Odabrano natjecanje: 21. Kutina Open 2019.

NAČIN PRIKAZA
 
Point fighting (259)

PF - Dječaci početnici -19

PF - Dječaci početnici -22

PF - Dječaci početnici -25

    CROATIA
  • 1. BORNA BURMUDŽIJA - KUTINA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DINO ČUSTOVIĆ - KBC "Bihać"
  • CROATIA
  • 3. IVANO ANZIĆ - TIGAR, Karlovac
  • BULGARIA
  • 4. OLEG KOLBIN - MASARU TEAM BULGARIA

PF - Dječaci početnici -28

    CROATIA
  • 1. ENES HUŠIDIĆ - TIGAR, Karlovac
  • BULGARIA
  • 2. OLEG KOLBIN - MASARU TEAM BULGARIA
  • CROATIA
  • 3. TOMISLAV VRANKOVEČKI - BUŠIDO

PF - Dječaci početnici -32

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALEM SMAJIC - KBV Kurto
  • SERBIA
  • 2. ANDREJ TODOROVIĆ - KBK BATAJNICA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. DEEN TULIĆ - KBC "Bihać"
  • CROATIA
  • 4. DOMAGOJ HALIĆ - KUTINA
  • CROATIA
  • 5. KARLO MIHELČIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 6. VIKTOR HARAMIJA - HUS OSIJEK

PF - Dječaci početnici +32

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALAN DEDIĆ - KBC "Bihać"
  • CROATIA
  • 2. BORNA KOS - KUTINA
  • CROATIA
  • 3. DOMAGOJ FIKET - BUDOKAI LABIN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. EDIN HAMULIĆ - "Tigar" CAZIN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. EMRAH KRUPIĆ - KBC "Bihać"
  • CROATIA
  • 6. FRANO GREBENAR - HUS OSIJEK
  • SERBIA
  • 7. JOVAN KOVRLIJA - KBK BATAJNICA
  • SERBIA
  • 8. MIHAJLO NEŠIĆ - KBK BATAJNICA
  • CROATIA
  • 9. PATRICK KECELI-MESAROŠ - FRANKOPAN
  • CROATIA
  • 10. VITO RENDIĆ - SUŠAK

PF - Djevojčice početnice -19

PF - Djevojčice početnice -22

    CROATIA
  • 1. LUCIJA BABIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 2. NINA IVAS - HBD

PF - Djevojčice početnice -25

    CROATIA
  • 1. KLARA PAULIĆ - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 2. NINA IVAS - HBD

PF - Djevojčice početnice -28

    CROATIA
  • 1. LUCIJA BRBIĆ - MAWASHI
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. SARAH HODZIC - "ZINO"

PF - Djevojčice početnice -32

    CROATIA
  • 1. ESTER BARIČEVIĆ - IMPACT
  • CROATIA
  • 2. INGA ŠTAJCER - KUTINA
  • SERBIA
  • 3. NIKOLINA RISTIĆ - KBK BATAJNICA
  • CROATIA
  • 4. NOLA PALADA - HBD

PF - Djevojčice početnice +32

    CROATIA
  • 1. ERIN LIKAR KOLOUCH - KUTINA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. LANA NUKIĆ - Unija Borilačke Vještine
  • CROATIA
  • 3. LARA GORUP - SUŠAK
  • CROATIA
  • 4. LAURA HORVAT - KUTINA
  • SERBIA
  • 5. MILICA PETER - KBK BATAJNICA
  • CROATIA
  • 6. NOLA PALADA - HBD
  • CROATIA
  • 7. TAMARA BLAGOJEVIĆ - KUTINA

PF - Dječaci -19

PF - Dječaci -22

PF - Dječaci -25

    CROATIA
  • 1. ALEKSANDAR UZELAC - DRAGON&SOKOL
  • CROATIA
  • 2. BORNA BURMUDŽIJA - KUTINA
  • BULGARIA
  • 3. DIMITAR IVANOV - MASARU TEAM BULGARIA
  • CROATIA
  • 4. FILIP KLOBUČAR - GLINA
  • BULGARIA
  • 5. OLEG KOLBIN - MASARU TEAM BULGARIA
  • CROATIA
  • 6. RIKO LJUBIĆ - BTI

PF - Dječaci -28

    CROATIA
  • 1. ALEKSANDAR UZELAC - DRAGON&SOKOL
  • BULGARIA
  • 2. DIMITAR IVANOV - MASARU TEAM BULGARIA
  • CROATIA
  • 3. PATRIK PRESEČAN - IVANIĆ GRAD
  • BULGARIA
  • 4. PETAR GRIGOROV - MASARU TEAM BULGARIA

PF - Dječaci -32

    CROATIA
  • 1. ANTONIO KOMESAROVIĆ - ŠKORPION
  • CROATIA
  • 2. BENJAMIN TUKEC - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 3. EMIL MUJKIĆ - VRSAR
  • CROATIA
  • 4. NIKOLA ANDRIĆ - VRSAR
  • BULGARIA
  • 5. NIKOLAY VUCHEV - MASARU TEAM BULGARIA
  • CROATIA
  • 6. PATRIK PRESEČAN - IVANIĆ GRAD
  • BULGARIA
  • 7. TEODOR POPOVSKI - MASARU TEAM BULGARIA

PF - Dječaci +32

    BULGARIA
  • 1. BORIS DESPOTOV - MASARU TEAM BULGARIA
  • CROATIA
  • 2. BORNA VUČETIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 3. DAVID BRTAN - ŠKORPION
  • CROATIA
  • 4. DORIJAN KARAULA - FRANKOPAN
  • CROATIA
  • 5. IVAN BAKOTIĆ - FRANKOPAN
  • CROATIA
  • 6. PATRICK KECELI-MESAROŠ - FRANKOPAN
  • CROATIA
  • 7. TIN CAPAN - TIGAR, Slunj

PF - Djevojčice -19

PF - Djevojčice -22

PF - Djevojčice -25

    CROATIA
  • 1. MARTA CVITANOVIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 2. MORENA ŠPEHAR - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 3. TENA KAČMARČIK - KUTINA
  • CROATIA
  • 4. TENA VUČETIĆ - TIGAR, Karlovac

PF - Djevojčice -28

    CROATIA
  • 1. LAURA BATELIĆ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA BRBIĆ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 3. RENATA HOŠKO - KUTINA

PF - Djevojčice -32

    CROATIA
  • 1. EMILI RUBES - BTI
  • CROATIA
  • 2. LAURA BATELIĆ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 3. MARTINA PREBEG - KUTINA

PF - Djevojčice +32

    CROATIA
  • 1. DONNA VRHOVEC - BTI
  • HUNGARY
  • 2. HADRA BIBORKA - BEREMEND SPORT KFT
  • CROATIA
  • 3. IRIS PETROVIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 4. KIARA BRATKOVIĆ - BTI

PF - Mlađi kadeti -28

    BULGARIA
  • 1. HRISTO NIKOLOV - MASARU TEAM BULGARIA
  • CROATIA
  • 2. PATRIK PRESEČAN - IVANIĆ GRAD
  • BULGARIA
  • 3. PETAR GRIGOROV - MASARU TEAM BULGARIA

PF - Mlađi kadeti -32

    SLOVENIA
  • 1. ANEJ JERMAN - PON DO KWAN ZAGORJE
  • CROATIA
  • 2. GABRIJEL LATIN - NINJA
  • BULGARIA
  • 3. GEORGI STAIKOV - MASARU TEAM BULGARIA
  • BULGARIA
  • 4. HRISTO NIKOLOV - MASARU TEAM BULGARIA
  • BULGARIA
  • 5. NIKOLAY VUCHEV - MASARU TEAM BULGARIA
  • BULGARIA
  • 6. TEODOR POPOVSKI - MASARU TEAM BULGARIA

PF - Mlađi kadeti -37

    BULGARIA
  • 1. BORIS DESPOTOV - MASARU TEAM BULGARIA
  • CROATIA
  • 2. GABRIJEL LATIN - NINJA
  • BULGARIA
  • 3. GEORGI STAIKOV - MASARU TEAM BULGARIA
  • CROATIA
  • 4. IVAN PAVAO NIKOLIĆ - MOSLAVAC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. MAK ČUSTOVIĆ - KBC "Bihać"
  • CROATIA
  • 6. MARO BOSANAC - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 7. PATRIK ŠULC - KUTINA
  • CROATIA
  • 8. PETAR BERVIDA - KUTINA
  • CROATIA
  • 9. TONI URSIĆ - MAWASHI
  • BULGARIA
  • 10. VLADIMIR KANZOV - MASARU TEAM BULGARIA

PF - Mlađi kadeti -42

    CROATIA
  • 1. DAVID BOSANAC - TIGAR, Slunj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. EDI JUSIĆ - "Tigar" CAZIN
  • CROATIA
  • 3. LUKA KOMESAROVIĆ - ŠKORPION
  • CROATIA
  • 4. MARKO ZELIĆ - MAWASHI
  • BULGARIA
  • 5. STEFAN PROKOPOV - MASARU TEAM BULGARIA
  • CROATIA
  • 6. TIN GERŠIĆ - LEON GYM
  • CROATIA
  • 7. TINO PAĆALAT - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 8. TONI URSIĆ - MAWASHI
  • BULGARIA
  • 9. VLADIMIR KANZOV - MASARU TEAM BULGARIA
  • BULGARIA
  • 10. VLADIMIR NENOV - MASARU TEAM BULGARIA

PF - Mlađi kadeti -47

    CROATIA
  • 1. BORNA KLOBUČAR - GLINA
  • CROATIA
  • 2. DINO ŠPEHAR - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 3. MARINO STORIĆ - HBD
  • CROATIA
  • 4. MATEO ŠEPEK - KUTINA
  • BULGARIA
  • 5. STEFAN PROKOPOV - MASARU TEAM BULGARIA
  • CROATIA
  • 6. VANJA BURMUDŽIJA - KUTINA

PF - Mlađi kadeti +47

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. EMAN SALIHOVIC - KBC "Bihać"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. IVAN AMBROZIC - 2002 - Odzak
  • CROATIA
  • 3. JAN GREBENAR - HUS OSIJEK
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. NEDIM MALKOC - KBV Kurto
  • CROATIA
  • 5. PETAR BERONIĆ - MOSLAVAC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. RENATO PERIŠIĆ - KBC "Bihać"
  • CROATIA
  • 7. ŠIMUN BARIĆ - HBD
  • CROATIA
  • 8. VANJA BURMUDŽIJA - KUTINA

PF - Mlađe kadetkinje -28

    BULGARIA
  • 1. ALEXANDRIA KARASTOYANOVA - MASARU TEAM BULGARIA
  • CROATIA
  • 2. EMA PLEŠE - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 3. TINA PETROVIĆ - IVANIĆ GRAD

PF - Mlađe kadetkinje -32

    BULGARIA
  • 1. ALEXANDRIA KARASTOYANOVA - MASARU TEAM BULGARIA
  • CROATIA
  • 2. ELLA HRVATIN - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 3. SARA BOBAN - MAWASHI
  • CROATIA
  • 4. TINA PETROVIĆ - IVANIĆ GRAD

PF - Mlađe kadetkinje -37

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AJNA HEKIĆ - "Tigar" CAZIN
  • CROATIA
  • 2. ANĐELINA FILIPOVIĆ - KUTINA
  • CROATIA
  • 3. EVA BEDI - SUŠAK
  • CROATIA
  • 4. KATJA MANDEKIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 5. MIA VRANJEŠ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 6. NADJA UZELAC - DRAGON&SOKOL
  • CROATIA
  • 7. NIKA ŽGALJIĆ - FRANKOPAN
  • CROATIA
  • 8. SARA BOBAN - MAWASHI

PF - Mlađe kadetkinje -42

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AJNA HEKIĆ - "Tigar" CAZIN
  • CROATIA
  • 2. ANTEA GLAVAŠ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 3. ANTEA TOMAŠKOVIĆ - KUTINA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. DANINA DURIĆ - "Tigar" CAZIN
  • CROATIA
  • 5. EVA BEDI - SUŠAK
  • CROATIA
  • 6. MAJA MUDRIĆ - FRANKOPAN
  • BULGARIA
  • 7. MARIA DIMITROVA - MASARU TEAM BULGARIA
  • CROATIA
  • 8. MIA VRANJEŠ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 9. NEA VUKOVIĆ - LAV, Pula
  • BULGARIA
  • 10. NIA RASHKOVA - MASARU TEAM BULGARIA
  • CROATIA
  • 11. NIKA ŽGALJIĆ - FRANKOPAN
  • CROATIA
  • 12. STELLA SEDLIĆ - FRANKOPAN
  • BULGARIA
  • 13. TIHOMIRA IVANOVA - MASARU TEAM BULGARIA

PF - Mlađe kadetkinje -47

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AJNA RAMAKIC - KBS Pokoj
  • CROATIA
  • 2. ANA JOVIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 3. DIANA JAKOVAC - FRANKOPAN
  • CROATIA
  • 4. ELENA ČVEK - NINJA
  • CROATIA
  • 5. EMILI BARIČEVIĆ - IMPACT
  • BULGARIA
  • 6. HRISTINA ANDONOVA - MASARU TEAM BULGARIA
  • CROATIA
  • 7. LANA NOHA - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 8. MAJA MUDRIĆ - FRANKOPAN
  • BULGARIA
  • 9. MARIA DIMITROVA - MASARU TEAM BULGARIA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. MELINA RUŽNIĆ - "Tigar" CAZIN
  • BULGARIA
  • 11. NIA RASHKOVA - MASARU TEAM BULGARIA
  • CROATIA
  • 12. STELLA SEDLIĆ - FRANKOPAN
  • BULGARIA
  • 13. TIHOMIRA IVANOVA - MASARU TEAM BULGARIA
  • CROATIA
  • 14. VICTORIA PEKAS - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 15. ZOA VIVODA - SUŠAK

PF - Mlađe kadetkinje +47

    CROATIA
  • 1. ANA LU KUZMIĆ - GLINA
  • CROATIA
  • 2. ANTONELA CESAREC - KRAPINA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ELA KOVAČEVIĆ - KBC "Bihać"
  • CROATIA
  • 4. GRETA BOLTERSTEIN - BUDOKAI LABIN
  • BULGARIA
  • 5. IVANA ALEKSOVA - MASARU TEAM BULGARIA
  • CROATIA
  • 6. LORENA ZEBA - BTI
  • CROATIA
  • 7. MIRNA TKALČIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 8. NIKOLINA REBIĆ - KRAPINA
  • CROATIA
  • 9. PETRA JOVANČEVIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 10. PETRA PRLAC - MAWASHI
  • CROATIA
  • 11. PETRA ŽMIRIĆ - GLINA

PF - Stariji kadeti -32

PF - Stariji kadeti -37

    CROATIA
  • 1. IVAN UDOVIĆ - LAV, Pula
  • CROATIA
  • 2. IVAN PAVAO NIKOLIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 3. MARO BOSANAC - TIGAR, Slunj
  • SLOVENIA
  • 4. ROK SEJDIJI - PON DO KWAN ZAGORJE
  • CROATIA
  • 5. SANDY ŽUNIĆ - BUDOKAI LABIN
  • BULGARIA
  • 6. VLADIMIR KANZOV - MASARU TEAM BULGARIA

PF - Stariji kadeti -42

    CROATIA
  • 1. IVAN UDOVIĆ - LAV, Pula
  • SLOVENIA
  • 2. ROK SEJDIJI - PON DO KWAN ZAGORJE
  • CROATIA
  • 3. SANDY ŽUNIĆ - BUDOKAI LABIN
  • BULGARIA
  • 4. STEFAN PROKOPOV - MASARU TEAM BULGARIA
  • BULGARIA
  • 5. VLADIMIR NENOV - MASARU TEAM BULGARIA

PF - Stariji kadeti -47

    CROATIA
  • 1. BORNA KLOBUČAR - GLINA
  • CROATIA
  • 2. DINO ŠPEHAR - TIGAR, Slunj
  • BULGARIA
  • 3. KRISTIAN MILUSHEV - MASARU TEAM BULGARIA
  • CROATIA
  • 4. VANJA BURMUDŽIJA - KUTINA

PF - Stariji kadeti -52

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADVAN DURIĆ - "Tigar" CAZIN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ANTO JELKIĆ - 2002 - Odzak
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. KENAN KAZIĆ - Galaja Sanski Most
  • BULGARIA
  • 4. KRISTIAN MILUSHEV - MASARU TEAM BULGARIA
  • CROATIA
  • 5. MATAN KATALINIĆ - MINOTAUR
  • BULGARIA
  • 6. SVETOSLAV PROKOPOV - MASARU TEAM BULGARIA

PF - Stariji kadeti -57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. IVAN AMBROZIC - 2002 - Odzak
  • BULGARIA
  • 2. SVETOSLAV PROKOPOV - MASARU TEAM BULGARIA
  • CROATIA
  • 3. TOMA RUJAK - MAWASHI

PF - Stariji kadeti -63

    CROATIA
  • 1. MORIS TRBULIN - LAV, Pula
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. TEO GRGIĆ - 2002 - Odzak

PF - Stariji kadeti -69

    CROATIA
  • 1. ALAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ELDIN HAMULIĆ - "Tigar" CAZIN
  • CROATIA
  • 3. MORIS TRBULIN - LAV, Pula

PF - Stariji kadeti +69

    HUNGARY
  • 1. BENEDEK HADRA - BEREMEND SPORT KFT

PF - Starije kadetkinje -42

    CROATIA
  • 1. ANA NIKOLIĆ - MOSLAVAC
  • BULGARIA
  • 2. HRISTINA ANDONOVA - MASARU TEAM BULGARIA
  • BULGARIA
  • 3. MARIA DIMITROVA - MASARU TEAM BULGARIA
  • BULGARIA
  • 4. NIA RASHKOVA - MASARU TEAM BULGARIA
  • BULGARIA
  • 5. TIHOMIRA IVANOVA - MASARU TEAM BULGARIA

PF - Starije kadetkinje -46

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AJNA RAMAKIC - KBS Pokoj
  • CROATIA
  • 2. ANA JOVIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 3. DIANA JAKOVAC - FRANKOPAN
  • HUNGARY
  • 4. ENIKŐ TEKLA TÓTH - BEREMEND SPORT KFT
  • BULGARIA
  • 5. HRISTINA ANDONOVA - MASARU TEAM BULGARIA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. LAMIJA HAMULIĆ - "Tigar" CAZIN
  • CROATIA
  • 7. LANA NOHA - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 8. VICTORIA PEKAS - BUDOKAI LABIN

PF - Starije kadetkinje -50

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMINA HAFIZOVIĆ - "Tigar" CAZIN
  • HUNGARY
  • 2. ENIKŐ TEKLA TÓTH - BEREMEND SPORT KFT
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. LAMIJA HAMULIĆ - "Tigar" CAZIN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. LEJLA ABDIJANOVIC - KBS Pokoj
  • CROATIA
  • 5. LEONARDA DEAK - BTI
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. SUEJLA JUSIĆ - "Tigar" CAZIN

PF - Starije kadetkinje -55

    CROATIA
  • 1. ANTONELA CESAREC - KRAPINA
  • CROATIA
  • 2. DORA MATIJAŠIĆ - MINOTAUR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. EMA HAMULIĆ - "Tigar" CAZIN
  • CROATIA
  • 4. GRETA BOLTERSTEIN - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 5. LANA BOGDAN - LOTUS
  • CROATIA
  • 6. LEONA BARTOLIN - NINJA

PF - Starije kadetkinje -60

    CROATIA
  • 1. CHIARA IVAS - HBD
  • BULGARIA
  • 2. KALINA BOJADJIEVA - MASARU TEAM BULGARIA
  • CROATIA
  • 3. PETRA ŽMIRIĆ - GLINA

PF - Starije kadetkinje -65

    BULGARIA
  • 1. KALINA BOJADJIEVA - MASARU TEAM BULGARIA
  • CROATIA
  • 2. MATEA GROŠ - BUŠIDO

PF - Starije kadetkinje +65

    CROATIA
  • 1. ANA LU KUZMIĆ - GLINA
  • BULGARIA
  • 2. KALINA BOJADJIEVA - MASARU TEAM BULGARIA
  • CROATIA
  • 3. LINA RADMAN - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 4. MARINA RADIĆ - LOTUS

PF - Juniori -57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. KENAN KAZIĆ - Galaja Sanski Most
  • HUNGARY
  • 2. SOMA SPIEGEL - BEREMEND SPORT KFT

PF - Juniori -63

PF - Juniori -69

PF - Juniori -74

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADIS ŠUŠNJAR - KBC "Bihać"
  • CROATIA
  • 2. IVAN BATARELO - LOTUS

PF - Juniori -79

PF - Juniori -84

PF - Juniori -89

PF - Juniori -94

PF - Juniori +94

PF - Juniorke -50

PF - Juniorke -55

PF - Juniorke -60

PF - Juniorke -65

    CROATIA
  • 1. HANI PAĆALAT - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA BAKALAR - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 3. MATEA GROŠ - BUŠIDO

PF - Juniorke -70

PF - Juniorke +70

PF - Seniori -57

PF - Seniori -63

PF - Seniori -69

PF - Seniori -74

    CROATIA
  • 1. THOMAS MATIĆ - MAWASHI

PF - Seniori -79

PF - Seniori -84

    CROATIA
  • 1. MARINO FARAGUNA - BUDOKAI LABIN

PF - Seniori -89

    CROATIA
  • 1. ĐURO MARTINOVIĆ - KUTINA
  • CROATIA
  • 2. MARINO FARAGUNA - BUDOKAI LABIN

PF - Seniori -94

PF - Seniori +94

PF - Seniorke -50

PF - Seniorke -55

PF - Seniorke -60

PF - Seniorke -65

    CROATIA
  • 1. ANĐELA STANIĆ - MAWASHI

PF - Seniorke -70

    CROATIA
  • 1. ANĐELA STANIĆ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 2. KRISTINA RAVLIĆ - MAWASHI
  • SLOVENIA
  • 3. TINA BALOH - PON DO KWAN ZAGORJE

PF - Seniorke +70

    CROATIA
  • 1. NINA NOVAKOVIĆ - HBD
  • SLOVENIA
  • 2. TINA BALOH - PON DO KWAN ZAGORJE

PF - Grand Champion M. Kad (M)

PF - Grand Champion O. Cad (M)

    CROATIA
  • 1. MATAN KATALINIĆ - MINOTAUR

PF - Grand Champion Jun (M)

PF - Grand Champion Sen (M)

PF - Grand Champion Y. Cad (F)

    CROATIA
  • 1. ANTONELA CESAREC - KRAPINA

PF - Grand Champion O. Cad (F)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. EMA HAMULIĆ - "Tigar" CAZIN

PF - Grand Champion Jun (F)

PF - Grand Champion Sen (F)

Light contact (56)

LC - Stariji kadeti -32

LC - Stariji kadeti -37

LC - Stariji kadeti -42

LC - Stariji kadeti -47

    CROATIA
  • 1. EMANUEL SUROP - DRAGA
  • CROATIA
  • 2. LOVRO GOLUBOVIĆ - VIKTORIA
  • CROATIA
  • 3. MARINO STORIĆ - HBD

LC - Stariji kadeti -52

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANTO JELKIĆ - 2002 - Odzak
  • CROATIA
  • 2. BORNA GRMUŠA - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 3. DANIEL KOCIJAN - TERMINATOR
  • CROATIA
  • 4. MATAN KATALINIĆ - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 5. ORLANDO BAČIĆ - MEGA CENTAR
  • BULGARIA
  • 6. SVETOSLAV PROKOPOV - MASARU TEAM BULGARIA
  • CROATIA
  • 7. ŠIMUN BARIĆ - HBD

LC - Stariji kadeti -57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. KLISURA HAMZA - KBV FOJNICA
  • CROATIA
  • 2. LEON RAŠTEGORAC - MEGA CENTAR
  • CROATIA
  • 3. OLIVER KRNIĆ - IVANIĆ GRAD

LC - Stariji kadeti -63

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADIN SMAJIĆ - Unija Borilačke Vještine
  • CROATIA
  • 2. GABRIEL RONČEVIĆ - DRAGA
  • CROATIA
  • 3. MARSCHEL KUNJEK - KOBRA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. TEO GRGIĆ - 2002 - Odzak

LC - Stariji kadeti -69

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADMIR HASANBAŠIĆ - KBS Borac Jelah
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ELDIN HAMULIĆ - "Tigar" CAZIN

LC - Stariji kadeti +69

    HUNGARY
  • 1. BENEDEK HADRA - BEREMEND SPORT KFT
  • CROATIA
  • 2. DANIJEL JURAS - HBD
  • CROATIA
  • 3. DINO BARIĆ - HBD
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. EMAN SALIHOVIC - KBC "Bihać"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. PAVO ANDRIJANIC - 2002 - Odzak

LC - Starije kadetkinje -42

    BULGARIA
  • 1. HRISTINA ANDONOVA - MASARU TEAM BULGARIA
  • BULGARIA
  • 2. MARIA DIMITROVA - MASARU TEAM BULGARIA

LC - Starije kadetkinje -46

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ENA FORIC - KBV Kurto
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. SANDA ŠAKO - KBV FOJNICA

LC - Starije kadetkinje -50

LC - Starije kadetkinje -55

    CROATIA
  • 1. ANA SOVEC - ZMAJ
  • CROATIA
  • 2. ELENA LJUBEK - ZMAJ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. EMA HAMULIĆ - "Tigar" CAZIN
  • CROATIA
  • 4. LENA KUNDA - VIKTORIA
  • CROATIA
  • 5. LEONA BARTOLIN - NINJA

LC - Starije kadetkinje -60

    CROATIA
  • 1. ANTEA RUSAN - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 2. CHIARA IVAS - HBD
  • CROATIA
  • 3. MARINA RADIĆ - LOTUS

LC - Starije kadetkinje -65

    CROATIA
  • 1. BARBARA BUNJEVAC - IVANIĆ GRAD
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. LEJLA KRUŠKO - KBS Borac Jelah

LC - Starije kadetkinje +65

    CROATIA
  • 1. LINA RADMAN - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 2. VALENTINA BOLTUŽIĆ - DRAGON&SOKOL

LC - Juniori -57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ABEL MALAGIĆ - KBK "PANTER" SARAJEVO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ELDIN MEŠTRIĆ - Unija Borilačke Vještine
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. HAMZA HAMZIC - KBS Pokoj
  • HUNGARY
  • 4. SOMA SPIEGEL - BEREMEND SPORT KFT

LC - Juniori -63

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. IBRO ALJIĆ - Unija Borilačke Vještine
  • CROATIA
  • 2. STJEPAN SEDAK - ZMAJ

LC - Juniori -69

LC - Juniori -74

    CROATIA
  • 1. DAVID JOZIPOVIĆ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 2. ŠIMUN FILIPOVIĆ - KUTINA

LC - Juniori -79

    CROATIA
  • 1. DAVID JOZIPOVIĆ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 2. IVO MUSTAPIĆ - MAWASHI

LC - Juniori -84

LC - Juniori -89

LC - Juniori -94

LC - Juniori +94

LC - Juniorke -50

LC - Juniorke -55

LC - Juniorke -60

    CROATIA
  • 1. MIRELA RADIĆ - GLINA
  • CROATIA
  • 2. NINA ETEROVIĆ - LOTUS

LC - Juniorke -65

    CROATIA
  • 1. HANI PAĆALAT - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA BAKALAR - TIGAR, Slunj

LC - Juniorke -70

LC - Juniorke +70

LC - Seniori -57

LC - Seniori -63

LC - Seniori -69

LC - Seniori -74

    CROATIA
  • 1. DANIEL MARKOVIĆ CEBIĆ - HUS OSIJEK

LC - Seniori -79

LC - Seniori -84

LC - Seniori -89

LC - Seniori -94

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. JAHIJA MUJKETA - KBS "TITANIUM" Usora

LC - Seniori +94

LC - Seniorke -50

LC - Seniorke -55

LC - Seniorke -60

LC - Seniorke -65

LC - Seniorke -70

LC - Seniorke +70

Kick light (109)

KL - Stariji kadeti -32

KL - Stariji kadeti -37

    CROATIA
  • 1. FILIP KAJBA - ŠKORPION
  • CROATIA
  • 2. MIHAEL PERIŠ - SV.JURE GATA

KL - Stariji kadeti -42

    CROATIA
  • 1. AMAR ŠUKE - TROJAN-ISTRA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. EMMAN HODŽIĆ - KBV Kurto
  • CROATIA
  • 3. LUKA KOMESAROVIĆ - ŠKORPION

KL - Stariji kadeti -47

    CROATIA
  • 1. EMANUEL SUROP - DRAGA
  • CROATIA
  • 2. LOVRO GOLUBOVIĆ - VIKTORIA
  • CROATIA
  • 3. MARKO ŠEPAK - LEON GYM
  • CROATIA
  • 4. ROKO JAKIĆ - TIGAR, Karlovac

KL - Stariji kadeti -52

    CROATIA
  • 1. BORNA GRMUŠA - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 2. DANIEL KOCIJAN - TERMINATOR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. DZAN ZDRALE - BALKAN KONJIC
  • CROATIA
  • 4. KRSTO MAROŠ - ŠKORPION
  • CROATIA
  • 5. TONI LUKAČ - ŠKORPION
  • CROATIA
  • 6. VITO DOMINIĆ - ŠKORPION

KL - Stariji kadeti -57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMIL TUTIC - "ZINO"
  • CROATIA
  • 2. LUKA MITROVIĆ - IMPACT
  • CROATIA
  • 3. SILVIO DEBELJAK - ŠKORPION
  • CROATIA
  • 4. VITO PERIŠ - SV.JURE GATA

KL - Stariji kadeti -63

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. EMEL SKULIĆ - KBS "TITANIUM" Usora
  • CROATIA
  • 2. FRAN MAČEŠIĆ - TROJAN-ISTRA
  • CROATIA
  • 3. IVAN LUKIĆ - ŠKORPION
  • CROATIA
  • 4. JOSIP PEREMIN - ARMUS
  • CROATIA
  • 5. MARKO BRKIĆ - DOMSA
  • CROATIA
  • 6. MARSCHEL KUNJEK - KOBRA

KL - Stariji kadeti -69

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADMIR HASANBAŠIĆ - KBS Borac Jelah
  • CROATIA
  • 2. BORNA PEPIĆ - IMPACT
  • CROATIA
  • 3. FILIP ČIČEK - IMPACT
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. JASKO SKALIĆ - KBV Kurto
  • CROATIA
  • 5. MIHAEL SALVADOR - KUTINA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. MIRZET ČAVKIĆ - KBV Kurto

KL - Stariji kadeti +69

    CROATIA
  • 1. DANIJEL JURAS - HBD
  • CROATIA
  • 2. DAVID DRAGOVIĆ - DOMSA
  • CROATIA
  • 3. DINO BARIĆ - HBD
  • CROATIA
  • 4. ERNEST MARIJAŠEVIĆ - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 5. FRAN SVETINOVIĆ - DOMSA
  • CROATIA
  • 6. JAN BENČEK - MLADOST
  • CROATIA
  • 7. KARLO BERIĆ - LEON GYM
  • CROATIA
  • 8. LEO SENKIĆ - MEGA CENTAR
  • CROATIA
  • 9. NKO MARTAN - TROJAN-ISTRA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. SANDI SKALIĆ - KBV Kurto
  • CROATIA
  • 11. STJEPAN POTOČKI - LEON GYM

KL - Starije kadetkinje -42

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. BILIĆ DŽENANA - KBV Kurto
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. EDITA ZDRALE - BALKAN KONJIC

KL - Starije kadetkinje -46

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ELMEDINA EMINOVIĆ - KBV Kurto
  • HUNGARY
  • 2. ENIKŐ TEKLA TÓTH - BEREMEND SPORT KFT

KL - Starije kadetkinje -50

    CROATIA
  • 1. ELENA LJUBEK - ZMAJ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. HANA GORETIĆ - KBV Kurto
  • CROATIA
  • 3. TARA GAĆEŠA - KUTINA

KL - Starije kadetkinje -55

    CROATIA
  • 1. ANA SOVEC - ZMAJ
  • CROATIA
  • 2. ANA VUKOVIĆ - SVETI DUH
  • CROATIA
  • 3. LENA KUNDA - VIKTORIA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. LEYLA SEJMENOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. ZEJFA AHMETOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj

KL - Starije kadetkinje -60

    CROATIA
  • 1. KATJA ŠEPAK - LEON GYM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. LEJLA ŠEHIĆ - KBV Kurto
  • CROATIA
  • 3. NINA ETEROVIĆ - LOTUS

KL - Starije kadetkinje -65

    CROATIA
  • 1. BARBARA BUNJEVAC - IVANIĆ GRAD
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. HATEMA BEĆAR - CBS"Tešanj"Tešanj
  • CROATIA
  • 3. LARA ŠIMIĆ - HUS OSIJEK
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. SUMEA SABIC - KBV Kurto

KL - Starije kadetkinje +65

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. LEJLA KRUŠKO - KBS Borac Jelah
  • CROATIA
  • 2. VALENTINA BOLTUŽIĆ - DRAGON&SOKOL

KL - Juniori -57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ABEL MALAGIĆ - KBK "PANTER" SARAJEVO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ERMIN ŠABIĆ - KBS Borac Jelah

KL - Juniori -63

    CROATIA
  • 1. ERVIN KALTAK - TROJAN-ISTRA
  • CROATIA
  • 2. MARKO TRGOVČIĆ - DOMSA
  • CROATIA
  • 3. STJEPAN SEDAK - ZMAJ

KL - Juniori -69

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. BENJAMIN MAGLIĆ - KBS "TITANIUM" Usora
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. HARIS HAJDAREVIC - "ZINO"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. IMRAN KOLENOVIĆ - KBK "PANTER" SARAJEVO
  • CROATIA
  • 4. JURAJ DOROTIĆ - DOMSA
  • CROATIA
  • 5. LUKA RAKLJAŠ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 6. STJEPAN SEDAK - ZMAJ

KL - Juniori -74

    CROATIA
  • 1. DAVID JOZIPOVIĆ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 2. JOSIP PJACA - CROATIA
  • CROATIA
  • 3. PATRIK KLARIĆ - DOMSA
  • CROATIA
  • 4. ŠIMUN FILIPOVIĆ - KUTINA

KL - Juniori -79

    CROATIA
  • 1. LUKA MORDUŠ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 2. LUKA VIDOVIĆ - DOMSA
  • CROATIA
  • 3. LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ - DOMSA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. MIRNES ČAVKIĆ - KBV Kurto

KL - Juniori -84

    CROATIA
  • 1. IVAN BILOGREVIĆ - KUTINA
  • CROATIA
  • 2. RANKO GERIĆ - MLADOST
  • CROATIA
  • 3. RINO JURIĆ - MEGA CENTAR
  • CROATIA
  • 4. VITO KOŠAR - ŠKORPION

KL - Juniori -89

KL - Juniori -94

    CROATIA
  • 1. BORNA REBIĆ - DOMSA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. MEHMED HODŽIĆ - KBS "TITANIUM" Usora

KL - Juniori +94

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ARNEL BULIC - "ZINO"

KL - Juniorke -50

KL - Juniorke -55

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNA HODZIC - "ZINO"
  • CROATIA
  • 2. KATARINA MARINČIĆ - KUTINA
  • CROATIA
  • 3. LORENA GOLUBIĆ - TIGAR, Karlovac

KL - Juniorke -60

KL - Juniorke -65

KL - Juniorke -70

    CROATIA
  • 1. ELENA ABRAMIĆ - IMPACT
  • CROATIA
  • 2. MIRNA PEJIĆ - SVETI DUH

KL - Juniorke +70

    CROATIA
  • 1. DORIS MAGDIĆ - KUTINA
  • CROATIA
  • 2. PATRICIJA ŠPOLJARIĆ - MLADOST

KL - Seniori -57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ERMIN ŠABIĆ - KBS Borac Jelah
  • CROATIA
  • 2. NIKOLA JOSIPOVIĆ - ARMUS

KL - Seniori -63

KL - Seniori -69

    CROATIA
  • 1. BRUNO BAN - CROATIA
  • CROATIA
  • 2. EDIN RIZOVIĆ - MEGA CENTAR
  • CROATIA
  • 3. MARTIN LIPOŠĆAK - CROATIA

KL - Seniori -74

    CROATIA
  • 1. DANIEL MARKOVIĆ CEBIĆ - HUS OSIJEK
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. EMIR PAĆUKA - KBK "PANTER" SARAJEVO

KL - Seniori -79

KL - Seniori -84

KL - Seniori -89

    CROATIA
  • 1. ANTE UREMOVIĆ - ARMUS
  • CROATIA
  • 2. VITO KOŠAR - ŠKORPION

KL - Seniori -94

KL - Seniori +94

    CROATIA
  • 1. IVICA IVIĆ - ARMUS
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. JAHIJA MUJKETA - KBS "TITANIUM" Usora

KL - Seniorke -50

KL - Seniorke -55

KL - Seniorke -60

KL - Seniorke -65

KL - Seniorke -70

KL - Seniorke +70

    CROATIA
  • 1. BRIGITA ŽAMARIJA - CROATIA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. SELMA MUŠIĆ - Galaja Sanski Most
Full contact (10)

FC - Seniori -51

FC - Seniori -54

FC - Seniori -57

FC - Seniori -60

FC - Seniori -63,5

FC - Seniori -67

FC - Seniori -71

    CROATIA
  • 1. IVAN MRAVUNAC - BUDOKAI
  • CROATIA
  • 2. LUKA LALIĆ - KOBRA

FC - Seniori -75

FC - Seniori -81

    CROATIA
  • 1. ANTON LJUCOVIĆ - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 2. FRAN PAPIĆ - CROATIA
  • CROATIA
  • 3. NEMANJA KESER - BUDOKAI

FC - Seniori -86

    CROATIA
  • 1. DANIJEL CRNOJEVIĆ - IMPACT
  • CROATIA
  • 2. MARKO ŽOVIN - HUS OSIJEK

FC - Seniori -91

FC - Seniori +91

    CROATIA
  • 1. IVO ILIJIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. JAKOV DEUR - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 3. LUKAS JURIĆ - BUDOKAI

FC - Seniorke -48

FC - Seniorke -52

FC - Seniorke -56

FC - Seniorke -60

FC - Seniorke -65

FC - Seniorke -70

FC - Seniorke +70

Low kick (49)

LK - Juniori -51

    CROATIA
  • 1. FILIP GLUIĆ - SPARTAN GYM
  • CROATIA
  • 2. RENE KALIMAN - DRAGA

LK - Juniori -54

LK - Juniori -57

LK - Juniori -60

LK - Juniori -63,5

    CROATIA
  • 1. IGOR ŠURINA - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. JURAJ ČAČIJA - LEON GYM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. RIJAD HADŽIĆ - Ilidža Sarajevo

LK - Juniori -67

    CROATIA
  • 1. ALBIN LUSHAJ - TRNJE
  • CROATIA
  • 2. DUJE LIPŠANOVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 3. ERIC SANTO - KOBRA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. ERMIN HADŽAJLIJA - Ilidža Sarajevo
  • CROATIA
  • 5. LUKA KUSTURA - SPARTAN GYM
  • CROATIA
  • 6. SALAHUDIN ŠUKE - TROJAN-VODNJAN
  • SERBIA
  • 7. STEFAN CVETKOVIĆ - KBK BATAJNICA
  • CROATIA
  • 8. TOMISLAV LJELJAK - PIT BULL, Split

LK - Juniori -71

    CROATIA
  • 1. BRUNO CECIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. EMANUEL KRIŠTO - ARMUS
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. HAMZA ĐOZIĆ - Ilidža Sarajevo
  • CROATIA
  • 4. LUKA RUKAVINA - CICVARA TEAM
  • CROATIA
  • 5. PATRIK GRĐAN - MLADOST

LK - Juniori -75

    CROATIA
  • 1. ANDRIJA CINOTTI - PETAR KREŠIMIR IV.
  • CROATIA
  • 2. DOMINIK BURAZER - SPARTAN GYM
  • CROATIA
  • 3. FILIP MATIĆ - HUS OSIJEK
  • CROATIA
  • 4. FILIP ŠUMERA - PETAR KREŠIMIR IV.
  • SERBIA
  • 5. LUKA ĐORĐEVIĆ - KBK BATAJNICA
  • CROATIA
  • 6. MATEO KARADAKIĆ - PETAR KREŠIMIR IV.
  • CROATIA
  • 7. MIHAEL PAVALIĆ - SPARTAN GYM
  • CROATIA
  • 8. TOMISLAV MATIĆ - SPARTAN GYM
  • CROATIA
  • 9. VIŠEN ŠEVO - PETAR KREŠIMIR IV.

LK - Juniori -81

    CROATIA
  • 1. ANDREJ GRUBJEŠIĆ - MEGA CENTAR
  • CROATIA
  • 2. ANTONIO BARBIĆ - LEON GYM
  • CROATIA
  • 3. ARMAN JAPIĆ - CROATIA
  • CROATIA
  • 4. LUKA DRAGIČEVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 5. PETAR TOPIĆ - PETAR KREŠIMIR IV.
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. RIZAH MUSTAFIC - BALKAN KONJIC
  • CROATIA
  • 7. VALENTINO FLORIJANIĆ - MLADOST

LK - Juniori -86

LK - Juniori -91

LK - Juniori +91

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ARMAN HERCEGLIĆ - Ilidža Sarajevo
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. HARUN SINANOVIC - BALKAN KONJIC
  • CROATIA
  • 3. MARKO PERKOVIĆ - KOBRA

LK - Juniorke -48

LK - Juniorke -52

LK - Juniorke -56

LK - Juniorke -60

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. TARA BOHATJUK - KBK "PANTER" SARAJEVO
  • CROATIA
  • 2. TINA RADMAN - PIT BULL, Split

LK - Juniorke -65

    CROATIA
  • 1. KLARA PRPIĆ - CROATIA
  • CROATIA
  • 2. MARIA ŽIŽAK - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 3. NIKA JURKOVIĆ - SPARTAN GYM

LK - Juniorke -70

    CROATIA
  • 1. ANGELA GOLUBOVIĆ - VIKTORIA
  • CROATIA
  • 2. CHIARA ŠADIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 3. LORA ŠIMIĆ - IMPACT

LK - Juniorke +70

LK - Seniori -51

LK - Seniori -54

LK - Seniori -57

LK - Seniori -60

LK - Seniori -63,5

LK - Seniori -67

LK - Seniori -71

    CROATIA
  • 1. EDI TULLA - BLITZ
  • CROATIA
  • 2. NIKOLA ŽMALEC - LEON GYM

LK - Seniori -75

LK - Seniori -81

LK - Seniori -86

LK - Seniori -91

LK - Seniori +91

LK - Seniorke -48

LK - Seniorke -52

LK - Seniorke -56

    CROATIA
  • 1. STELA GROBOTEK - LEON GYM
  • CROATIA
  • 2. TAJANA KOŠČAK - MLADOST

LK - Seniorke -60

LK - Seniorke -65

LK - Seniorke -70

LK - Seniorke +70

K-1 style (21)

K1 - Seniori -51

K1 - Seniori -54

K1 - Seniori -57

K1 - Seniori -60

K1 - Seniori -63,5

K1 - Seniori -67

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALI BAJIĆ - BALKAN KONJIC
  • CROATIA
  • 2. FILIP VIDOVIĆ - LEON GYM
  • CROATIA
  • 3. MIHOVIL BUDANKO - SPARTAN GYM

K1 - Seniori -71

    CROATIA
  • 1. MARIO CVITKOVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. MATEO KRSNIK - LEON GYM

K1 - Seniori -75

    CROATIA
  • 1. IVAN LETICA - SPARTAN GYM
  • CROATIA
  • 2. JOSIP SAMARDŽIĆ - HUS OSIJEK
  • CROATIA
  • 3. KRISTIAN NEVISTIĆ - LEON GYM

K1 - Seniori -81

K1 - Seniori -86

    CROATIA
  • 1. ANTONIO STAREK - LEON GYM
  • CROATIA
  • 2. DARIO POLIĆ - LEON GYM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. DIDOVIĆ KENAN - Kickboxing club PITBULL
  • CROATIA
  • 4. GAJ ĆOSIĆ - SPARTAN GYM

K1 - Seniori -91

K1 - Seniori +91

K1 - Seniorke -48

K1 - Seniorke -52

    CROATIA
  • 1. ANAMARIJA ČVRK - KUTINA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. EDINA HALILOVIC - BALKAN KONJIC

K1 - Seniorke -56

    CROATIA
  • 1. SARA MATOSEVIC - TRNJE
  • CROATIA
  • 2. TAMARA PARIS - HOLY SPIRIT

K1 - Seniorke -60

    CROATIA
  • 1. DORA MLINARIĆ - SPARTAN GYM
  • AUSTRIA
  • 2. NURHANA FAZLIC - atus-gratkorn
  • CROATIA
  • 3. TIHANA ULAKOVIĆ - TRNJE

K1 - Seniorke -65

K1 - Seniorke -70

K1 - Seniorke +70

    CROATIA
  • 1. ANTONIJA ZEC - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. GLORIA DRETVIĆ - TRNJE