA ŠPEHAR, TIGAR, Slunj |
3. MARTA CVITANOVIĆ, MOSLAVAC |
3. TENA VUČETIĆ, TIGAR, Karlovac |
|
|
|
PF - Djevojčice -28
1. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN |
2. LUCIJA BRBIĆ, MAWASHI |
3. RENATA HOŠKO, KUTINA |
|
|
|
|
PF - Djevojčice -32
1. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN |
2. MARTINA PREBEG, KUTINA |
3. EMILI RUBES, BTI |
|
|
|
|
PF - Djevojčice +32
1. KIARA BRATKOVIĆ, BTI |
2. DONNA VRHOVEC, BTI |
3. IRIS PETROVIĆ, SUŠAK |
3. HADRA BIBORKA, BEREMEND SPORT KFT |
|
| |
PF - Mlađi kadeti -28
1. HRISTO NIKOLOV, MASARU TEAM BULGARIA |
2. PETAR GRIGOROV, MASARU TEAM BULGARIA |
3. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD |
|
|
|
|
PF - Mlađi kadeti -32
1. TEODOR POPOVSKI, MASARU TEAM BULGARIA |
2. HRISTO NIKOLOV, MASARU TEAM BULGARIA |
3. NIKOLAY VUCHEV, MASARU TEAM BULGARIA |
3. GEORGI STAIKOV, MASARU TEAM BULGARIA |
|
|
|
PF - Mlađi kadeti -37
1. TONI URSIĆ, MAWASHI |
2. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC |
3. BORIS DESPOTOV, MASARU TEAM BULGARIA |
3. VLADIMIR KANZOV, MASARU TEAM BULGARIA |
|
|
|
PF - Mlađi kadeti -42
1. VLADIMIR NENOV, MASARU TEAM BULGARIA |
2. STEFAN PROKOPOV, MASARU TEAM BULGARIA |
3. MARKO ZELIĆ, MAWASHI |
3. VLADIMIR KANZOV, MASARU TEAM BULGARIA |
|
|
|
PF - Mlađi kadeti -47
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA |
2. MARINO STORIĆ, HBD |
3. DINO ŠPEHAR, TIGAR, Slunj |
3. MATEO ŠEPEK, KUTINA |
|
|
|
PF - Mlađi kadeti +47
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA |
2. ŠIMUN BARIĆ, HBD |
3. EMAN SALIHOVIC, KBC "Bihać" |
3. RENATO PERIŠIĆ, KBC "Bihać" |
|
| |
PF - Mlađe kadetkinje -28
1. ALEXANDRIA KARASTOYANOVA, MASARU TEAM BULGARIA |
2. TINA PETROVIĆ, IVANIĆ GRAD |
3. EMA PLEŠE, MOSLAVAC |
|
|
|
|
PF - Mlađe kadetkinje -32
1. SARA BOBAN, MAWASHI |
2. ALEXANDRIA KARASTOYANOVA, MASARU TEAM BULGARIA |
3. ELLA HRVATIN, MINOTAUR |
3. TINA PETROVIĆ, IVANIĆ GRAD |
|
|
|
PF - Mlađe kadetkinje -37
1. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA |
2. AJNA HEKIĆ, "Tigar" CAZIN |
3. NADJA UZELAC, DRAGON&SOKOL |
3. KATJA MANDEKIĆ, SUŠAK |
|
|
|
PF - Mlađe kadetkinje -42
1. NIA RASHKOVA, MASARU TEAM BULGARIA |
2. TIHOMIRA IVANOVA, MASARU TEAM BULGARIA |
3. MARIA DIMITROVA, MASARU TEAM BULGARIA |
3. NIKA ŽGALJIĆ, FRANKOPAN |
|
|
|
PF - Mlađe kadetkinje -47
1. ANA JOVIĆ, SUŠAK |
2. HRISTINA ANDONOVA, MASARU TEAM BULGARIA |
3. AJNA RAMAKIC, KBS Pokoj |
3. ZOA VIVODA, SUŠAK |
|
|
|
PF - Mlađe kadetkinje +47
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA |
2. IVANA ALEKSOVA, MASARU TEAM BULGARIA |
3. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA |
3. MIRNA TKALČIĆ, SUŠAK |
|
| |
PF - Stariji kadeti -37
1. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula |
2. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC |
3. VLADIMIR KANZOV, MASARU TEAM BULGARIA |
3. SANDY ŽUNIĆ, BUDOKAI LABIN |
|
|
|
PF - Stariji kadeti -42
1. VLADIMIR NENOV, MASARU TEAM BULGARIA |
2. STEFAN PROKOPOV, MASARU TEAM BULGARIA |
3. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula |
3. SANDY ŽUNIĆ, BUDOKAI LABIN |
|
|
|
PF - Stariji kadeti -47
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA |
2. KRISTIAN MILUSHEV, MASARU TEAM BULGARIA |
3. BORNA KLOBUČAR, GLINA |
3. DINO ŠPEHAR, TIGAR, Slunj |
|
|
|
PF - Stariji kadeti -52
1. SVETOSLAV PROKOPOV, MASARU TEAM BULGARIA |
2. ANTO JELKIĆ, 2002 - Odzak |
3. ADVAN DURIĆ, "Tigar" CAZIN |
3. KRISTIAN MILUSHEV, MASARU TEAM BULGARIA |
|
|
|
PF - Stariji kadeti -57
1. SVETOSLAV PROKOPOV, MASARU TEAM BULGARIA |
2. TOMA RUJAK, MAWASHI |
3. IVAN AMBROZIC, 2002 - Odzak |
|
|
|
|
PF - Stariji kadeti -63
1. MORIS TRBULIN, LAV, Pula |
2. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak |
|
|
|
|
|
PF - Stariji kadeti -69
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN |
2. MORIS TRBULIN, LAV, Pula |
3. ELDIN HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN |
|
|
| | | |
PF - Starije kadetkinje -42
1. HRISTINA ANDONOVA, MASARU TEAM BULGARIA |
2. TIHOMIRA IVANOVA, MASARU TEAM BULGARIA |
3. MARIA DIMITROVA, MASARU TEAM BULGARIA |
3. NIA RASHKOVA, MASARU TEAM BULGARIA |
|
|
|
PF - Starije kadetkinje -46
1. HRISTINA ANDONOVA, MASARU TEAM BULGARIA |
2. ENIKŐ TEKLA TÓTH, BEREMEND SPORT KFT |
3. ANA JOVIĆ, SUŠAK |
3. AJNA RAMAKIC, KBS Pokoj |
|
|
|
PF - Starije kadetkinje -50
1. AMINA HAFIZOVIĆ, "Tigar" CAZIN |
2. LEONARDA DEAK, BTI |
3. LEJLA ABDIJANOVIC, KBS Pokoj |
3. SUEJLA JUSIĆ, "Tigar" CAZIN |
|
|
|
PF - Starije kadetkinje -55
1. EMA HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN |
2. ANTONELA CESAREC, KRAPINA |
3. LANA BOGDAN, LOTUS |
3. LEONA BARTOLIN, NINJA |
|
|
|
PF - Starije kadetkinje -60
1. KALINA BOJADJIEVA, MASARU TEAM BULGARIA |
2. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA |
3. CHIARA IVAS, HBD |
|
|
|
|
PF - Starije kadetkinje -65
1. KALINA BOJADJIEVA, MASARU TEAM BULGARIA |
2. MATEA GROŠ, BUŠIDO |
|
|
|
|
|
PF - Starije kadetkinje +65
1. KALINA BOJADJIEVA, MASARU TEAM BULGARIA |
2. LINA RADMAN, IVANIĆ GRAD |
3. MARINA RADIĆ, LOTUS |
3. ANA LU KUZMIĆ, GLINA |
|
| | | |
PF - Juniori -57
1. SOMA SPIEGEL, BEREMEND SPORT KFT |
2. KENAN KAZIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most |
|
|
|
|
|
PF - Juniori -74
1. ADIS ŠUŠNJAR, KBC "Bihać" |
2. IVAN BATARELO, LOTUS |
|
|
|
| |
PF - Juniorke -65
1. LUCIJA BAKALAR, TIGAR, Slunj |
2. HANI PAĆALAT, MINOTAUR |
3. MATEA GROŠ, BUŠIDO |
|
|
| | | |
PF - Seniori -89
1. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN |
2. ĐURO MARTINOVIĆ, KUTINA |
|
|
|
| | | |
PF - Seniorke -70
1. TINA BALOH, PON DO KWAN ZAGORJE |
2. KRISTINA RAVLIĆ, MAWASHI |
3. ANĐELA STANIĆ, MAWASHI |
|
|
|
|
PF - Seniorke +70
1. TINA BALOH, PON DO KWAN ZAGORJE |
2. NINA NOVAKOVIĆ, HBD |
|
|
|
| |