Point fighting (259)
PF - Dječaci početnici -19
PF - Dječaci početnici -22
PF - Dječaci početnici -25
|
- 1. BORNA BURMUDŽIJA - KUTINA
|
|
- 2. DINO ČUSTOVIĆ - KBC "Bihać"
|
|
- 3. IVANO ANZIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 4. OLEG KOLBIN - MASARU TEAM BULGARIA
|
PF - Dječaci početnici -28
|
- 1. ENES HUŠIDIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 2. OLEG KOLBIN - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 3. TOMISLAV VRANKOVEČKI - BUŠIDO
|
PF - Dječaci početnici -32
|
- 1. ALEM SMAJIC - KBV Kurto
|
|
- 2. ANDREJ TODOROVIĆ - KBK BATAJNICA
|
|
- 3. DEEN TULIĆ - KBC "Bihać"
|
|
- 4. DOMAGOJ HALIĆ - KUTINA
|
|
- 5. KARLO MIHELČIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 6. VIKTOR HARAMIJA - HUS
|
PF - Dječaci početnici +32
|
- 1. ALAN DEDIĆ - KBC "Bihać"
|
|
- 2. BORNA KOS - KUTINA
|
|
- 3. DOMAGOJ FIKET - BUDOKAI LABIN
|
|
- 4. EDIN HAMULIĆ - "Tigar" CAZIN
|
|
- 5. EMRAH KRUPIĆ - KBC "Bihać"
|
|
- 6. FRANO GREBENAR - HUS
|
|
- 7. JOVAN KOVRLIJA - KBK BATAJNICA
|
|
- 8. MIHAJLO NEŠOVIĆ - KBK BATAJNICA
|
|
- 9. PATRICK KECELI-MESAROŠ - FRANKOPAN
|
|
- 10. VITO RENDIĆ - SUŠAK
|
PF - Djevojčice početnice -19
PF - Djevojčice početnice -22
|
- 1. LUCIJA BABIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 2. NINA IVAS - HBD
|
PF - Djevojčice početnice -25
|
- 1. KLARA PAULIĆ - TIGAR, Slunj
|
|
- 2. NINA IVAS - HBD
|
PF - Djevojčice početnice -28
|
- 1. LUCIJA BRBIĆ - MAWASHI
|
|
- 2. SARAH HODZIC - "ZINO"
|
PF - Djevojčice početnice -32
|
- 1. ESTER BARIČEVIĆ - IMPACT
|
|
- 2. INGA ŠTAJCER - KUTINA
|
|
- 3. NIKOLINA RISTIĆ - KBK BATAJNICA
|
|
- 4. NOLA PALADA - HBD
|
PF - Djevojčice početnice +32
|
- 1. ERIN LIKAR KOLOUCH - KUTINA
|
|
- 2. LANA NUKIĆ - Unija Borilačke Vještine
|
|
- 3. LARA GORUP - SUŠAK
|
|
- 4. LAURA HORVAT - KUTINA
|
|
- 5. MILICA PETER - KBK BATAJNICA
|
|
- 6. NOLA PALADA - HBD
|
|
- 7. TAMARA BLAGOJEVIĆ - KUTINA
|
PF - Dječaci -19
PF - Dječaci -22
PF - Dječaci -25
|
- 1. ALEKSANDAR UZELAC - DRAGON&SOKOL
|
|
- 2. BORNA BURMUDŽIJA - KUTINA
|
|
- 3. DIMITAR IVANOV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 4. FILIP KLOBUČAR - GLINA
|
|
- 5. OLEG KOLBIN - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 6. RIKO LJUBIĆ - BTI
|
PF - Dječaci -28
|
- 1. ALEKSANDAR UZELAC - DRAGON&SOKOL
|
|
- 2. DIMITAR IVANOV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 3. PATRIK PRESEČAN - IVANIĆ GRAD
|
|
- 4. PETAR GRIGOROV - MASARU TEAM BULGARIA
|
PF - Dječaci -32
|
- 1. ANTONIO KOMESAROVIĆ - ŠKORPION
|
|
- 2. BENJAMIN TUKEC - IVANIĆ GRAD
|
|
- 3. EMIL MUJKIĆ - VRSAR
|
|
- 4. NIKOLA ANDRIĆ - VRSAR
|
|
- 5. NIKOLAY VUCHEV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 6. PATRIK PRESEČAN - IVANIĆ GRAD
|
|
- 7. TEODOR POPOVSKI - MASARU TEAM BULGARIA
|
PF - Dječaci +32
|
- 1. BORIS DESPOTOV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 2. BORNA VUČETIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 3. DAVID BRTAN - ŠKORPION
|
|
- 4. DORIJAN KARAULA - FRANKOPAN
|
|
- 5. IVAN BAKOTIĆ - FRANKOPAN
|
|
- 6. PATRICK KECELI-MESAROŠ - FRANKOPAN
|
|
- 7. TIN CAPAN - TIGAR, Slunj
|
PF - Djevojčice -19
PF - Djevojčice -22
PF - Djevojčice -25
|
- 1. MARTA CVITANOVIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 2. MORENA ŠPEHAR - TIGAR, Slunj
|
|
- 3. TENA KAČMARČIK - KUTINA
|
|
- 4. TENA VUČETIĆ - TIGAR, Karlovac
|
PF - Djevojčice -28
|
- 1. LAURA BATELIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 2. LUCIJA BRBIĆ - MAWASHI
|
|
- 3. RENATA HOŠKO - KUTINA
|
PF - Djevojčice -32
|
- 1. EMILI RUBES - BTI
|
|
- 2. LAURA BATELIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 3. MARTINA PREBEG - KUTINA
|
PF - Djevojčice +32
|
- 1. DONNA VRHOVEC - BTI
|
|
- 2. HADRA BIBORKA - BEREMEND SPORT KFT
|
|
- 3. IRIS PETROVIĆ - SUŠAK
|
|
- 4. KIARA BRATKOVIĆ - BTI
|
PF - Mlađi kadeti -28
|
- 1. HRISTO NIKOLOV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 2. PATRIK PRESEČAN - IVANIĆ GRAD
|
|
- 3. PETAR GRIGOROV - MASARU TEAM BULGARIA
|
PF - Mlađi kadeti -32
|
- 1. ANEJ JERMAN - PON DO KWAN ZAGORJE
|
|
- 2. GABRIJEL LATIN - NINJA
|
|
- 3. GEORGI STAIKOV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 4. HRISTO NIKOLOV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 5. NIKOLAY VUCHEV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 6. TEODOR POPOVSKI - MASARU TEAM BULGARIA
|
PF - Mlađi kadeti -37
|
- 1. BORIS DESPOTOV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 2. GABRIJEL LATIN - NINJA
|
|
- 3. GEORGI STAIKOV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 4. IVAN PAVAO NIKOLIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 5. MAK ČUSTOVIĆ - KBC "Bihać"
|
|
- 6. MARO BOSANAC - TIGAR, Slunj
|
|
- 7. PATRIK ŠULC - KUTINA
|
|
- 8. PETAR BERVIDA - KUTINA
|
|
- 9. TONI URSIĆ - MAWASHI
|
|
- 10. VLADIMIR KANZOV - MASARU TEAM BULGARIA
|
PF - Mlađi kadeti -42
|
- 1. DAVID BOSANAC - TIGAR, Slunj
|
|
- 2. EDI JUSIĆ - "Tigar" CAZIN
|
|
- 3. LUKA KOMESAROVIĆ - ŠKORPION
|
|
- 4. MARKO ZELIĆ - MAWASHI
|
|
- 5. STEFAN PROKOPOV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 6. TIN GERŠIĆ - LEON GYM
|
|
- 7. TINO PAĆALAT - MINOTAUR
|
|
- 8. TONI URSIĆ - MAWASHI
|
|
- 9. VLADIMIR KANZOV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 10. VLADIMIR NENOV - MASARU TEAM BULGARIA
|
PF - Mlađi kadeti -47
|
- 1. BORNA KLOBUČAR - GLINA
|
|
- 2. DINO ŠPEHAR - TIGAR, Slunj
|
|
- 3. MARINO STORIĆ - HBD
|
|
- 4. MATEO ŠEPEK - KUTINA
|
|
- 5. STEFAN PROKOPOV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 6. VANJA BURMUDŽIJA - KUTINA
|
PF - Mlađi kadeti +47
|
- 1. EMAN SALIHOVIC - KBC "Bihać"
|
|
- 2. IVAN AMBROZIC - 2002 - Odzak
|
|
- 3. JAN GREBENAR - HUS
|
|
- 4. NEDIM MALKOC - KBV Kurto
|
|
- 5. PETAR BERONIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 6. RENATO PERIŠIĆ - KBC "Bihać"
|
|
- 7. ŠIMUN BARIĆ - HBD
|
|
- 8. VANJA BURMUDŽIJA - KUTINA
|
PF - Mlađe kadetkinje -28
|
- 1. ALEXANDRIA KARASTOYANOVA - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 2. EMA PLEŠE - MOSLAVAC
|
|
- 3. TINA PETROVIĆ - IVANIĆ GRAD
|
PF - Mlađe kadetkinje -32
|
- 1. ALEXANDRIA KARASTOYANOVA - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 2. ELLA HRVATIN - MINOTAUR
|
|
- 3. SARA BOBAN - MAWASHI
|
|
- 4. TINA PETROVIĆ - IVANIĆ GRAD
|
PF - Mlađe kadetkinje -37
|
- 1. AJNA HEKIĆ - "Tigar" CAZIN
|
|
- 2. ANĐELINA FILIPOVIĆ - KUTINA
|
|
- 3. EVA BEDI - SUŠAK
|
|
- 4. KATJA MANDEKIĆ - SUŠAK
|
|
- 5. MIA VRANJEŠ - MAWASHI
|
|
- 6. NADJA UZELAC - DRAGON&SOKOL
|
|
- 7. NIKA ŽGALJIĆ - FRANKOPAN
|
|
- 8. SARA BOBAN - MAWASHI
|
PF - Mlađe kadetkinje -42
|
- 1. AJNA HEKIĆ - "Tigar" CAZIN
|
|
- 2. ANTEA GLAVAŠ - SUŠAK
|
|
- 3. ANTEA TOMAŠKOVIĆ - KUTINA
|
|
- 4. DANINA DURIĆ - "Tigar" CAZIN
|
|
- 5. EVA BEDI - SUŠAK
|
|
- 6. MAJA MUDRIĆ - FRANKOPAN
|
|
- 7. MARIA DIMITROVA - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 8. MIA VRANJEŠ - MAWASHI
|
|
- 9. NEA VUKOVIĆ - LAV, Pula
|
|
- 10. NIA RASHKOVA - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 11. NIKA ŽGALJIĆ - FRANKOPAN
|
|
- 12. STELLA SEDLIĆ - FRANKOPAN
|
|
- 13. TIHOMIRA IVANOVA - MASARU TEAM BULGARIA
|
PF - Mlađe kadetkinje -47
|
- 1. AJNA RAMAKIC - KBS Pokoj
|
|
- 2. ANA JOVIĆ - SUŠAK
|
|
- 3. DIANA JAKOVAC - FRANKOPAN
|
|
- 4. ELENA ČVEK - NINJA
|
|
- 5. EMILI BARIČEVIĆ - IMPACT
|
|
- 6. HRISTINA ANDONOVA - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 7. LANA NOHA - MOSLAVAC
|
|
- 8. MAJA MUDRIĆ - FRANKOPAN
|
|
- 9. MARIA DIMITROVA - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 10. MELINA RUŽNIĆ - "Tigar" CAZIN
|
|
- 11. NIA RASHKOVA - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 12. STELLA SEDLIĆ - FRANKOPAN
|
|
- 13. TIHOMIRA IVANOVA - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 14. VICTORIA PEKAS - BUDOKAI LABIN
|
|
- 15. ZOA VIVODA - SUŠAK
|
PF - Mlađe kadetkinje +47
|
- 1. ANA LU KUZMIĆ - GLINA
|
|
- 2. ANTONELA CESAREC - KRAPINA
|
|
- 3. ELA KOVAČEVIĆ - KBC "Bihać"
|
|
- 4. GRETA BOLTERSTEIN - BUDOKAI LABIN
|
|
- 5. IVANA ALEKSOVA - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 6. LORENA ZEBA - BTI
|
|
- 7. MIRNA TKALČIĆ - SUŠAK
|
|
- 8. NIKOLINA REBIĆ - KRAPINA
|
|
- 9. PETRA JOVANČEVIĆ - SUŠAK
|
|
- 10. PETRA PRLAC - MAWASHI
|
|
- 11. PETRA ŽMIRIĆ - GLINA
|
PF - Stariji kadeti -32
PF - Stariji kadeti -37
|
- 1. IVAN UDOVIĆ - LAV, Pula
|
|
- 2. IVAN PAVAO NIKOLIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 3. MARO BOSANAC - TIGAR, Slunj
|
|
- 4. ROK SEJDIJI - PON DO KWAN ZAGORJE
|
|
- 5. SANDY ŽUNIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 6. VLADIMIR KANZOV - MASARU TEAM BULGARIA
|
PF - Stariji kadeti -42
|
- 1. IVAN UDOVIĆ - LAV, Pula
|
|
- 2. ROK SEJDIJI - PON DO KWAN ZAGORJE
|
|
- 3. SANDY ŽUNIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 4. STEFAN PROKOPOV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 5. VLADIMIR NENOV - MASARU TEAM BULGARIA
|
PF - Stariji kadeti -47
|
- 1. BORNA KLOBUČAR - GLINA
|
|
- 2. DINO ŠPEHAR - TIGAR, Slunj
|
|
- 3. KRISTIAN MILUSHEV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 4. VANJA BURMUDŽIJA - KUTINA
|
PF - Stariji kadeti -52
|
- 1. ADVAN DURIĆ - "Tigar" CAZIN
|
|
- 2. ANTO JELKIĆ - 2002 - Odzak
|
|
- 3. KENAN KAZIĆ - KBK "Galaja" Sanski Most
|
|
- 4. KRISTIAN MILUSHEV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 5. MATAN KATALINIĆ - MINOTAUR
|
|
- 6. SVETOSLAV PROKOPOV - MASARU TEAM BULGARIA
|
PF - Stariji kadeti -57
|
- 1. IVAN AMBROZIC - 2002 - Odzak
|
|
- 2. SVETOSLAV PROKOPOV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 3. TOMA RUJAK - MAWASHI
|
PF - Stariji kadeti -63
|
- 1. MORIS TRBULIN - LAV, Pula
|
|
- 2. TEO GRGIĆ - 2002 - Odzak
|
PF - Stariji kadeti -69
|
- 1. ALAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 2. ELDIN HAMULIĆ - "Tigar" CAZIN
|
|
- 3. MORIS TRBULIN - LAV, Pula
|
PF - Stariji kadeti +69
|
- 1. BENEDEK HADRA - BEREMEND SPORT KFT
|
PF - Starije kadetkinje -42
|
- 1. ANA NIKOLIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 2. HRISTINA ANDONOVA - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 3. MARIA DIMITROVA - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 4. NIA RASHKOVA - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 5. TIHOMIRA IVANOVA - MASARU TEAM BULGARIA
|
PF - Starije kadetkinje -46
|
- 1. AJNA RAMAKIC - KBS Pokoj
|
|
- 2. ANA JOVIĆ - SUŠAK
|
|
- 3. DIANA JAKOVAC - FRANKOPAN
|
|
- 4. ENIKŐ TEKLA TÓTH - BEREMEND SPORT KFT
|
|
- 5. HRISTINA ANDONOVA - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 6. LAMIJA HAMULIĆ - "Tigar" CAZIN
|
|
- 7. LANA NOHA - MOSLAVAC
|
|
- 8. VICTORIA PEKAS - BUDOKAI LABIN
|
PF - Starije kadetkinje -50
|
- 1. AMINA HAFIZOVIĆ - "Tigar" CAZIN
|
|
- 2. ENIKŐ TEKLA TÓTH - BEREMEND SPORT KFT
|
|
- 3. LAMIJA HAMULIĆ - "Tigar" CAZIN
|
|
- 4. LEJLA ABDIJANOVIC - KBS Pokoj
|
|
- 5. LEONARDA DEAK - BTI
|
|
- 6. SUEJLA JUSIĆ - "Tigar" CAZIN
|
PF - Starije kadetkinje -55
|
- 1. ANTONELA CESAREC - KRAPINA
|
|
- 2. DORA MATIJAŠIĆ - MINOTAUR
|
|
- 3. EMA HAMULIĆ - "Tigar" CAZIN
|
|
- 4. GRETA BOLTERSTEIN - BUDOKAI LABIN
|
|
- 5. LANA BOGDAN - LOTUS
|
|
- 6. LEONA BARTOLIN - NINJA
|
PF - Starije kadetkinje -60
|
- 1. CHIARA IVAS - HBD
|
|
- 2. KALINA BOJADJIEVA - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 3. PETRA ŽMIRIĆ - GLINA
|
PF - Starije kadetkinje -65
|
- 1. KALINA BOJADJIEVA - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 2. MATEA GROŠ - BUŠIDO
|
PF - Starije kadetkinje +65
|
- 1. ANA LU KUZMIĆ - GLINA
|
|
- 2. KALINA BOJADJIEVA - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 3. LINA RADMAN - IVANIĆ GRAD
|
|
- 4. MARINA RADIĆ - LOTUS
|
PF - Juniori -57
|
- 1. KENAN KAZIĆ - KBK "Galaja" Sanski Most
|
|
- 2. SOMA SPIEGEL - BEREMEND SPORT KFT
|
PF - Juniori -63
PF - Juniori -69
PF - Juniori -74
|
- 1. ADIS ŠUŠNJAR - KBC "Bihać"
|
|
- 2. IVAN BATARELO - LOTUS
|
PF - Juniori -79
PF - Juniori -84
PF - Juniori -89
PF - Juniori -94
PF - Juniori +94
PF - Juniorke -50
PF - Juniorke -55
PF - Juniorke -60
PF - Juniorke -65
|
- 1. HANI PAĆALAT - MINOTAUR
|
|
- 2. LUCIJA BAKALAR - TIGAR, Slunj
|
|
- 3. MATEA GROŠ - BUŠIDO
|
PF - Juniorke -70
PF - Juniorke +70
PF - Seniori -57
PF - Seniori -63
PF - Seniori -69
PF - Seniori -74
|
- 1. THOMAS MATIĆ - MAWASHI
|
PF - Seniori -79
PF - Seniori -84
|
- 1. MARINO FARAGUNA - BUDOKAI LABIN
|
PF - Seniori -89
|
- 1. ĐURO MARTINOVIĆ - KUTINA
|
|
- 2. MARINO FARAGUNA - BUDOKAI LABIN
|
PF - Seniori -94
PF - Seniori +94
PF - Seniorke -50
PF - Seniorke -55
PF - Seniorke -60
PF - Seniorke -65
|
- 1. ANĐELA STANIĆ - MAWASHI
|
PF - Seniorke -70
|
- 1. ANĐELA STANIĆ - MAWASHI
|
|
- 2. KRISTINA RAVLIĆ - MAWASHI
|
|
- 3. TINA BALOH - PON DO KWAN ZAGORJE
|
PF - Seniorke +70
|
- 1. NINA NOVAKOVIĆ - HBD
|
|
- 2. TINA BALOH - PON DO KWAN ZAGORJE
|
PF - Grand Champion M. Kad (M)
PF - Grand Champion O. Cad (M)
|
- 1. MATAN KATALINIĆ - MINOTAUR
|
PF - Grand Champion Jun (M)
PF - Grand Champion Sen (M)
PF - Grand Champion Y. Cad (F)
|
- 1. ANTONELA CESAREC - KRAPINA
|
PF - Grand Champion O. Cad (F)
|
- 1. EMA HAMULIĆ - "Tigar" CAZIN
|
PF - Grand Champion Jun (F)
PF - Grand Champion Sen (F)
Light contact (56)
LC - Stariji kadeti -32
LC - Stariji kadeti -37
LC - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -47
|
- 1. EMANUEL SUROP - DRAGA
|
|
- 2. LOVRO GOLUBOVIĆ - VIKTORIA
|
|
- 3. MARINO STORIĆ - HBD
|
LC - Stariji kadeti -52
|
- 1. ANTO JELKIĆ - 2002 - Odzak
|
|
- 2. BORNA GRMUŠA - IVANIĆ GRAD
|
|
- 3. DANIEL KOCIJAN - TERMINATOR
|
|
- 4. MATAN KATALINIĆ - MINOTAUR
|
|
- 5. ORLANDO BAČIĆ - MEGA CENTAR
|
|
- 6. SVETOSLAV PROKOPOV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 7. ŠIMUN BARIĆ - HBD
|
LC - Stariji kadeti -57
|
- 1. KLISURA HAMZA - KBV FOJNICA
|
|
- 2. LEON RAŠTEGORAC - MEGA CENTAR
|
|
- 3. OLIVER KRNIĆ - IVANIĆ GRAD
|
LC - Stariji kadeti -63
|
- 1. ADIN SMAJIĆ - Unija Borilačke Vještine
|
|
- 2. GABRIEL RONČEVIĆ - DRAGA
|
|
- 3. MARSCHEL KUNJEK - KOBRA, Bjelovar
|
|
- 4. TEO GRGIĆ - 2002 - Odzak
|
LC - Stariji kadeti -69
|
- 1. ADMIR HASANBAŠIĆ - KBS Borac Jelah
|
|
- 2. ELDIN HAMULIĆ - "Tigar" CAZIN
|
LC - Stariji kadeti +69
|
- 1. BENEDEK HADRA - BEREMEND SPORT KFT
|
|
- 2. DANIJEL JURAS - HBD
|
|
- 3. DINO BARIĆ - HBD
|
|
- 4. EMAN SALIHOVIC - KBC "Bihać"
|
|
- 5. PAVO ANDRIJANIC - 2002 - Odzak
|
LC - Starije kadetkinje -42
|
- 1. HRISTINA ANDONOVA - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 2. MARIA DIMITROVA - MASARU TEAM BULGARIA
|
LC - Starije kadetkinje -46
|
- 1. ENA FORIC - KBV Kurto
|
|
- 2. SANDA ŠAKO - KBV FOJNICA
|
LC - Starije kadetkinje -50
LC - Starije kadetkinje -55
|
- 1. ANA SOVEC - ZMAJ
|
|
- 2. ELENA LJUBEK - ZMAJ
|
|
- 3. EMA HAMULIĆ - "Tigar" CAZIN
|
|
- 4. LENA KUNDA - VIKTORIA
|
|
- 5. LEONA BARTOLIN - NINJA
|
LC - Starije kadetkinje -60
|
- 1. ANTEA RUSAN - MOSLAVAC
|
|
- 2. CHIARA IVAS - HBD
|
|
- 3. MARINA RADIĆ - LOTUS
|
LC - Starije kadetkinje -65
|
- 1. BARBARA BUNJEVAC - IVANIĆ GRAD
|
|
- 2. LEJLA KRUŠKO - KBS Borac Jelah
|
LC - Starije kadetkinje +65
|
- 1. LINA RADMAN - IVANIĆ GRAD
|
|
- 2. VALENTINA BOLTUŽIĆ - DRAGON&SOKOL
|
LC - Juniori -57
|
- 1. ABEL MALAGIĆ - KBS "PANTER" SARAJEVO
|
|
- 2. ELDIN MEŠTRIĆ - Unija Borilačke Vještine
|
|
- 3. HAMZA HAMZIC - KBS Pokoj
|
|
- 4. SOMA SPIEGEL - BEREMEND SPORT KFT
|
LC - Juniori -63
|
- 1. IBRO ALJIĆ - Unija Borilačke Vještine
|
|
- 2. STJEPAN SEDAK - ZMAJ
|
LC - Juniori -69
LC - Juniori -74
|
- 1. DAVID JOZIPOVIĆ - MAWASHI
|
|
- 2. ŠIMUN FILIPOVIĆ - KUTINA
|
LC - Juniori -79
|
- 1. DAVID JOZIPOVIĆ - MAWASHI
|
|
- 2. IVO MUSTAPIĆ - MAWASHI
|
LC - Juniori -84
LC - Juniori -89
LC - Juniori -94
LC - Juniori +94
LC - Juniorke -50
LC - Juniorke -55
LC - Juniorke -60
|
- 1. MIRELA RADIĆ - GLINA
|
|
- 2. NINA ETEROVIĆ - LOTUS
|
LC - Juniorke -65
|
- 1. HANI PAĆALAT - MINOTAUR
|
|
- 2. LUCIJA BAKALAR - TIGAR, Slunj
|
LC - Juniorke -70
LC - Juniorke +70
LC - Seniori -57
LC - Seniori -63
LC - Seniori -69
LC - Seniori -74
|
- 1. DANIEL MARKOVIĆ CEBIĆ - HUS
|
LC - Seniori -79
LC - Seniori -84
LC - Seniori -89
LC - Seniori -94
|
- 1. JAHIJA MUJKETA - KBS "TITANIUM" Usora
|
LC - Seniori +94
LC - Seniorke -50
LC - Seniorke -55
LC - Seniorke -60
LC - Seniorke -65
LC - Seniorke -70
LC - Seniorke +70
Kick light (109)
KL - Stariji kadeti -32
KL - Stariji kadeti -37
|
- 1. FILIP KAJBA - ŠKORPION
|
|
- 2. MIHAEL PERIŠ - SVETI JURE, Gata
|
KL - Stariji kadeti -42
|
- 1. AMAR ŠUKE - TROJAN ISTRA
|
|
- 2. EMMAN HODŽIĆ - KBV Kurto
|
|
- 3. LUKA KOMESAROVIĆ - ŠKORPION
|
KL - Stariji kadeti -47
|
- 1. EMANUEL SUROP - DRAGA
|
|
- 2. LOVRO GOLUBOVIĆ - VIKTORIA
|
|
- 3. MARKO ŠEPAK - LEON GYM
|
|
- 4. ROKO JAKIĆ - TIGAR, Karlovac
|
KL - Stariji kadeti -52
|
- 1. BORNA GRMUŠA - IVANIĆ GRAD
|
|
- 2. DANIEL KOCIJAN - TERMINATOR
|
|
- 3. DZAN ZDRALE - BALKAN KONJIC
|
|
- 4. KRSTO MAROŠ - ŠKORPION
|
|
- 5. TONI LUKAČ - ŠKORPION
|
|
- 6. VITO DOMINIĆ - ŠKORPION
|
KL - Stariji kadeti -57
|
- 1. AMIL TUTIC - "ZINO"
|
|
- 2. LUKA MITROVIĆ - IMPACT
|
|
- 3. SILVIO DEBELJAK - ŠKORPION
|
|
- 4. VITO PERIŠ - SVETI JURE, Gata
|
KL - Stariji kadeti -63
|
- 1. EMEL SKULIĆ - KBS "TITANIUM" Usora
|
|
- 2. FRAN MAČEŠIĆ - TROJAN ISTRA
|
|
- 3. IVAN LUKIĆ - ŠKORPION
|
|
- 4. JOSIP PEREMIN - ARMUS
|
|
- 5. MARKO BRKIĆ - DOMSA
|
|
- 6. MARSCHEL KUNJEK - KOBRA, Bjelovar
|
KL - Stariji kadeti -69
|
- 1. ADMIR HASANBAŠIĆ - KBS Borac Jelah
|
|
- 2. BORNA PEPIĆ - IMPACT
|
|
- 3. FILIP ČIČEK - IMPACT
|
|
- 4. JASKO SKALIĆ - KBV Kurto
|
|
- 5. MIHAEL SALVADOR - KUTINA
|
|
- 6. MIRZET ČAVKIĆ - KBV Kurto
|
KL - Stariji kadeti +69
|
- 1. DANIJEL JURAS - HBD
|
|
- 2. DAVID DRAGOVIĆ - DOMSA
|
|
- 3. DINO BARIĆ - HBD
|
|
- 4. ERNEST MARIJAŠEVIĆ - IVANIĆ GRAD
|
|
- 5. FRAN SVETINOVIĆ - DOMSA
|
|
- 6. JAN BENČEK - MLADOST
|
|
- 7. KARLO BERIĆ - LEON GYM
|
|
- 8. LEO SENKIĆ - MEGA CENTAR
|
|
- 9. NIKO MARTAN - TROJAN ISTRA
|
|
- 10. SANDI SKALIĆ - KBV Kurto
|
|
- 11. STJEPAN POTOČKI - LEON GYM
|
KL - Starije kadetkinje -42
|
- 1. BILIĆ DŽENANA - KBV Kurto
|
|
- 2. EDITA ZDRALE - BALKAN KONJIC
|
KL - Starije kadetkinje -46
|
- 1. ELMEDINA EMINOVIĆ - KBV Kurto
|
|
- 2. ENIKŐ TEKLA TÓTH - BEREMEND SPORT KFT
|
KL - Starije kadetkinje -50
|
- 1. ELENA LJUBEK - ZMAJ
|
|
- 2. HANA GORETIĆ - KBV Kurto
|
|
- 3. TARA GAĆEŠA - KUTINA
|
KL - Starije kadetkinje -55
|
- 1. ANA SOVEC - ZMAJ
|
|
- 2. ANA VUKOVIĆ - SVETI DUH
|
|
- 3. LENA KUNDA - VIKTORIA
|
|
- 4. LEYLA SEJMENOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
|
|
- 5. ZEJFA AHMETOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
|
KL - Starije kadetkinje -60
|
- 1. KATJA ŠEPAK - LEON GYM
|
|
- 2. LEJLA ŠEHIĆ - KBV Kurto
|
|
- 3. NINA ETEROVIĆ - LOTUS
|
KL - Starije kadetkinje -65
|
- 1. BARBARA BUNJEVAC - IVANIĆ GRAD
|
|
- 2. HATEMA BEĆAR - CBS"Tešanj"Tešanj
|
|
- 3. LARA ŠIMIĆ - HUS
|
|
- 4. SUMEA SABIC - KBV Kurto
|
KL - Starije kadetkinje +65
|
- 1. LEJLA KRUŠKO - KBS Borac Jelah
|
|
- 2. VALENTINA BOLTUŽIĆ - DRAGON&SOKOL
|
KL - Juniori -57
|
- 1. ABEL MALAGIĆ - KBS "PANTER" SARAJEVO
|
|
- 2. ERMIN ŠABIĆ - KBS Borac Jelah
|
KL - Juniori -63
|
- 1. ERVIN KALTAK - TROJAN ISTRA
|
|
- 2. MARKO TRGOVČEVIĆ - DOMSA
|
|
- 3. STJEPAN SEDAK - ZMAJ
|
KL - Juniori -69
|
- 1. BENJAMIN MAGLIĆ - KBS "TITANIUM" Usora
|
|
- 2. HARIS HAJDAREVIC - "ZINO"
|
|
- 3. IMRAN KOLENOVIĆ - KBS "PANTER" SARAJEVO
|
|
- 4. JURAJ DOROTIĆ - DOMSA
|
|
- 5. LUKA RAKLJAŠ - PIT BULL, Split
|
|
- 6. STJEPAN SEDAK - ZMAJ
|
KL - Juniori -74
|
- 1. DAVID JOZIPOVIĆ - MAWASHI
|
|
- 2. JOSIP PJACA - CROATIA
|
|
- 3. PATRIK KLARIĆ - DOMSA
|
|
- 4. ŠIMUN FILIPOVIĆ - KUTINA
|
KL - Juniori -79
|
- 1. LUKA MORDUŠ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 2. LUKA VIDOVIĆ - DOMSA
|
|
- 3. LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ - DOMSA
|
|
- 4. MIRNES ČAVKIĆ - KBV Kurto
|
KL - Juniori -84
|
- 1. IVAN BILOGREVIĆ - KUTINA
|
|
- 2. RANKO GERIĆ - MLADOST
|
|
- 3. RINO JURIĆ - MEGA CENTAR
|
|
- 4. VITO KOŠAR - ŠKORPION
|
KL - Juniori -89
KL - Juniori -94
|
- 1. FRAN PETRUŠIĆ - DOMSA
|
|
- 2. MEHMED HODŽIĆ - KBS "TITANIUM" Usora
|
KL - Juniori +94
|
- 1. ARNEL BULIC - "ZINO"
|
KL - Juniorke -50
KL - Juniorke -55
|
- 1. ADNA HODZIC - "ZINO"
|
|
- 2. KATARINA MARINČIĆ - KUTINA
|
|
- 3. LORENA GOLUBIĆ - TIGAR, Karlovac
|
KL - Juniorke -60
KL - Juniorke -65
KL - Juniorke -70
|
- 1. ELENA ABRAMIĆ - IMPACT
|
|
- 2. MIRNA PEJIĆ - SVETI DUH
|
KL - Juniorke +70
|
- 1. DORIS MAGDIĆ - KUTINA
|
|
- 2. PATRICIJA ŠPOLJARIĆ - MLADOST
|
KL - Seniori -57
|
- 1. ERMIN ŠABIĆ - KBS Borac Jelah
|
|
- 2. NIKOLA JOSIPOVIĆ - ARMUS
|
KL - Seniori -63
KL - Seniori -69
|
- 1. BRUNO BAN - CROATIA
|
|
- 2. EDIN RIZOVIĆ - MEGA CENTAR
|
|
- 3. MARTIN LIPOŠĆAK - CROATIA
|
KL - Seniori -74
|
- 1. DANIEL MARKOVIĆ CEBIĆ - HUS
|
|
- 2. EMIR PAĆUKA - KBS "PANTER" SARAJEVO
|
KL - Seniori -79
KL - Seniori -84
KL - Seniori -89
|
- 1. ANTE UREMOVIĆ - ARMUS
|
|
- 2. VITO KOŠAR - ŠKORPION
|
KL - Seniori -94
KL - Seniori +94
|
- 1. IVICA IVIĆ - ARMUS
|
|
- 2. JAHIJA MUJKETA - KBS "TITANIUM" Usora
|
KL - Seniorke -50
KL - Seniorke -55
KL - Seniorke -60
KL - Seniorke -65
KL - Seniorke -70
KL - Seniorke +70
|
- 1. BRIGITA ŽAMARIJA - CROATIA
|
|
- 2. SELMA MUŠIĆ - KBK "Galaja" Sanski Most
|
Full contact (10)
FC - Seniori -51
FC - Seniori -54
FC - Seniori -57
FC - Seniori -60
FC - Seniori -63,5
FC - Seniori -67
FC - Seniori -71
|
- 1. IVAN MRAVUNAC - BUDOKAI
|
|
- 2. LUKA LALIĆ - KOBRA, Bjelovar
|
FC - Seniori -75
FC - Seniori -81
|
- 1. ANTON LJUCOVIĆ - IVANIĆ GRAD
|
|
- 2. FRAN PAPIĆ - CROATIA
|
|
- 3. NEMANJA KESER - BUDOKAI
|
FC - Seniori -86
|
- 1. DANIJEL CRNOJEVIĆ - IMPACT
|
|
- 2. MARKO ŽOVIN - HUS
|
FC - Seniori -91
FC - Seniori +91
|
- 1. IVO ILIJIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 2. JAKOV DEUR - PIT BULL, Split
|
|
- 3. LUKAS JURIĆ - BUDOKAI
|
FC - Seniorke -48
FC - Seniorke -52
FC - Seniorke -56
FC - Seniorke -60
FC - Seniorke -65
FC - Seniorke -70
FC - Seniorke +70
Low kick (49)
LK - Juniori -51
|
- 1. FILIP GLUIĆ - SPARTAN GYM
|
|
- 2. RENE KALIMAN - DRAGA
|
LK - Juniori -54
LK - Juniori -57
LK - Juniori -60
LK - Juniori -63,5
|
- 1. IGOR ŠURINA - PIT BULL, Split
|
|
- 2. JURAJ ČAČIJA - LEON GYM
|
|
- 3. RIJAD HADŽIĆ - Ilidža Sarajevo
|
LK - Juniori -67
|
- 1. ALBIN LUSHAJ - TRNJE
|
|
- 2. DUJE LIPŠANOVIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 3. ERIC SANTO - KOBRA, Bjelovar
|
|
- 4. ERMIN HADŽAJLIJA - Ilidža Sarajevo
|
|
- 5. LUKA KUSTURA - SPARTAN GYM
|
|
- 6. SALAHUDIN ŠUKE - TROJAN
|
|
- 7. STEFAN CVETKOVIĆ - KBK BATAJNICA
|
|
- 8. TOMISLAV LJELJAK - PIT BULL, Split
|
LK - Juniori -71
|
- 1. BRUNO CECIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 2. EMANUEL KRIŠTO - ARMUS
|
|
- 3. HAMZA ĐOZIĆ - Ilidža Sarajevo
|
|
- 4. LUKA RUKAVINA - ZAGREB
|
|
- 5. PATRIK GRĐAN - MLADOST
|
LK - Juniori -75
|
- 1. ANDRIJA CINOTTI - PETAR KREŠIMIR IV.
|
|
- 2. DOMINIK BURAZER - SPARTAN GYM
|
|
- 3. FILIP MATIĆ - HUS
|
|
- 4. FILIP ŠUMERA - PETAR KREŠIMIR IV.
|
|
- 5. LUKA ĐORĐEVIĆ - KBK BATAJNICA
|
|
- 6. MATEO KARADAKIĆ - PETAR KREŠIMIR IV.
|
|
- 7. MIHAEL PAVALIĆ - SPARTAN GYM
|
|
- 8. TOMISLAV MATIĆ - SPARTAN GYM
|
|
- 9. VIŠEN ŠEVO - PETAR KREŠIMIR IV.
|
LK - Juniori -81
|
- 1. ANDREJ GRUBJEŠIĆ - MEGA CENTAR
|
|
- 2. ANTONIO BARBIĆ - LEON GYM
|
|
- 3. ARMAN JAPIĆ - CROATIA
|
|
- 4. LUKA DRAGIČEVIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 5. PETAR TOPIĆ - PETAR KREŠIMIR IV.
|
|
- 6. RIZAH MUSTAFIC - BALKAN KONJIC
|
|
- 7. VALENTINO FLORIJANIĆ - MLADOST
|
LK - Juniori -86
LK - Juniori -91
LK - Juniori +91
|
- 1. ARMAN HERCEGLIĆ - Ilidža Sarajevo
|
|
- 2. HARUN SINANOVIC - BALKAN KONJIC
|
|
- 3. MARKO PERKOVIĆ - KOBRA, Bjelovar
|
LK - Juniorke -48
LK - Juniorke -52
LK - Juniorke -56
LK - Juniorke -60
|
- 1. TARA BOHATJUK - KBS "PANTER" SARAJEVO
|
|
- 2. TINA RADMAN - PIT BULL, Split
|
LK - Juniorke -65
|
- 1. KLARA PRPIĆ - CROATIA
|
|
- 2. MARIA ŽIŽAK - PIT BULL, Split
|
|
- 3. NIKA JURKOVIĆ - SPARTAN GYM
|
LK - Juniorke -70
|
- 1. ANGELA GOLUBOVIĆ - VIKTORIA
|
|
- 2. CHIARA ŠADIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 3. LORA ŠIMIĆ - IMPACT
|
LK - Juniorke +70
LK - Seniori -51
LK - Seniori -54
LK - Seniori -57
LK - Seniori -60
LK - Seniori -63,5
LK - Seniori -67
LK - Seniori -71
|
- 1. EDI TULLA - BLITZ
|
|
- 2. NIKOLA ŽMALEC - LEON GYM
|
LK - Seniori -75
LK - Seniori -81
LK - Seniori -86
LK - Seniori -91
LK - Seniori +91
LK - Seniorke -48
LK - Seniorke -52
LK - Seniorke -56
|
- 1. STELA GROBOTEK - LEON GYM
|
|
- 2. TAJANA KOŠČAK - MLADOST
|
LK - Seniorke -60
LK - Seniorke -65
LK - Seniorke -70
LK - Seniorke +70
K-1 style (21)
K1 - Seniori -51
K1 - Seniori -54
K1 - Seniori -57
K1 - Seniori -60
K1 - Seniori -63,5
K1 - Seniori -67
|
- 1. ALI BAJIĆ - BALKAN KONJIC
|
|
- 2. FILIP VIDOVIĆ - LEON GYM
|
|
- 3. MIHOVIL BUDANKO - SPARTAN GYM
|
K1 - Seniori -71
|
- 1. MARIO CVITKOVIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 2. MATEO KRSNIK - LEON GYM
|
K1 - Seniori -75
|
- 1. IVAN LETICA - SPARTAN GYM
|
|
- 2. JOSIP SAMARDŽIĆ - HUS
|
|
- 3. KRISTIAN NEVISTIĆ - LEON GYM
|
K1 - Seniori -81
K1 - Seniori -86
|
- 1. ANTONIO STAREK - LEON GYM
|
|
- 2. DARIO POLIĆ - LEON GYM
|
|
- 3. DIDOVIĆ KENAN - Kickboxing club PITBULL
|
|
- 4. GAJ ĆOSIĆ - SPARTAN GYM
|
K1 - Seniori -91
K1 - Seniori +91
K1 - Seniorke -48
K1 - Seniorke -52
|
- 1. ANAMARIJA ČVRK - KUTINA
|
|
- 2. EDINA HALILOVIC - BALKAN KONJIC
|
K1 - Seniorke -56
|
- 1. SARA MATOSEVIC - TRNJE
|
|
- 2. TAMARA PARIS - HOLY SPIRIT
|
K1 - Seniorke -60
|
- 1. DORA MLINARIĆ - SPARTAN GYM
|
|
- 2. NURHANA FAZLIC - atus-gratkorn
|
|
- 3. TIHANA ULAKOVIĆ - TRNJE
|
K1 - Seniorke -65
K1 - Seniorke -70
K1 - Seniorke +70
|
- 1. ANTONIJA ZEC - PIT BULL, Split
|
|
- 2. GLORIA DRETVIĆ - TRNJE
|
|
|